Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

obcy

poziom dyskusji na tym forum jest równie żenujący jak polityków w sejmie, a tylu tu z WYŻSZYM :D

V zmiana

Do strajkujących. Jak wam źle to idźcie otworzyć swoje firmy, montujcie dachy, kuchnie, spawajcie płoty, przyczepki czy co tam chcecie. Zatrudnijcie sobie pracowników. A później użerajcie się z takim roszczeniowcem jak wy, który pojdzie na L4 bo za mało zarabia. Może wam się oczy otworzą.

BIUROWA ZAZDROŚĆ
@V zmiana

A Ty coś potrafisz zrobić? Zazdrościsz im bo pewnie jesteś osrany o swój stołek.

Ostry
@V zmiana

Kolejny z bolem (usunięte przez administratora) ze strajk legalny mu przeszkadza pewnie dobra grupa wylizana i teraz posadka sie trzesie. Teraz się pracowniką otworzyły oczy jak firma chce sie dogadać z pracownikiem normalny zarzad zalatwił by to w 2 godziny a nie sie ośmieszał na cala Polske. Oczywiście że w tej firmie kazdy ma drugi fach lub firmie bo się nie da wyżyć z wyplaty. Strajk zmieni firme i będzie sie nam lepiej pracowało i zarabiało!

spawman
@Ostry

Myślenia strajkujących nie zmieni. Było 800, zmienili na 400, teraz znowu chcą 800. 5% rocznie za mało. Sami nie wiedzą czego chcą.

Ostry
@spawman

A ja (usunięte przez administratora)... ,ty to jestes krzyzowka mula z osłem. Brak słów 400zl to była pokojowa oferta dla wszystkich pracowników. Firma nie skorzystała z pokojowej oferty zaoszedzila 50zl brutto a teraz im to (usunięte przez administratora) wychodzi. Wniosek prosty lepiej się dogadać! 800zł jest od początku!

@Ostry

Ty za to jesteś zwykłym pozerem który nie ogarnia że przez ten wasz strajk firma traci. 800 zł buhahaa chłopie gdzie ty żyjesz. Ja się cieszę że mam pracę i nie narzekam jak ty i inni

@Oddany firmie

Sprzedawczyku za dydo.. kierasa zamilcz bo ośmieszasz siebie i firme ze przyjmuje takich tlukow. Zobacz sobie co firmy wywalczyły strajkiem nawet 18% miesięcznie stażowego plus podwyższki. Czasy sie zmieniły juz pracownik nie cieszy się z roboty tylko z dobrego wynagrodzenia. Poczytaj sobie media co myślą o strajku czy tam jest cos napisane dobrze o solarisie ze ludzie maja sie cieszyć z pracy!! Naprawdę masz wyprany mózg, nie brakuje ludzi takich w tej firmie.

@Wyprany mozg

Ty chyba śnisz chłopie. Skąd bierzesz te bajki o 18% więcej. Strajkiem szkodzimy firmie a tym samym sobie. Ja osobiście uważam że nie zasłużyliśmy na podwyżki bo mamy niskowykwalifikowana pracę którą każdy pierszy lepszy z ulicy bez problemu wykona. I to jest prawdziwe oblicze strajkujacego pełen jadu i nienawiści do trzeźwo myślących ludzi

@Oddany firmie

Haha, dzięki uśmiałem się. Pewnie jak firme przeniosą do Bangladeszu to dzieci będą składać autobusy. A ty zostaniesz z reka w nocniku i będziesz ryczał za firma.

@Wyprany mozg

Bo tak będzie jak Hiszpan się wkurzy i przeniesie firmę na Ukrainę a ty będziesz z gołą pupą latał po ulicy. Jutro idę przeprosić szefa w naszym imieniu.

@Oddany firmie

Na Ukrainie to biurowych przeniosą tam inżynierowie na produkcji (usunięte przez administratora)i soboty za 50% Tak na kolanach przeproś i niech cie zbiczuje za nas wszystkich.

Ktoś
@Wyprany mozg

Ortografia się kłania. Do szkoły z powrotem. Deb… z IQ ameby. „podwyższki” mu się zachciało

@Ktoś

Jak już dostane ,, podwyższkeeee" to kupie słownik razem z twoja matk.. za parę groszy.

