EUREST

Kraków

Opinie o EUREST

anonim 2011-01-17 12:37:13
[usunięte przez moderatora] TO MALE ZŁO Z TYM CO TERAZ TAM SIĘ DZIEJE NOWA KADRA DRAMTAT -ASYSTENTKA KTÓRA NIE POTRAFI INNYCH SŁÓW JAK SORY BATORY SZEF KUCHNI TWIERDZI ZE KIEŁBASA TO DANIE JARSKIE I ZA SWOJĄ NIEWIEDZĘ TYRAJĄ PRACOWNIKAMI
były eurestowiec 2011-01-17 16:31:39
jak kiełbasa jest z ARO albo Biedronki to szef ma rację to danie jarskie hahahahaha,przecież eurest to nie restauracja tylko TANIA JATKA dla samobójców
pracownica 2012-01-26 18:20:56
Kadra w Eureście to dramat !!!!!!!!!!!! Chamstwo, wyzysk, dramat. Co jeden Kierownik to lepszy! Klienci się skarżą, bo na managera trzeba umieć się wysłowić. Potrzeba kultury, ogłady i taktu. Pracowałam też w Biedronce i szczerze mówiąc było o niebo lepiej !!!!!!!!! Nie polecam żenada
ethic 2016-04-24 21:52:05
można było mieć, jednak teraz naprawdę spoko to wygląda, a poza tym szukają teraz asystenta kierownika restauracji, wiadomo, że tutaj przydatne byłoby doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość etykiety
Zostaw swoją opinię o EUREST - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUREST