urząd pracy w legnicy

Legnica

Opinie o urząd pracy w legnicy

anonim 2011-01-15 09:41:06
Witam . w urzędzie pracy w Legnicy bezrobotnych traktuje sie jak śmieci . my przeszkadzamy paniom w załatwainiu spraw prywatnych . . przychodze po ofertę do pośrednika a tutaj ciągle nic, a przez telefon słysze jak pani pośrednik z pokoju nr 3 umawi się ze swoją koleżanka na jutro . i mówi do niej przez tel. że jutro ma by ta oferta to ją zatrzyma.........jak tak można .................................. może wieej bezrobotnych napisze swoje opinie o pracy w urzędzie pracvy legnica
anonim 2011-01-15 09:46:00
jestem bezrobotnym juz rok i jeszcze nie dostałem żadnej konkretnej oferty .............................. as mam wyższw wykształcenie . a w urzędzie cały czas widze nowe osoby , które sa zatrudniane .ale tutaj pracę można załatwic tylko po znajomości ......................
anonim 2011-01-15 09:51:07
WITAM WSZYSTKICH. A JA MAM PROPOZYCJE . ZMIENIC DYREKCJE URZĘDU PRACY W LEGNICY . POWYSYŁA NA EMERYTURE I ZATRUDNIC NOWĄ KADRĘ . BO TAK DŁUŻĘJ BYC NIE MOŻĘ . TO ŚA OSOBY KTÓRE WOGOLE NIE ROZUMIEJĄ BEZROBOTNEGO . . DBAJĄ TYLKO O WŁASNE INTERESY .
Darek 2016-05-02 13:22:55
Powiem Wam, że robi wrażenie jak bardzo dobrze dzieje się w tej firmie, musimy powtarzać to częśćiej w takim razie, bo jest to jeden z urzędów pracy, które człowieka szanują
Zostaw swoją opinię o urząd pracy w legnicy - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie urząd pracy w legnicy