MŚCICE OHZ Sp. z .o.o.

Mścice

Opinie o MŚCICE OHZ Sp. z .o.o.

Mgr inż. Zootechniki 2013-07-30 14:15
ostrzegam przed pracą na tej farmie bydła mlecznego.
Andrzej 2013-07-31 15:38
Osobiście polecam pracę we Mścicach. Przez 3 lata pracowałem w hodowli bydła mlecznego i byłem zadowolony z wykonywanej pracy. Pracodawca to człowiek uczciwy ale bardzo wymagający. Załoga zgrana i zorganizowana. Niestety problemy rodzinne spowodowały, że musiałem zmienić miejsce zamieszkania.
Andrzej z opolskiego
mssobol@o2.pl 2014-01-26 12:17
Pracowałem w gospodarstwie Gąski w 1974 roku jako brygadzista na stażu.Co tam się teraz dzieje?
luk 2015-02-02 18:27
Gospodarstwo Gąski nie istnieje zostało sprzedane rolnikowi z Łomży chyba w 1998 roku, szkoda bo było dobre i pięknie położone
legi 2015-09-25 21:25
Jesteście przekonani o tym co mówicie ? Bo przyznam szczerze, że niedługo będę przenosił się w okolice i chciałbym podjąć jakieś dobre stanowisko z dobrymi wynagrodzeniami i warunkami socjalnymi. Czy tego z OHZ można wymagać czy takie roszczenia można wsadzić sobie między bajki - będę wdzięczny za szczerość.
Zostaw swoją opinię o MŚCICE OHZ Sp. z .o.o. - Mścice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MŚCICE OHZ Sp. z .o.o.