Polsystem Systemy Informatyczne

Wrocław

Opinie o Polsystem Systemy Informatyczne

anonim 2011-03-31 10:59:01
Pracuję tu już jakiś czas i nie przypominam sobie opóźnienia w wypłatach. Co do pozostałych rzeczy, które wypisałeś - wygląda na to że cię wyrzucili albo nie awansowali i stąd takie bzdury.
anonim 2011-04-11 17:02:37
O jakośći firmy świadczy jej siedziba , warunki na stanowisku pracy , oraz rotacja pracowników . (usunięte przez administratora)Na tym rynku istnieją znacznie lepsze firmy które mają coś do zaoferowania nie tylko swoim klientom ale również pracownikom . Masz rację nie zostałem awansowany bo nie można zostać awansowanym w firmie w której są sami kierownicy ani też nie zostałem zwolniony . Mamy tu do czynienia z tzw odwróconą piramidą 10 kierowników - 3 pracowników .
anonim 2011-04-14 15:45:11
Byłem jakiś czas temu u nich na rozmowie na stanowisko inzyniera . Nie ciekawie to wygląda , jacyś strasznie dziwni ludzie tam pracują . Przepytywało mnie dwóch gości ,(usunięte przez administratora)Zero konkretów , wogole nie pytali o sprawy techniczne wiec to znak ze szukali(usunięte przez administratora) do roboty a nie inzyniera . A siedziba faktycznie jak opisał ktoś wyżej - stary domek jednorodzinny a rozmowa przeprowadzona w kuchni . NIE POLECAM
anonim 2011-05-11 11:58:36
A ja jestem zadowolony. Teraz już mam inna robotę ale dobrze ich wspominam bo dali mi zmienić pracę normalnie po ludzku. Dogadałem się bez problemu. Czemu nagle czepiacie się budynku i innych(usunięte przez administratora)?
TA 2013-11-29 15:42:38
Czy atmosfera jest miła? Atmosfera jest wręcz rodzinna, ale to praca więc trzeba pracować, czasami nawet ciężko.
Zarobki są rozsądne jak na rozmiar firmy, oczywiście uzależnione są w dużej mierze od pełnionej funkcji, zaangażowania i wyników pracy, czyli jak w każdej normalnej firmie. Jeżeli ktoś chce tylko siedzieć na czterech literach 8-16 i tylko "odbębniać" swoje, nie jest to firma dla niego - trzeba wykazywać zaangażowanie i grać w zespole a satysfakcja z wykonywanej pracy i rozsądne pieniądze z czasem też przyjdą.
Malkontent, który się wypowiadał na temat jakości firmy po ocenie siedziby, chyba wywodzi się z jakiejś korporacyjnej firmy, w której jak widać się nie sprawdził i skacze po rożnych firmach.
Po co firmie niespełna 20-osobowej, która obsługuje Klientów w ich siedzibach albo zdalnie, wielce reprezentatywna siedziba?
Kolejny malkontent napisał: "10 kierowników - 3 pracowników" - chyba mylisz firmy "kolego", w Polsystem zarząd jest 3-osobowy i to jest jedyne kierownictwo.
Rotacja - od roku nie została zwolniona żadna osoba, a jedynie zostało zatrudnionych kilka nowych.
olo 2016-02-02 18:20:34
rozmawiałem z typkiem z te firmy i mówił, że jest tak dobrze. szkoleń nie ma i pracownicy robią na 2 umowach. no i się dynamicznie rozwijają ;) 16 pracowników po 20 latach
ferno 2016-05-05 22:16:29
E tam raczej coś wam się pomyliło bo rekrutacji to nie było tutaj od dawna więc wątpię, żeby ktoś się podzielił jakimiś nowymi informacjami może starzy pracownicy się odezwą
Zostaw swoją opinię o Polsystem Systemy Informatyczne - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polsystem Systemy Informatyczne