Opinie o FSM Polska Sp. z o.o. w Warszawa

<p align=justify>Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest liderem zarządzania nieruchomościami na lokalnym rynku. Wyznacza trendy i świadczy usługi o najwyższym poziomie. Zarządza nieruchomościami własnymi i wspólnot mieszkaniowych. W nieruchomościach posiadanych i zarządzanych przez Fordońską SM zamieszkuje ok. 30.000 osób. Zgodnie z przyjętą Polityką Jakości nakierowaną na realizację potrzeb klienta misją Fordońskiej SM jest komfort i bezpieczeństwo zamieszkania. Propagując wizję wygodnego i bezpiecznego życia w posiadanych i zarządzanych nieruchomościach, spełniamy oczekiwania naszych klientów. Praca w systemie zarządzania jakością EN ISO 9001:2008 oraz Złoty Laur Przedsiębiorstwa Fair Play 2015 sprawiają, że ponad 1/3 mieszkańców Fordonu, największej dzielnicy Bydgoszczy, otrzymuje usługi najwyższej klasy. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FSM Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Waldek Nowy wpis

Omijajcie tą firmę dalekim łukiem, to zwykli (usunięte przez administratora) szukają każdego możliwego sposobu legalnego lub nie aby nie rozliczyć wynagrodzenia lub nie zapłacić ZUS-u, o czym dowiecie się po roku jak zus przyślę do was listę dokumentów, w których musicie udowodnić, że pracowaliście a przelewy do was były wynagrodzeniem a nie fantazją właścicieli. A na koniec będzie jeszcze nękanie prawnikami by siedzieć cicho

michał Nowy wpis

wspaniała firma sp.z.o.o i kapitał zakładowy 5000 (pięć tysięcy złotych polskich) niesamowity kapitał firmy

Hanna Nowy wpis

Zainteresowani nowymi ofertami pracy? Najnowsze ogłoszenia znajdziecie na stronie firmy - http://www.fsm-polska.pl/Kariera/Oferty-Pracy Które stanowisko najlepiej Wam odpowiada?

hejo Nowy wpis

Prowizja się pewnie trafia bo przecież można liczyć u nich na dośc stabilne zarobki u nich jak również na wypłaty terminowe. A atmosfera jaka u nich panuje teraz? W końcu o dobre relacje jest dość ciężko w dzisiejszych czasach, a oni sobie w tym radzą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FSM Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
ona

Odradzam wszystkim współpracę z tą firmą!! Na szkoleniach jest wszystko pięknie, ale nikt nie mówi głośno o tym, że jeśli klient zrezygnuje musicie oddać prowizję. Mój przypadek: klient zrezygnował - od razu straszenie, że trzeba oddać prowizję, bo inaczej windykacja. Po kilku dniach okazało się, że klient jednak będzie płacił dalej - więc sprawa zamknięta. Po roku otrzymałam, pismo z firmy windykacyjnej, że mam zadłużenie względem FSM - 500,00 zł. Tak się traktuje tam ludzi... Jedna wielka obłuda - ostrzegam przez Bydgoszczą!!

@ona

pracowałem tam kilka lat temu, ale z tego co piszesz to widzę że nic się nie zmieniło

Bruno

Nie polecam ani jako pracodawcy ani jako firmy doradczej. Pracowałem, mam produkty... Kazdy tam jest kierownikiem, managerem... szarych pracowników nie ma, kazdy pracuje na siebie, mimo, że rysują drzewka, z których wynika, że podwładni pracują na kierownika.... pewnie by i pracowali, ale tam długo nikt nie wytrzymuje. I jak się nie ma minimum 100 telefonów do znajomych w komórce to nie idźcie tam. System prowizyjny dla mnie nie był jasny, stanowił go plik kartek do samodzielnego przeczytania. Pierwsze szkolenie płatne, za dojazd trzeba zapłacić. Jako klient trzeba mieć grube tysiące, żeby się interesowali, nowy samochód do ubezpieczenia, brak polis ubezpieczeniowych.... ech, stracony czas.

espe

Witam, o FSM mogę powiedzieć tyle, że jest to solidna firma, która odpowiada na potrzeby klienta w niesamowicie szerokim spektrum. Jako klient jestem zadowolony i usatysfakcjonowany współpracą z doradcami właśnie tej firmy i cieszę się, że rozszerzają działalność o kolejne dziedziny. Co do struktury i organizacji, z perspektywy byłego pracownika. Zarobki zależne są od własnego zaangażowania, ale przede wszystkim od tego, kto Cię prowadzi, na jakim terenie działasz, jak się prezentujesz(tak, sprzedaż bezpośrednia wymaga godnej zaufania prezencji, zwłaszcza, gdy sprzedajesz coś o tak odległych benefitach). Zakończyłem współpracę z FSM Polska ponieważ nie miałem tam dochodów, jakie mnie interesowały. Jednak zdobyta wiedza na szkoleniach i doświadczenie w rozmowie z ludźmi jest wartością nieocenioną, która pozwala mi teraz na swobodne wyciąganie 5000-6000 na rękę co miesiąc(również MLM). Nigdzie nie dostałbym takiej szkoły od PRAKTYKÓW sprzedaży, za praktycznie bezcen. Polecam sprawdzić się w tej dziedzinie, w tej firmie - Jak Ci nie wyjdzie to i tak podziękujesz za to, czego się nauczyłeś. Pozdrawiam

