Opinie o "Partner Center" Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy "Partner Center" Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Partner Center" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Partner Center" Sp. z o.o. w Łódź

Kmx

Nie polecam pracy w Partner Center. Praca ma swoje plusy i minusy, lecz więcej jest minusów. Jest nerwowo, ludzie pracują ponad swoje możliwości. Kiepska atmosfera wynikająca z presji czasu udziela się również przełożonym - którzy jeszcze bardziej dociskają pracowników. W Partner Center cały czas - niezależnie od ilości pracy działa się pod ogromnym stresem i pod presją czasu, co zwiększa szanse na zrobienie błędów i na nie wykonanie części obowiązków. Panuje ogólne przekonanie że wszystko da się zrobić natychmiast. Obowiązki po zatrudnieniu często są inne niż podane w ogłoszeniach o pracę. Nacisk na raportowanie jest wyższy niż na wykonywanie swoich obowiązków. Zaczyna panować chaos - więc nie polecam.

Kmx

Nie wypowiadam się co się dzieje gdy Firma spełni swe słowa, nie doświadczyłem takich praktyk na swojej skórze, lecz przyglądałem im się z boku. Niestety takie słowa z tego co wiem, dotyczyły wielu osób które kończyły współpracę.

Karo Nowy wpis

Według ogłoszenia praca stabilna a czy na to składa się stałe wynagrodzenia zasadnicze? W ofercie Partner ds. wina HoReCa nie wspomnieli dokładnie, jak to w firmie funkcjonuje, a bez tej informacji ciężko mi podjąć decyzję.

PH Nowy wpis

Firma ponoć rodzinna, jest jednym ogromnym obozem który wykańcza ludzi psychicznie. Ciągła presja na wyniki oraz co tygodniowe tłumaczenie się przed całym zespołem z realizacji celów a w między czasie ciągle @ od prezesa bądź przełożonego z treścią „czy jest się w pracy czy na urlopie”, „czy to bezrobocie” co jest bezczelnym zachowniem. Podczas okresu próbnego nie występuje żadne szkolenie sprzedażowe czy produktowe które ma przygotować do pracy w terenie, jedyne co firma robi to 4 dni pracy wspólnej na sklepach sieciowych gdzie wszystko jest pod umowę, zero wstępu jakie sa warunki umów bądź z kim jest podpisana umowa, brak przejrzystego sposobu pracy niby 8h ale w tym 12 wizyt. Jeżeli wykona się je wcześniej należy jeździć jak głupi w okół komina, tereny nieczytelnie podzielone każdy przedstawiciel ma działać na swoją korzyść a nie na ogół co powoduje zabieranie sobie klientów z bazy Same produkty firmy słabo rotujące nie polecam. Co do targetów jest kilkanaście zadań za 100zl brutto każde. Przełożeni uwielbiają (usunięte przez administratora) i prowadząc niezdrową atmosferę do grupy, ogólnie przełożony tak samo jak reszta zespołu jest przedstawicielem i ma swój rejon co nie pozwala mu na 100% pomoc zespołowi. Co do samochodu podczas rozmowy rekrutacyjnej „do użytku prywatnego” tylko że za 70gr od km już nie dodane a auto „nowe” to goła wersja KIA CEED bez czujników z przebiegiem 180tys km, ponoć wymieniają flotę ale dość ślamazarnie jak chodzi o pomoc drogową to zosiasamosia byle po kosztach. Firma ani nie stała obok rodzinnej ani obok korporacji, jeden wielki bałagan, płatności klientów zrzucane są na obowiązki PH czyli zabawa w windykacje. Baza klientów na start zerowa, puste cyfry gdyż detaliści albo nie chcą już z firmą współpracować albo nie istnieją. Sklepy widmo Bardzo nie polecam i z całego serca odstraszam od wysyłania CV do tej firmy.

Potężny wątek, jak widzę, dotyczy pracy biurowej w centrali. Gdyby coś podobnego udało się rozwinąć na temat przedstawicieli handlowych.. Jest ta oferta ze stycznia na Małopolskie i Świętokrzyskie. Jestem ciekaw, ile czasu ph musi poświęcać na planowanie ścieżek rozwoju systemów IT i czy jego uwagi faktycznie są uwzględniane w ich rozbudowie?

