Agat-Astra

Opinie o Agat-Astra

anonim 2009-05-11 12:28:51
Beznadziejni ludzie tam pracują, ogólnie atmosfera do [usunięte przez moderatora], a cała szefowa to niczym się nie przejmuje i mam wszystko gdzieś. Nie radzę tam iść, bardzo niemili, i nieuprzejmi ludzie tam pracują, wręcz można by powiedzieć że chamscy. A i jeszcze jedno w tej firmie główny księgowy zarabia 2600 to chyba nie jest dużo i tyle samo zarabia dwóch dyrektorów, współczuje im.
anonim 2009-05-11 12:38:29
Nie idźcie tam, nie dość ze mało płacą, to [usunięte przez moderatora] nie ma nikogo fajnego z kim można sobie pogadać, atmosfera jest w pracy sztywna, każdy mówi na pan/pani, ogólnie jest nudno i sztywno, pracy jest [usunięte przez moderatora] i jeszcze więcej, jak się czegoś nie zrobi to zaraz się drą, a same to się obijają, szczerze odradzam wam to firmę, to już w arkadii lepiej płacą sprzedawcom
xer 2016-04-28 08:38:59
Ojej straszna cisza... Może to dlatego, że cisza straszna o nich nawet w necie działają oni w branży dalej?
Zostaw swoją opinię o Agat-Astra - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agat-Astra