Götz Gebäudemanagement Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Götz Gebäudemanagement Sp.z o.o.

anonim 2011-01-15 16:19:36
Witam ta praca była dla mnie dorywcza jestem w wieku 17 lat robiłem w sumie 78h i wypłacili mi jak za 20godzin to skandal nie polecam firmy
Z.Z. 2012-04-17 20:26:50
Płacą coraz mniej i nieterminowo. Najpierw płacili dziesiątego każdego miesiąca. Potem wypłaty zostały przesunięte na 14-tego. Dziś jest 17-sty i pieniędzy brak. Jedni mają umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami, inni "zlecenie" a jeszcze inni "o dzieło" gdzie nie ma się nawet ubezpieczenia. Strach zachorować bo NFZ oleje a prywatnie się nie da leczyć gdy jałmużna zwana wypłatą ledwo starcza na opłaty. 67 lat po wojnie znów czujemy się (usunięte przez administratora)
bless 2016-02-12 10:52:29
Kadra kierownicza przewija się częściej niż pracownicy,więc o czymś to świadczy.Pracownicy zwłaszcza w millenium dostają marne grosze,do rzadko się zdarza by wypłata była taka jak się ustalało.Jeśli pani M.J. dalej tam robi to nic się tam nie zmieniło,gwarantuję.
Zostaw swoją opinię o Götz Gebäudemanagement Sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Götz Gebäudemanagement Sp.z o.o.