Opinie o Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna w Kielce

Czy istnieje możliwość rozwoju w (usunięte przez administratora) Finanse (usunięte przez administratora) Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie (usunięte przez administratora) Finanse (usunięte przez administratora) Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

xyz Nowy wpis

Bardzo prosto, nikt za to nie płaci.

Vxe2 Nowy wpis

Jakoś od kilku lat nie widzę tej rotacji o której piszecie. Przychodzą ludzie na nowe stanowiska, część się sprawdza a część pewnie nie. Dla tych co mają wyniki Kasa jest ok potrafią docenić. Jak w każdej robocie można się do czegoś przyczepić ale gdzie jest idealnie:) a tak wogole to nie spółka jawna tylko spółka z oo.

Luidzi

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ANONIM

Szkoda czasu na tą firmę. Marnują tylko czas, a nie oferują żadnych szkoleń, ani ścieżki rozwojowej dla pracownika. Gdy ktoś ma rodzinę, lub planuje ją założyć to lepiej niech tam niczego nie szuka. W pracownika nic nie inwestują, rotacja jest ogromna. W ciągu roku zmienia się minimum 10 osób, ciągle straszą, każdego miesiąca człowiek się boi, czy nie dadzą mu wypowiedzenia. Właściciele w porządku, lecz nie mają pojęcia co się dzieje w firmie.Degradują pracowników z wyższych stanowisk na niższe. Prezes powinien wiele się nauczyć w dziedzinie zarządzania pracownikami, bo widocznie ma duże braki, jeszcze kilka lat i będą tego efekty, no ale cóż... Myślę, że pomogłem.

JA
@ANONIM

Potwierdzam informację kolegi ,rotacja pracowników w tej firmie jest bardzo bardzo duża . Zarobki w tej firmie na poziomie najniższej krajowej a obiecują kokosy . Radzę omijać tą firmę bo zarząd patrzy tylko na swój portfel .

Jarekmechanik

Idę tam na rozmowę 23.12.,o pracę na stanowisko mechanika.Po tych opiniach , to już mi sie odechciało. Dać sobie spokój.?

karbala

dajcie sobie spokój, nie warto, szkoda nerwów bo sposób zarządzania firmą jest żałosny brak szacunku dla pracowników!!!!!!!!!!!!!

John

Proszę o info jak wyglądają zarobki i warunki pracy doradcy serwisowego.

ExPracownik

Sytuacja na serwisie wyglada nastepująco... na poczatek 1800-2000 netto przez 3 miesiace zalezy jak wynegocjujesz... pozniej zjezdzasz do 1300-1400 jak jestes dobry i sobie wynegocjujesz. Premie sa ale smiesznie małe...a plany zeby je wykonac- wysokie.Dyrektor serwisu to taki mały Gucio-marzyciel... naopowiada co to nie bedziesz zarabiał a pózniej i tak z tego kiszka. Jak nie pilnujesz swoich spraw i premii to szybko bedziesz robił na podstawie. Także praca tylko dla wytrwałych i takich co umia sie upomniec o swoje bo inaczej zostaniesz wykorzystany. A co do właścicieli... oni nie wiedzą do końca co tam sie dzieje... bo gdyby wiedzieli to kierownictwo juz dawno by sie zmieniło.... Ale na rozmowe warto iśc... i przenieśc sie w świat baśni i fantazji finansowych :)

Bezrobotny

Podobno rotacja w tej firmie jest duża, A wiecie może czemu nie przedłużają umowy tym sprzedawcom co założyli działalność? Może ludzie sami rezygnują?

Nikt

Tak. W ostatnim czasie wiele osób pracowało na tym stanowisku. Zatrudniają na własną działalność, obiecują dużo , a po trzech miesiącach zaczyna się obniżanie wszystkiego.Byli tacy którzy założyli działalność a nie została im przedłużona umowa , więc zostali na lodzie z działalnością. Ogólnie nie polecam, szkoda czasu.

xyz

Ostatnio pojawiła się oferta na doradcę do sprzedaży aut, pracował ktoś tam na podobnym stanowisku?

soulck

Właściciele albo nie widza co się dzieje albo nie chcą widzieć.Masa ludzi się tam przewinęła. W przeciągu dwóch lat ponad 100 osób, taka jest rotacja. Dlaczego się tak dzieje? sami sobie dopowiedzcie.

kiedyś pracował

ciekawe kiedy właciciele się kapną co za ziółka sobie wzieli do prowadzenia firmy, oby nie było za póżno!!!!!!!!!!!!!!

kalinka

2000 zł to nie jest mała suma, jeśli oczywiście jeden z użytkowników wcześniej napisał prawdę. ja chętnie do was przyjdę do pracy za taką kwotę na rękę. wiecie czy są aktualnie jakieś wolne miejsca pracy w Folwark i jakie trzeba spełnić wymagania konkretnie żeby takie zatrudnienie otrzymać tutaj? pozdro

pracownick

Strasznie bronisz tej firmy. Ludzie odchodzą, na salonie nie ma kto sprzedawać, więc nikogo kto zostaje nie zwalniają. Z serwisu odeszli już wszyscy "starzy pracownicy" (jeden został). Odchodzą bo wynagrodzenie jest śmieszne!

smiech

Można wyciągnąć 1800-2000?! toż to śmiech! 1600 netto w biedronce na start dostajesz. Firma w której pracownik odgrywa pierwsze skrzypce, sprzedawca aut i pakietów dodatkowych może wyciągnąć 1800 chyba o jakieś żarty opowiadacie. Nie wierzę...

Ja na szczęście tam już nie pracuje :-D

Nie konkurencja, pracownicy którzy tam pracowali. A że nikt ostatnio nie wytrzymuje na głodowej wypłacie więcej niż pół roku, to trochę tych osób się zebrało. Najgorsze ,że zaczynają odchodzić starzy pracownicy.

S

Zatrudnij sie tam to sam szybko zweryfikujesz :/

Zostaw merytoryczną opinię o Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna - Kielce

Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna
1.6/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Gustawa Morcinka 1
    25-332 Kielce