Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Zdziwiony

Proszę o rzetelną informację związkowców ile osób strajkuje . Zarząd w komunikacie twierdzi , że coraz więcej osób rezygnuje i przystępuje do pracy . Kto kłamie , kto mówi prawdę ??

@Zdziwiony

Panowie z ZZ nie mówią prawdy sami się promują na tym strajku i nic wiecej jak i pewna grupa posłów aż wstyd pracować z takimi ludźmi postulat jeden dajcie a co jak SBC zrobi zwolnienia grupowe bo kary i koszty co wtedy?! Zero mowy o gwarancji zatrudnienia... Tylko dajcie...a uważają się za inteligentnych ludzi Panowie z ZZ ci posłowie wypną swoją (usunięte przez administratora) jak ucichnie a ludzie zostaną zacznijcie myśleć o pracownikach a nie o swojej popularności

@Zdziwiony

Niestety związki przekazują nieprawdziwe informacje. Zakłady nie stoją, a strajkuje na produkcji 38%, żadne 90%. Na konferencji mówili, ze akcje firmy spadają i się z tego nie cieszą, a na hali jak to ogłaszali to brawa bili. Pytanie dlaczego tak zakrzywiają rzeczywistość?

@Zdziwiony

Obydwie strony naginają rzeczywistość, ale zarząd niestety tez nie przekazuje prawdziwych komunikatów.

@Prawda

Powiem tak ZZ to zło (usunięte przez administratora) się skończyła a teraz to tylko promowanie Liderów ZZ którzy to znaleźli sobie dodatkowe żródło dochodu wystarczy popatrzeć jak PAN ten mniejszy przewodniczący drugiego ZZ się cieszy ze jest w TV i stoi obok jakiegoś ważniaka aż żal że do tego doszło

Chmielewski
@Prawda

A może powiesz ze produkcja idzie tak jak Pan Figaszewki opowiada mediom i filmik produkcji z przed paru lat puścił jak jeszcze 3 generacja szla hehhe. Z kad te informacje ze 38% tylko strajkuje aaaa bo wy tam do góry nie liczycie tych co poszli na zwolnienia

@Chmielewski

No dobrze ze wy tam na dole liczycie wszystkich nieobecnych jak leci jako strajkujący, wow wow takie to rzetelne

Chmielewski
@Prawda

No my ich liczymy bo ci co poszli na zwolnienia to tylko dlatego żeby mieć zapłacone za ten strajk

@Chmielewski

Mediom podaje się oficjalne informacje, a oficjalnie strajkuje 38%. Nawet jeżeli nieobecnych dodać do strajkujących to i tak 25% ludzi pracuje, zapytaj kierownika. To skąd te 90% ogłaszane wszem i wobec?

25% mam na myśli produkcje w bolechowie

Viol
@Zdziwiony

Zarząd kłamie to oni doprowadzili do strajku jednym dali ,podzielili ludzi ,poleje się krew

Mati

Szanowni pracownicy, tak z reka na sercu: ile dostajecie na reke "dzien dobry" przychodzac do firmy? Ile np. po 10 latach a ile po 20? Pytam powaznie. Z gory dziekuje za odp.

Monter autobusów
@Mati

Po 4 latach pracy jako zwykły monter 5600 netto. Jest bardzo dobrze. Są jeszcze premie dodatki i wczasy pod gruszą od firmy.

@Monter autobusów

6200 netto

Robotnik
@Mati

5900 netto zwykły robotnik

@Monter autobusów

Bawi Cię to że takie kłamstwa wypisujesz

Sam mam 7 tysięcy netto

Viol
@Robotnik

5600 zarabiają ściemniacze a uczciwi pracownicy 2800

OMG

Doszły mnie słuchy, że niektóre osoby strajkujące chcą przyjść w sobotę do pracy na nadgodziny. Jakim (usunięte przez administratora)człowiekiem trzeba być żeby coś takiego do głowy przyszło? Coraz bardziej zwracam się ku przekonaniu, że większość osób pracujących w tej firmie ma w głowie siano zamiast mózgu.