Urszula
@Kmx

Dzięki za merytoryczną opinie, dużo mi rozjasniła:) Wspomniałeś też o plusach, mógłbyś je wymienić? Gdzie zaliczyć wynagrodzenie?

@Urszula

Plusy: - praca 8h dziennie (zakładając że jesteś asertywny/a na telefony maile i obowiązki poza pracą) - każdy dział ma swój pokój, pracujesz w grupkach po max 4 osoby, nie ma open space - służbowy laptop/telefon/samochód w zależności od stanowiska - możliwość zakupu wina w cenniku pracowniczym - całkiem dobry dojazd, magazyn jest przy samej trasie

@Urszula

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to się nie wypowiadam, bo nie wiem czy jakiekolwiek pieniądze są w stanie wyrównać wpływ psychiczny tej pracy na każdego potencjalnego pracownika.

Barbara
@Kmx

A powiesz na jakim stanowisku pracowałeś? I z czego ogólnie wynika ta nerwowa atmosfera? Obowiązki inne niż w ogłoszeniu o pracę, tzn. że po zatrudnieniu ich dokładają, czy robi się totalnie coś innego?

Zawiedziony
@Barbara

Nerwową atmosferę najbardziej można odczuć podczas wizyt Prezesa, niestety ale Jego wyższość nad zwykłymi zjadaczami chleba którzy pracują w Jego firmie nawet od lat da się odczuć. Dużo obowiązków, kilka osób z biura odeszło na przestrzeni 2lat, przybywa roboty a ubywa ludzi. A bym zapomniał, przybywa DYREKTORÓW :D Za odchodzącymi pracownikami "nie płaczą" ani za tymi którzy pracowali 10lat ani tym bardziej za tymi którzy odeszli po 3miesiącach. Biuro fajne, nowoczesne, osobne pokoje gdzie siedzi się po kilka osób, telefony służbowe, laptopy i co niektórzy auta. Kawa, herbata, woda, karty multisport, jak ktoś wspomniał można zakupić wino ze zniżką. Ciekawa branża i można powiedzieć tyle z plusów. Pensje nie są bardzo niskie (najniższej krajowej nie płacą)ale komuś z daleka nie będzie się opłacało tutaj pracować (mówię o pracy biurowej na średnim szczeblu). Zasada jest jedna to co uda Ci się wynegocjować przy podpisaniu umowy to twoje! Pozniej na nic nie licz. Na szczęście są jeszcze inne firmy które lepiej płacą a i atmosfera jest "lżejsza". Pozdrawiam.

Jerzy
@Zawiedziony

Czyli podwyżek brak. nawet jak ktoś negocjował wypłatę kilka lat temu to też nie dostanie nic więcej, nawet dodatku inflacyjnego? A awanse? Zdarzyło się ostatnio że kogoś wzięli na lepsze stanowisko czy tylko ludzie odchodzą?

Savi
@Kmx

Też takie są moje bardzo pozytywne doświadczenia. Czytając niektóre opinie mogę przypuszczać, że jak ktoś nie został wybrany to wylewa tu cała żółć niezadowolenia z siebie. Firma wg mnie jest normalna, dba o realizację wszystkich ustalonych profitów.

@Savi

Niestety w tych opiniach niezadowolonych ludzi jest dużo prawdy - chociaż jak zauważasz firma robi co może by stwarzać pozory normalności, to zasługa głównie długoletnich pracowników - których jak kolega wyżej wspomniał ciągle ubywa. Pozytywne opinie również są prawdziwe, piszą je głównie pracownicy którym odpowiadają obecne zasady i kierunek rozwoju firmy. Ja jestem neutralny, pracowałem, ale nie polecam.

Zbyniu
@Kmx

To dziwne że nikt "nie płacze" po pracownikach. szczególnie tych długoletnich z doświadczeniem. Kierownictwo nie próbuje ich zatrzymać? Np. dać podwyżkę żeby zostali. Bo szkolenie nowego pracownika to dodatkowe koszty przecież.

