P.P.H.U Trans-pik

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o P.P.H.U Trans-pik

xxx 2009-08-13 18:24
te misiek takie pierdoly to opwiadaj dzieciom na dobranoc
anonim 2011-06-05 14:33
Macie racje.Facet ma tylko jedno słowo, które nagminnie używa w rozmowie ze swoimi pracownikami: \\\"porażka\\\".
Odległości mierzy kursorem na mapach internetowych i nie bierze pod uwagę wskazań tachografu.I już obciąża za paliwo.
Pozdrawiam.
glaca 2013-12-29 08:52
(usunięte przez administratora)Reszta bez zmian - porażka jest ciągle aktualna !
no i co 2015-01-08 13:16
jak wielu pracowitych/poraszka kierowców tam jeździ ,jeździło???
jakie zarobki czy teraz za nniemcy płacą min.8,5 E za h???
czy zlewają niemieckie przepisy chętnie ich podwalcuję!!!!;-)),
a jak Ci może każać jechać coś ponad wskazania tacho????
sam se płacisz za takie jazde? czy dokładasz do jazdy????!!!/młody/
Olech 2016-10-01 12:28
Cześć jestem z Ukrainy pracowałem u tego faceta później szukałem kasy żeby wręczyć do Ukrainy, za duże opowiada bajki ze dobrze zarobisz , może być ze przeprowadzie jakoś z kierowców Ukrainy , ten powie ze firma fajna , a po prace nie ma kasy , wystawie za bramu i rób co chcesz
swiadek 2016-10-06 15:04
Odradzam współpracę z tą firmą wchodzi na klientów/sama wysyła bezpośrednio oferty itp, niesolidni, nieterminowi nie polecam
alo 2016-10-09 13:07
a jak to wszystko wyglada z punktu widzenia pracownika? piszesz o klientach,ze nie przestrzegaja terminów platnosci a jak jest z pracownikami?
obserwator 2017-01-26 14:15
firma ma 100 aut to ok 140 kierowcow Czy wszystkim sie dogodzi
Rembrand 2017-03-25 20:17
Interesuje praca w danej firmie,ktoś coś dobrego może powiedzieć o dany firmie?
Artur 2017-06-21 15:45
Witam! Dziękuję za reklamę, wczoraj szef proponował pracę, dał telefon ukraińca.
dąb 2017-07-07 21:50
oszukuje na kase . dużo obiecuje ale nie dotrzymuje słowa . oszust uwaga lepiej poszukajcie prace u pewnego przedsiębiorcy,. pytanie czy wogóle tacy są ?
Nowy 2017-07-11 08:43
Kłamią i robią z kierowców białych murzynów nic nie jest tak jak na rozmowie o pracę nic się nie zgadza a zwłaszcza kasa nie polecam
Marta 2017-07-23 10:05
@Nowy a czy warunki, które są przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej pokrywają się z zapisami na umowie, którą się podpisuje? To umowa jest dokumentem wiążącym, której zapisów i ich realizacji można się domagać. Jak to wygląda w P.P.H.U Trans-pik?
Bogdan 2017-08-23 12:55
EM GROUP Rawicz oszukuje. nie radzę. 0.45 gr/ km. bez podstawy
Marta 2017-08-23 13:11
Czy na pewno piszesz w dobrym wątku @Bogdan to forum firmy P.P.H.U Trans-pik,a nie EM GROUP Rawicz. Czy możesz to wyjaśnić, tak żeby nie było na forum niepotrzebnych nieporozumień?
Ivan 2017-08-24 13:38
Witam. Pracuję więcej niż rok w firmie "Trans-Pik" (ogólne doświadczenie więcej niż pięć lat). To, co chcę ci powiedzieć, wszystko się zdarzyło, ale nie ma co narzekać na tę firmę. Utrzymuje swoje słowo. Podstava, dieta w czasie. Samochody - klass. Powodzenia.
Marta 2017-08-31 12:37
@Ivan, skoro pracujesz w P.P.H.U Trans-piku, to czy możesz odnieść się do wypowiedzi @Bogdana? Czy informacje dotyczące płac za przejechane kilometry są prawdziwe i czy wchodzący na forum mają w nie wierzyć? To dość istotne kwestie dla kierowców, więc jeśli możesz dać znać, wiele może się wyjaśnić.
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U Trans-pik - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Trans-pik