Wyprany mozg

Dziecko do taty tak się odzywać, nieładnie zero kultury w sobie.

Wyprany mozg

To powiedz gdzie chcesz się spotkać i zobaczymy kto jest (usunięte przez administratora) Pod jakim stołem kiero... cie szukac ?

Twój Pan

Jaki ty kurw. zabawny jesteś. Pewnie z Sarbi. Kumpel krzykacza. Do przykręcania śrubek! Natychmiast! Widzę że lubisz zabawy z pieskiem skoro twojego tak dobrze wytresowałeś zoofilu.

@Oddany firmie

Serio? Uważasz, że każdy wykona pracę ślusarza, spawacza, stolarza, tapicera, lakiernika, mechanika, elektryka itd.??? Śmiało! Zapraszam, przyjdź i pokaż, jak wszystko możesz sam zrobić!

Oddany firmie

To są nisko płatne prace które są bardzo proste i każdy może się tego nauczyć stąd takie zarobki. Uważam że nie warte wiencej niż minimalna. Powinniśmy zrzec się premi dla dobra firmy.

Oddany firmie

Po co mam prubowac skoro to robię z zamkniętymi oczami. To proste jak smarowanie parówki keczupem.

@Oddany firmie

He,he! To dlaczego nie każdy to robi? Wiesz jakie wymaganie ma Solaris przyjmując pracowników na te etaty? Z resztą Ci pracownicy myślą dokładnie to samo o pracownikach biurowych: co to za praca, przecież każdy umie włączyć komputer, coś napisać, wysłać email, wydrukować itp. Tyle, że każdy pracownik jest w tej firmie potrzebny, każde stanowisko jest ważne, każdy z nas robi coś dla wspólnego celu. Tyle, że nie każdy jest doceniony i stąd strajk. To proste i naturalne, nie żadna tajna magia.

Puerto

Bez robotników nie ma biurowych - bez biurowych nie ma robotników = PROSTE CZEGO NIE ROZUMIECIE?

myślący

Dopóki strajk nie został upolityczniony było w miarę.Po wizycie Czarzastego i innych posłów z lewicy uświadomiłem sobie że moje ( i nie tylko) konserwatywne poglądy nie pasują do tego co się wokół strajku dzieje..Bo,NIE dla reklamy LGBT,NIE dla ideologi gender,NIE dla walki z kościołem.i najważniejsze NIE dla indoktrynacji i manipulacji moich dzieci w szkole !!!!!,to program lewicy którego NIE popieram od nigdy.

@myślący

I dlatego wybrałeś sobie nick: "myślący"? W tym strajku biorą udział różni ludzie, o różnych poglądach, czy to politycznych, religijnych, czy społecznych. Przedstawiciele partii nie wypowiedzieli się w tych kwestiach, bo nie po to tu przyjechali. Byli tu jako ludzie, którzy są medialnie rozpoznawani i to ma pomóc nam, strajkującym. Nie dopisuj do tych wizyt nie potrzebnych podtekstów. Jesteśmy w tym strajku razem, no chyba, że są tacy, którzy Ci przeszkadzają i wolisz w nim zostać sam.

Turysta Wojtek

Mijają godziny,a oświadczenia brak czemu Wojtek i przyjaciele nie przystąpili do rozmów. Zabłądził ? Czy nie przystąpił bo on nigdzie już się nie rusza bez jego najlepszej psiapsi Ikonowicza ? Jeśli to drugie to mam dla niego nic tylko szacunek, bo tak się właśnie reprezentuje załogę. Ktoś wie może?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Pimpuś

A Nocnik stał w trakcie marszu przez przesuwnice, jakby miał w spodniach Krakowską i mały ruch mógł sprawić, że wylatuje z nogawki. No tak, teraz musi być grzeczny i dobrze służyć firmie bo już raz jedną nogą był za bramą. Żal mi Ciebie człowieku!

Witam gdzie można brygadzistów podać do strajku z dmeku bo siedź w autobusie

A gdzie mają siedzieć? W tramwaju?!

