TRITECH

Opinie o TRITECH

Ania 2011-01-15 21:57:48
radzę poważnie się zastanowić nad podjęciem pracy w tej firmie - w ich ogłoszeniach jest dużo ale na tym się kończy - np. Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego - KPINA, Atrakcyjny pakiet szkoleń - BZDURA, Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - JAK KTOŚ LUBI MINIMUM
aaa 2014-01-24 14:37:41
popieram
Przyjaciel 2016-02-15 15:58:11
Firma, która jest bardzo nie w porządku wobec pracowników. Zwalnianie z dnia na dzień bez powodu, robienie po złości, pensja rozbita na 2 składniki z czego jednego nie wypłacają jak mają ochotę.
macnow 2016-04-13 19:20:05
Witam,
Nie wiem skąd tak złe opinie. Pracuje w firmie i organizacja czasu pracy różni się od tej w korpo należy samemu organizować sobie pracę. Jeżeli ktoś nie spełnia oczekiwań to logiczne że odchodzi. Atmosfera jest OK. Co do szkoleń jeżeli ktoś chce i są sensowne to nie ma problemu (również zagraniczne). Co do zarobków rzeczywiście w korporacjach mogą być wyższe ale przynajmniej dla mnie komfort pracy jest większy w mniejszych firmach. Nigdy mi się nie zdarzyło że nie dostałem pensji, czy została ona obniżona.
Zostaw swoją opinię o TRITECH - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRITECH