Opinie o Piekarnia SOPLICOWO w Otwock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia SOPLICOWO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia SOPLICOWO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia SOPLICOWO w Otwock

Znalazłem ogłoszenie o pracy dla piekarza ciastowego i stołowego. Czy można zatrudnić się bez wcześniejszego doświadczenia w tej branży? Są tu jakieś sensowne szkolenia dla początkujących, czy raczej trzeba chwytać wiedzę w lot? Ktoś z obecnie zatrudnionych piekarzy mógłby się wypowiedzieć?

Agnieszka Nowy wpis

Ktoś rozwinie temat tych zamknięć sklepów sprzed lat, faktycznie miały miejsce? Bo z tego co widziałam na stronie trochę ich funkcjonuje i zachęcają do wysyłania cv... Ktoś da znać wobec tego jak tutaj aktualnie praca wygląda? Jaka atmosfera i stawka?

OLA Nowy wpis
@Agnieszka

SKLEPY WSZĘDZIE SIĘ ZAMYKAJĄ A OTWIERAJĄ SIĘ NOWE W LEPSZYCH LOKALIZACJACH. PRACA JEST NA NOWYCH PUNKTACH I TO ZNACZY ŻE FIRMA IDZIE DO PRZODU I SIĘ NIE DAJE I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE . JEŻELI CHODZI O STAWKI SA JAK WSZĘDZIE JAK KTOŚ CHCE PRACOWAĆ TO I WYNAGRODZENIE JEST SUPER.A ATMOSFERA DLA MNIE BARDZO POZYTYWNA I DZIEWCZYNY NA SKLEPACH I SZEFOSTWO BARDZO W PORZĄDKU .PANI MANAGER OGARNIA PRAWIE WSZYSTKO PANIE KOORDYNATORKI DO WYTRZYMANIA :) JESTEM PRACOWNIKIEM OD 6 LAT I TO CHYBA O CZYMŚ ŚWIADCZY

Harry z tybetu Nowy wpis

Ciasto twarde zakalczywe nie wyrobiene.

Jakie są obowiązki ekspedientek w piekarni?

Karagen

Pracowałem kilka dni. Nic tam się nie zgadzało, mam wrażenie że na rozmowie rozmawialiśmy o zupełnie innej pracy. Koszmarne warunki (umowa i stawka), brak przerw w pracy. Zasmarkani ludzie nie są odsyłani na zwolnienia, tylko dalej pieką czy kroją chleb, który przecież później jedzą ludzie. (usunięte przez administratora) niesamowity, wszystko brudne i śmierdzące. Gdyby kontrole sanepidu czy inspekcji pracy na prawdę funkcjonowały jak należy już dawno ta piekarnia by nie istniała.

Jak komuś nie po drodze z dobra praca to wszystko mu przeszkadza!!

Zocha

Dobra praca buhaha Dobre sobie

Karol

Ha ha ha "Z dobra praca "... Jakby taka dobra była to by pracowników nie było brak i sklepy by się nie zamykaly. A tu pracownika się uszanować nie umie zapłacić nie chce A klientowi stare pieczywo się wciskać każe, i jeszcze kłamać ze takie swiezutkie i pyszniutkie .... A do wyrobu pieczywka przeterminowany nabiał ze sklepów się daje bo "nic zmarnować się nie może "???????????????? No nic tylko pogratulować ????????????

tak

Krycha

Najgorszy z możliwych pracodawców !!!Bark jakiejkolwiek kultury w stosunku do pracownika , warunki nieludzkie. Żadnych szkoleń czy badan a za wszystko się odpowiada w umowie sieciowej nie ma słowa p wypiekach a trzeba wypiekach pieczywo na sklepie. Brak wody do picia. Na rozmowie gadka o 10 na godz na rękę przy wypłacie cięcia cięcia cięcia zmienna stopa itd w rezultacie dostaje się dużo mniej niż powinno . Pracować trzeba tam gdzie akurat jest potrzeba a nie w sklepie na który się przyszło. I to z dnia na dzień bez wcześniejszych uprzedzeń o zmianie miejsca czy zmiany pracy.Jednym słowem pracownik jest zerem !!!! Oszuści i wyzyskiwacza. Niewolnictwo . Mobing!!!Nie polecam nikomu !!!!

@Krycha

Zgadzam się nieuczciwe podejście starej panny do pracownika.Kwota za godzinę nie zgodna z ustawą. Jakiś dziwaczny sposób liczenia wynagrodzenia.Kompletnie nie zrozumiały dla pracownika.Grabie grabia zawsze do siebie????????????

@Basior

Lepiej być starą panną niż wymalowaną lalą i tępakiem co nawet nie wie do czego szczotka służy. Pierdolnika koło siebie sprzatnąć nie potrafi..ale pazury wymalowane jak trzeba.

Aneta
@Basior

Ja pracuje już prawie rok i potrafię sobie wyliczyć pensje. Dla mnie to oczywiste że na wysokość mojego wynagrodzenia ma wpływ jakość mojej pracy. No curz dla jednych to zrozumiałe a dla innych nie do pojęcia.

Lalunia
@Aneta

Myślę że stan cywilny tu nie ma nic wspólnego z zarządzaniem firmą Są kobiety które siedzą nia (usunięte przez administratora) nic nie potrafią z siebie dać i czekają aż im z nieba spadnie,lub są na utrzymaniu swych partneròw,mężòw,kochanków A są kobiety które zwą się kobietami sukcesu tu mowa o takowej kobiecie Czy panna,czy mężatka nic nikomu do tego,bo potrafi pokierować swoim życiem i firmą,bardzo przyzwoicie i ma na uwadze dobro pracownika,o ile ten oczywiście potrafi też coś z siebie dać Pracuję tu już dłuższy czas i ani razu nie spotkałam się ani ze złym traktowaniem,ani wtryskiem,szkolenia i badania przeszłam jak należy a wynagrodzenie jest wystarczające i godziny pracy przyzwoite Jak sobie pościelesz,tak się wyśpisz,robić się nie chciało to się wyleciało,a wypisywanie z żalu i głupoty bzdur na temat firmy jest nie na miejscu Najlepiej jest zacząć od siebie i wziąść się w garść,przestać ściemniać że się chce pracować,bo i tak wyjdzie szydło z worka a potem takie są skutki lenistwa Spokojnej nocy

Dżasta
@Lalunia

BRAVO BARDZO DOBRZE NAPISANE ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ CAŁKOWICIE

@Aneta

Oczywiście. Święta racja. Jak ktoś się potrafi tylko umalować i udawać damę to jak może umieć sobie pensję wyliczyć. Wszystko jest przejrzyste. Targety,procent od obrotu,stawka na godzinę itd.Jak się ma trochę oleju w głowie to i pensję się sobie wyliczy.

Zadowolona Klientka
@tamara

Hahahaha dokładnie Porządek to podstawa,a najlepiej jest zacząć od siebie To wtedy będzie z górki,a nie wypisywać jak to jest źle i niedobrze

Ula
@ekspedientka

Za wysokie progi Puch we łbie,to jak sobie wyliczyć Lepiej stać i nic nie robić

@Ula

Bzdury pisze i tyle. Szkoda gadać.

@Aneta

A z ortografia na bakier

zszokowana
@Krycha

Krycha,pewnie jeszcze do tego bez oka Tak więc Krycha bez oka,albo jesteś chora,albo ślepa,raczej to drugie Brak wody do picia,jest kran,niewolnictwo,a to Ty w średniowieczu w kamieniołomach,przecież nikt na siłę tu nikogo nie trzyma i nigdy nie trzymał,mobing,znasz wogòle znaczenie tego słowa,Krycha ogarnij się kobito,jesteś chyba niewolnicą Ale własnego losu,nie zazdroszczę Ci skoro masz taką wyobraźnię na temat pracy w tej że firmie BARDZO TO SMUTNE

Aga
@ekspedientka

A stawka na godzinę ile wynosi?Napewno nie tyle ile jest zapisane w ustawie.

@Aga

Na umowie o pracę 2000zł brutto czyli 1459 zł netto.i tyle jest w ustawie.

@tamara

A od stycznia 2018 2100zł brutto 1530zł netto.

Zosia
@tamara

W ustawie to jest 2100 od stycznia co nieco sie zmienilo!!!!!!

@Aga

Jeżeli masz umowę o pracę to 2100zł brutto

@Zosia

2100 brutto to jest 1530 netto

@tamara

No właśnie a tam tyle nie płacą na umowie o pracę. Jada według stawek własnego widzimisię. Kasa w kopercinie do ręki by dowodow na oszukanie nie było. Tacy uczciwy.

@Mirinda

No jak ty nie masz pensji 1530zl. to nie wiem gdzie pracujesz. Nie wierzę w to że nie bierzesz tych 1530zl. plus procent od obrotu,target i za odpiek. Mało tego to co miesiąc jest za pranie dodatkowo.

@tamara

He He He He He o takich bajerach to na rozmowy baju baju było . Real jest zupełnie inny.

@Mirinda

Głupoty wypisujesz i tyle.

@tamara

Jasne mów sobie tam może Cię nie wyleja. Zresztą wiązać w tyłek faktycznie może i więcej dostajesz.

@Mirinda

Całe szczęście że ty już nie pracujesz hahaha

@Mirinda

Poprawie bo jakaś literowka sie wydala. Mów i pisz sobie co tam chcesz, ale widać że za wlazenie w tyłek chyba więcej Ci płacą. Wiem ile dostałam ja i ile koleżanki. I nigdy nie było to powyżej 1400 zł netto za cały miesiąc .

@tamara

A kto Ci powiedział ze nie pracuje ??? Widać żeś niekumata Zamierzam wkrótce zmienić pracę.

@Mirinda

To trzeba było się zwolnić a nie czekałaś aż ciebie zwolnią i do sądu pracy iść skoro uważasz że to wbrew prawu. A nie tutaj się żalisz.

@Mirinda

Tak ci zle i pracujesz w Soplicowie???

@tamara

Wszystko w swoim czasie. I wcale nie czekam aż mnie zwolnia. A kto im przyjdzie za takie marne pieniądze . Dobrze ze nie mam problemów z kasą wiec traktuje to jako rozrywke. A wiadomo ze czego na własnej skórze nie doświadczasz to nie uwierzysz.

@Mirinda

Pracujesz dla rozrywki bo problemów z kasą nie masz a ubolewasz że pensji bierzesz 1400zl. Jak pracujesz dla rozrywki to w ogole z pensji zrezygnuj skoro masz tyle kasy że dla rozrywki do pracy przychodzisz.

@tamara

To ze nie potrzebuje kasy nie oznacza ze mam sie godzić na to by mnie okradano. No puknij sie w głowę. Instytucja charytatywną to ja nie jestem by wspomagać Soplicowo. Buha ha ha

@Mirinda

Nie potrzebujesz pieniędzy i za 1400zl. pracujesz.? Weź ty się zastanów co ty piszesz hahaha.

@tamara

Masz ubezpieczenie ? Masz. Ja tez mam. Ależ ty pustak He He Chyba jesteś z Otwocka.

@Mirinda

Bogata jesteś to się zwolnij i sama sobie wykup ubezpieczenie tępaku o poziomie IQ ameby.

@tamara

Naprawdę widać jaka jesteś mądra.hehehehehe Przewialo pod kopuła na maxa hehehehe Sama będę sobie płacić za ubezpieczenie Pracuje tak jak płacą a jeszcze mam obaw po pychy z polityki firmy.

@Mirinda

Taka bogata to powinna pakiet wykupić w prywatnej klinice a nie liczyć na ubezpieczenie w pracy i korzystać z usług NFZ i ZUS :)

@tamara

Ależ ty pustak hehehehehe no sikać z Ciebie pacanie. Pakiet mam i to taki o którym ty nawet nie snisz A nfz i inne dostępne opłaty po przez zatrudnienie w żucie potrzebne by w razie wypadku zwykle służby zdrowia sie tobą zajęły. Nie wszędzie masz możliwość dostanie sie do swoich placówek baranico hehehehehe . Ale to trzeba być tobą faktycznie by tego nie wiedzieć .

@Mirinda

Ciekawe czy psychiatra w tym twoim fajnym pakiecie jest. Dowiedz się bo ci się przyda bogaczko pracująca za 1400zl.

@tamara

Zobaczymy jak piszczek będziesz jak Cię wyleja z tej Twojej super pracy super szefowie . I co Ci zostanie ? Palec w du... Ale może w domu Cię zatrudnia do zamiatania podwórza jak taka dobra jesteś. Mnie psychiatra nie potrzebny. Ale Tobie okulista by sie przydał bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz . Chyba na tej wsi ślepia sianem zaszły odrobinę. Ale będę mieć będę jak będę patrzeć na Ciebie w realu.

@Mirinda

Piękna..bogata..pakiet dodatkowy wykupiony..dla rozrywki pracuje..a lamentuje że 1400zl. zarabia i pracuje żeby firma ubezpieczenie płaciła hahaha..taka sytuacja:)

Mirinda

Proponuje być poszła swoje krowy /kozy wydoic i swinioki nakarmić. Trzask jeszcze staremu barana zrobić a dla Ciebie przecież szczyt marzeń .

@Mirinda

Ojojoj..koleżankę bogaczkę co z 1400zł pracuje nerwy poniosły:)ale kremy na zmarszczki na pewno ma drogie to da radę żeby ich widać nie było. Bo przecież od dawna wiadomo że złość piękności szkodzi:)

@tamara

Złość ? To zjawisko mi obce jest A kremu i owszem używam jak każdy .A o zmarszczka sie póki co martwić nie muszę w przeciwieństwie do Ciebie bo je widać i to baaardzo.

@tamara

Daj spokój "tamara" żeby rozmawiać to trzeba mieć z kim. Ta rozmowa do niczego nie prowadzi. Jakas lala zapatrzona w siebie sie tu udziela i nad swoim losem płacze a podobno pieniędzy ma całe mnóstwo. To po co pracuje. Nie ma co z idiotką dyskutować.

@ekspedientka

Masz rację. Nie chce mi się z nią już gadać bo nie ma z kim i o czym. Miłego wieczoru:)

@tamara

Swój swego znajdzie w jednej osobie. Boże jaki śmiech....a najlepsze, że jak i w necie tak i realu to takie nikumate.hehehehehe Do zobaczenie w meczybulandii

hahaha...

Mirinda

Widać któż to pisze .Czyż nie padło to juz w jednym z wpisów . Poziom Waszej kultury jest wrecz przeogromny. Ale czegóż się można spodziewać po ludziach z Otwocka. U Was widać w zwyczaju juz jest , ze każda każdemu daje byleby sie utrzymać tam gdzie jest. No bełkot śmiechu wart. Panie biznesmenki. Hehehehe Przykro mi , ale nie mogę dotrzymać paniom towarzystwa. Wybieram sie na kolację do restauracji .... No tak ale przecież panie nie wiedza cóż to takiego jak sie tylko ziemniaki wpitala z cebula z dnia poprzedniego.

dorota

I sponsorzy uciekną

Karola

Koszmar Niestety miałam te przyjemność tam pracować Nigdzie tak mało nie płacą jak w sklepach Soplicowo!!!! Szefostwo ma wymagania jakby stawka wynosiła 16 zł netto /h ale za niecałe 9 zł netto /h to w zasadzie dziwne,ze sie czegokolwiek wymaga od pracownika. No chyba ze jest o niskim IQ i bardzo niską samoocene to pewnie można sie z nimi związać na dłużej i jeszcze chwalić za traktowanie niezgodne czlowieka. Ten kto jednak cenie siebie samego znajdzie pracę za godziwa zapłatę. Kultura osobista kierownictwa pozostawia wiele do życzenia . Nawet wobec klientów. Klient ma przyjść , brać co jest niezależnie od jakości i nie narzekać. Dziś przy tak ogromnej konkurencji raczej słucha się tego co klient nam sugeruje, z czego jest niezadowolony. Nie wróżę sukcesów tej firmie. Szczegolnie,ze zamykają sklep za sklepem. I to jest wyłącznie zasługa kiepskiej jakości produktów. Bo nawet jeśli nabiał jest przerminowany stosujesie go do wypieku np.pieczywa. SZOK!!!! (usunięte przez administratora)

Magda

Tak tak Opisała sobie kierownica i jej szanowna pani zastępca na skinienie. Ortografia się paniom kłania w wielu wpisach. Cóż niestety te wpisy złe są jak najbardziej prawdziwe. Nawet inspektor PIP- u był w szoku widząc warunki pracy w tymże przybytku. Co skutkowalo odpowiednimi karami pieniężnymi. Ale pokory i szacunku to do drugiego człowieka jak widać nie uczy. Ale to wynosi się z domu , a tu widać materialistycznosc była najważniejsza. Jeśli zaś chodzi o jakość produktów (zwroty ,zwroty niezadowolenie ) ciasta i chleb wciskać się klientom stare byleby sprzedać. Tylko warto pomyśleć szanowna dyrekcjo , ze klient niezadowolony nie wraca. No ale co tam, przyjdzie inny (polityka firmy) I nie piszecie już pod przykrywką kilku osób bo się osmieszacie tylko. Każdy kto miał watpliwa przyjemność Was kiedykolwiek poznac wie co jest prawdziwe. I z całą pewnością nie Wy i Wasze wypominki. A tak dla Waszej informacji pracownikowi ustawowo należy sie przerwy choćby po to by jak człowiek usiąść i zjeść śniadanie.( Ale o tym sie zapomnialo przy prio jak najlepiej oskubać pracownika) A co do wspomnianej wody do picia to akurat ta w ekranie na Pradze jest niezdatna do bezpośredniego spożycia !!! Chyba ze posiada sie odpowiedni dzbanek z filtrem.No ale łąkowego niestety nie ma???????????? Za drogi byłby. Także powodzenia w niewolniczej pracy.I sukcesów zawodowych

Basior

Oszukancza firma nie płacą nawet tyle co w ustawie.Zwalniaja bo mają takie widzimisię Stara panna rządzi i nie szanuje ludzi.Nie polecam wrrrrrr????????????

@Basior

Skoro firma "oszukańcza" i nie płaci ile powinna,to skąd to rozgoryczenie? po co wylewać żale na portalu?:) I skąd teoria że stan cywilny wpływa na prowadzenie firmy i złe traktowanie pracowników?hahaha..komentarz co do stanu cywilnego kogokolwiek ciut nie na miejscu ? Powodzenia w szukaniu pracy z taką kulturą.

Zofia
@ekspedientka

Fajnie jest nic nie robić i mieć pracę No ale kiedyś to się musi skończyć I wtedy co,najlepiej jest dodać złą opinię Niestety nie każda opinia jest zgodna z prawdą,tak jak te co tu się ukazują mowa o tych nie sprzyjających piekarni Byłam na niemalże wszystkich punktach tej piekarni i miałam do czynienia również jako pracownik z właścicielami i nigdy bym złego zdania na ten temat nie odważyła się napisać nawet by mi do głowy nie przyszło Wszystkie źle pisane opinie są bezpodstawne,zapewne pisanie pod wpływem emocji skutkującej niekompetencją pracownika Dziękuję

@Zofia

Dokładnie tak. Masz rację.

Marcysia
@Basior

A co ma staropanieństwo do tego Nie szanuje ludzi Samo to że zatrudnia ludzi w swojej firmie już jest dawaniem szacunku A jak komuś nie pasuje to trzeba sobie zmienić na lepsze

@Marcysia

Chyba żart, gdyby nie pracownicy to jak istniała by firma pomyśl słoiku

@Marcysia

Przy takich pracownikach jak "Basior" firma ma marne szanse na rozwój hahaha..dobrze że ktoś się w porę zorientował i zwolnił.

Marcysia
@Basior

Sama jesteś słoikiem Jeśli nie potrafisz wyniknąć w to co jest napisane swym płytkim umysłem to się nie udzielaj Mało wiesz na ten temat Firma istnieje grubo od ponad 30 lat Ciężko pracowali na to by ją utrzymać do tej pory i na początku doszli do tego sami,więc proszę zamilcz i nie pisz nic więcej Zapewne lenistwo pozbawiło Cię pracy,a wywalanie kłamstw nic nie da Są tacy którzy uwierzą ale i tacy którzy znają właścicieli od zalania dziejów i te oszczerstwa na niewiele się zdadzą Jeśli ktoś chce pracować to poprostu zapierdala,a nie szuka dziury w całym SŁOIKU

@Marcysia

Daj spokój. Szkoda nerw i czasu na rozmowę z kimś,kogo poziom inteligencji jest równy zeru. Po co pracowała skoro tak jej zle i mało płacą i ogólnie tragedia? Cymbał jakiś się tu udziela a my się w dyskusję niepotrzebne wdajemy:)

Jola
@Basior

Słoiku,prostactwo,nie zazdroszczę zatrudniania takich Pań,mam nadzieję że już tam nie pracuje Szanowna Pani,a jeśli tak to wkrótce nie będzie Powodzenia życzę przyszłym pracodawcom którzy Panią zatrudnią

Waldi

Czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać?

ekspedientka

Opinia i wypowiedź jest miedzy innymi na temat pracodawcy i szkoleń które są w Soplicowie. Ktoś ma chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem:)

@ekspedientka

Dokładnie natemat pracodawcy a do siedzenie to przerwa sie należy choćby po trzeba usiąść by zjeść posilek tak prawo pracy nakazuje. A cóż to za wspomniana profesja co się leży i pachnieć ?