Strajkujący

Przeprasza nie zgadzam sie tylko dwóch brygadzistów pracuje Roman i Bartek a reszta nie pracuje pupilki kierownika

Word

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." -Stanislaw Lem.

Pierdykne se L4

Osiem to za mało, osiem to za mało tysiąc dwieście by się chciało.

V zmiana

W okresie styczeń 2018 - styczeń 2022, średnia płaca pracowników produkcji w firmie Solaris wzrosła łącznie o 24,2 procent. Oznacza to średnioroczny wzrost o ponad 6 procent. W tym samym okresie płace dla tej grupy pracowników w Polsce rosły w tempie około 5 procent - dodaje. Za mało, dawać wincyj kasy. Dawać, dawać.

Max
@V zmiana

3tys.euro tyle dostaje pracownik w Niemczech na tym samym stanowisku, przy podobnych cenach autobusów

Sax

Polska to nie niemcy

Ryszard
@Max

Tak i płaci za wszystko w euro a nie w złotówkach wiec co to za porównanie

@Ryszard

Widać że dalej niż w Poznaniu nie byłeś.

Nemo
@Max

Biorąc pod uwagę stawki niemieckie to ci z biur powinni miec coś około 6000 Euro. Czyli burza za 3...2...1...

Pracus

Strajkujący nie dość że będą szukać nowej pracy to jeszcze nowej żony jak nie będą przynosić żadnego dochodu dla rodziny pozdrawiam bezmózgi Myślę że blisko macie do Ukrainy bądź Hiszpanii by dojeżdżać do pracy

Produkcjoner

Tak się zastanawiam czy ten strajk to nawet trochę na rękę firmie nie jest bo części nie ma i autobusów tak by nie szło produkować. Tak to trochę wygląda patrząc na podejście zarządu do rozmów z nami.

Red

Od tego siedzenia już trzy kilo przytyłem, takie siedzenie mi nie służy, chyba się położę. Miłego dnia panowie

Pracujacy
@Red

Żebyś odleżyn nie dostał ! A w lodówce tylko lampki nie miał.

bm
@Pracujacy

No ja mam tak jak podjąłem pracy w SBC Stale oszczedzać bo wypłata porażka

Obserwator
@bm

Zmień pracę!

Robert

Widzę że trzymacie się twardo super albo Hiszpan zapłaci godne wynagrodzenie albo pójdzie z torbami

Realista Były Realista

Ludzie ten strajk prowadzi tylko do zwolnień grupowych... Jak by sie mieli ugiąć juz by to zrobili... Koniec trzeba roboty szukać i podziękować organizatora strajku.... Wstyd żenada jak grożą ludzią strajkujący tym którym wrócił rozum i chcą pracować

Realista Były Realista

I co zachcianki o strajku a tu widmo zwolnień Espaniol pokaże kto właściciel.... A autobusy sie zrobi oj oj czopka

Hop siup

Empleado 09.02.2022 23:27 Były pracownik Pytanie Drodzy Państwo, zapytajcie jutro swoich liderów ze ZZ, czy już dowiedzieli się że Caf właśnie dopina umowę z Bogdan.ua na produkcję autobusów ? Zapytajcie ich też ,czy prawdą jest ,że auta dla klientów z Hiszpanii będą wytwarzane już tylko przez Ibericę ? Zapytajcie też czy pracodawca może zwolnić pracownika gdy ten likwiduje miejsce pracy i to miejsce pracy nie będzie przywrócone przez 12 msc ? No i na koniec wielkie podziękowanie dla (usunięte przez administratora) za wprowadzenie ustawy o cudzoziemcach , która weszła w życie 29.01. Myślę ,że o tym też wiedzą i wiedzą jaki będzie tego skutek. Brawo dla Państwa 2 1 •

@Hop siup

Kogo to interesuje? chyba tylko ciebie, bo my wszyscy mamy to w pompie

Figaśmieszny
@Hop siup

Tak potwierdzam firma sprzedana na Ukrainę. Biurowi sa lepiej wykształceni a produkcja bedzie w Bangladeszu.