@Zbyniu

Też uważam że to dziwne. Pracownicy przytłoczeni brakami kadrowymi i ilością pracy nie chcą negocjować, kierownictwo również nie negocjuje. Zgadza się, nowy pracownik to większe koszty szkolenia niż podwyżka dla doświadczonego.

@Kmx

A, czyli w zasadzie pracownicy poddają się walkowerem i niespecjalnie starają się żeby zostać jak już podejmą decyzje. Ci co dalej pracują mają szanse na awans? Jak ktoś się stara to jest to zauważone czy niespecjalnie?

Kmx

Generalnie to nie jest tak że pracownicy poddają się walkowerem. Jeśli chodzi o docenianie starań, to nie zauważyłem wśród byłych przełożonych takich zachowań. Natomiast jak tylko czegoś nie zdążysz zrobić to zaczyna się obwinianie Ciebie i szukanie haka jak Cię pociągnąć do odpowiedzialności.

@Kmx

No dobra, a jak się już uda pociągnąć do odpowiedzialności to są jakieś kary finansowe czy bardziej nagana?

Alicja Radziejewska

@YJ. Jestem przekonana, że każda firma bez względu na swoją lokalizację, stosuje upomnienia, nagany bądź kary finansowe, wyłącznie jako ostateczność i kiedy taka okoliczność wystąpiła -> przypadek uzasadnionego stwierdzenia zaistniałej sytuacji, bądź zaistnienia świadomej szkody. W wielu przypadkach zastosowanie takich kar porządkowych ma miejsce, gdy pracownik nie przestrzegł podstawowych zasad obowiązujących w organizacji. W takim wypadku przełożony może zastosować karę upomnienia, nagany lub karę pieniężną. Pragnę też Ci napisać, ze jakakolwiek z wymienionych powyżej kar, które umożliwia kodeks pracy to jedna z najmniej przyjemnych sytuacji, które występują ze strony organizacji. To zawsze boli … Boli dwie strony.

Kmx Nowy wpis

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja.

Szeroki walchlarz pytań: o kwalifikacje, doświadczenie oraz psychologiczne case study

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Pracuje ktoś z was w Wine Barze? Szukają kogoś do obsługi i pomyślałam, że się tutaj dowiem, jakie są stawki? W ogłoszeniu jest wspomniana umowa o pracę, co bardzo by mnie urządzało, więc jestem chętna dowiedzieć sie, czy jest ona od startu, jaki jest okres próbny, kiedy można mieć uop na stałe?

Czy "Partner Center" Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Alicja Radziejewska

Tak, z przyjemnością zatrudniamy. Zachęcam serdecznie do przeglądania ofert pracy pojawiających się na serwisie Pracuj.pl

Czy w "Partner Center" Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

X

Na przestrzeni lat nie spotkałem się z tym u nikogo w tej firmie. Pensja wypłacana 10 każdego mies. Zawsze na czas.

Piotr R

Miałem okazję uczestniczyć w pierwszym etapie rekrutacji on-line W rozmowie brało udział troje przedstawicieli Firmy i ja. Pytania były konkretne, informacje przekazane mojej osobie rzeczowe i w pełni odpowiadały na moje pytania. Jeżeli atmosfera pracy w tej Firmie jest taka jak na rozmowie rekrutacyjnej to tylko trzymać kciuki za mnie żeby się udało. Jak na początek polecam choćby spróbować;.

Tmv

Polecam. Dobre wynagrodzenie - pensja jest bardzo korzystna porównując z innymi firmami z okolicy. W firmie pracują pomocni i wyrozumiali ludzie - wystarczy pracować sumiennie i dużo pytać. Z urlopami i z atmosferą również jest dobrze. Godziny pracy również się zgadzają z ustaleniami na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca od pierwszego dnia na umowie o pracę. Negatywne komentarze są przesadzone.

Sylwia
@Tmv

Brzmi dobrze, powiem Ci :) Zastanawiam się, czy można się do Was dostać do pracy w dziale handlu. W tym momencie nie ma ogłoszeń, a strona w ogóle jakby nie działa, resetuje mi się i nie wyświetla. Wiesz coś może o naborze? :D Pensja korzystna, jak piszesz, czyli inflacji nie odczuwasz pewnie za bardzo? :)

Kriss
@Tmv

Niestety ale firma z płacami zatrzymała się w czasach sprzed pandemii. Proponują pieniądze dużo poniżej od innych firm. Może dla pokolenia Z bez doświadczenia jako pierwsza praca jest ok. Ale dla ludzi którzy już coś osiągnęli i chcą się rozwijać to płaca jest na poziomie żenującym. Ktoś już tutaj pisał że mylą kwoty netto z brutto i to jest prawda.

Darek

Chciałbym podzielić się wrażeniami po rozmowie kwalifikacyjnej. Miałem okazję uczestniczyć w dwóch etapach rekrutacji i zarówno pierwszy jak i drugi etap to była czysta przyjemność. Rozmowy przebiegły w bardzo miłej atmosferze, pytania były konkretne i po kilku minutach czułem się jak byśmy znali się już dłuższy czas. Polecam i pozdrawiam.

Krzysztof

Firmę PC znam od wielu lat ale dziś miałem okazje rozmawiać jako kandydat do pracy. Pierwszy kontakt i rozmowa telefoniczna na wysokim poziomie merytoryczna i bez zbędnego nadęcia.

Piszę ten komentarz tylko dlatego, że zaciekawiło mnie to co przeczytałam w komentarzu p. Oskara. Sama jestem 3 tygodnie po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Partner Center. Moja pierwsza rozmowa wstępna odbyła się właśnie przez telefon z p. Dyrektor, druga stacjonarnie, w firmie. Rozmowa była długa, rzeczowa, nie polegała tylko na tym, aby powtórzyć to co napisałam w CV, ale przede wszystkim odnosiła się do predyspozycji osobowościowych do pracy na danym stanowisku. Wcześniej pracowałam w kilku dużych warszawskich korporacjach, gdzie działy HR są mocno rozbudowane, a rekrutacje kilkuetapowe i śmiało mogę powiedzieć, że tak profesjonalnej rozmowy jeszcze nigdy nie miałam. Na rozmowę weszłam mocno zestresowana, co Panie rekrutujące mnie od razu zauważyły i tak poprowadziły rozmowę, że po kilku minutach rozmawiałam swobodnie. Nie ukrywam, pytania były różne, na pewno na wiele nie odpowiedziałam tak, jakby rekruter chciał usłyszeć, ale wszystkie zapewnienia co do kontaktu, warunków zatrudnienia, wynagrodzenia, itp. zostały dotrzymane. Ewidentnie Panie też mnie wysłuchały, bo poprosiłam o kontakt zwrotny z wynikami rekrutacji do danego dnia i w ten sam dzień oddzwoniły z informacjami. Ja pracę otrzymałam, jak na razie wszystko jest tak jak przedstawiono mi na rozmowie o pracę, przede wszystkim o atmosferze w biurze. Czuję się zaopiekowana, moja bezpośrednia przełożona poświęca mi dużo czasu, żebym się wdrożyła i nauczyła. Po 3 tygodniach mogę już samodzielnie pracować i przede wszystkim rozumiem to co robię. Polecam wszystkim i udział w rekrutacji w Partner Center i pracę tu.

@Karolina

jakie wymagania mieli do osoby zatrudnianej w HR? trzeba było mieć konkretne studia, kilka lat doświadczenia? co było kluczowe żeby dostać tą prace?

Zdziwiona
@Karolina

Do Pani Karoliny - na początku pisze Pani, że jest 3 tygodnie po rozmowie kwalifikacyjnej, a na końcu że po 3 tygodniach pracy i już może Pani samodzielnie pracować. Tylko mnie się tu jakoś ramy czasowe rozjeżdżają? To w Partner Center zatrudniają jeszcze tego samego dnia co rozmowa kwalifikacyjna? I jeszcze zdążają oddzwonić z wynikiem rozmowy? Szybko rzeczywiście ????

Karol
@Zdziwiona

Może to jakaś mała pomyłka. Z tego co zrozumiałem dość szybko oddzwonili z informacją że się dostała więc raczej zatrudnienie było szybko po rekrutacji. Ty też aplikowałaś czy dopiero masz zamiar że interesujesz się tematem? Jak tak to na jakie stanowisko?