ekspedientka

A ja jestem innego zdania. Będąc na drugiej zmianie dostałam telefon ze moje dziecko bardzo zle się czuje. Musiałam natychmiast wyjść z pracy. Zadzwoniłam do wlascicielki. Powiedziała ze mam natychmiast zamknąć i jechać do domu. I to nie prawda ze nie ma szkoleń dla pracowników. Mało tego że sa szkolenia to również organizowane sa wyjazdy na targi piekarnicze. Uważam że niektóre opinie są niesprawiedliwe,tym bardziej ze większość z nich napisana jest przez panie które zapewne nie przepracowaly w Soplicowie wiecej niż dwa miesiące:) Mało tego. Jak organizowane są szkolenia całodzienne to połowa pracownikow potrafi nie przyjść bo twierdzi ze to strata czasu. A na sam koniec dodam ze niektóre panie przyjmując się do pracy uważają że w pracy to się siedzi i nic nie robi:) no niestety tak to nie wygląda.Znam tylko jedną profesje i miejsce gdzie sie leży, pachnie i za to płacą i na pewno nie jest to piekarnia:))

@ekspedientka

Nie na temat i bez sensu ta wypowiedz ....a w zasadzie wiadomo kto ją pisał szkoda że bez imienia...lęk jakiś. ...

@Magda

Bez sensu to niektóre panie pracy szukają bo nie do tego są stworzone:)

Magda

Zgadzam się z @Krucha wyzysk i brak jakiegokolwiek szacunku właściciele w ogóle nie posiadają ludzkich uczuc. DNO !!!! PIP powinien się zainteresowac warunkami w sklepach . Odradzam współpracę z Soplicowo !!!!

xxxxx

przyjmuja ludzi na zlecenie po czym zwalniaja bez slowa wyjasnienia obiecuja duzo tylko na 1 rozmowie nie polecam mowa o sklepie na Andriollego .... oszusci i tyle.... kaza wyrabiac target tylko po co jak pieniadze ida tylko dla kierwoniczki sklepu.... nic nie mozna zaplanowac bo z dnia na dzien kierownicze cos moze wypasc i nie interesuje ja to ze ktos tez ma swoje plany musisz przyjsc i nie ma dyskusji a niestety zdarza sie to czesto .... gdyby placili 15zl za godz. to rozumiem ale nie za marne grosze.......Pzdr

Wiollla

Nie polecam !!! Pracowałam w Otwocku :-) te które pracują maja nawet gorsze zdanie na temat wynagrodzenia i obowiązków. Nie polecam ciągle są przyjęcia bo nikt tam nie chce pracować.

monia
@Wiollla

Wiolla mogłabyś do mnie napisać na monka30@onet.eu? Szukam pracy i widziałam w Otwocku ogłoszenie na sklepie ,ale chciałabym sie cokolwiek dowiedzieć. Bardzo proszę . Monika

monia
@Wiollla

była ekspedientka

Rotacja duża,stawka godzinowa mała za to wymagania takie jakby płacili ze 20zł na godzinę. Przenoszą pracowników z jednego sklepu na drugi bo nie ma komu pracować.Nie polecam.Jedyne co to atmosfera i dziewczyny na Ludnej fajne i pozytywnie nastawione.

PLO
@była ekspedientka

Cześć, jaka jest stawka za godzinę dla ekspedientki? Zastanawiam się nad pracą u nich. Pozdrawiam.

tt
@PLO

Nie polecam wymagania straszne praca za 8,5 cały czas problemy

była sklepowa

Nie polecam pracy jako sklepowa 5zł za godz na szkoleniu,wymagania jak supr delikatesach Rotacja w sklepie na Bródnie. Jedynie to miła,super Pani Kierowniczka na Ludnej

byly pracownik
@była sklepowa

potwierdzam wyzysk do granic możliwości bez jednego dobrego słowa a Pani Iwonka z Ludnej super

Nie polecam pracy w tym zakładzie oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo: - 7,5 zł za godzinę na umowę zlecenie. - chorobowe oszczędności - bardzo duża rotacja, ze względu na płace i warunki pracy - jeśli już jest umowa o prace, to jest to najniższa krajowa - właściciele nie doceniający pracowników - pieczywo wiele pozostawia do życzenia - jeszcze raz przestrzegam o zastanowienie się nad podjęciem pracy w tym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia SOPLICOWO - Otwock

• Jak się pracuje w Piekarnia SOPLICOWO?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia SOPLICOWO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia SOPLICOWO?

Kandydaci do pracy w Piekarnia SOPLICOWO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia SOPLICOWO
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Zosi 17
    05-400 Otwock