kati

ja też zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną a stanowisko, "asystent, doradca, menager", nie wiem czy iść, tyle niepochlebnych opinii się naczytałam. nie lubie nagabywania ludzi na coś, wciskania im kitu...

były współpracownik
@kati

Daj sobie spokój....

Tomasz

Witam! Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Team Meneger w firmie FSM. Czy ktoś kto pracuje/pracował na tym stanowisku, mógłby przedstawić mi mniej więcej warunki, zadania wyżej wymienionego pracownika? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

nic dodać nic ująć :)

Poldi

Zwykle jest tak, że szczegóły uzyskuje się podczas rozmowy rekrutacyjnej. Ciekawe czy ktoś ostatnio był w takiej sytuacji i wie mniej więcej co oferują? W Polsce generalnie dziwnie to wszystko wygląda. Podejmując pracę za granicą już na starcie w ofercie wie się jakie zarobki są przewidziane na dane stanowisko - oczywiście możliwość negocjacji zwykle pozostaje.

Pracuje w firmie FSM. Jeżeli tak bardzo upraliście się o to KNF, to pomyśl sobie czy jak firma oszukiwała klienta, nie była wiarygodna to dostawałaby wiktorie ? FSM zostało uznane za najlepszą firmę w Polsce ! Jeżeli chodzi o zarobki to są bardzo przyzwoite, jak ruszysz tyłek to zarobisz świetne kokosy. Jeżeli to ludziom przeszkadza to niech nadal pracują w biedronce na kasie za 1500zł. nie ma co się bać dużych pieniędzy. Firma ta jest najlepszą firmą w jakiej pracowałam i zdobyłam i zdobywać będę doświadczenie.

inny
@Karolina

A wiktoria to pewnie tak nobilituje jak wiktory w TV... gratuluję, z całego serca, szczególnie gdy spojrzę na "doborowe towarzystwo"... same prowincjonalne firemki.

Scarabeusch

Witam Na rynku finansowym jestem od ponad 10 lat ;). Jak ten czas szybko plynie. Praca w tej branzy dla korporacji opiera sie glownie na prowizjach. Ilu klientom sprzedaz swoja wiedze, swoja osobe to tyle kupia od Ciebie produktow. Nie jest to praca dla osob ktore nie chca poglebiac swojej wiedzy i pracy bezposredniej z klientem. W tej branzy jestes sam swoim menagerem czasu. Kasiu ktos Ci zrobil Pranie Mozgu albo zle zrozumialas dlaczego KNF umiescil FSM na swojej liscie. KNF chce miec nad wszystkimi firmami tego typu kontrole a tutaj nie ma ;). Przyjrzyj sie produktom jakie oferuje FSM Polska i zobacz kto jest ich wlascicielem i gdzie te firmy sa zarejestrowane. Tam znajdziesz odpowiedz. Amber Gold...to zle porownanie i prosze nie robcie tego jak nie znacie podstaw inwestowania srodkow pienieznych. Praca w Banku na obsludze klienta to troche malo i trzeba siegnac glebiej wiedza. Wracajac do FSM Polska w mysl Prawa Polskiego dzialaja legalnie, Prowizje....moze i moga byc wieksze Ale jest rzecz najwazniejsza w tej branzy: Kazdy Nowy Dzien to nie tylko wyzwanie ale rowniez nowe doswiadczenie

tomek

zgadzam się z powyższa wypowiedzia ,większe wymagania a coraz mnie kasy i pracujesz na tych co są nad tobą.mają gdzieś ludzi i pomoc im.nie polecam,trzymajcie się z dala od tej firmy.

kasia

Miesiąc temu dostałam propozycję pracy w FSM, długo się zastanawiałam czy spróbować czy nie, a po głębszych przemyśleniach, postanowiałam spróbować.. obawiałam się trochę tego wpisu do KNF, ale okazało się, że to był tylko donos ludzi, którym niepowiadło się w tym biznesie lub najnormalniej w świecie zazdroszczą komuś kto potrafił osiągnąć sukces... ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dokonowałam świetnej decyzji. współpracę rozpoczyna szkolenie, na którym jasno i przejrzyście zostają wyjaśnione zasady funkcjonowania tego biznesu. przez caly czas wyszkolona kadra czuwa i opiekuje się swoimi wpółpracownikami, jednocześnie ucząc ich jak odnieść sukces i zbudować własny biznes.

