PUH JAN BOGUSŁAWSKI

Szczecin

Opinie o PUH JAN BOGUSŁAWSKI

anonim 2011-01-15 12:03:15
Kożystałem z usług tej firmy od 2005 roku cztery razy wykonującej remont mojego mieszkania, remontu domku murowanego na dziace w 2006roku. Posiadam namiary do dzisiaj na tą firmę,ponieważ można zaufać żetelności tej firmy.Jestem zadowolony z prac tej firmy i naprawde polecam uczciwym klientom.
anonim 2 2011-01-18 10:10:40
A ja też korzystałem i nie polecam absolutnie - niefachowo, drogo, nieterminowo, niezgodnie z umową.
Klient 2011-03-16 08:13:48
Stanowczo odradzam korzystania z usług tej firmy. Brak kompetencji. Metody pracy i mentalność z okresu głębokiej komuny lat 60-tych. Nigdy więcej takiego "fachowca" !!!
nnn55515@interia.pl 2012-07-19 12:53:00
w reklamie [usunięte przez moderatora] prezentuje szybkie remonty to jest kłamstwo trzeba po nim robić poprawki a jeszcze próbuje brać pieniądze za rzeczy których nie wykonał bierze się za robienie rzeczy o których nie ma zielonego pojęcia narażając na straty klienta proszę jeśli ktoś został poszkodowany przez [usunięte przez moderatora] o kontakt nnn55515@interia.pl ten pan ma zawieszoną działalność a dalej wykonuje usługi budowlane taki ktoś nie ma prawa poprzez swoją amatorszczyznę krzywdzić ludzi poprzez swoje nieudane remonty
jazik 2016-04-21 19:13:11
PUH JAN BOGUSŁAWSKI to firma remontowa, mają fanpage na facebook, ale ostatni wpis był w 2013 roku, ich strona internetowa nie działa, to nie wiem czy nie zakończyli działalności.
Zostaw swoją opinię o PUH JAN BOGUSŁAWSKI - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH JAN BOGUSŁAWSKI