Opinie o Agencja Interaktywna Krakweb w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Interaktywna Krakweb. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agencja Interaktywna Krakweb o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Interaktywna Krakweb w Kraków

dyziolakus Nowy wpis

Jestem klientem i to co mogę powiedzieć to proszę się grubo zastanowić , przed podpisaniem umowy wszystko super uzgodnienia - gorzej z oddaniem projektu - masa błędów , bezmyślne rozwiązania , tragiczne wsparcie do dziś walczę z firma i wszystko skończy się w sądzie ! Nie wywiązują się , bardzo kiepski kontakt obiecywanki i to tyle :)

Ewelina B. Nowy wpis

w porządku, możliwość wdrożenia oraz szeroka wiedza z zakresu marketingu, oraz e-commerce czy content marketingu, duża dbałość o szczegóły oraz dość rozwojowe materiały do realizacji, możliwość zdobycia wiedzy o takich markach jak Wawel S.A. czy Arrow ECS, Pan Maciej bardzo wymagający, zadania absorbujące o dużym stopniu trudności, wdrożenie zdalne więc trudniejsze w realizacji oceniam z perspektywy stanowiska stażowego, dobry kontakt jednakże duże oczekiwania i wymagania..

Czy istnieje możliwość rozwoju w Agencja Interaktywna Krakweb?

Czy w Agencja Interaktywna Krakweb jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

fajny Nowy wpis

Nie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agencja Interaktywna Krakweb? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Steven

Interesuje mnie praca w firmie i liczyłem na aktualne opinie, o co chodzi że jest tak cicho?

Praktykant

Odbywałem praktyki w Krakweb... Firma wygląda od środka bardzo zaniedbanie, jak rosyjskie biuro z lat 70, więc jest nieprzyjmenie. Minusem są na pewno: słabo wyposażone stanowiska dla webdevow - kilkunastoletnie PC i monitory. Zatrudniają masowo praktykantów, powierzają jedno zadanie, które można zrobić w kilka dni, a później zapominają i wiekszość moich praktyk polegała na robieniu czegoś na własną rekę, nic z nich nie wyniosłam, co jest porażką. Jeśli chcesz sie czegoś nauczyć stanowczo odradzam - zespół nie odezwie się do Ciebie, przy jakimś problemie trzeba czekac kilka dni na odpowiedź...

Patrycja

@Maciek, jesteś pracownikiem w Agencji Interaktywnej Krakweb? Może mógłbyś opisać warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy? Jak widzisz Twój komentarz jest pierwszy od kilku miesięcy, więc miło będzie jak napiszesz co nowego słychać w firmie.

Maciek

Bzyku dobrze prowadzi tą firmę, fajne stronki robią. Pozdrowienia od kolegi

Baskim

Agencja Interaktywna Krakweb daje możliwości rozwoju pracownikom. Mam okazję pracować ze świetnymi ludźmi w super atmosferze

Bardzo pozytywny zespół. Elastyczny zarówno w projektach jak i dla pracowników.

Rozczarowany

Żenujący poziom techniczny, żenująca atmosfera pracy, żenujące zarobki.

misiek1969

Polecam współpracę z Panią Justyną :)

teresa

Agencja Interaktywna Krakweb to prężnie działająca firma pracująca dla wielu znanych firm @sont i dlatego myślę, że dobrze wynagradzają swoich pracowników .

bas

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia dziekuje

Sklep(i)karz

polecam serdecznie i pozdrawiam

AS

skontaktuj się bezpośrednio- wszystkiego się dowiesz. akurat prowadzą rekrutację na stanowiska w dziale sprzedaży.

Majk

OberMajster - 2010-01-28 23:37:52 Zdecydowanie odradzam. Firma tragicznie zarządzana, tworzaca strony najnizszym mozliwym kosztem przy wykorzystaniu praktykantow. Nic ciekawego do roboty, zero perspektyw na przyszlosc... omijac szerokim lukiem! A ja zdecydowanie polecam. To było dokładnie to czego oczekiwałam. A moje serce zdobyły owocne poniedziałki :)))

Dario

hej, a ja polecam - jedyna agencja, a byłem na stażu w 3 krakowskich AI, która daje rozwijający program praktyki, a nie pisanie pressel pages i trollowanie na forach.

Krzysiek

moj staz w krakwebie oceniam na 4-4,5 - duzo sie nauczylem, dostalem trudne zadania z jakimi do tej pory nie mailem do czynienia. byla to najlepsza z 3 ofert stazu jakie dostalem w podobnych agencjach z krk.

Krzysiek

bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Interaktywna Krakweb - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Interaktywna Krakweb?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Interaktywna Krakweb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Interaktywna Krakweb?

Agencja Interaktywna Krakweb
4.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Jakuba Bojki 3 lok. 46
    30-611 Kraków