Krzysztof

Firma posiada pełen wachlarz dobrych produktow jednak KNF ostrzega przed nia i myśle ze słusznie co do zarobków to zależy jak bogatych masz znajomych bo na poczatku bedziesz musiał(a) dzwonic po znajomych rodzinie i ich naciagać żeby jakiś produkt wzieli jak cos wezma to zarobisz pare groszy prowizje powiedziałbym dość słabe i trzeba czekać 2 mc na pierwsza wypłate o ile coś zarobisz.

Stefan
@Krzysztof

Ja osobiście polecam FSM, dokładnie ma pełen wachlarz produktów, dzięki którym możemy dobrać indywidualne rozwiązanie dla każdego Klienta, od ubezpieczenia domu, auta czy zdrowia po przez kredyty, do inwestycji. Twoje powodzenie zależy od Ciebie samego i Twojego zaangażowania, sam decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę, szkolenia itd. Wiadomo, że na początku trzeba uzbroić się w cierpliwość i zapoznać się z funkcjonowaniem tego biznesu. Trzeba jedynie chęci i trochę cierpliwości, a szkolenia, wiedzę i pomoc dostaniesz w FSM. Śmiało mogę powiedzieć, że żadna inna branża nie daje mi tyle swobody, satysfakcji, pieniędzy... Przede wszystkim to nie praca tylko to jest tworzenie własnego biznesu, a cóż jest lepszego od pracowania dla siebie i zarabiania dla siebie ile się chce, bez ograniczeń. A przy okazji możecie też pomóc innym ludziom, który są laikami w dziedzinie finansowej, a przede wszystkim swojej rodzinie. Właśnie dlatego też zaczynasz od pomocy swojej rodzinie, najpierw chodząc do nich. Pracuję w FSM i jedno wiem na pewno - poświęcając na pracę 8 godzin dziennie (czyli tyle co na etacie), a zarabiam średnią krajową RAZY KILKA. Tak samo moi współpracownicy, z którymi tworzymy zgrabny zespół. Krótko mówiąc POLECAM!

świrus

no i pozamiatane:)

ostrożny

Na listę ostrzeżeń publicznych wpisane zostały podmioty FSM Polska Sp. z o.o. (KRS 242904)" - czytamy w komunikacie Komisji. Oba podmioty znalazły się na liście zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 171 ust. 1-3 ustawy Prawo bankowe (wykonywanie czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF). (usunięte przez administratora)

KNF
@ostrożny

sprawdziłem faktycznie na stronach KNF jest ostrzeżenie odnośnie tej firmy. Dziwię się, że ta firma dalej rekrutuje ludzi do pracy i dalej prowadzi swoja działalność narażając ludzi na utratę dorobku swojego życia. Mało doświadczeń po Amper Gold, nikogo to nie nauczyło. Powinno się zamknąć takiego typu działalność z marszu. (usunięte przez administratora) OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!11 poz. nr 29. FSM Polska Sp. z o.o.KRS 242904Prokuratura Okręgowa w Warszawie

obiektywny

Jeżeli jest dobry menager i dobry kierownik który potrafi dobrze przekazać wiedzę i odpowiednio zmotywować to fajnie się pracuje i zarabia dobre pieniądze w innym przypadku od razu proponuję zrezygnować szkoda czasu, człowiek się tylko zniechęci a to naprawdę fajna robota

lol
@obiektywny

Generalnie jako klient szczerze nie polecam. Dałem się skusić poprzez tzw manipulację słowami kluczowymi. Drobny druczek w umowie uwala mnie w funduszu na 10 lat a obsługa całkowicie kładzie na klienta lachę w kwestii utrzymania funduszu inwestycyjnego. Dlatego jako klient SZCZERZE NIE POLECAM

obiektywny

witam wszystkich, zdarzyło mi się pracować w firmie FSM, co prawda nie w Warszawie ale doskonale znam tamtą strukturę. W zależności pod jakiego menagera się trafi tak się zarabia. Są tacy którzy doskonale przygotowują ludzi i pracy i zarabia się dobre pieniądze a są tacy którzy traktują człowieka jak zło konieczne - wykorzystać i olać - to dewiza jednego z (usunięte przez administratora). Nie można się przyczepić do ich palety produktowej - jest bardzo szeroka i naprawdę zaspokoi potrzeby każdego, natomiast prowizje jakie płacą to żenada. Każda inna tego typu płaci prawie 2 razy więcej. Nie miałem też nigdy problemów z przelewami. Co do comiesięcznych wyjazdów to warto jechać ale tylko raz i to jak już się zarabia. Decyzje czy spróbować czy nie zostawiam każdemu indywidualnie.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FSM Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FSM Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FSM Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FSM Polska Sp. z o.o.