ROKA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

Łódź

Opinie o ROKA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

niewolnica 2013-02-28 08:52:48
W urzedzie marszalkowskim na pilsudskiego traktuja ludzi jak [usunięte przez administratora] i koordynator [usunięte przez administratora] nie potrafi sie odezwac do pracownika jest chamski i bezczelny.Brygadzistka [usunięte przez administratora] nie lepsza [usunięte przez administratora] .Do tego wciaz cos dokladaja a placa nedzne grosze i jeszcze wymagania zeby im pucowac.Mysle ze skoro jest 15 pieter to wlasnie oni powinni na pol je zrobic skoro tacy madrzy sa.Ciagle cos im sie nie podoba i ciagle uwagi.
ona 2013-03-07 22:14:01
nie ma sie co przejmowac ta roka i jej szefami bo sa lepsze firmy dajace caly etat i szanuja ludzi a szefowie nieszanujacy ludzi sami poniosa kare
on 2015-11-18 12:03:05
Szefowie a inaczej koordynatorzy to ludzie bez serca a niepełnosprawnych by zatyrali na śmierć Wymagania większe jak u osób zdrowych.A umowy o pracę na stałe to marzenie.
Daniel 2016-04-20 10:50:13
Jak się żyje aktualnie w ROKA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE?
Zostaw swoją opinię o ROKA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROKA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE