Piekarnia SOPLICOWO

Otwock

Opinie o Piekarnia SOPLICOWO

Pracownik 2015-12-02 14:34
Nie polecam pracy w tym zakładzie oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo:
- 7,5 zł za godzinę na umowę zlecenie.
- chorobowe oszczędności
- bardzo duża rotacja, ze względu na płace i warunki pracy
- jeśli już jest umowa o prace, to jest to najniższa krajowa
- właściciele nie doceniający pracowników
- pieczywo wiele pozostawia do życzenia
- jeszcze raz przestrzegam o zastanowienie się nad podjęciem pracy w tym zakładzie.
była sklepowa 2016-02-23 19:21
Nie polecam pracy jako sklepowa
5zł za godz na szkoleniu,wymagania jak supr delikatesach
Rotacja w sklepie na Bródnie.
Jedynie to miła,super Pani Kierowniczka na Ludnej
byly pracownik 2016-06-22 22:20
potwierdzam wyzysk do granic możliwości bez jednego dobrego słowa a Pani Iwonka z Ludnej super
była ekspedientka 2016-07-29 09:43
Rotacja duża,stawka godzinowa mała za to wymagania takie jakby płacili ze 20zł na godzinę. Przenoszą pracowników z jednego sklepu na drugi bo nie ma komu pracować.Nie polecam.Jedyne co to atmosfera i dziewczyny na Ludnej fajne i pozytywnie nastawione.
PLO 2016-08-01 00:52
Cześć, jaka jest stawka za godzinę dla ekspedientki? Zastanawiam się nad pracą u nich. Pozdrawiam.
tt 2016-12-13 12:36
Nie polecam wymagania straszne praca za 8,5 cały czas problemy
Wiollla 2017-01-20 01:49
Nie polecam !!! Pracowałam w Otwocku :-) te które pracują maja nawet gorsze zdanie na temat wynagrodzenia i obowiązków. Nie polecam ciągle są przyjęcia bo nikt tam nie chce pracować.
monia 2017-01-31 10:09
Wiolla mogłabyś do mnie napisać na monka30@onet.eu?
Szukam pracy i widziałam w Otwocku ogłoszenie na sklepie ,ale chciałabym sie cokolwiek dowiedzieć.
Bardzo proszę .
Monika
monia 2017-01-31 10:10
Wiolla mogłabyś do mnie napisać na monka30@onet.eu?
Bardzo proszę .
Monika
Zostaw swoją opinię o Piekarnia SOPLICOWO - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia SOPLICOWO