Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Haha

Niby źle, premii brak, na bezpłatne wyslylają a podwyżki daja co niektórym np ludzie od Marka z kontrolingu czym oni się różnią od tych z produkcji.

:D
@Haha

Ależ piecze co? Było się trzeba uczyć a nie do szkoły chodzić w celach towarzyskich to też byś podwyżki dostawał

xyz
@Haha

a słyszałem że tam 30% zatrudnienia ubywa i pewnie też oszczędność w puli płac to może taki efekt i mały torcik a duża część pozostała dla Pronar, może to i prawidłowe myślenie jak to mówi "Nasz władca". Swoją drogą wszędzie za dużo tych biurowych we wszystkich budynkach, może trzeba iść właśnie tą drogą? A ktoś obcina jeszcze czy czeka, ktoś cos wie

Dyskredytacja

O czym piszesz. To już dawno nastąpiło. Od kilku lat.

?

Widzę że tu swoi nie piszą tylko biorą kasę od prezesa ,Jasne jest z czego ma jeszcze parę samolotów , dużo maszyn na placu , (usunięte przez administratora) kasy z poprzednich lat zabunkrowaną na kontach . jest swoim z czego brać. Bo ten co tam pracował 2 tygodnie temu (a wstażu miał 12 lat) to już nie swój to (usunięte przez administratora), który buntuje dobrych pracowników budżetówki przeciw sobie. Bo jak się pokłócą to za mało na konta wpłynie. Dajcie spokój jest bryndza rynkowa to nie od Was z biura zależy czy też od pracowników produkcyjnych w tej chwili . To zależy od Handlowców , ich zapytajcie jak im się chce tam pracować jakie mają problemy i w ogóle czy mają jakiś plan sprzedażowy na kryzys?

@?

A nie widziałeś jednej z ostatnich wypowiedzi pana po dyrektora handlu, że cena czyni cuda.. Myślę, że ich plan to przeczekać i kasować wypłatę do chwili aż dadzą kwit

Dominik

Ciekawo co to dalej będzie czy to ruszy czy to będą dalej zwolnienia

przesuniecia
@Dominik

Kumpla zwolnili jesienią 2023 i mówili aby na wiosnę się zgłosił więc przybył do kadr czy ten okres dalej aktualny, a tam że nie przyjmą bo przesuwają z działów i jak ci przesunięci sami się poddają to następnych przesuwają aż do wyczerpania zapasów wówczas kogoś będą szukać ale to już lato a wiadome że latem jest mniej zleceń i dopiero na jesień 2024 i to może

On

Witam a wiadomo już z jakimiś wytycznymi na luty typu premier i bezpłatne? Ktoś coś wie?

?

Nie prowokuj. Dopiero teraz ludzie nie chcą pracować do tej pory chcieli, jeszcze mieli chęci. Jak byś czytał uważnie i po datach, to byś widział proces zmian . Tam powstała kliczka odsunięcia prezesa od zarządzania . Gdyby to była spółka S.A. To jak najbardziej ale jest z o.o.. . Dostał by Dzidek stanowisko i dywidendę. Ale jak się ma o wiele lat za dużo aby być dobrym szefem ,,,, bo się mu tak wydaje,, to zn. że wkoło Niego sępy już krążą w końcu z.o.o. to też kilka (3) osób w zarządzie. . To Dzidek decyduje o zwolnieniach ale ilościowo tylko kierownicy wytyczają kogo . Który bierze i i le kasy żeby nie zwolnili nie wiem . Ale to będzie widać bo w czerwcu lub lipcu pojedzie na wakacje. np. do Grecji Robole pamiętajcie tylko jedno jak Was potraktowano przy redukcji etatów. Lubią tych pracujących ale zwolnienia są złem koniecznym ? Nowy zarząd będzie musiał mieć pracowników już niedługo , bo stagnacja trwa góra 2 lata a to już drugi rok. Proszę nie dajcie się na nowych warunkach sprzedać za 3200 netto z darmowymi sobotami za najniższą krajową . Bo takie propozycje będą padać.

Jak nie u ludzi
@On

Czy nie można tak jak u ludzi opracowuje się grafik i każdy wie kiedy ma do pracy na którą a kiedy wolne a tu widzę że produkcja chodzi po omacku bo 7 -15 to raczej wie kiedy wolne, aj ten Pronar śmieszne jak się to czyta nie mówcie w białym że pracujecie w tej firmie bo to co się słyszy to istny (usunięte przez administratora)

czes wick

Firma OK. Problem dyrektorzy i kierownicy, po prostu jest ich za dużo i strasznie są nie decyzyjni ,panikują by zachować swoje stołki. Spychologia z ich strony, by za nic nie brać odpowiedzialności, problemy ważne zamiatane pod dywan, nieistotne ,bicie piany aby tylko nie podnosić istotnych tematów. Bonusy i samochody służbowe, nie dobro firmy tematem przewodnim.

Najlepszy przykład DOP
@czes wick

Teraz powinno się rozwiązać DOP. Zostawić serwis, wydzielić wydawnictwa i po sprawie. A jak ktoś zapyta a co z reklamacjami ?? Odpowiedź prosta - przecież reklamacji nie ma a to tylko wymyśl.naszych klientów. Tyle w temacie. Zaoszczędziłoby się kasy na pensje kierownicze. Ci co mądrzejsi skorzystali i zwiali do innych działów. Został tylko ich wódz dowodzący samym sobą i swoim zastępca.

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Wkurzony

Za "usilną " namową kierownika działu DOP złożyłem wypowiedzenie ..... i potem się zaczęło . Zachorowałem, zgłosiłem chorobowe do zus i pronaru , zus przyjął , ale PRonar nie wysłał odpowiednich dokumentów do ZUS . Czekałem 1 miesiąc , po moim ponagleniu otrzymałem informację że dokumenty zostały wysłane. Ale czym to skutkowało? Tym że otrzymam świadczenia chorobowego od razu a po miesiącu od złożenia dokumentów plus 30 dni czyli w styczniu. Dobrze że są chwilówki tylko nie wszystkie dają pożyczkę. Umowę rozwiązałem w październiku. W kadrach pracuje wiele osób dodzwoniłem się do odpowiedniej po 5 osobach każdy mówił że to nie jego działka. Przestrzegam nowych i obecnych pracowników przed tym system bo nie wiedza co robią innym ludziom i jak ich niedopatrzenia wpływają na funkcjonowanie ludzi już tam nie pracujących . Nie bieżcie wypowiedzenia za porozumieniem stron bo nie dopilnują istotnych dokumentów. Po za tym pracownicy którzy również podlegali zwolnieniom nadal pracują ciekawe czemu ? Ile i kto bierze za utrzymanie się w pracy ?

Kadry
@Wkurzony

Słuszne pytanie do kierownika działu kadr. Kierownicy bez wyksztapcenia a jak mają to chyba za pieniądze bo zero wiedzy i doświadczenia. Człowiek po studiach jak obecny kierownik DOP nie widział chyba rysunku technicznego na oczy. Zastępcy bez wyksztalcenia jakieś niedzielne szkoły tylko świetna szkoła manipulacji. Tak reprezentowany jest Pronar.

Pan123

Pracodawca ma kryzys Nie ma premi od roku czasu Nie ma możliwości dorobienia w soboty Przymusowe bezpłatne wolne 4 na MSC Zwalniają ludzi na stałych umowach Nie ma ludzi do pracy Nieprzyjemna atmosfera Nie polecam

podpowiem

Pewnie ma to tyle wspólnego że czemu kieras, majster czy mistrz ma zarabiać tyle co robol na którego miejsce jest 100 chętnych i jak odejdzie to firma tego w żaden sposób nie odczuje bo na jego miejsce w moment kogoś ogarnie, i analogicznie jak nieoczekiwanie zerwie sie taki kierownik to skutki tego chciał nie chciał będą dużo bardziej dla firmy odczuwalne. No ale po co ci to tłumaczyć jak o niczym pojęcia pewnie nie masz

Idiot...
@podpowiem

Takie głupoty piszesz, że słuchać i czytać się nie chce. Kierowników ilu chcesz możecie mieć o niebo z wyższymi kwalifikacjami niż co niektórzy posiadają teraz. Wielu kierowników nie miało studiów jak nimi zostawało. Ale chodzi o co innego. O to, że to ten robót teraz utrzymuje zakład i bez niego 100 kierowników nic nie zrobi bo zaden tłumok nie ma pojęcia a co gorsze w interesie i dla dobra firmy nawet by się nie spamił praca fizyczna by ratować firmę. Przestańcie interpretować po swojemu wy pseudokoerownicy. Człowiek mądrze napisał tylko widać wy wykształceni głupsi jesteście niz wasi robole. W tych chorych kadrach wystarczyłaby jedną dwie osoby zamiast 10 innych a kierownik taki jaki jest teraz, to tak jakby go nie było.

SądPracyBySięWamPrzydał

W tej firmie chyba nikt nie słyszał nigdy o kodeksie pracy to raz. Dwa - jednego dnia przychodzisz do pracy na 7(tak jak mówi umowa)i w trakcie dowiadujesz się, ze jutro pracujesz po 10h bo tak i masz być na 6, a następnego dnia jednak inaczej. Odrabianie dni i tak ustawowo wolnych pod groźbą ,,ENKI"? O min 11h przerwie między zmianami nie wspomnę... jednego dnia dowiadujesz się, że tydzień masz 12 do 22 po czym w trakcie dnia, wieczorkiem dowiadujesz się, że jednak od jutra dymasz od 6 rano dwa dni, a później to się zobaczy. Super! Wspaniała praca! Tak super zarobki! Pracować można z taką pasją, że człowiek nie musi nic innego poza tą robotą planować. Rzuć wszystko i pracuj w Pronarze z dnia na dzień, bo nigdy nie wiesz, na którą trzeba będzie przyjść. :D

wiki
@SądPracyBySięWamPrzydał

Czego tu sie spodziewac u bolszewika nie ma normalności A wiesz ile pronar ludzi skrzywdził? Tysiące ludzi poranionych przez kacapow..

kandydat
@SądPracyBySięWamPrzydał

nie myślałeś o zmianie pracy ? skoro tak ci źle w obecnej to zwolnij się i poszukaj lepszego pracodawcy naprawdę Twoim zdaniem nie ma żadnych plusów pracy w tej firmie ?

Konstruktor
@kandydat

Jedyny plus to stabilne zatrudnienie. Minus to atmosfera. Wszyscy srają po gaciach, bo szef w oknie zauważy, że ktoś przyjechał spóźniony 5 minut. Masz być wcześniej i wyjść później. O elastycznym czasie pracy to tam słyszeli chyba tylko, jak ktoś przyszedł z normalnej firmy. Kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) a zastraszanie/działania podchodzące pod mobbing to typowe narzędzia do motywowania pracownika (szkoła najmądrzejszego człowieka na podlasiu - szefa). Do dziś wspominam sytuację jak kadrowa (pozdrawiam, jedna z dłużej pracujących) na spotkaniu wprowadzającym opowiadała o firmie i żeby wprowadzić w atmosferę, powiedziała "no, bo jak od nas się odejdzie, to już nie ma powrotu", na co jakiś gość odpowiedzial jej "a to ciekawie się składa, bo ja odszedłem 2 lata temu i wróciłem". Żenada.

Rudolph
@wiki

Te.."wyklęty" czego szukasz u kacapów...szoruj do Torunia do Rydzyka, może da ci iście szlachecki etat...na jaßniepańskich warunkach..

Mela
@Konstruktor

Czy w tej firmie jest dział marketingu albo PR? Da się tam wbić do pracy z dobrymi studiami, doświadczeniem i j. angielskim i rosyjskim? Jakie zarobki można tu mieć na tego typu stanowisku? Czy 6,5-7 tys netto jest realne?

miejscowy
@Mela

Tyle, to można na produkcji wyciągnąć.

jakub
@SądPracyBySięWamPrzydał

bo prcuje w tej pseudo firmie i przeżyłem tą sytuację już nie raz

jakub
@Konstruktor

kilka dni temu miałem sytuację typowo mobingową(pozdrawiam Radosława!!), a mało tego ,to zostałem potraktowany jak ostatni śmieć i parobek. Takie sytuacje są na porządku dziennym-zastraszanie, szantażyki,poniżanie...Jednak pojawia się młoda kadra która stara się zmienić obecną sytuację,jednak mam wątpliwości ,czy dadzą radę długosię utrzymać na tym FRONCIE

RENEGAT
@SądPracyBySięWamPrzydał

Mam pytanie. Dlaczego słynny Pronar nie jest sponsorem Jagi ? Przecież właściciel jest ze wsi pod Siemiatyczami . Żenada że lepiej kupić samolot niż wspomóc Podlaski klub. Czyżby biedak ?

Patryk
@SądPracyBySięWamPrzydał

Najpierw za (usunięte przez administratora) powinni się dorwać Krzyśkowi z kadr. Pan Krzysztof potrafi zwalniać cennych ludzi mających swoje zdanie. (usunięte przez administratora) nic poza tym. Trep jakich malo. Jak sie stary zabierze to miedzy A.S. KL i RB rozpęta sie piekło o stołki. Andrzej nikogo nie dopuści a ci nie odpuszcza i tak rozpiernicza to siedlisko wyrobu bubli.

Sz
@Patryk

KL kadrowy podejrzany czlek działający po rusku. Skłócić, zastraszyć, zrobić zamieszanie bez potrzeby to jego metody. Jak za czasów SB. Długiej kariery mu nie wróżę. Szef w końcu otworzy oczy

awr
@SądPracyBySięWamPrzydał

Szkoda słów na ten januszex

Kos
@Patryk

Jak usunie szpiegów z Białorusi działających na szkodę nie tylko całej firmy ale i … to wtedy będzie gość. A póki co cienki jest i ich zatrudnia. Porazka.

Handel eksport
@Sz

Dokładnie. Człowiek, który działa jak NKWD. Święte słowa. Tylko dziwie sie AS ze jeszcze nie podpierdzielil go do szefa. Wszystko kwestia czasu, ale ile ten Krzysztof szkody narobi to świat nie widział. Szkoły da bo planuje pozbyć sie jeszcze kilku osób. Zapowiedzieli due zmiany. Pamiętam jak dokładnie rok temu kiedy robili nagonkę na Roberta. Krzysio z Andrzejem robili wywiad wśród pracownik jego dzialu. Podobno interesowało ich jedno. Nie to co Robert zrobił dobrego, tylko to co zrobił najgorszego. W moim dziale wszyscy pamiętają go jako super gościa mającego swoje zdanie, a przede wszystkim za jego doświadczenie oraz zrozumienie dealerów, którzy zawsze mogli liczyć na jego obiektywizm. Ani Krzysiek ani Andrzej nie dorównują jego praktyce. Ale kiedyś sie Krzysio wyłoży. To kwestia czasu. Jak Szefa zabraknie, ktoś zrobi i z nim porządek.

Debin
@SądPracyBySięWamPrzydał

Pronar to rozwijającą marką polska która chce odbudować polska branże motoryzacji rolniczej i maszyn i dlatego ja spieram

Kodeka pracy
@SądPracyBySięWamPrzydał

Człowiecze. Skoro mają prekupioną Państwowa Inspekcję Pracy oraz Biuro Ochrony Środowiska i uklady w sądzie i zwalniaĵą ludzi wedle życzenia a oleje utilylizuje się w każdy możliwy aposób, to czego oczekujesz przyjacielu. ,???? Las piękny poszedł. pod wytwornię tandety za grube miliony i nikt nie dopatrzył się nieprawidlowości to chybab o czymś świadczy . Czy (usunięte przez administratora) czy PO miliony na. łapówki robią swoje a czarny kler czuje się bezkarny. U nich nie istnieje łapownictwo tylko "co łaska". Stary jak walnie a to już pewnie nie długo bo jego serce nie wytrzymuje o czym świadczą jego sine usta czyli niedotlenienie, to znaczy zbliża się już jego kres zarządzania.

Zlom
@Debin

A jak kolego chce odbudować markę??? Zlomem !!! Poza tym, to Polaka marka kosztem niewolniczej pracy. fizycznych pracowników wyzyskiwanych jak w siedemnastym wieku. .Firma powstała dzięki pracy ludzi, którzy nie byli szanowali , nie są i nigdy nie będą, dopóki w kadrach bedzie czlowiek. dbajacy. jedynie o własny a nie pracowników interes. Tego człowieka (usunięte przez administratora) i innych (usunięte przez administratora)powinno się wywieść na taczkach. Więc przestań pitolić głupoty chyba, że jesteś właśnie jednym z tych (usunięte przez administratora).

@SądPracyBySięWamPrzydał

Pracowałem tam kilka lat, i powiem szczerze można czas ie tylko dorobić tam chorób, wylądowałem w szpitalu po kilku latach pracy, okazało się że tyle się nawdychalem że wypryszczylo całe ciałko, położyli do szpitala i lekarze uznali ze musze zmienić chyba pracę by Niemiec astmy.

astma

pracowałem wiele lat dwie cyfry wskoczyły i wdychałem to wszystko spaliny spawalnicze, pyły proszków malarskich i szlifierskich oraz wszelakie utleniające się substancje chemiczne smarów, olejów, detergentów itp. obecnie już nie pracuję ale astmy się nabawiłem, a przez to lądowałem w szpitalu na zaostrzenie już kilkukrotnie (usunięte przez administratora)

@kandydat

niemam nic przeciwko zwolnieniu przez pracodawcę ale zgodnie z kodeksem pracy i odprawą która mi się należy , nie dam tej satysfakcji bo bym poszedł na rekę dla pracodawcy wolę już z nim się pociągać po sądach

kuczwel

Pronaroskich czystek ciąg dalszy wytrzymają tylko pupile i najtwardsi psychicznie albo ci bez ambicji którym nie wiele do emerytury brakują lub mają kredyt na głowie. W związku z kryzysem zamykane są zakłady w Białymstoku, Strabli a zatrudniani są handlowcy oraz podwyżki dla kontrolingu a auta służbowe jeżdżą bez limitu na paliwo. Jednocześnie tym którym coś dano komuś trzeba zabrać a więc bezpłatne urlopy ,obnizki redukcje etatów. Wszystko się Szanowni Państwo zgadza przecież to walka z kryzysem i światowym załamaniem na rynku rolniczym. Są tacy co wyłapali wszystko w ostatnim czasie : podwyżkę a nawet awans , rzadanie wypisanka darmowego urlopu, auto bez limitu i na koniec wypowiedzenie. Bo nie wypisali urlopu bezpłatnego a urlop. Bareja.

DOP

Ten kierownik to maronetka, którymi machają wszyscy, og Dyr. prod poprzez takiego samego(usunięte przez administratora) kierownika KJ i po kolei poprzez innych kierowników produkcji. Gość bez wiedzy technicznej a co gorsze zaangażowania w prace. Sam powiedział, że u niego tylko ma wszystko się zgadzać na koncie a reszta niech się zajmuje mój zastępca i kierownicy. Ja jestem wizytówka tej firmy. Ot i macie swoją wu,ytówkę. Śmieją się z goscia klienci i dealerzy, że jaj nie ma tylko pięknie bajki opowiada. Tak jest jak kierownik kadr nie patrzy na doświadczenie i wiedzę techniczna tylko na aparacyje. Obaj powinni występować w mediach tam idealnie by się nadawali.

nic dziwnego
@DOP

Jasne że tak jest .Jak się umie "pływać " i jest dość inteligentnym facetem to tak idzie ciągiem . Szkoda Krzyśka tylko bo go zajeździ i jego podwładnych. Nie sądzę aby po upadłości ktoś z nich miał sentyment do tego Kierownika. kierownik ja sama nazwa mówi kieruje ludźmi ale ten , nie ufa ludziom nawet najbliższym podpierdalaczom. a czemu bo sam wie jaki jest fałszywy i zdradliwy. więc czemu ma ufać jak sam tak robi ? iI nie jest marionetką., tylko dba o własną (usunięte przez administratora) która i tak już jest umoczona . Z tego co wiem pracownicy niechętnie będą spolegliwi . Autorytet i zaufanie to podstawa . Działa jak szef Pronaru Ładnie pachnieć i mieć kolosalne długi . Pachnący dostają rabat na odsetkach prawdopodobnie. Niestety wymuszanie już minęło

99 procent

Dziś to przeczytałem i się dziwię . Też kiedyś pracowałem w DOP. Nie wiem czy coś się pozmieniało czy jest inne podejście ale wcześniej było jak w poniższych treściach . Nie chodzi o to co kto mówi bo słowa są mało ważne w sytuacji firmy. Ważne jest co kto robi i jakie ma podejście do pracy a w jego przypadku odpowiedzialności. Słowo podpier..cza to złe sformułowanie . Jak się dba o interes firmy z zachowaniem etyki zawodowej to jest w gruncie rzeczy istotne na zewnątrz firmy . Główny problem to to, że większa część kierownictwa nie rozumie jak działają duże firmy w działach posprzedażowych . Handlowcy skupiają się na swoich potrzebach bo są do określonych rynków . A każdy kraj rządzi się swoimi prawami czasem , trzeba wybrać lepsze zło. I Krzysztof to robi. Oby nie był prze z to napiętnowany.