Haha, prywaciarz nie płaci socjali jak juz.Minimalna juz nie istnieje w firmach od dawna. Mało wiesz tłuku.

Polnisches Schwein

Panie i Panowie powiem szczeże KOCHAM WAS. Takiego zgrania, takiej jedności, takiej solidarności nie było w Polsce chyba od lat 80tych. Jesteście na ustach całej Polski i Europy w wasze ślady już szykują się inne firmy, to jest prawdziwa Rewolucja. Tak trzymać !!!

Zasmucony

Ah jak to się od razu smutno może zrobić czytając te wpisy. Tyle agresji i naprawdę krzywdzących słów. Robi się smutno gdy się to czyta i widzi jak niektórzy dali się zmanipulować .. wciągnąć w tak nie etyczne zachowania. Filmiki z strajku, które kończą się niecenzuralnymi słowami skierowane w kierunku zarządu … gdzie tu merytoryczna dyskusja ? Szacunek ? Czasem żeby coś dostać trzeba przestać żądać… a nie w myśl powiedzenia z (usunięte przez administratora) czy się stoi czy się leży kasa się należy ..

Pssss
@Zasmucony

Obelgi w stronę zarządu poleciały po tym jak prezes wystawił załogę nie pojawiając się na umówionym spotkaniu. Czy Ty jak ktoś Cie wystawi to sypiesz komplementami i po głowie głaskasz? Raczej nie. Temat obelg uważam za zamknięty.

Humorek
@Pssss

Tobie sufit na głowe upadł ? Zarzaď szedł na dół a My jak było sie zachowaliśmy nie dziwie się wcale że nie chcą wcale rozmawiać . Emocje emockami lecz zachować sie trzeba umieć . Takie spotkania wygrywa sie kultura bo pokazujesz że jestesmy nad nimi . Kazdy wie co sie wydarzyło na produkcji i pretensje mkzemy mieć do samych siebie

@Humorek

I to pytanie prezesa: o co wam chodzi? :))))))))

Rok
@Janusz

Proponuje pokazanie filmu znajomemu który zna angielski i przetłumaczenie słów prezesa. Niestety Pan z produkcji który tłumaczył, nie przetłumaczył tego poprawnie i niestety wyszło jak wyszło.

Nemo
@Rok

Prezes powiedział coś zupełnie innego niż przetłumaczył pan z produkcji. Absolutnie nie pytał o co chodzi strajkującym. Nie chcę posądzać pana tłumaczącego o złą wolę, ale wyprowadzil on ludzi z równowagi.

Janusz

Gdyby wszyscy przystąpili do protestu, to już dawno było by po strajku plus podwyżki. Może nie od razu 800, ale po 400 w ciągu dwóch lat. A tak to Hiszpan czeka aż się wykrwawicie, lub jeszcze bardziej podzielicie, skłócicie, wybijecie do reszty. Żal mi Was.. Jest sposób żeby Was wyjaśnić... Zamknąć, zwinąć fabrykę. Wtedy Ci co strajkują i Ci co nie strajkują będą mieli dużo czasu na przemyślenia... Może jednak było trzeba strajkować, a nie być (usunięte przez administratora)

Hugo

Pora tez pozdrowić pana M.S z kj który jest największa pierdołą na firmie, wszędzie tylko chodzi i zbiera informacja a później stęka jak to jest źle bo pan czy pani x dostali większe podwyżki niż on po tak wielu latach ciężkiej pracy :)))) komedia !!

M.S
@Hugo

Doniesiono mi o wpisie to też odpowiem. Ciekawa wypowiedź ale zapewne piszesz o sobie bo nigdy nie stękałem kto jakie podwyżki dostał i że jest ciężka praca bo od 18 lat na jeszcze jeden etea, a po firmie nie chodzę na pierdoły więc nie pisz głupot bo komedia to ten i kolejny obrażający pracownika odbiorów bezimienny wpis to tyle.

Hugo
@M.S

A to ciekwawe, że teraz udajesz zatroskanego losem pracownika odbiorów a wiele razy ten pracownik był tematem twoich drwin - zapomniałeś już??

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 657.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 601, z czego 102 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 372 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042