Cypis
@OMG

Podobno magazyn przychodzi wpierać produkcję .Oni nie strajkują bo się boją foki.

Zadowolony

10 lat stażu 6600 bez premii i bonusów.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Zdenerwowany pracownik

I co ustaliliscie już aneksy, bo nie wiem kiedy mam z chorobowego wracać.

Trzeci dzień strajku. Produkcja cały czas idzie. Zrobiliśmy 8 z 3 ustalonych aut. Cały zarząd przebrał się w ciuchy robocze by wspomóc produkcję. Dziękujemy pracującym pracowniką. Panie rzeczniku dzisiaj taki komunikat będziemy czytali??!

Prezes

Cześć tutaj prezes, możesz mi powiedzieć gdzie leży płaska 19 ? Muszę dokręcić amortyzator

@Prezes

Podejrzewam że nie jeden z góry nie rozróżni płaskiej od grzechotki ????. Pozdrawiam i jedziemy dalej! Żarty się skończyły

Nie robol
@Odp

Bo nie musi. Jak ma coś do zrobienia to zatrudnia takich napinaczy jak Ty.

@Nie robol

Jedziesz dalej. Mało mi :)

Tadek
@Odp

a ty mądralo odróżnisz komputer od szafki?

@Tadek

Hahah. Jesteś tak samo dobry jak rzecznik prasowy

Kris

Panowie ile autobusów montujecie tygodniowo w Bolechowie?

roszczeniowiec

bedzie ebit ?

zainteresowany

jutro jakies negocjacje z zarządem ?

Opserwujoncy

Tosz to nawet za duzo jak na zwykłego mątera. Wienkszość ludzi robi za mniej i nie drze tak japy

Realista

A gdzie wiecej dają? Proszę przykład

Bobo

Słuchać uważnie wypowiedzi. 4350 BRUTTO!!!!!!!

Miś

A co uważasz że 4230 zł brutto to duża grupa po 18 latach .

Neutralny

4550 pracuje na produkcji powyżej 10 lat.To już nie wiem czy narzekać czy nie??

Żenua
@Miś

18 lat przykręcania śrubek, toż to z 10 tysi powinno co najmniej być. I oczywiście jedyny argument "bo pracuję już 15, 20, 30 lat to dajcie mi (usunięte przez administratora) piniondzów"

Mateuszek
@Opserwujoncy

Dziąsło Ty lepiej jak byś wrócił do szkoły i nauczył się ortografii.

OBSERWATOR

Walczcie do końca, i postawcie do końca na swoim. Skoro zarząd nie będzie w stanie zaakceptować większych kosztów stałych związanych z podwyżka dla pracowników, wypłacając pewnie sobie po 30.000 zł za miesiąc a wam szczędzi 400 zł na podwyżkę to nie można tego nazwać inaczej jak obraźliwym słowem. To jest wyzysk który występuje w 90% firmach w naszym kraju. A u góry się śmieją. Damy, nie damy, my przeżyjemy 3 miesiące, a wy na dole ? Postarajcie się i nie dajcie się.

taa
@OBSERWATOR

Za 30000 to pewnie palcem nie machnie, co najwyżej kawy się napije. Walczcie i dajcie przykład innym firmą że warto. Pamiętajcie bez was nic nie zrobią.

kolo

Z tego co czytam wlaściwie nie wiem o co chodzi tyle sprzecznych opinii.Czego tu się trzymać prosze napisać uczciwie jaka jest płaca przy np 160 godzinach w miesiącu bez premii oraz nadgodzin.Pozdrawiam.Jak jest atmosfera?Czekam.

3239 (w tym 20%premi) po 15 latach w solarisie. Jest czym sie pochwalic

Monter
@kolo

Normalnie jako zwykły pracownik zarobisz na starcie 6 tysiency brutto. Praca lekka łatwa i przyjemna.

@Monter

Uważam że bardzo dobrze zarabiam. Więcej nie chcę. Można śmiało odłożyć z tej pensji. Dziękuję za tą pracę. (usunięte przez administratora)

@kolo

3200 brutto na początek, po roku 3600 ogolnie na więcej nie licz na produkcji premia w tej firmie to tez nie wiadoma.