Oj nie tak
@99 procent

Nie bój się. Kris.... to lpszy (usunięte przez administratora) niż myślisz. Patrzy w oczy, mówi jedno a robi drugie, byleby schlebiać KL i Panu Bie......Ale już to się nie podoba Andriuszce i powoli szykuje się do jego odsunięcia od siebie. Sprzedał RR to sprzeda i AB, tylko ciekawe kto ma lepszą siłę przebicia. Pewnie nawigator mu w tym pomoże......

Zerknijcie jak pięknie Pronar opisywany jest w prasie. Ciekawe, dlaczego żaden dziennikarz nie zrobi artykułu na temat zwolnień, przymusowych urlopów i braku ciągłości w przelewach za ZUS i za materiał. (usunięte przez administratora)

Witam Pytanie ile z około 3000tys pracowników pozostało czy są nowe zamówienia słyszałem że z MON przyszły zamówienia na przyczepy pod koniec roku 2023 ale to jest kropla w morzu potrzeb.

Brum

Akurat Pronar to nie ma żadnej reklamy. Marketing nie ma budżetów. Tylko objazd po kilku festynach i gazetka do poczytania z Prezesem na pierwszej stronie, która głównie czyta tylko Prezes XD

bezpłatny

Ten zakład łamie wszyskie zasady jeżeli chodzi o kodeks pracy ,jedynym ratunkiem zwrócenie się do regionalnych central związkowych bo w tym zakładzie niema związków ,albo do posłów do sejmu powinni tym się zająć w końcu jesteśmy ich elektoratem.PIP nic tu nie zdziała bo kary nawet nałożone na firmę są smieszne i nie oczuwalne i są odijane na pracownikach

Bolek

Słuchy chodzą, że najpóźniej z końcem marca będzie wygaszania filia w Siemiatyczach.

36 lecie

Jak 35-lecie firmy? Pronar został założony w 1988 to licząc do 2024 to daje nam 36 lat działalności.

Id...

Chyba czegoś się nalykajeś. Jak nie pójdzie od Państwa wsparcie, to wielki car poniesie klęskę na koniec swojego istnienia. A dlaczego podatnicy z całej Polski mają wspierać jakiś Pronar a nie faktycznie potrzebujących, których jest nie 2000 tylko kilka milionów. Ja nie życzyłbym sobie żeby moje podatki bwspieraly człowieka, który swoje chore ambicje spełnia kosztem setek niedocenionych pracowników fizycznych, którymi gardzą kierownicy I dyrektorzy. Niech teraz ich spotka taka bieda jak tych. Którzy tyrają w pocie czoła i gow......mają bo ledwo starcza na utrzymanie rodziny, żeby taki . Zajac Artur czy inni pajace zrównali na innych. Kiedyś pracowałem i we wszystkich innych frmach nigdy pracownicy nie byli tak upodleni jak w Pronar. Szkoda, że wtedy kiedy pracowałem nie nagrałem wyzwisk cara, bo dzisiaj płaciłby słono za swoje chamstwo. Dlatego moje życzenia kieruje do tych updlanych i wykorzystywanych, pracowników, by znaleźli firmy w których zostaną dowartosciowani. Teraz niech vi przemadrzali kierownicy z bolidów przebierają sie w ciuchy robocze, żeby mieć na chleb kiedy fizycznie odejdą, a pan car, niech ich pejczem pogania.

sąd pracy

W końcu coś pozytywnego . Może to połączyć wszystkich ludzi zwolnionych nie zgodnie z prawem. Mam nadzieję że Pronar to zrobi i w końcu zrzeszy ludzi którzy mogli otrzymać 3 miesięczne wynagrodzenia za pracę w związku z rozwiązaniem umowy . Obecnie są nie zmobilizowani do współpracy . To jednak pareset osób . Dobra decyzja aby ich zrzeszyć, w końcu coś na rzeczy ze strony Pronaru. Brawo.

