Breve-Tufvassons Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Breve-Tufvassons Sp. z o.o.

anonim 2009-05-04 08:48:36
Firma Breve-Tufvassons to spółka z kapitałem szwedzkim zajmująca się produkcją transformatorów. Firma solidna, zarządzana przez stabilny zarząd, zatrudniająca wykwalifikowana kadrę pracowników.

ire 2011-10-14 09:57:48
Coraz wiecej za coraz mniej. Niejasny sytem wynagradzania. Placa na umowie oczywiscie najnizsza a do tego premia uzalezniona od baaardzo wielu czynnikow min. od ...grupy pracowniczej ktora jest przyznawana na podstawie wielu czynniow stazu pracy, umiejetnosci(to akurat najmniejwazne), dyspozycyjnosci(jak nie przyjdziesz w niedziele to ju spadasz), no i sympatii kolegow. ZENADA. Pod koniec miesiaca jest podawana aktualna stawka godz. tylko po to zeby w dniu wyplat lub tuz przed przyszedl sobie szef i obcial stawke(bo na remont auta np, potrzebuje).No i walka miedzy zaloga i miedzy kierownikami-niepowtarzalne.......
były pracownik 2012-01-25 00:10:50
A podobno ostatnio się tam dużo polepszyło?
Mają duż roboty na produkcji.
I też ponoć poprawiły się zarobki.
pracownik 2012-09-29 11:16:55
Nic sie nie poprawiło, dobrze ktos napisał wcześniej - wszystko się zgadza. wszystko zalezy od nadgodzin sobot i niedziel. Nie ważna nawet wydajnosc w ciagu 8 godz. Marni, niedouczeni kierownicy nie sa w stanie zweryfikować co kto robi, mimo dobrego systemu informatycznego, nie mają dostępu do wszystkich danych. i tak naprawde lepiej sie opierdzielac sciamniając 12 godz niż solidnie pracowac 8 godz bo tego nikt i tak nie doceni.
Ludź 2016-06-21 17:32:26
Zatrudniają kogo popadnie, niektórzy pracują na przykład osiem lat a nie mają pojęcia co robią. Wynagrodzenie to raczej najniższa półka, chyba że masz dużo nadgodzin plus soboty i niedziele. Tak jak wcześniej ktoś napisał, lepiej się opierdzielać 12 godzin niż solidnie pracować 8. Rewelacji nie ma.
Zostaw swoją opinię o Breve-Tufvassons Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Breve-Tufvassons Sp. z o.o.