Związkowy Zakład Gospodarczy EMPOL

Lubin

Opinie o Związkowy Zakład Gospodarczy EMPOL

admin 2016-07-20 22:45
Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u Związkowy Zakład Gospodarczy EMPOL? Wydaje mi się, że od dawna nie było nowych informacji.
GOŚĆ 2016-12-27 11:17
Pan Mikołajczyk nie powinien być na stanowisku kierowniczym a co dopiero na stanowisku dyrektora.Pracują tam ludzie chorzy a ten pan mowi do swoich pracowników o innych ten głupek ta częsawka ta gruba.Ludziska pracują tam wiecej niż 40 godzin tygodniowo a za nadgodziny ciężko odzyskac wolny dzień. Ten kto przytakuje temu panu jest ok, a ci co mają swoje zdanie sa beeee.Pracując tam na ochronie pracownik z grupą zmuszany jest do wchodzenia na stropy i polewanie ich na wysokosci.Jest niesłowny, kłamie wmawiajac pracownikowi że tak było.Jesli ktoś z pracowników odmówi czegokolwiek,słyszy że można to załatwic szybko dyscyplinarnie.A to juz chwyt poniżej pasa. Niektorzy pracownicy pracuja tam pod wpływem alkocholu.Tacy pracownicy są doceniani a ci lepsi zwalniani .Ocena firmy ZEROOOOOOOOOOOOOOOOO mOWA O OBECNYM NSZZ Policjantów O/T Koła Emerytów i Rencistów
Zostaw swoją opinię o Związkowy Zakład Gospodarczy EMPOL - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związkowy Zakład Gospodarczy EMPOL