PeWuAsi

W magazynie jest lista na niedzielę do pracy na PRODUKCJE, więc kto chętny, zapraszam (: Swoją drogą ktoś wie dlaczego magazyn nie strajkuje?

Kieras

Karmel to dobry pracownik, który szanuje pracę. Szanuję jego postawę.

Brzęczyszczykiewicz

Karmel zawsze pomocny, każdy ma swóje zdanie swoje kredki.

Dima

Zgadzam się

Karmel Krul

Ależ musi piec tylna część ciała. Cisnąć po jedynym rzetelnym pracowniku na tym stanowisku, nieładnie. Powinno być więcej takich pracowników to może robota by szła i lepsze podwyżki by zaproponowali. Ale nie lepiej się lenić i szykanować tych co się starają coś zmienić. Wy to nawet Karmelowi do pięt nie dorastacie.

Oddany do śmierci

Zarobki dobre. Najniższa krajowa bardzo stabilna i dobra. Można odłożyć i to dużo.

Gamdzioki
@Oddany do śmierci

Ty chyba najniższej krajowej nie widziałeś. Jak się nie podoba to zmień robotę ośle skoro jesteś takim specjalistą. Zakłamane gamonie co myślą, że zasługują na 3k euro za przykręcanie śrubek przez 8 godzin.

M. M.

Ci co na l4 to nie strajkujący, osrali się i siedzą w chatach ze sraczką! Tylko tacy mądrzy są przy kolegach w pracy! A teraz się boją o swoją pracą i modlą, żeby strajk się skończył i mogli wrócić do pracy jak najszybciej.

Zdenerwowany pracownik
@M. M.

Tak. Przez wasze chore strajki nie można normalnie robić. Wolę mieć nawet przez rok jak każdy z nas zamrożone premie byleby mieć pracę.

Mijon

Tak naprawdę strajkują tylko ci co mają (usunięte przez administratora) robią w garażu, żyją bez kredytów z rodzicami/tesciami, zwisa im że firma może się przenieść do Hiszpanii lub upaść. Młodzi którzy przyszli wiedzieli na co się piszą, umieją chyba czytać widzieli cyferki jakie podpisują to o co im chodzi skoro i tak na każdym kroku mają (usunięte przez administratora) bo twierdzą że za 3 tys roboty jest pełno w okolicy.

Obserwatorka

Mam pytanie. Jakie sa zarobki na produkcji w Waszej firmie ?

Kierownik
@Obserwatorka

Bardzo dobre. Zwykły pracownik może odłożyć co miesiąc.

@Obserwatorka

bardzo słabe ze ludzie nawet strajkuja i nie maja płacone.

Klamca

Dlaczego nie napiszesz o tych którzy mają 5000 brutto i więcej? Na produkcji Monter lll Rok pracuje zakłada chustę i strajkuje jakaś Masakra . ZZ dlaczego bronicie sciemniaczy? Tyle kasy ucieka pomiędzy palcami. Ja wiem dlaczego......

@Klamca

To super bo nawet w biurach tyle nie mają

@Klamca

Pracownicy wlasnie pokazali strajkiem co myślą o tych zarobkach i podwyzszkach. Tylko kierownicy i brygadzisci udają ze robia. 5000tys brutto w tej firmie miec podstawy to może mieć 1 osoba na 100 Realia sa inne chłopcze 3 tys podstawy na dzień dobry i po roku masz 3.400 i zapierdal... tak 10 lat i może będzie 4 tys brutto.

Pierd

Mam pomysł. Wyslijmy delegację z przeprosinami za strajk. Powinniśmy przeprosić szefostwo na kolanach. Ja mogę ucałować buty w akcie skruchy

Puerto

Według najnowszych danych strajkuje już tylko 5% reszta poszła po rozum do głowy i pracuje, bo zdają sobie sprawę, że na ich miejsce jest tysiące innych chętnych.

Bolo
@Puerto

Dokładnie ja już się wziąłem za robotę

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 656.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 370 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.