@Karolina

@Zdziwiona tak, pisząc swój komentarz byłam ponad 4 tygodnie po rozmowie, natomiast 3 tygodnie już pracowałam. Od rozmowy kwalifikacyjnej do zatrudnienia upłynęło niespełna 2 tygodnie, szybko otrzymałam informację zwrotną i podjęłam pracę, tak jak pisałam wcześniej, Pani Dyrektor dotrzymała danego słowa i oddzwoniła. @Marek, niestety nie wiem co mogło wpłynąć na decyzję o moim zatrudnieniu, jakie kluczowe kwalifikacje czy kompetencje, takich informacji raczej nie otrzymamy od żadnego pracodawcy. Każde stanowisko jest inne, jak i każdy kandydat. Mogę napisać tylko o sobie i o swoich osobistych doświadczeniach. Ja posiadam wykształcenie potrzebne do pracy na moim stanowisku, pracowałam również wcześniej w 2 firmach na podobnych stanowiskach. Jednak wydaje mi się, że nie tylko to się liczyło, ale też predyspozycje osobowościowe. Sama rozmowa była na tyle profesjonalna, że myślę, iż Rekrutująca szybko znalazła to, czego szukała co jest niezbędne na to stanowisko i dlatego zapewne otrzymałam pracę w Partner Center. Jestem szczęśliwa że tu pracuję, jest fajnie :)

Chciałabym podzielić się swoimi odczuciami po rozmowie kwalifikacyjnej w Partner Center. Była to rozmowa na bardzo wysokim poziomie, przeprowadzona w sposób przemyślany i konkretny. Już na samej rozmowie, poczułam duże wsparcie ze strony potencjalnego pracodawcy, czując się swobodnie i komfortowo. Po wstępie Pani Alicji cały stres zniknął ( no prawie cały:) ). Kiedy słuchałam Pani Alicji o tym jak mówi o firmie, w której pracuje, bardzo chciałam stać się jej częścią. Odpowiedź w sprawie wyników rekrutacji uzyskałam na drugi dzień. Niestety nie zasilę szeregów firmy Partner Center, ale życzę sobie więcej takich potencjalnych pracodawców na swojej drodze w poszukiwaniu pracy. Może moja wypowiedź nie przekona kogoś kto zastanawia się czy podjąć w tej firmie pracę, ale mam nadzieję, że zmotywuje do wysłania CV i pójścia na rozmowę kwalifikacyjną.

oskar

WItam, wczoraj dzwoniła do mnie Pani, nie wiem czy z HR czy jakas kierowniczka, niestety nie miałem czasu w tamtym momencie rozmawiac, zaproponowalem telefon za godzine lub jak jej tam bedzie pasowało, za dwie godziny dostałem powiadomienie na pracuj.pl ze moja kandyatura została odrzucona :D śmiechłem, jeśli nie rozumiecie ze ktos w danym momencie nie moze rozmawiac to powodzenia zycze w zyciu :D

Jakie wartości są cenione w "Partner Center" Sp. z o.o.?

Były Pracownik

Cenione ? Dużo pracuj, mało się odzywaj. Jeżeli ktoś uda że Cię słucha, to i tak wyżej się nie przebijesz bo jest ściana. Co innego mówione w prywatnej rozmowie, co innego później. Raczej pochwalaj działania i pomysły 'góry', a nie wygłaszaj swojej opinii bo czeka Cię kara. Ogólnie, jeżeli masz energię i chęć na rozwój, a masz już doświadczenie to średnio polecam. Jeżeli jest to Twoja pierwsza praca i nie masz innej alternatywy to ok. Chociaż, jak pisał kolega niżej, na szkolenia i wdrożenie do pracy bym nie liczył..

Izabela
@Były Pracownik

takie oficjalne? ale kolega jakiś normalnie w razie czego pomoże? bo wiadomo czasami nie wszystko od razu da się załapać...

