Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Kola

3 majcie się z dala od tej firmy jeśli macie chociaż trochę szacunku do siebie…Dajcie sobie spokój z rekrutowaniem w to miejsce. 0 szacunku do ludzi. To przykre bo przecież firma to ludzie. To dzięki ludziom właśnie, i ciezkiej pracy firma pnie sie w gore…

Vat Pit

Firma trampolina, im szybciej stąd odbijesz tym lepiej dla Ciebie. Zarobki? Loteria, po dwóch "podwyżkach" wypłaty mniejsze niż przed "podwyżkami". Akord? Czysta abstrakcja, nikt nie wie na jakiej podstawie jest wyliczany. Pracujesz 4 lata, przychodzi młody którego musisz uczyć a zarabia tyle samo, nonsens. Nie musisz się starać jak nie masz znajomości "wyżej", nic to nie da. Atmosfera w pracy? Generalnie między "szarakami" jest super, z każdym da się dogadać wszyscy tkwimy w tym samym bagnie. Za to kontakty z tymi "wyżej" to koszmar. Mówią tak a myślą nie, czyja wina? Oczywiście pracownika. Mistrz otwarcie nazywa pracowników (usunięte przez administratora) Kierownicy najpierw opieprzają a dopiero później myślą czy słusznie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Dodatki, premie bonusy? Nie istnieje coś takiego w tej firmie. Generalnie nie polecam, nie ma obecnie problemu ze znalezieniem pracy, a już na pewno takiej gdzie będzie choć odrobinę szacunku. Pozdrawiam

Aaaa

Nie chce z tą firmą mieć nic wspólnego więcej. Podpisują umowy z nieuczciwymi dealerami którzy sprzedają ich przyczepy a ich nie dostarczają. Moim zdaniem jako tak chwaloca się co to nie jest za firma powinna choć trochę brać odpowiedzialność za to! Jak to zrobiła inna polska firma! Ci którzy oglądają (usunięte przez administratora) wiedzą pewnie o kogo chodzi. Szkoda nerwów lepiej iść do kon kurencji gdzie będziecie traktowani jak klient.

goobo@onet.pl

Nie dzień dobry!!! Dziś byłem w sprawie pracy w tej "firmie" Niestety porażka. Kadra rekrutacyjna to jakieś zakompleksione pedalstwo.(może żony ich biją) Zero profesjonalizmu w przyjmowaniu nowych pracowników.Chamstwo i (usunięte przez administratora)..Szczerze mówiąc nie wiem czy całe szefostwo wie o tym incydencie.Bardzo pozdrawiam pana od rekrutacji Złapałeś diabła za rogi ? Szybciej go pedale puścisz niż Ci się wydaje.Możesz pedałku pisać na mój nick goobo@onet.pl ?

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Kabdydat

Cześć możecie mi powiedzieć jakie są dodatkowe benefity? Karty multisport, bilety do kina? Czy dofinansowanie do posiłków jest dostępne w każdym miejscu czy tylko w Narwii?

Nik
@Kabdydat

Brak… nie radzę tam rekrutować. Porażka

@Nik

Jakim cudem? rok 2022 i kompletnie nic nie dają pracownikom? Ale wstyd...

Ke
@Honorata

Dają, dają swoim i po cichu :)

Nono
@Ke

(usunięte przez administratora) zwierzęcy Orwella w Realu :). „Każdy śmiałek, który zaatakuje tę panującą ortodoksję, zostaje natychmiast skutecznie uciszony. Jeśli czyjeś poglądy godzą zdecydowanie w obowiązującą ideologię, niemal zawsze stają się one przedmiotem nieuczciwej krytyki i nagonki…”

@Ke

Co to za żałosne podziały na lepszych i gorszych? Nie rozumiem, myślałam że te czasy już się skończyły.