bezpłatny

kompletna bzdura aby uzyskac dane to pracodawca musi się zwrócić do sądu ,a tego co uwidoczni np. moje dane to samo co naruszenie moich danych osobowych a to jest karalne

@bezpłatny

I tak tego bałaganu który jest w każdym kącie na produkcji na paletach regałach upchane buble zastawione elementy lepiej otworzyć nowe zlecenie niż szukać jak igły w stogu siana co nie planiści, brygadziści i mistrzowie bo kierownik się nie dowie. Nowe przybytki też zasra.ją tylko wolniej bo nie ma zleceń i przegonili produkcję do Urzędów Pracy,

Wiadomo jak z innymi filiami Pronaru np. Siemiatycze? Urlopy bezpłatne znowu się szykują czy coś?

Narewak

Poszły maszyny z placu i dali coś na produkcję? Bo tylko tak można nazwać, że coś się ruszyło. Jeszcze w okresie letnim piętrowaliście asortyment na zewnątrz a teraz coś się rusza?

Praca

Czy w chwili obecnej przyjmują do handlu?? W Białym mówi się, że firma na skraju bankructwa, ale jak jechałem rano do Siemiatycz to samochody z logo Pronar na tablicach jeden za drugim. To jak to w końcu jest.

@Praca

są wakaty patrz na stronie go work ogłoszeń o pracę . Ale chyba warto bo zwalniają produkujących a nabierają handlowców . Kiedyś była opinia ze 2 lata temu że handlowiec buduje chatę za gotówkę w rok bo pracuje w pronarze. Nie wiem ile w tym prawdy.

Pamiętam

Była taka ocena pracownika za czasów kierownika kadr Igora N. i co kierownicy rozdali w biurze aby każdy sam wypełnił co robi jaka ocena i tp. kierownik podpisał i poszło do kadr tak teraz też będzie bo te układu które ja pamiętam nie zniknęły widzę kto dostaje medale więc stara gwardia się trzyma jeżeli odstrzał będzie to ogonów bo nikt nie ruszy kliki

?

No jak zwolnią tylko 30 osób i firma stanie na nogi ? . kurde to powinni to zrobić już dawno temu . Albo 3 kierowników z wypłata po 30 tyś zł to tyle samo co 30 roboli. Chyba nie w tym problem . Doczytałem na forum, że tam jest kontroling . Co to jest za stwór, od czego, co to kontroluje pierwsze słyszę o takim dziale pracowników. Z tego co widać firma ma problemy dość duże. To co ten kontroling robi do tej pory . Od czego to jest bo podobno tam też wypłata od 20 tys. na rękę i w górę. Znajomy mi mówił . Czy są miejsca pracy do kontrolingu nie szukają pracowników ? Bo to tak działa, że jak firma mało płaci to robol musi mieć swoje czyli pobrać w ekwiwalencie fizycznie. Może szukają milicjantów z doświadczeniem ? Ja i za 10 tyś bym popracował .

Iskra

Już zajechali kolejnego pilota, że szukają następnego? Czy na cudownym narewskim niebie wogóle coś jeszcze lata? Bardzo atrakcyjne jest dofinansowanie wyżywienia w stołówce pracowniczej... A już ta miła atmosfera i darmowy parking pracowniczy na pewno przyciagnie tłumy pilotów...

Hehehe. Koniec firmy bliski

Drodzy Państwo. Otóż do poniedziałku 15-01-2024 do godziny 10 kierownicy mają wytypować ludzi do zwolnienia. Chodzi raczej o pracowników biurowych. Szczególnie tych, którzy nie podpisali urlopów bezpłatnych. Mają również opisać pracownika czy jest dobry czy raczej out. No to chyba uzbiera się 30 osób. Ludziska pozew zbiorowy trzeba szykować jak nic

Pawel
@Hehehe. Koniec firmy bliski

W siemiatyczach mistrzow wypisali urlopy płatne, brygadzisci, niemoze być tak że chodza gęsiego na papieros co chwilę, a my pracujemy to absurd sa kamery można wszystko zweryfikować kto jak pracuje my pracownicy po dwa tysiące zatobilismy praca ciężka, a ktoś se to lekceważy.

