P.P.H.U Trans-pik

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o P.P.H.U Trans-pik

xxx 2009-08-13 18:24:16
te misiek takie pierdoly to opwiadaj dzieciom na dobranoc
anonim 2011-06-05 14:33:20
Macie racje.Facet ma tylko jedno słowo, które nagminnie używa w rozmowie ze swoimi pracownikami: \"porażka\".
Odległości mierzy kursorem na mapach internetowych i nie bierze pod uwagę wskazań tachografu.I już obciąża za paliwo.
Pozdrawiam.
glaca 2013-12-29 08:52:38
(usunięte przez administratora)Reszta bez zmian - porażka jest ciągle aktualna !
no i co 2015-01-08 13:16:26
jak wielu pracowitych/poraszka kierowców tam jeździ ,jeździło???
jakie zarobki czy teraz za nniemcy płacą min.8,5 E za h???
czy zlewają niemieckie przepisy chętnie ich podwalcuję!!!!;-)),
a jak Ci może każać jechać coś ponad wskazania tacho????
sam se płacisz za takie jazde? czy dokładasz do jazdy????!!!/młody/
Olech 2016-10-01 12:28:20
Cześć jestem z Ukrainy pracowałem u tego faceta później szukałem kasy żeby wręczyć do Ukrainy, za duże opowiada bajki ze dobrze zarobisz , może być ze przeprowadzie jakoś z kierowców Ukrainy , ten powie ze firma fajna , a po prace nie ma kasy , wystawie za bramu i rób co chcesz
swiadek 2016-10-06 15:04:42
Odradzam współpracę z tą firmą wchodzi na klientów/sama wysyła bezpośrednio oferty itp, niesolidni, nieterminowi nie polecam
alo 2016-10-09 13:07:11
a jak to wszystko wyglada z punktu widzenia pracownika? piszesz o klientach,ze nie przestrzegaja terminów platnosci a jak jest z pracownikami?
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U Trans-pik - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Trans-pik