"Partner Center" Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o "Partner Center" Sp. z o.o.

anonim 2009-06-18 15:14:37
Firma świetna, bardzo fajni ludzie, no i ciekawa branża - wina :)
Wszystko byłoby ok, gdyby nie jeden mankament, który przekreśla wszystkie jej zalety.(usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy. Chyba, że ktoś ma żelazne nerwy i umie płynąć z prądem.
anonim 1 2009-06-23 13:46:05
zgadzam się. Firma fajna, wina to bardzo wdzięczny temat do pracy. Szef i właściciel w jednym faktycznie specyficzny i co tu kryć ciężko się z nim pracuje. Kolejny minus to lokalizacja - Wolbórz, no i pieniądze, niestety kiepsko tam płacą :/
anonim 2011-03-10 18:59:23
nie płacą najgorzej,a z tego co wiem,to przedstawiciele mogą się nieźle nachapać-wina rzecz jasna:)
mimi 2011-09-01 18:15:14
Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej.Marna propozycja finansowa. Najlepiej, żeby pracowało się dla nich jako wolontariusz, oczywiście nadgodziny konieczne.Mało profesjonalna rekrutacja, dziwne pytania.
zelo 2012-07-03 14:07:29
Masakra, masakra, masakra. Nikomu nie polecam.(usunięte przez administratora)I tak sam zrezygnujesz z pracy w tej firmie, bo atmosfera jest nie do wytrzymania. (usunięte przez administratora) Były pracownik.
smolinski 2012-08-23 15:29:35
dziwne a ja pracowałem jako ambasador i mi zapłacili :)
blu 2013-01-06 23:55:00
(usunięte przez administratora) trzymacie się z daleka
obiektywny 2013-11-28 12:14:04
Potwierdzam to, że ustalenia poczynione na rozmowie kwalifikacyjnej nie pokrywają się z tymi na późniejszej umowie. Rotacja pracowników faktycznie bardzo dynamiczna(usunięte przez administratora)
Mirek 2014-04-09 22:17:42
No to prawda, Partner Center rekrutuje, tylko to ogłoszenie specjalista ds. wina wygląda tak samo jak przedstawiciel handlowy, spodziewałem się czegoś innego, typu wymogu znajomości win itp. a tu wymagaja znajomości technik sprzedażowych.
aldek 2014-04-13 13:35:05
@Mirek, no to chyba szukasz pracy jako degustator, czy coś, tutaj chodzi o sprzedaż, to dotyczy rozmów z klientem, to wiadomo, że i o winie dobrze cos wiedzieć, ale to nadrobi sie szkoleniem, a doświadczenia w handlu tak szybko się nie uzupełni.
franc 2014-04-30 04:00:18
Zgodzę się z tym co napisał aldek oraz Mirek, trzeba sie zastanowić tak naprawde na czym polega ta praca.
III 2014-05-15 18:31:06
Krótko - jak jesteś dobrym handlowcem masz wyniki znasz się na winach to nie jest tak źle. Jednak tacy stamtąd szybko odchodzą bo czuja się niedoceniani - czytaj kasa- atmosfera czasem ciężka - megalomania to choroba
ktos 2014-07-11 23:14:32
Firma tragedia ,atmosfera fatalna(usunięte przez administratora),co innego obiecuje na rozmowie,co innego otrzymujesz.Prezes zawsze zaspomina co obiecał (usunięte przez administratora)
Były 2014-08-04 13:46:43
@em. na początku zawsze dużo obiecują, ale na obietnicach się zwykle kończy. Wysokie prowizje? hahahaha
Były były 2014-08-18 12:27:33
Też nie polecam pracy w firmie Partner Center, (usunięte przez administratora) Totalny brak szacunku dla pracowników,(usunięte przez administratora)Co innego się ustala, co innego dostaje. Atmosfera taka że szybko odechciewa się pracować.
były były 2 2014-08-26 16:53:08
Pracowałem tam również ale nie do końca się zgadzam z opinią byłybyły, wiele się jednak nauczyłem tam, a ze było ciężko..tak jak w innych firmach
boniek 2014-08-27 15:07:22
Ja również miałem okazję pracować w Partner Center, firma jak każda inna, nigdzie za bezproduktywne jazdy autem nie płacą dobrze ale na szczęście targety są osiągalne i nie są bezpodstawnie podwyższane. Relacje jakie panują w firmie są różne, ale tak na prawdę wszystko zależy od ciebie, z jednymi się dogadujesz a z innymi "drzesz koty". Firma, która niczym specjalnie się nie wyróżnia ani w jedną ani w drugą stronę. W każdym razie czas(ponad rok), który tam spędziłem, nie uważam za stracony, z pewnością rozkochali mnie w winie i tego głównie mi brakuje w nowej pracy.
Mark 2014-08-29 14:44:50
Z dobrej firmy się nie odchodzi a Partner Center pod tym względem bije rekordy. Pracowałem tam kilka lat temu i z tego co wiem mało kto został z tamtej ekipy. Osobiście nie wspominam dobrze tego czasu. Nerwowa atmosfera i nieustanna presja, (usunięte przez administratora)Nie polecam
ono 2014-10-06 17:41:32
te wszeystkie nagrody są sprzed 10 lat
Też były 2014-11-26 15:41:35
Taka prawda
Wio 2015-03-02 15:25:11
Praca w Partner Center do tej pory odbija mi się czkawką, a minęły trzy lata. (usunięte przez administratora)Never za żadne pieniądze.
Apostoł 2015-05-26 18:32:53
Nie znam nikogo, kto by pracował w tej firmie i dobrze (usunięte przez administratora)I tyle w temacie.
też były 2015-07-03 14:55:30
Przepracowałem tam kilka lat i potwierdzam że tylko nerwy, nerwy i raporty.
Najmilej wspominam ekipę sprzed 8 lat i szkolenia z których korzystam do dziś.
dari 2016-05-19 18:35:55
Witam serdecznie. Prawda jest moim zdaniem taka , że pracując tutaj można liczyć zarówno na niezłą atmosferę jak i przyzwoite warunki jakie zastać można w pracy. Nie wiem do końca czy podobnie jest z kasą. Dajcie znać jeśli macie informacje na temat rodzaju umowy u nich
Zostaw swoją opinię o "Partner Center" Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Partner Center" Sp. z o.o.