Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Xyx

Po pięciu latach pracy w firmie o światowej renomie żeby nie mieć 3 tys zł na rękę z premią kpina

Spawalnia

Procentowe podwyżki to chyba jakiś żart! spawacze soboty wolne a reszta do pracy i wszyscy kierowcy więcej kierownictwa w sobotę niż pracowników niech zarząd otworzy oczy co się dzieje w Środzie na spawalni bo spawaczy zaraz nie będzie i ciekawe czy kierownictwo będzie robiło na produkcji bo ludzie zaczynają się zwalniać i to jest przykre ale ludzie mają rację bo za 3 tys nie da się wyżywić rodziny

nh
@Spawalnia

Dokładnie masz racje .Czas na nasz odzew .Ludzie to dzięki Was wychodzą z lini auta.W jedności siła .Kto jest za?Ludzie macie jaja?

@Spawalnia

Procentowe podwyżki nigdy nie zostaną zaakceptowane przez żaden związek zawodowy działający w Solaris to my pracownicy jesteśmy siłą napędową to dzięki nam na produkcji zakład w czasie korona wirusa nie stanął ani na jeden dzień przynosząc rekordowe zyski Zarządzie obudź się bez dobrych wieloletnich fachowców którzy odchodzą nie zrobicie nic czas zacząć szanować pracownika szanować to dać mu godne wynagrodzenie Pozdrawiam całą Produkcję

Spawalnia
@Leszek

Tak masz rację na 100% Ale w Środzie również już kierownictwa mają dosyć ponieważ odnoszą się bez szacunku my pracownicy poszukamy pracę a taki (usunięte przez administratora) Gdzie znajdą proponował bym aby związki zrobiły listę do pracowników na tych delikwentów godziny obcinane tak od widzimisię! Ciekawe czy Bolechowo wie i dlaczego obcinanie godzin nie jest załatwiane z związkami zawodowymi

@Spawalnia

Wiem dlatego poprosiłem Zarząd o spotkanie z pracownikami czekam na potwierdzenie terminu spotkanie dla obydwu zmian Kórnicka i Kijewo pozdrawiam

@Spawalnia

Podczas spotkań liczę na wasze wsparcie i zaangażowanie w dyskusję gdyż razem możemy to zmienić pozdrawiam

@Leszek

Witam. Już było jedno spotkanie z prezesem w Kijewie. Mówił że chciałby się częściej spotykać i rozmawiać. Dostał tyle pytań podczas jednego spotkania że chyba raczej z tego zrezygnował. Pozdrawiam

Napoleon
@Spawalnia

Drodzy pracownicy ! Zrozumcie , że czasy świetności firmy Solaris gdzie godnie się zarabiało się skończyły. Przyjmując się do pracy 15 lat temu premia była na poziomie 40% a w 2009 podwyżki były po ok. 230zl brutto .. Teraz premia 11% a podwyżki proponuje się 130 zł. Więc nie dość że stroimy w miejscu to wręcz się cofamy. Wstyd mi jest przed znajomymi przyznać się ile teraz zarabiam (3200) gdzie kiedyś wręcz się chwaliłem.

@Napoleon

Cofamy się ,ale ludzie odchodzą ,będą tylko Ukraińcy i starzy którzy są po 50 i nie zwolnią się.

Szoszun

Wiadomo jaka premiera jest za wrzesień.

Dmek
@Szoszun

Podobno 8.4 i 4 za jakość więc niecałe 13%.. To jest kpina niedługo tam sama Ukraina zostanie czas zacząć się rozglądać za inna praca

Puerto
@Dmek

Mam nadzieję że to tylko taki żarcik z nudów

Szoszun

Polacy robią a Ukraińcy stoją z rączkami w kieszeni kierownik przechodzi koło nich i zero reakcji.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

Ukrainka rządzi kierownikiem na demek ????

