Polsystem Systemy Informatyczne

Wrocław

Opinie o Polsystem Systemy Informatyczne

anonim 2011-03-31 10:59
Pracuję tu już jakiś czas i nie przypominam sobie opóźnienia w wypłatach. Co do pozostałych rzeczy, które wypisałeś - wygląda na to że cię wyrzucili albo nie awansowali i stąd takie bzdury.
anonim 2011-04-11 17:02
O jakośći firmy świadczy jej siedziba , warunki na stanowisku pracy , oraz rotacja pracowników . (usunięte przez administratora)Na tym rynku istnieją znacznie lepsze firmy które mają coś do zaoferowania nie tylko swoim klientom ale również pracownikom . Masz rację nie zostałem awansowany bo nie można zostać awansowanym w firmie w której są sami kierownicy ani też nie zostałem zwolniony . Mamy tu do czynienia z tzw odwróconą piramidą 10 kierowników - 3 pracowników .
anonim 2011-04-14 15:45
Byłem jakiś czas temu u nich na rozmowie na stanowisko inzyniera . Nie ciekawie to wygląda , jacyś strasznie dziwni ludzie tam pracują . Przepytywało mnie dwóch gości ,(usunięte przez administratora)Zero konkretów , wogole nie pytali o sprawy techniczne wiec to znak ze szukali(usunięte przez administratora) do roboty a nie inzyniera . A siedziba faktycznie jak opisał ktoś wyżej - stary domek jednorodzinny a rozmowa przeprowadzona w kuchni . NIE POLECAM
anonim 2011-05-11 11:58
A ja jestem zadowolony. Teraz już mam inna robotę ale dobrze ich wspominam bo dali mi zmienić pracę normalnie po ludzku. Dogadałem się bez problemu. Czemu nagle czepiacie się budynku i innych(usunięte przez administratora)?
TA 2013-11-29 15:42
Czy atmosfera jest miła? Atmosfera jest wręcz rodzinna, ale to praca więc trzeba pracować, czasami nawet ciężko.
Zarobki są rozsądne jak na rozmiar firmy, oczywiście uzależnione są w dużej mierze od pełnionej funkcji, zaangażowania i wyników pracy, czyli jak w każdej normalnej firmie. Jeżeli ktoś chce tylko siedzieć na czterech literach 8-16 i tylko "odbębniać" swoje, nie jest to firma dla niego - trzeba wykazywać zaangażowanie i grać w zespole a satysfakcja z wykonywanej pracy i rozsądne pieniądze z czasem też przyjdą.
Malkontent, który się wypowiadał na temat jakości firmy po ocenie siedziby, chyba wywodzi się z jakiejś korporacyjnej firmy, w której jak widać się nie sprawdził i skacze po rożnych firmach.
Po co firmie niespełna 20-osobowej, która obsługuje Klientów w ich siedzibach albo zdalnie, wielce reprezentatywna siedziba?
Kolejny malkontent napisał: "10 kierowników - 3 pracowników" - chyba mylisz firmy "kolego", w Polsystem zarząd jest 3-osobowy i to jest jedyne kierownictwo.
Rotacja - od roku nie została zwolniona żadna osoba, a jedynie zostało zatrudnionych kilka nowych.
olo 2016-02-02 18:20
rozmawiałem z typkiem z te firmy i mówił, że jest tak dobrze. szkoleń nie ma i pracownicy robią na 2 umowach. no i się dynamicznie rozwijają ;) 16 pracowników po 20 latach
ferno 2016-05-05 22:16
E tam raczej coś wam się pomyliło bo rekrutacji to nie było tutaj od dawna więc wątpię, żeby ktoś się podzielił jakimiś nowymi informacjami może starzy pracownicy się odezwą
Patrycja 2017-07-25 21:21
@femo a wiesz może z rekrutacjami na jakie stanowiska można się ewentualnie spotkać w Polsystem Systemy Informatyczne? W tej chwili firma również nie umieściła w sieci żadnej oferty pracy, czy ktoś z obecnych pracowników może wie, jak można się umówić na rozmowę rekrutacyjną?
Zostaw swoją opinię o Polsystem Systemy Informatyczne - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polsystem Systemy Informatyczne