ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O.

Kielce

Opinie o ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O.

admin 2015-07-30 02:01:44
Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O. na naszym forum.
masakra 2016-07-14 21:50:26
najstraszniejsze jest to,ze osoby z doświadczeniem chcą odejść na emeryturę jak najszybciej, a prezes nie przyjmuje młodych ludzi do pracy aby ktoś ich mógł jeszcze czegoś nauczyć. ale co sie dziwić - pracownicy z 20 letnim stażem zarabiają 1300zł. MASAKRA. Podobno prezes za to zarabia ponad 10tyś. Oddał by chociaż połowe i podniósł stawki pracownikom bo aż wstyd.
Ktoś tam 2016-09-21 21:50:18
Nabór na stanowiska jak wyżej i tak naprawdę na wszystkie stanowiska produkcyjne w tej firmie jest prowadzony cały czas - ogłoszenia cały czas są zamieszczane czy to na stronie odlewni czy w radiu i na portalach. Pytanie jest dlaczego jeszcze prawie nikt nie zagrzał tam miejsca?. Odpowiedź jest oczywiście jedna - Pieniądze!! Jak można w ogóle myśleć w obecnych czasach i przy obecnym rynku pracy, że przyjdzie ktoś na stanowisko np. Kierownik KJ z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku a najlepiej jeszcze z uprawnieniami za 2300-2500 zł brutto - zakres był zamieszczony w ogłoszeniach. Zresztą byłem na rozmowie na to stanowisko i pozostawię to bez komentarza - dodam tylko że obecny Pan Prezes najwidoczniej nie ma rozeznania na rynku pracy - a powinien - więc podejrzewam że o innych rynkach tej branży podobnie. Proponowane stawki na inne stanowiska są jeszcze niższe. Więc jak piszecie że ludzie z takim doświadczeniem zarabiają po minimalnej krajowej to faktycznie MASAKRA. Tym ludziom mogę tylko współczuć ale jest to po części ich wina - zasada PRL-u przeżyć życie w jednym zakładzie pracy byle do emerytury!! Jeżeli nie walczą to co się dziwić - jest jak jest. Więc ten zakład niedługo umrze śmiercią naturalną z powodu braku rąk do pracy.
uki 2016-10-19 12:24:45
Pracowalem tam i sytuacja wyglada nastepujaco:
- zarobki bardzo niskie i lepsze nie beda bo firma slabo przedzie (brak konkretnych zamowien)
-kadra to jedna rodzina pracuje wiele osob a nazwisk kilka :)
-narobic sie nikt tam nie narobi ( istna komuna )
-zwiazki zawodowe jedna wielka rodzina
-firmy nie da sie przedac bo zwiazki blokuja

Reasumujac mozna isc tam do pracy ale tylko na tzw przyuczenie na maksimum rok a pozniej trzeba uciekac bo placa cholernie niska !!!!!

trneo 2016-10-19 21:03:59
Ciekawe tylko czy wypłata jest na pewno adekwatna do powierzanych zadań, wiecie może? Dobrze by się było załapać, bo sam aktualnie poszukuję zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODLEWNIA CHEMAR SP. Z O.O.