brak logo

ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O.

Kielce

Opinie o ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O.

admin 2015-07-30 02:01:44
Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O. na naszym forum.
2
masakra 2016-07-14 21:50:26
najstraszniejsze jest to,ze osoby z doświadczeniem chcą odejść na emeryturę jak najszybciej, a prezes nie przyjmuje młodych ludzi do pracy aby ktoś ich mógł jeszcze czegoś nauczyć. ale co sie dziwić - pracownicy z 20 letnim stażem zarabiają 1300zł. MASAKRA. Podobno prezes za to zarabia ponad 10tyś. Oddał by chociaż połowe i podniósł stawki pracownikom bo aż wstyd.
rozmaryn 2016-07-17 22:55:40
jak to nie przyjmuje? wiesz nop firma prowadzi w tym roku rekrutacje na takie stanowiska jak Kierownik kontroli jakości i Technolog odlewnik a one wymagają doświadczenia
Ktoś tam 2016-09-21 21:50:18
Nabór na stanowiska jak wyżej i tak naprawdę na wszystkie stanowiska produkcyjne w tej firmie jest prowadzony cały czas - ogłoszenia cały czas są zamieszczane czy to na stronie odlewni czy w radiu i na portalach. Pytanie jest dlaczego jeszcze prawie nikt nie zagrzał tam miejsca?. Odpowiedź jest oczywiście jedna - Pieniądze!! Jak można w ogóle myśleć w obecnych czasach i przy obecnym rynku pracy, że przyjdzie ktoś na stanowisko np. Kierownik KJ z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku a najlepiej jeszcze z uprawnieniami za 2300-2500 zł brutto - zakres był zamieszczony w ogłoszeniach. Zresztą byłem na rozmowie na to stanowisko i pozostawię to bez komentarza - dodam tylko że obecny Pan Prezes najwidoczniej nie ma rozeznania na rynku pracy - a powinien - więc podejrzewam że o innych rynkach tej branży podobnie. Proponowane stawki na inne stanowiska są jeszcze niższe. Więc jak piszecie że ludzie z takim doświadczeniem zarabiają po minimalnej krajowej to faktycznie MASAKRA. Tym ludziom mogę tylko współczuć ale jest to po części ich wina - zasada PRL-u przeżyć życie w jednym zakładzie pracy byle do emerytury!! Jeżeli nie walczą to co się dziwić - jest jak jest. Więc ten zakład niedługo umrze śmiercią naturalną z powodu braku rąk do pracy.
redr 2016-10-03 13:13:44
a dlaczego by nie? przecież tutaj sa oferty pracy wlasnie tak się skalada ze po to tez miedzy innymi jest tutaj to forum żeby pisać na temat roznych ofert pracy..wiadomo ze można tez zagaldac na przykład na strone firmy danej o prostu w rozne miejsa.
uki 2016-10-19 12:24:45
Pracowalem tam i sytuacja wyglada nastepujaco:
- zarobki bardzo niskie i lepsze nie beda bo firma slabo przedzie (brak konkretnych zamowien)
-kadra to jedna rodzina pracuje wiele osob a nazwisk kilka :)
-narobic sie nikt tam nie narobi ( istna komuna )
-zwiazki zawodowe jedna wielka rodzina
-firmy nie da sie przedac bo zwiazki blokuja

Reasumujac mozna isc tam do pracy ale tylko na tzw przyuczenie na maksimum rok a pozniej trzeba uciekac bo placa cholernie niska !!!!!

trneo 2016-10-19 21:03:59
Ciekawe tylko czy wypłata jest na pewno adekwatna do powierzanych zadań, wiecie może? Dobrze by się było załapać, bo sam aktualnie poszukuję zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O. - Kielce
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O.