Opinie o INTERCHEM S.A w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INTERCHEM S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie INTERCHEM S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERCHEM S.A w Gdynia

Kasidu Nowy wpis

Pani kierownik kas- taka starsza blondynka- jakaś porażka. Wulgarna hamaka i bardzo zle odnosząca się do klientów. Zgłoszę sprawę bo to Iuz któryś raz

Kupiec Nowy wpis
@Kasidu

A tak, wiem która. Kierowniczka jest chyba od niedawna. Zawsze gada przez telefon prywatny jak siedzi na kasie

Pikla Nowy wpis
@Kupiec

„Kierowniczka” hahah kierownik kas czyli kasjerka mająca ciut więcej obowiązków. Zreszta ona się nie nadaje

dota Nowy wpis

Cześć . Szczerze mówiąc to aplikując do tej firmy nie spodziewałem się w ogóle , że będę miał szanse w niej pracować. Teraz jest podobno opcja bo stworzył się wakat . Dajcie znać czy warto obecnie skupić się na interchemie jako nowym pracodawcy . pozdro

Iven

A czy w ogóle nie ma szans na reaktywację Interchemu? Doszli do naprawdę niezłego poziomu i jako dystrybutor chemii gospodarczej byli jednymi z większych w kraju - czyż nie ? Na terenie Gdyni chyba wiele osób mogło znaleźć tam pracę i co by nie było lepiej mieć pracę niż jej nie mieć, kasa chyba też nie była taka zła..?

dota
@Iven

no i co z tego , że wiodło m się przyzowicie jak nawet to nie wystarczyło im do utrzymania się w grze. Takie firmy nie mają po prostu szans z dużymi markami które powoli monopolizują rynek. Co zrobić... liczyć na łud szczęścia albo iść w inną branże. Najlepiej w nic związanego z handlem bo tu miejsc już nie ma...

NAnana

Na dobrą sprawę nikt tutaj nie wypowiedział nic konkretnego w temacie. Jeżeli chodzi o samą firmę to informacje na ich temat można znaleźć tutaj. A te są najgorsze - spółka w likwidacji http://www.krs-online.com.pl/interchem-s-a-w-likwidacji-krs-222243.html Ciekawe tylko jakie czynniki doprowadziły do upadku tak dużej firmy

Firma INTERCHEM S.A poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
alchemik

Super -możesz aplikować

chemik

Mam pytanie. Jak obecnie wygląda praca w Interchemie ?

Me

A'proposy to świetnie zrobiona franczyza? Dowcipne. Tra Ge Dia.

dvd

to nie do końca tak, że astery mają zostać. chodzi o lokalizację tych 20 sztuk. jak wynegocjuja czynsze (usunięte przez administratora) itd to zrobią tam natury. asterow nie będzie chyba, że prezes ch reaktywuje wszystko a to raczej niemożliwe. aproposy przetrwają bo to swietnie zrobiona franczyza i pewnie przejmie ją ktoś z branży.

Driver

Nadal cisza, tyle tylko info ze sklepów że asterów ma zostac niby 20 szt, a aproposy juz znalazly sobie innych dostawcow w wiekszosci tych w ktorych zatrudnili sie do niedawna pracujacy w interchemie przedstawiciele.

BYŁY PRACOWNIK

SIEMKA. JAK TAM CHŁOPAKI DALEJ KICHA JAK BYŁA NIE PRACUJE JUŻ2,5 ROKU . CO TAM U WAS

magazynier

kraków jest skończony przedstawiciele już odeszli i całe kolesiostwo też zostali sami magazynierzy i (usunięte przez administratora).najczęściej używane słowo na pytania to słowo nie wiem .(usunięte przez administratora)

magazynier

w cdi dzisiaj wypłata wpłynęłe

gizzy

czy to znaczy ze wrócimy do pracy? skoro wypowiedzeń nie dają? czy decyzja Sądu juz jest??

właśnie kiedy dadzą wypowiedzenia??? czy coś wiadomo?? (usunięte przez administratora)

Driver

w tym tygodniu oddajemy samochody, a wypowiedzeń nadal nie pokazali to o co chodzi? ciekawe czy w czwartek zaległa wypłata będzie

i co z interchemem??? upadłosc ogloszona?

Driver

narazie wrzucili wszystkich na urlopy i dalej nic nie mówią nawet nie wiadomo czy szukac pracy czy jak :|

ktoś

I co dalej? co z pracownikami tak dużej sieciówki?

pół

byly mag interchem

UWAGA UWAGA PRACOWNICY polbity odziedziczyliscie po interchemie (usunięte przez administratora) prosze uwazajcie to (usunięte przez administratora) nieprzecietna, udaje przyjaciela a tak naprawde slucha i sortuje co komu pozniej powtorzyc i zdobyc na czlowieka haka ! niby takie flaki z olejem ale ,uwaga ! ,powaznie jest gorszy niz ten wasz co w moro lata!

Zostaw merytoryczną opinię o INTERCHEM S.A - Gdynia

INTERCHEM S.A