ZA-BEL SP. Z O.O.

Nysa

Opinie o ZA-BEL SP. Z O.O.

Andrzej 2015-02-25 12:25:28
Tragedia nie polecam pracy w Belgi,zostaniecie z długami,jak nas wielu!!!
juzek 2015-02-25 16:17:45
Zgadzam sie z kolega nas wysłali do Belgi na budowe pracowalismy 2 dni i kazali zjechać,nie polecam nikomu tej firmy bo tylko stracicie kase na wyjazd i nerwy,firma dno.
Robert 2015-02-26 07:38:37
Zgadzam sie najgorsza firma(usunięte przez administratora)
Darek 2015-02-26 17:01:38
witajcie odradzam agencje za-bel całkowita porażka daja ci polską umowe a w Belgi jebiesz jak pies i jeszcze cie od pedałów wyzywają dajcie se spokój z tą firmą,dobrze wam radze.
Mateusz 2015-02-27 15:18:11
To prawda,wysłali mnie do Belgi mieszkanie syf,zero łóżek spisz na materacu jak masz lub na podłodze,żadnego kontaktu z firmą za-bel nie odbirają telefonów jak juz tylko cie wyslą,no i robisz za smierdzące 7.50 na godzin po 12 godz i jestes traktowany jak jakiś Beduin,nikomu nie polecam!!!
Darek 2015-04-05 21:37:49
Odradzam stanowczo to oszusci i złodzieje nie polecam!!!!!!!!!
Sławek 2015-04-11 09:58:24
Witam ja pracuje u nich w Belgi na budowie,również nie polecam robie bo musze ale jeszcze tylko troszke.
Robert 2015-05-24 11:17:25
Tragedia nigdy tam nie pracujcie tam jest masakra!!!!!!!!
robert 2015-07-05 23:13:40
Masakrą jest ta cała jebana firma za-bel,nie polecam nikomu tych oszustów,ani żadnej pracy od nich w belgi.
26 2015-08-19 10:54:23
Moj maz tam pracuje nie narzeka i nie zamierza zmieniac pracy i za zarobkami tez jest dobrze wyplacaja co do centa
miły rzyczliwy 2016-02-05 23:25:17
Nie polecam Tej firmy żadnej tolerancji dla pracownika!! gorzej niż świni w korycie pracuje!! niby stawki ok ale naprawde odradzam pracy w tej firmie!!

pracuje sie 2 lata a nawet dłużej bez podania przyczyn z Dnia na Dzień tel prosze zjeżdżać do polski!

dla cb 2eur dla nich 8eur

umowa polska (delegacja) 1900zl max umowa zlecenie

O D R A D Z A M
Jarus. 2016-10-16 14:47:22
Ja wam powiem Ci jest nie tak. Każde słowa są prawdą. mieszkania są w opłakanym stanie, mieszkasz po 8 osób w 3 pokojowym mieszkaniu, bez łóżek, lodówkę jak uroczystości to cud. W razie jakiejś awarii Władek udaje głupa że już wysyła kogoś do naprawy i można do śmierci czekać. A Marzena? To wiesniara, która złapała frajera z kasą i udaje wielką damę. Wyplacaja kasę dopiero jak będziesz w Polsce a nie normalne wypłaty. Tak to ewentualnie zaliczki nie większe niż 200 czy 300€ Jak potrzrbujesz pieniędzy to zapomnij w czwartek czy piątek bo nie wyślą. Jeżeli ktoś tam pracuje to są to ludzie którzy albo udają że nic nie widzą, albo osoby bez jakichkolwiek ambicji. Pamiętaj, nikt tak cię nie wyru..a jak państwo Zapotoczni. Firma za-bel lub też mają fi-pro.
Jarus. 2016-10-16 14:48:05
misiek 2016-10-16 14:57:56
podejrzewam, ze rozmowa kwalifikacyjna przebiega w zwykły kasyczny sposób czyli rozmowa na temat woich umiejetnosci oraz doswiadczenia
Zostaw swoją opinię o ZA-BEL SP. Z O.O. - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZA-BEL SP. Z O.O.