Tmv

Ceniona jest przede wszystkim praca. W Partner Center zachodzą zmiany. Większość negatywnych komentarzy jest przesadzona. Trzeba liczyć się z opinią przełożonych, dużo pracować, i umieć poprosić o pomoc, gdy coś nie wychodzi. Pieniądze są ok, godziny pracy również, obowiązki dobrze wyważone do oferowanej pensji.

Halina
@Tmv

A co do tej oferowanej pensji, to firma podnosi pensje regularnie, jak ktoś z czasem zdobywa nowe doświadczenie czy umiejętności? Jest tak, że jak się ma nowe obowiązki, bardziej wymagające, to kasa też rośnie odpowiednio?

PC

Nie polecam pracy w PC. Zostałem zatrudniony na stanowisku, na którym nie miałem wcześniejszego doświadczenia, z czego rekrutujący zdawali sobie sprawę. Następnie przez dokładnie 7 dni roboczych byłem wdrażany przez moją przełożoną w dziale, po czym udała się ona na 2tygodniowy urlop. Po pierwszych trzech dniach pracy zostałem zapytany przez jednego z dyrektorów na ile, w skali 1-10, mogę ocenić moje możliwości zastąpienia koleżanki podczas urlopu (ona pracuje w PC od 3-4 lat). Podczas kolejnych dwóch tygodni zajmowałem się bieżącymi sprawami, mogłem liczyć na pewne wsparcie drugiej z koleżanek, która miała doświadczenie w pracy w tym dziale, ale było to wsparcie niewielkie, ponieważ po kilku kolejnych dniach przyszła nowa osoba do pracy w dziale. Rzecz jasna, rzeczona koleżanka musiała wdrażać nową, bezpośrednio podległą jej osobę w jej obowiązki. Po powrocie z urlopu koleżanka nr 1, która na początku wdrażała mnie w obowiązki, była w pracy dwa dni podczas których musiała odkopać się z różnych spraw po dwóch tygodniach urlopu, więc czasu mi też specjalnie nie poświęciła. Po kolejnych dwóch dniach nieobecności wróciła, natomiast ja na koniec tygodnia otrzymałem wypowiedzenie, równo po miesiącu mojej pracy w PC. Zostałem poinformowany przez dyrektora PC, że jednak będą szukać kogoś z większym doświadczeniem na to stanowisko. Następnie ów dyrektor przedstawił mi listę błędów i niedociągnięć w mojej dotychczasowej pracy. Jako, że dyrektorzy nie uczestniczą w bieżącej pracy działu, musiał otrzymać te informacje od moich koleżanek. Czyli na co dzień uśmiech i pseudo życzliwość, a za plecami nadawanie na drugą osobę i podpieprzanie do dyrektora, że po 2-3 tygodniach pracy popełniłem taki czy inny błąd. Nawiasem mówiąc zauważyłem, że współpraca między różnymi działami PC też odbywa się na takich zasadach – niby uśmiechy, życzliwość, a tak naprawdę jeden drugiemu próbuje podłożyć świnię. Także ogólnie nie polecam. Zostałem potraktowany przedmiotowo, nawet nie przeszkolony w pełni i zatrudniony na szybko, żeby ktoś w ogóle coś robił podczas gdy koleżanka idzie na urlop. Bez jakiegoś sensownego wdrożenia w obowiązki, lepiej czy gorzej, ale niech ktoś coś robi.

