Opinie o Tectro w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tectro. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tectro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tectro w Bydgoszcz

jaroslaw multan Nowy wpis

switna firma, duzo sie tam nauczylem.

Aneta Nowy wpis
@jaroslaw multan

No to miło a w sumie można się dowiedzieć czego konkretnie?

jaroslaw multan Nowy wpis
@Aneta

głównie programowania maszyn wtryskowych, czytania dokumentacji, kontroli jakości , organizacji grupy

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Tectro?

szef Nowy wpis

od 8 do 15 :)

Mago

Opaleni rządzą ,kierownicy się cieszą że pensję mają całe bule słupki sie zgadzaly i oszczrdnosci byly .Pracownicy bez premi naiwni robią nadgodziny i myślą że im zapłacą za to . (usunięte przez administratora)

Tadek

A jaki konkretnie socjal zapewniają?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tectro? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Jaroslaw Multan

Czesc , co tam slychac? Jakie warunki macie placowe? Pracuje ktos ze starej gwardii?? Mam na mysli dinozaurow sprzed 2005:) Siedze w Anglii i nie chce wrocic ale jestem ciekawy. Pozdrawiam serdecznie

Agata

@gwiazdaczy dalej jesteś pracownikiem tectro? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się o obecnej sytuacji w firmie. Wspominałaś, że dużo pracowników pracuje w niej od wielu lat. Dlaczego? Jakie są zalety pracy właśnie u tego pracodawcy?

Jula

Wiec nie wiem co komu nie pasuje skoro piszesz, ze wynagrodzenia zawsze na czas w dodatku jakieś benefity tez są które wymienilas

gwiazda

nie masz racji. a ofert nie ma i nie bedzie bo tylko debile sie stad zwalniaja. ludzie pracuja ponad 15 lat, o czyms to swiadczy

gwiazda

Taka na jaka sobie zasluzysz. Ile zrobisz nadgodzin, ile nocek ile popek. jaka premia. na wyplate ma wplyw wszystko. a sory nie bede ci mowila ile zarabiam. stawki godzinowe tez sa rozne. tyle ile ja nie dostaniesz na poczatek napewno. haha

gwiazda

wyplata jest zawsze na czas, niemala moim zdaniem. rotacji nie ma bo ludzie sie stantad nie zwalniaja, ani nie sa zwalniani. nadgodziny, dodatki, socjal, spoko ludzie. po co isc gdzies gdzie moze byc gorzej

Jak Ci zależy to poprostu napisz maila do kadr albo złóż w sekretariacie cv i napisz jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany, czekaniem na ogłoszenia nic nie zmienisz.

gogus

Sa tacy pracownicy w narzedziowni ze wychodza z pracy kiedy chca na popoludniowkach i nikt im nic nie robi nawet roboty nie musza zdawac a majstrowie udaja ze nic nie widza. To jest dopiero praca nic nie trzeba robic nawet mlodzi co nic nie potrafia tylko chodza jak pieski.

koparkowy elmo

jak ktos ma zapal,swiadomosc trudu swojej pracy i troche ambicji,ma w tym zakladzie pracy szanse zajsc wysoko,i bez znaczenia sa w tym wypadku kolejne wymyslone przez pana szefa produkcji absurdalne kary,upomnienia czy dekrety.praktycznie kazdy wie co robi zle,wiec INFORMACJA O BLEDZIE mija sie z celem, a bezmyslne brygadzistki,lub ustawiacze-egoisci,rowniez nie moga zaszkodzic komus kto skupia sie na doskonaleniu "swojego ogniwa" w lancuchu przetworstwa. Wiec. LOGISTYKA,Zarzadzanie - 2/10 ZAROBKI(w stosunku do realiow rynkowych) - 7/10 ATMOSFERA miedzy pracownikami - 5/10, ale w stosunku do nowych pracownikow- 1/10. KONTROLA JAKOSCI - 0,000000001/10 :-) Mimo wszystko doskonale miejsce na zdobycie doswiadczenia w pracy na produkcji,niezaleznie od objetego stanowiska. Wypłaty ZAWSZE na czas,w 100 %. Pozdrawiam rekrutow i kandydatow.

do wykształćiuch

po twojej wypowiedzi nie widać, że masz wyższe wykształcenie...... no chyba,że wyższe podstawowe :) praca w mindzie jest znośna, gorzej z ludźmi... Są osoby które są na dobrych stanowiskach a nie wiedzą o co w nich chodzi. Pracują rękoma swoich ludzi a sami by usiedli i całe 8 godzin siedzieli. A co najlepsze są pupilkami kierownika... Nie doceniana jest tam praca pracowitych osób tylko samych ściemniaczy.

Zainteresowana

Hej mam pytanie jak u Was wygląda praca kontrolera jakości? Są wolne miejsca w tym dziale?pozdrawiam wszystkich-proszę o odpowiedź

plotek

rączka rączkę myję. Wszyscy zatrudniani po znajomości. Kilka rodzinek się tam znajdzie. A co najlepsze debile są po podstawówce a są brygadzistami/kami. Tak to jest jak ma się na drugie imię wazelinka.

AB

Jak lubisz być traktowany jak (usunięte przez administratora) to zapraszam do mindy. Tak sie tam traktuje ludzi. Premia jest... co miesiac zabierana. za tak zwany damski ....Dyrektorowi wydaje sie ze jest bogiem a to zwykla swinia. Probuje dorownac poprzednikowi ale do piet mu nie dorasta.

moris

sama praca w mindzie nie jest ciężka ale jest sporo (usunięte przez administratora) którzy psują ci każdy dzień w pracy. Ustawiacze mają siebie za Bogów ,a co niektórzy (usunięte przez administratora) wiedzą i nic nie potrafią.

Toczkomwoczko

W Mindzie pracuje się znośnie, kasa jest co miesiąc, zazwyczaj nawet premia prawie cała, chyba że się(usunięte przez administratora) pójdzie w kime w szatni. Jest pewien chaos spowodowany małą ilością peryferii, ale idzie to ogarnąć. kasa 7/10 atmosfera 8/10 jakość pracy 7/10

kandydat na bryg.-ust.

Witam,teraz nie wiem czy w ogóle startować do Was,sądząc po wpisach to jakaś lipa.Spytam tylko ile ma u was bryg.-ust. ?Wasze ogłoszenie jest na necie.Mam duże doświadczenie w branży,no ale jak tam są same[usunięte przez moderatora] i lizaki to już mi sie odechciewa. POzdRAwiAM :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tectro - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tectro?

Zobacz opinie na temat firmy Tectro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tectro?

Tectro