Ale płatne
@Pawel

Urlopy płatne to dalej nie urlopy bezpłatne, więc nadzór wystawia urlopy płatne im się opłaca wysokość dniówki za urlop jest liczona z trzech miesięcy średnia równoważna więc i pracownicy będą musieli wypisać urlop płatny bo po nowym roku uzyskali odpowiednio 26 lub 20 dni tylko jeżeli pomniejszymi o dni bezpłatne to za dzień urlopu wyjdzie super dla firmy nie dla pracowników będących trzy miesiące w stecz na urlopach bezpłatnych. A kierownictwo weźmie całą pulę

P
@Hehehe. Koniec firmy bliski

Czy mógłbyś zdradzić więcej szczegółów, może coś słyszałeś z zebrania. Czy tylko to? Będą redukcję na produkcji, czy owa kampania zwolnień będzie tylko skierowana w biurowych? I to ich mają kierownicy opisać. Pozdrawiam

tak tak
@P

Szkoda, że nie wystawia się ocen kierownikom, bo to tu należałoby porządki zrobić... są bo są, raczej pożytku z nich nie ma w przeciwienstwie do tych co sa nizej i faktycznie robią i wcale im tacy "kierownicy" nie są potrzebni (a wręcz sabotaż na każdym kroku w niektórych przypadkach)... ryba psuje się od głowy...

gość
@Hehehe. Koniec firmy bliski

Powinni wprowadzić tak zwane postojowe, na przeczekanie trudnego czasu, 1500 zł dla pracownika za nic nie robienie aby tylko nie zwalniać i miał na chleb . A kierownikom znacznie obniżyć pensje. Zresztą jak sytuacja będzie się pogarszać obniżenie pensji kierownikom jest nieuniknione. I odchudzenie biurokracji też będzie nieuniknione. Firma tak duża musi przetrwać.

@gość

Stary nigdy nie zgodzi się na postojowe on lubi jak są bezpłatne i pracownicy ochoczo przychodzą do pracy aby za darmo i bez ubezpieczenia pracować aby tylko nie zwolnili a i tak ten miesiąc prześliznie się jeden z drugim za miesiąc może być już na liście, a nagrodą za poświęcenie będzie wypowiedzenie. Już były takie momenty to stary co powiedział wykorzystać maxymalnie.

spawacz

Ja nie wiem co wy narzekacie, mi jakoś kierownik wypłacić co miesiąc premii i paczki na święta nie szczędził. Ale pewnie, lepiej niech jeden z drugim tylko kręcą nosem jak im źle i niedobrze w pracy i jacy to mistrzowie niedobrzy a potem wielkie zdziwienie że ani premii, ani paczek na święta i na urlopy bezpłatne wysyłają! Troche pokory!

również

Albo korzystać póki można. Raczej nigdzie się tak nie "pokieruje" jak tu, więc po co robić jak można nie :)

rzeczywistość

Wiesz bo zawsze zostaje sentyment oraz koleżeństwo do firmy i pracowników. Tak mają ludzie . Lubią kiedy jest dobrze i wtedy też narzekają ale po cichu. Tu w pewnym stopniu nie rozumiem jednak dziania firmy , sam pracowałem tam rok temu. Był problem paliwowy pracownicy szukali paliwa do aut. Mając 6 miejsc możliwości tankowania pracownikom żaden dyrektor nie pokusił się o zrobienie bonu paliwowego , lub karty dla pracowników. Licząc krótko każdy tankując za miesiąc po 450 zł x 3000 pracowników daje 1 350 000 zł w obrocie . Na stacjach paliw Pronar Nadal pusto od Cowida . To jeden z aspektów które nie dają mi spokoju, że nikt na to ogółem globalnie nie patrzy . Kolejny aspekt to handel , jeśli na całym świecie jest w tzw. dojnej krowie bryndza to się uruchamia tematy zastępcze czyli produkty drogie ale dla klientów niszowych . np. w oparciu w Polsce dotacje w poszczególnych gminach . Kiedyś tam pracowałem i warunki pracy nie na najgorszym poziomie. Szkoda tylko że zarządzanie do (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 16 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.