@PC

Szanowny Panie Wojciechu, Z dużą uwagą i zaciekawieniem przeczytałam Pana, niestety nie podpisaną wypowiedź. Jej treść jest istotnie daleka od samych wrażeń, jak i faktów które chcę napisać Panu w odpowiedzi na tego posta. Potwierdzam, że pracował Pan na okresie próbnym na stanowisku referenta o czym Pan w poście nie chciał napisać. Stanowisko referenta oznacza w absolutnej większości firm najniższe stanowisko w danym dziale, do przyuczenia i dokonywania najprostszych i najłatwiejszych spraw pod przewodnictwem przełożonego lub przełożonej. Napisał Pan, ze został Pan zapytany o skalę (od 1 do 10) co potwierdzam, ale nie jest prawdą drugi człon Pana wypowiedzi „jak może Pan ocenić swoje możliwości zastąpienia kierowniczki”, gdyż pytanie dotyczyło „na ile w skali 1:10 jest Pan zadowolony z pracy w dziale”. Odpowiedział Pan, że na „8-9”. Proszę nie pisać nieprawdy o treści zadanego pytania. Podczas Pana miesięcznej pracy przynajmniej 5 razy osobiście pytałam Pana o pracę, jak się Pan w niej czuje, okazując Panu jak i każdemu nowo zatrudnionemu pracownikowi jak najdalej idącą troskę i opiekę. Przyjmowałam również Pana wypowiedzi, gdyż zawsze są one feadbackiem dla mnie i pracodawcy jako takiego. To naprawdę ważne dla nas. Był Pan też bardzo zadowolony z otrzymanego wynagrodzenia, co potwierdził mi Pan osobiście. W związku z faktem, że ilość zgłoszonych błędów wykonanej przez Pana pracy była stale narastająca, wprowadziłam plan naprawczy, a Pana kierowniczka w sposób istotnie wyższy od innych nowych w firmie pracowników, poświęcała Panu czas poprzez omawianie tych złych prac i przedstawiania jak powinno się zadziałać, co wymagało co najmniej podwójnego czasu vs. standard. Po kolejnych obserwacjach Pana pracy „czy nastąpiła poprawa”, a także niestety nadal spływających reklamacjach od klientów zewnętrznych do których Pan pisał w imieniu firmy, organizacja postanowiła, że nie może sobie pozwolić na kontynuowanie z Panem współpracy, z uwagi na zbyt dużą ilość pracy i czasu zajmujących poprawianie popełnianych przez Pana błędów. Zaprosiłam Pana na rozmowę w obecności kierownika działu kadr i przekazałam informacje o powodzie zwolnienia Pana z dalszego świadczenia pracy wraz z informacjami przysługującymi prawnie każdemu pracownikowi – traktujemy naszych pracowników z pełną dbałością. Po przekazaniu informacji poprosiłam osobiście o Pana ustosunkowanie się do przedstawionych powodów. Co Pan odpowiedział? Że w „80% zgadza się Pan z wymienionymi, a z 20% nie do końca”. Podczas w/w spotkania przekazałam również Panu słowa podziękowań za Pana pracę w organizacji, wskazałam również Pana zalety. Odpowiedział Pan, że jest to bardzo miła rozmowa i „jest Pan zaskoczony tym, biorąc pod uwagę temat spotkania” i bardzo Pan mi podziękował. Jesteśmy firmą bardzo zżytą i nie mogę w żadnym razie potwierdzić słów „niby życzliwość, a tak naprawdę jeden drugiemu” jest nieżyczliwy, jest dokładnie na odwrót. Przeczytane przez Pana słowa są nacechowane emocjonalnością i są nader krzywdzące dla naszej organizacji, bo pragnął Pan zdyskredytować firmę z 32 letnią tradycją, gdzie szereg pracowników pracuje blisko 20 lat w organizacji i nie chce zmienić swojego miejsca pracy. Podpisuję się bo tego wymaga kultura osobista, nie uznam nigdy wpisu anonimowego za wnoszący coś do przedstawianej sprawy jako „no name”, który Pan zechciał niestety zastosować. Anonimy są zawsze traktowane kontrybucyjnie. Alicja Radziejewska