Emil
@Kabdydat

Są tylko obiady z dopłatą... żadnych bonów itd

Handlowiec

Czy są tu byli lub obecni pracownicy Pronaru, którzy pracują/owali na stanowisku "Specjalista Ds. Handlu Zagranicznego" ? Będę wdzięczny za opinie.

@Handlowiec

Będziesz się zatrudniać? Ja się właśnie zastanawiam nad zaniesieniem do nich swoich papierów :)

RUSKI Ład

Kierownictwo, dyrekcja to RUSKI Ład KLOAKA. Nie polecam.

Tak
@RUSKI Ład

Klika tak. Pełna zgoda ;)

Jak wygląda ścieżka kariery w Pronar Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Pronar 6 lat

Brak

Ścieżka kariery w Pronar wyeksploatować, wykorzystać i (usunięte przez administratora)niestety taka prawda. Im mniej dajesz z siebie, mniej stwarzasz problemów dla neozwierzchnikow i śpisz spokojnie. Tylko góra nic nie wie albo wie … od tych ZAU FANYCH co strzelają z ucha :)

Pronar sp. Z.o.o. czemu uczestniczycie w tej hucpie. Wiecie przecież że premiowanie osób zaszczepionych jest niezgodne z prawem. Podrzeganie do przestępstwa jest przestępstwem. Zwłaszcza jeśli chodzi o eksperymenty medyczne na ludziach...

COVID $
@Zainteresowany

Przeważnie gdy o coś chodzi, to często są to PIENIĄDZE. Wchodzisz między wrony i zaczynasz KRAKAĆ.

MAro6

Polecam uwazac na ta firme. Te profity co proponuja to nie wiadomo dla kogo one sa, chyba na sile powymyslali. Ubezpiecznie to zaden profit, bo sam za nie placisz. Przelot samolotem, szkoła lotnicza? serio, kiedy mam latać jak sie (usunięte przez administratora) po kilkanascie godzin,zeby normalnie zarobic? obiady na myszach gotowane i nie placa za nie a doplacaja. Stroj roboczy, tak ake jak wczesniej sie zwolnisz to bulisz ponad 300ziko. A regularne podwyzki, tak ale tylko wtedy jak masz szczepienie na COVId jak nie to sorry, nie dostaniesz. Akord tak skomplikowany,ze oni sami nie wiedza jak go liczyc, bo sie potem okazuje,ze jednego miesiaca masz 4000 a kolejnego 2500 choc robiles tyle samo i nikt nie wie dlaczego tkaa rownica. Kierownictwo i mistrzowie do wymiany ani kultury ani szacunku nie maja, atmosfera fatalna, wszyscy groza zwolnieniem jak mowisz,ze cos jest nie tak... Prawo pracy tutaj nie dziala i nie ma co sie dziwic jak sie szef z rzadem uklada to sobie robi firma co chce....

Ktoś
@MAro6

Niestety tak się dzieje jeżeli każdy bierze to co dają a nikt nie chce walczyć o to żeby była jakaś sprawiedliwość. I niestety z podwyżkami dla zaszczepionych również potwierdzam ze niestety ale tak wlansie jest

@Ktoś

To prawda z tymi podwyżkami. Nie chcę mi się tam już pracować. Firma (usunięte przez administratora)

Ja też chcę dostać służbowy samochód. Z góry dziękuję panu Zajączkowskiemu bardzo.

niby ryby

Go worku dlaczego usunąłeś opinię anonim z 10.12 z 12:05? Nie była obraźliwa a tym samym nie łamała regulaminu. Robisz się mało wiarygodny Go worku. A swoją drogą to kim jest Zajączkowski? Myślałem, że z namaszczenia, drugi po wodzu jest żelaznoręki. Czyżby rankingi się zmieniły?

