Agencja Interaktywna Krakweb

Kraków

Opinie o Agencja Interaktywna Krakweb

OberMajster 2010-01-28 23:37
Zdecydowanie odradzam. Firma tragicznie zarządzana, tworzaca strony najnizszym mozliwym kosztem przy wykorzystaniu praktykantow. Nic ciekawego do roboty, zero perspektyw na przyszlosc... omijac szerokim lukiem!
ewa 2010-03-31 09:28
Uważam, że to bardzo dobrze, że osoby przyjmowane na praktyki dostają poważne zadania i faktycznie coś robią. Obecnie niewielu pracodawców traktuje swoich praktykantów serio. Z resztą, praca w bardzo dobrej atmosferze wśród na prawdę kreatywnych i utalentowanych osób.
praktiker 2010-05-02 20:37
ja tam się cieszyłem, że mam szansę pracy przy projekcie, a nie pisania jakichś bezwartościowych skryptów jak to koledzy w konkurencyjnej agencji z "kultowymi praktykami", nie zostałem ze względu na studia, ale myślę wrócić do Krakwebu na 4 - 5 roku
anonim 2010-06-06 13:45
wymagają dużo i ciężko nadążyć, ale dzięki temu zrobiłam duże postępy w 3 tygodnie stażu
Krzysiek 2010-08-20 16:49
Za ( usunięte przez administratora ) brutto nie warto (tyle zaoferowali mi).
misio 2010-09-08 18:26
hehe, to niewiele się nauczyłeś do tej pory patrząc po kwocie oferowanej ;)
OberMajster_maRacje 2010-09-17 09:40
Firma bez przyszłości. NIe polecam żadnemu początkującemu (a tymbardziej zaawansowanemu) programiście - z uwagi na to, że firma w ogóle nie szkoli swoich pracowników - każdy koduje jak umie i jak chce (0 standardów).

Pewnie ten koment zniknie za kilka dni.... ale to nic.... będę miał czas to znowu go napiszę ;) ;p
Krzysiek 2010-11-11 21:56
bzdury
Krzysiek 2011-02-15 09:36
moj staz w krakwebie oceniam na 4-4,5 - duzo sie nauczylem, dostalem trudne zadania z jakimi do tej pory nie mailem do czynienia. byla to najlepsza z 3 ofert stazu jakie dostalem w podobnych agencjach z krk.
Dario 2012-01-18 14:59
hej, a ja polecam - jedyna agencja, a byłem na stażu w 3 krakowskich AI, która daje rozwijający program praktyki, a nie pisanie pressel pages i trollowanie na forach.
Majk 2012-04-03 00:16
OberMajster - 2010-01-28 23:37:52

A ja zdecydowanie polecam. To było dokładnie to czego oczekiwałam. A moje serce zdobyły owocne poniedziałki :)))
AS 2013-06-12 18:16
skontaktuj się bezpośrednio- wszystkiego się dowiesz. akurat prowadzą rekrutację na stanowiska w dziale sprzedaży.
Sklep(i)karz 2014-02-25 00:27
polecam serdecznie i pozdrawiam
bas 2015-02-24 23:42
właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia dziekuje
teresa 2016-05-14 08:38
Agencja Interaktywna Krakweb to prężnie działająca firma pracująca dla wielu znanych firm @sont i dlatego myślę, że dobrze wynagradzają swoich pracowników .
misiek1969 2016-10-24 15:29
Polecam współpracę z Panią Justyną :)
Rozczarowany 2016-12-17 11:17
Żenujący poziom techniczny, żenująca atmosfera pracy, żenujące zarobki.
Anna 2017-02-15 11:59
Bardzo pozytywny zespół. Elastyczny zarówno w projektach jak i dla pracowników.
Patrycja 2017-07-26 10:17
Kto aktualnie pracuje w Agencja Interaktywna Krakweb? i na jakim stanowisku? Wyraźcie swoje zdanie na temat pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Agencja Interaktywna Krakweb - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Interaktywna Krakweb