Witam,czy mógłby mi któryś z Panów powiedzieć jakie mniej więcej są zarobki na lakierni ? Z góry dziękuje

Związkowiec
@Kandydat

Koniecznie się zatrudni w Solaris. Zarobki są bombowe. Będziesz należał do ludzi zamożnych i bogatych. Polecam

Felix
@Związkowiec

Pieniądze nie są najważniejsze. Dla mnie po za dobrymi pieniędzmi w tej firmie liczy się że ludzie w są serdeczni, pomocni i uczciwi. Tak fajnych ludzi jak w Solaris nie poznasz nigdzie - Kultura, Profesjonalizm

Gerard

Ludzie główkują jak to zrobić by dali, by dali w końcu podwyżkę... ja wam powiem wy(usunięte przez administratora) przestańcie robić nadgodziny przez miesiąc. Dacie radę?

Lukas
@Gerard

A co mają nadgodziny do podwyżek .Przez pół roku nie było nadgodzin i firma robiła tyle samo aut co zawsze a przy okazji zaoszczędziła.

Alan

Jak jesteś taki mądry i masz jaja to krzyknij tak na hali a najlepiej na parkingu.A nie tu się wymądrzasz .

Gerard
@Alan

Nie, nie jestem na tyle odważny by zadzierać z PWuasami.. podobno co drugi ma siekierę w bagaju i łopatę.

Szoszun

Jestem za ale pewuasy tak będą robić i nic z tego nie będzie .

Pimpek

To jest racja Pierwsi Wygnańcy Afryki nie odpuszczą nadgodzin..

Związki stać na dużo a zarząd ładnie wycenia swoich pracowników. Pozdrawiam jednych i drugich

Monter

Fajnie 3 procent ,dzięki temu będę mógł Sobie kupić codziennie jabłko do pracy i mała cisowianke…

Jaras
@Monter

100 zł podwyżki .(usunięte przez administratora) to z miesiąc wolnego będę musiał teraz wziąć żeby to wydać HAHAHAH Oj widzę zarząd od dawna ludzi ma gdzieś.Firma od lat w głębokim kryzysie. Tylko skąd te miliony zysku. Na wszystko jest tylko nie do pracownika.Zatrzymać produkcję na kilka dni to może się im oczy otworzą .

100 zł
@Jaras

Kolego masz rację w Środzie też są ludzie na to nastawieni jeszcze roboty dokładają a godziny obcinane tak nie może być trzeba stanąć i tyle

Kórnicka środa

Do kogo można się zgłosić z problemami w tej firmie takie jak brak towaru czy porządek?Bo w Środzie porządek tylko jak ma ktoś z Bolechowa przyjechać!

Lemingród

Dziękuję za ostrzeżenie, już wiem, że nigdy nie złoże CV do tej POtologicznej firmy, a na koniec, bierzcie sobie uchodźców od Łukaszenki:)

Ukaszek
@Lemingród

Są tylko dwie partie?? Masakra. Kolega jest ale ograniczony. To musi być beneficjent

Ukaszek

Błagam Cie.. przestań oglądać TVPis - zobacz co Ci się od tego stało.

Puerto

A tak ogólnie wszystko ok nie? Najtaniej od 20lat w sklepach XD baryłka ropy tania a paliwo drogie jak smok, tak samo jak za Tuska w 2010 tylko że wtedy baryłka była droga..... pozdrawiam

@Puerto

Inflacja rośnie z każdym rokiem, bez znaczenia kto rządzi krajem, martwisz się o energię? to poczekaj co zafunduje nam eurokomuna z Frankiem Timmermansem, komórki będziecie ładować w firmie, no w domu nie będzie was stać na prąd

@Ukaszek

Tak szczerze, to było mi wad szkoda że zarabiacie 3200 brutto, ale, jak sami się przyznaliście że jesteście za opozycją, to zmieniłem zdanie, należą się wam, tak niskie pensje

Związkowiec
@Lemingród

3200? To ładnie Cie wycenili...