Stróż nie anonim

Dzień dobry, słyszałem że w tej firmie wszystkim dajo służbowe samochody. Kolega mówił że jemu też należy sie samochód ale on nie ma prawka bo zabrali za picie. Mówił że wszyscy stróże i sprzątaczki (nie urażając nikogo) zaperdzie.lajo służbowymi brykami aż miło. Ja nie wylewam za kołnierz ale prawko jeszcze mam. Do kogo mam sie zgłosić? Ropa i benza po 6zł, używane Passaty coraz droższe, inflacja 10% Jak żyć towarzysze pracownicy i cały kolektyw firmy? Coś mówili że do jakiegoś Zajączkowskiego lub Generalissimusa 3baby się zgłosić czy jednak do jednorękiego bandy.ty? Z góry dziękuję Wam bardzo za podpowiedź. Dziękuje bardzo. Dobranoc

@niby ryby

Wydaje mi się że jeśli chodzi o regulamin to nie można używać imion i nazwisk, więc może dlatego komentarz został ukryty.

GUSTLIK
@Honorata

A co Ty Honorata MODERATOREM jesteś czy adwokatem (usunięte przez administratora)

Były

Co drugi po piwie poraszka gdzie inspekcja pracy łamanie przepisów.Obiecują bajki .

bugs

Bardzo dobra firama

Pronar. Największy pracodawca na Podlasiu. Niestety nie dba o pracowników, wypłaty na czas i miska zupy :) ale to wszystko. Firma nie oferuje dla pracowników nawet głupiej karty Multisport, żadnych dodatków, premii świątecznych czy nawet paczek dla dzieciaków. W niektórych fabrykach kawa tylko rozpuszczalna od której dostaniesz zgagi a i tak automaty z tą kawą włączone tylko na ok 2h w ciągu dnia . Warto aby ktoś się tym zajął. Kolejna rzecz to nie przestrzeganie tego aby pracownicy wykorzystali urlop . Fajnie gdyby firma podniosła standardy.

Alladeen

Prawda. Pieniądze z funduszu socjalnego też się rozpływają…

Doko

Siemiatycze Porazka mistrz z nazwy i brygaadzista osoby o braku kompetencji , wyrozumiałości do pracowników i oczywiście dział przygotowania produkcji i jeden i drugi w okularach podkreślam ,

*handlowiec - sprostowanie

*handlowcy

Pan

Witam Poważnie tak źle jest? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Może trzeba walczyć o swoje. Chandlowcy jak zarabiają i osoby na stanowisku kierowniczym możliwość rozwoju jest?

Gaal

Ile zarabia operator CNC z kilkuletnim stażem w Pronarze?

Ccnik
@Gaal

3600 na reke zależy od stażu i jak się dogadasz

Gaal
@Ccnik

4 lata stażu non stop, Dzięki @Ccnik

Pronar stracone 4 lata
@Gaal

Na dostawach jedzenia zarobisz więcej

hsisjdj

ta firma to porazka. jak na zawołanie z dnia na dzień wymyślają sobie inne godziny pracy. dziś pracujesz do 22, jutro masz przyjść na 4 i robić 10h. nie ma, że nie przyjdziesz, bo od razu straszą zwolnieniem. ciągle musisz zapieprzać a im i tak mało, nie przekłada się to na wypłaty bo za wszystko upieprzaja premie. robisz na akord, na koniec miesiąca masz 4.5tys akordu, chodzisz w soboty i niedziele a wypłaty dostajesz ponad 3 tys, bo firma taka biedna. nie ma urlopow, nie wypłacają za zeszly rok, chcesz wolne załatwić sprawy to bierz UZ bo nie można. masz 70 dni zaległego urlopu i nie możesz go wykorzystać. najlepiej żyć tylko pronarem i dziękować im za to

Black

Super zakład pracy alkohol jest na porządku dziennym i nikt z tym nic nie robi Piją kierownicy Piją majstrowie więc dlaczego pracownik na produkcji ma nie pić. Większość bym zwolnił za picie w godzinach pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 288.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 16 to opinie pozytywne, 107 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.