Opinie o LASERMAX SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LASERMAX SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LASERMAX SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LASERMAX SP. Z O.O. w Warszawa

Czy w LASERMAX SP. Z O.O. zatrudniani są obcokrajowcy?

grieeg Nowy wpis

Pracowałem 2 miesiące w tej firmie. Właściciele traktują pracowników jak zło konieczne.

Dariusz

Fajna firma, dobrze sie pracuje i wystarczą chęci żeby mieć fajną pracę!

LASERMAX Sp z o.o. Nowy wpis

Informujemy że firma LASERMAX Sp z o.o. prowadziła sprawę w organach ścigania w związku z popełnieniem przestępstwa oraz kradzieżą tożsamości za pośrednictwem tutejszego serwisu. PROKURATURA oraz POLICJA prowadząca w tej sprawie postępowanie karne z tyt: - (Art. 190a §2 K.K.) kradzieży tożsamości - podszywania się pod dane prezesa Spółki LASERMAX - (Art. 190a §1 K.K.) stalking - (Art. 212 K.K.) pomówienia - (Art. 216 K.K.) zniewagi Ustaliła dane osoby która notorycznie dodaje fałszywe opinie na serwisie stanowiące 90% wpisów. Zarząd LASERMAX Sp z o.o.

Tomek Nowy wpis
@LASERMAX Sp z o.o.

Zgadza się... Sprawa umorzona ze względu na brak dowodów ! Tomek -:)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w LASERMAX SP. Z O.O.?

On

Fatalne. Bez szacunku. Odradzam

Pracownik Biurowy

FATALNA!!!- była ankieta ( np czy ktoś pali papierosy)- i jak zaznaczyłeś ze tak- to odrazu "do widzenia"- maksymalny wyzysk i nie chcieli zeby ktos 3 x po 3 min zrobił sobie przerwy! miała być umowa i przez 3 miesiace nie było!- pojawiła sie pozniej "szemrana) o dzieło+ na 1/100 etatu zlecenie ! wypłaty miałybyć każdego 10 tego a były z opożnieniem 3 miesiecznym

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Lasermax Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w LASERMAX SP. Z O.O.?

On

Zawsze byly nadgodziny...

Tak

Zawsze były

ehh

@On nie ma szansy na awans tu ?

Wasz ulubieniec
@LASERMAX Sp z o.o.

Prowadziła i juz nie prowadzi. Prosze nie kłamać. Sprawa umożona bo prawda wyszła na jaw ! Hehe

Mikołaj

Jak obecnie wygląda wynagrodzenie oferowane przez LASERMAX? Czy poza stałą pensją można tu liczyć na jakieś dodatki socjalne?

Witek

Jak się pracuje aktualnie? Liczyłem, że dowiem się coś więcej o atmosferze i zarobkach.

LASERMAX Sp z o.o.

Gdzie są pozostałe linie poprzedniego wpisu o popełnionym przestępstwie ? usunięte ? O nas bez nas ? Zarząd LASERMAX Sp z o.o.

>>> NO BALLS, NO GLORY ;) SPOTKAJMY SIĘ NA RYNKU konkurencjo

Weronika

@Łucka, rozumiem, że możesz być rozżalona, dziękuję za wyjaśnienie. Próbowałaś jakoś rozmawiać na ten temat z pracodawcą? Czy na forum są użytkownicy, którzy pracują aktualnie w LASERMAX? Jestem ciekawa Waszych opinii na temat tego pracodawcy.

Weronika

@Borzęcin, dlaczego używasz takiego określenia w stosunku do tego pracodawcy? Przypominam, że znajdujemy się na forum publicznym, a takie wypowiedzi mogą zostać odebrane jako pomówienie. Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w LASERMAX, ale proszę, aby była napisana w sposób merytoryczny i kulturalny.

Weronika

@Vw, co ma na celu Twój komentarz? Odnosisz się do użytkownika piszącego na forum trzy lata temu. Przypominam, że wymieniamy się tutaj rzeczowymi opiniami na temat pracodawców - chciałbyś coś napisać na temat pracy w LASERMAX w Warszawie? Jak obecnie przedstawia się sytuacja w LASERMAX? Czy polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

Borzęcin
@Weronika

Przecież buziak to szefowa. A mi się przypomniało jak pracowałem u tych oszustów i postanowiłem coś wtrącić od siebie.

buziak

kręci, kręci bo się w firmie dobrze kręci... A to widać że ty nawet kadry nie znasz :) toś ty chyba nie od nas !? Zapraszamy Zapraszamy :)

Vw
@buziak

Lepiej Was znam niz Ci się wydaje Bozena

Weronika

@Usunieta opinia, oczywiście, że nie. Jeśli masz jakieś uwagi lub podejrzenia, że jakaś opinia mogła zostać skasowana niesłusznie, to zawsze możesz to zgłosić pod ten adres mailowy: admin@gowork.pl . Dbamy o to, aby na forum panował porządek i kultura. Nie możemy pozwolić, aby pojawiały się tu wpisy pisane w wulgarnym tonie.

Usunieta opinia

W regulaminie mamy rozdział 4, podpunkt 3 w tym cześć "naruszająca dobra osobiste" w takim rozumieniu będziemy usuwać każda wypowiedz zniechęcająca potencjalnych pracowników ponieważ wpływa na dobre osobiste firmy? Inaczej tego nie mogę rozumieć, zwłaszcza że nie wszystkie stare wpisy były obraźliwe lub zniechęcające. Cześć była opisowa i merytoryczna. Opisywała funkcjonowanie firmy.

Usunieta opinia

Pracowałem tam parę lat temu i nie polecam firmy, nie będę wchodzić w szczegóły ponieważ gowork systematycznie usuwa posty o pracodawcy. Kiedy tam pracowałem było źle. Nie wiem jak jest teraz ale sadzać po komentarzach z zgłoszeniem sprawy do prokuratury musi być jeszcze gorzej. Nie wyobrażam sobie by w innej sytuacji komuś chciało się pisać takie rzeczy na serwisie gowork.

Irek

Może ktoś napisze jaką macie atmosferę w pracy?

LASERMAX Sp z o.o.

Informujemy że firma LASERMAX Sp z o.o. przekazała sprawę do organów ścigania w związku z popełnieniem przestępstwa oraz kradzieżą tożsamości za pośrednictwem tutejszego serwisu. PROKURATURA oraz POLICJA prowadzą w tej sprawie postępowanie karne z tyt: - (Art. 190a §2 K.K.) kradzieży tożsamości - podszywania się pod dane prezesa Spółki LASERMAX - (Art. 190a §1 K.K.) stalking - (Art. 212 K.K.) pomówienia - (Art. 216 K.K.) zniewagi Ze względu na dobro śledztwa o wynikach będziemy Państwa informować po zakończeniu trwającego postępowania. Zarząd LASERMAX Sp z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o LASERMAX SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w LASERMAX SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LASERMAX SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LASERMAX SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w LASERMAX SP. Z O.O. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LASERMAX SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 112 ocen.

LASERMAX SP. Z O.O.