Kandydatka
@Alicja Radziejewska

Widziałam, że szukacie nowego pracownika na stanowisko referenta do działu zakupów, zwykle sprawdzam opinie na internecie a tu taka historia... Pan zwolniony pisze w połowie października, pani Alicja też, dodatkowo wyraźnie zaznacza, że pan był zatrudniony na stanowisku referenta, więc pewnie ten szukany teraz pracownik jest na zastępstwo tego pana ... Nie słyszałam nigdy wcześniej, aby nowy pracownik na okresie próbnym został zwolniony już po miesiącu, z czego właściwie większość tego czasu został zostawiony sam sobie i jeszcze ktoś miał pretensje do niego, a nie do siebie, jako przełożonego, że mu nie poświęcił czasu na wdrożenie i nie wszystko wyszło idealnie. Samo pytanie pracownika czy jest fajnie, to nie jest szkolenie... Szczerze mówiąc, to chyba po prostu nieudana rekrutacja, tak jak ten pan pisze, przeprowadzona na szybko, byle kogoś złapać, a za chwilę się go pozbyć, inaczej wydaje mi się że chyba w tak krótkim czasie nie można bylo się dopatrzeć aż tak wielkich spraw, które wpłynęłyby na decyzję o natychmiastowym zwolnieniu. Szkoda tylko że to pracownik zwolniony tu jest najbardziej poszkodowany, bo chyba każdy ma jakieś zobowiązania i do pracy nie przychodzi dla zasady, może zwolnił się z poprzedniej firmy i przyszedł do tej, a tu taka niespodzianka ... Pani pisze, że jest tyle pracy w firmie i że szkoda poświęcać czasu pracownikowi na szkolenie, a odpisała prawie natychmiast na post tego pana. Wydaje mi się, że żeby wejść do jakiejś organizacji i czuć się tam dobrze, trzeba mu dać szansę i przede wszystkim czas, a tu chyba zabrakło ani jednego, ani drugiego, bo w miesiąc na pewno nie da się tego zrobić. Podsumowując, polecam doszkolić się w procesie rekrutacji, żeby móc wyłowić pracownika, z którym zaiskrzy, a potem dać mu szansę na wdrożenie, a nie zwolnienie...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w "Partner Center" Sp. z o.o.?

Srednio

Atmosfera codziennie gorsza odradzam prace w tej firmie

Kamila
@Srednio

jaki jest powód tej pogarszającej się atmosfery w firmie, co na to wpływa? ??

Co jaki okres czasu w "Partner Center" Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

1.8T

Co jaki czas.....? a może zerknij na swoje indywidualne wyniki sprzedażowe i wtedy zastanów się czy jest szansa samemu wystąpić o podwyżkę....

Jolanta
@1.8T

@1.8T Napiszesz jak wygląda wynagrodzenie w Partner Center? Jest to podstawa plus to co sam sobie wypracujesz? Ile w sumie może wynieść?

1.8T
@Jolanta

Wynagrodzenie w PC składa się (jak pewnie w każdej firmie) z podstawy +premi. Ta druga składa się z kolei z kilku czynników: plan wino, plan alkohole mocne i plan total. Dochodzą jeszcze zadania ilościowe które także są dodatkowo płatne. Ja jestem pracownikiem PC od jakiegoś czasu..... Prawdę mówiąc to nie mogę na nic narzekac- jeśli potrzebuje pomocy w jakimkolwiek aspekcie to mogę na nią liczyć. Oczywiście że jak u każdego pracodawcy trzeba "zrobic swoje". Ogólnie ode mnie wielki "+" dla PC

Jacek
@1.8T

Witam uprzejmie proszę o informacje ,jakie jest uposażenie KAM a od sieci tzn. Jakie jest możliwe wynagrodzenie podstawowe oraz jakie auto do obsługi. Będę wdzięczny za merytoryczna odpowiedz. Pozdrawiam

Ff

Jak pracowałem, to co kwartał.....

PanMagik

Można ubiegać się często ale otrzymać graniczy z cudem.

huuyix

jako Ph na handel nowoczesny 4500 brutto podstawa i 1500 brutto premia . kia ceed kombi . Sciągneli mnie na rozmowę a mówiłem że chcem 4500 netto podstawy idioci

@huuyix

Proponuję przy najbliższej wypłacie kupić sobie słownik ewentualnie uzupełnić braki w edukacji.

Zielony Marian
@huuyix

Bo w tej firmie(usunięte przez administratora) nie rozróżniają brutto od netto (usunięte przez administratora)

Radek

Bardzo oszczędni jesteście w udzielaniu informacji o pracy w firmie. Może jednak dowiem się jaką macie atmosferę i na jaka umowę można liczyć?

Gupi
@Radek

Atmosfera super, umowa w formie papierowej w dniu zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o "Partner Center" Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w "Partner Center" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Partner Center" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Partner Center" Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Partner Center" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w "Partner Center" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Partner Center" Sp. z o.o.