La Boheme, Caffeine Cafe, Fashin Cafe, Atmosfera Ruchu, Akademia Walki

Wrocław

Opinie o La Boheme, Caffeine Cafe, Fashin Cafe, Atmosfera Ruchu, Akademia Walki

anonim 2011-01-16 09:56:18
la bocheme i pani bułeczka to jedno i to samo,jesli lubisz charowac za darmo i bez umowy,to mozesz tam pracowac....................przedewszystkim brudno!!!!!!!!!!!!!! obiecuja,(usunięte przez moderatora) i nie placa,UWAZAJCIE NA TĄ PSEUDO FIRME
A 2011-03-03 14:29:27
UWAGA!!!! (usunięte przez moderatora) !!!
ania 2012-06-06 21:19:30
Bardzo proszę o priv na anutek24@wp.pl-będę naprawdę bardzo wdzięczna za kontakt
Anka 2012-08-02 12:03:10
(usunięte przez moderatora) Kiedy ci ludzie nauczą się, żeby ludziom płacić a nie zmieniać co chwilę nazwę. Jakaś tragedia ... Uważajcie !
anonim 2013-06-05 16:44:02
szukam pracy w kawiarni, czy polecacie tą knajpkę? interesuje mnie praca dodatkowa, na pół etetu, bo studiuję dziennie. jakie sa warunki zatrudnienia? czy pracuje się na podstawie plus prowizja? jak oceniacie zarobki?
Zostaw swoją opinię o La Boheme, Caffeine Cafe, Fashin Cafe, Atmosfera Ruchu, Akademia Walki - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Boheme, Caffeine Cafe, Fashin Cafe, Atmosfera Ruchu, Akademia Walki