@Związkowiec

Po pierwsze, ja tam nie pracuje, po drugie, to komentarz jednego z twoich kolegów , który wypowiedział się tutaj, przeszukaj to forum a znajdziesz tą wypowiedź

nieoglądam tvn
@Puerto

Baryłka jest na stałym poziomie,ale to UE kupuje ropę i to UE dyktuje ceny paliw w Unii nie PIS Porównać ceny paliw w Unii potem się wymądrzaj!!!

Pssss
@nieoglądam tvn

W jakiej cenie jest chleb?

nieoglądam tvn
@Pssss

stosownie do ceny od tony zboża

Mariusz

Czy jest u was możliwość nadgodzin ??

Marek65
@Mariusz

Niestety nie ma . Można w soboty z rannych zmian przyjść.

Mariusz

Czy jest były ostatnio w firmie nadgodziny? Najbardziej interesują mnie w czasie popołudniowki??

Pedro

Tacy jak on nigdy się nie poddają (usunięte przez administratora) Konia.

Pracuś

Zarząd zgasi związki jak świeczkę jak usłyszą ile podwyżki zadają. Wojtek ale wierzymy w ciebie.

Ochłap
@Pracuś

Dostaniemy 130 zł w 7 ratach

@Ochłap

Najlepiej narzekać i nic nie robić.

@Pracuś

Uważasz że zarobki w tak znanej firmie która obraca miliardami,jest adekwatna.Zobacz ile płacą za roznoszenie ulotek za godzinę.

Jacek
@Tomasz

Hej, pracujesz obecnie w Solaris Bus & Coach, tak? Powiedz mi w takim razie jak wyglądają tu pensje, ile konkretnie można zarobić? Możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia obowiązujące w tej firmie? Będę wdzięczny za wszelkie informacje! :)

@Jacek

Maciek

Jaki ?

Janusz
@Maciek

800zł brutto dla każdego pracownika.

ByłyDmek

Troche odwagi ja po 10 latach pracy zdecydowałem się odejść i była trafna decyzja. Dziś mam spokojną prac, stałą premie i prawie darmowy dojazd do pracy. Niektórzy są tak biedni ze nawet surowce wtórne zbierają by dorobić. Druga rzecz to ekologia którą Solaris promuje a nawet nie potrafi zagwaratować pracownikom dajazdu do pracy. Parking pełen pełno samochodów problem z pomieszczeniem ale pracowników po co dowozić autobusami lepiej parkig powiekszyć. I można by duzo pisać o tej przecieź spaniałej firmie ale to już nie zmartwienie bo mnie już tam nie ma a tym którzy zostali i nowym pracownikom życze polepszenia warunków pracy

Zmotywowany

Pani rekrutująca bardzo lubi dodać coś od siebie. Nieprofesjonalne podejście zniechęca do dalszych rozmów.

Jacek
@Zmotywowany

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czym zachęciła Cię firma Solaris i jak oceniasz rekrutację? Co zaproponowała Ci firma i jak oceniasz warunki płacowe w tym miejscu (o ile poznałeś już stawkę)? Daj znać, czekam na odpowiedź! :)

STRAJK

Trwa jeden z największych strajków ostatnich lat - strajk generalny w zakładzie przemysłowym Paroc w Trzemesznie. Strajkują wszystkie zmiany, determinacja załogi jest ogromna. Władze firmy chcą za wszelką cenę zdusić ten strajk poprzez nacisk psychologiczny i ekonomiczny. Dlatego potrzebne jest natychmiastowe wsparcie dla strajkujących koleżanek i kolegów z Paroca. Gorąco więc apelujemy o zasilenie zbiorki na rzecz strajkujących w Parocu. Liczą się nawet najmniejsze wpłaty. https://www.facebook.com/OPZZ-Konfederacja-Pracy-w-Solaris-Bus-Coach-101820874699160 https://zrzutka.pl/fbgwhs

@STRAJK

Z czego niby mam się tam dołożyć. Chyba nie z ostatniej wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 656.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 370 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.