Opinie o Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga w Wrocław

Kaska

Z tego co zauważyłam to załoga często się zmienia i kiepska atmosfera tam panuje .

Gosc
@Renata

Czy ktoś też nie miał odprowadzanych składek pomimo umowy o pracę?

Kornelia Nowy wpis

Kilka lat temu padł zarzut nieodprowadzania składek przez pracodawcę mimo umowy, czy to prawda? Proszę o info jak sytuacja ma się obecnie. Udało mi się jeszcze wyczytać, ze niby załoga się często zmieniała, więc jestem ciekawa jak teraz. Można tu liczyć na długotrwałe zatrudnienie?

Kaska

Leo
@Kaska

Nie prawda. Smerfowazaloga jest super. Moje dzieci jest tam prawie 7 lat

Czesław
@Leo

To dobrze że bronisz osób tam pracujących bo złą opinią można łatwo kogoś skrzywdzić. Te zajęcia dla dzieci są płatne czy są dofinansowane przez miasto?

Granulat
@Leo

Fantastycznie ze Pana Dzieci bardzo są zadowolone, jak i Pan. To że kadra się zmienia to fakt, to że kierowniczka (usunięte przez administratora) na składkach też

Renata
@Granulat

No tak.. A w przypadku tych składek to jest już jakoś rzeczowo udowodnione? Jakaś reakcja była?

Gosc Nowy wpis
@Renata

Czy ktoś też nie miał odprowadzanych składek pomimo umowy o pracę?

LaLaLa

Niestety w przedszkolu źle się dzieje, ciągle zmiany kadry, ciągle braki personelu, rodzice obwiniani o to że ich dzieci wciąż zarażaja personel. Catering najdroższy zdaje się w całym mieście i można go odwoływać jedynie o dzień wcześniej, czyli gdy wypada nagła choroba czy sytuacja należy płacić za cały dzień. Mimo dużej ceny, jedzenia mało i średniej jakości. Nie ma dialogu (usunięte przez administratora) a jedynie rozkazy i przekazy nie koniecznie w grzecznej formie. Dzieci wciąż zmieniają salę lub zmienia się opiekun - przez braki kadry, co nie sprzyja adaptacji. Opinia rodzica niewiele się tutaj liczy.

Kamila
@LaLaLa

Zamierzałam zapisać swoją córkę do tego przedszkola od września, ale już sama nie wiem... Bardzo drogi catering? powiedz wprost -ile się płaci za dzień?

Byly pracownik Nowy wpis
@Kamila

Jestem byłym pracownikiem i nigdy nie dałabym tam swojego dziecka. Pracowac tez nie polecam i to bardzo. Potrafią zwolnić z dnia na dzień bez konkretnego powodu, a na siłę go szukaja. Inni też widząc to sami odchodzą. Dzieci w kadrze nie mają stabilności, ciągle zmiany.

Kandydat Nowy wpis
@Byly pracownik

Jak to dobrze przed aplikacją poczytać opinie jak i rodziców tak i pracowników i opinie z zewnątrz. Faktycznie ogłoszenia pokazują się co chwila jak i na Facebooku tak i w kuratorium oświaty i czasami na olx czy innych stronach. Ukazują się bo pewnie muszą się ukazac a w rezultacie i tak nie zatrudnia. Nic więc dziwnego że kadra się zmienia czy pracownicy sami odchodzą widząc co się tam dzieje. Współczuję tym nieświadomym dzieciom i rodzicom. Z tego co tu czytam i na innych stronach to uważam że placówka powinna być już dawno zamknieta

TRAGEDIA !!!! Nieuczciwość. Rodzice płacą a w rezultacie dzieci dostaja pomniejszone posiłki nie mówiąc już o wyprawce z której dzieci w ogóle nie korzystają. Personel często się zmienia. Słaby kontakt z Dyrekcją. Słaba organizacja. Na zarzuty skargi wysunięte wnioski Dyrekcja w ogóle nie reaguje. Ta placówka powinna być już dawno zamknięta. Lub powinien przejac ja inny Dyrektor który prowadził by to z sercem i dla dzieci a nie tylko dla kasy. Dzieci są nieświadome i nie wiedzą co tam się dzieje ale rodzice już tak.

Zkfg
@Gość

A ja słyszałem ze te Panie są razem w związku. Ale fakt kontakt z Dyrekcją mocno utrudniony.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Natalia

Jest ogłoszenie o pracę w smerfowej załodze od 19.12.2022 na pomoc techniczna. Aplikuje. Zostałam zaproszona na rozmowe. Wszystko ok. Werdykt - dostałam pracę. Panie dały mi kwestionariusz do wypełnienia na miejscu. Po czym następnego dnia zadzwoniła i powiedziała że jednak nie bo jedna z personelu przeszła na to stanowisko. Jest to (usunięte przez administratora) Nie prawda. Radzę to miejsce omijać szerokim łukiem. I nawet tam nie aplikować. Bo to jest tylko szopka. Gdzie aktorzy grają swój spektakl. I ogłoszenia są tylko po to aby się ukazały.

Pracownik administracyjny
@Natalia

Pani Marto, rozmawiałyśmy przez telefon i wytłumaczyłam pani powód naszej decyzji. Jest nam bardzo przykro i raz jeszcze co mogę zrobić to najmocniej przeprosić za zaistniała sytuacje Krzywdzące jest takie podsumowanie

@Pracownik administracyjny

Takie rzeczy mówi się od razu. Bo nie wiedziała Pani o tym od dziś że macie w placówce jakiś problem tak z godziny na godzinę się nic nie dzieje tym bardziej że są ferie i urlopy. Bez sensu jest szukanie pracowników i dawanie ogłoszeń wszędzie gdzie się da włącznie w Kuratorium Oświaty jak się wie od razu że i tak z tego nic nie bedzie. To jest robienie z kogoś głupka. Bo ludzie naprawdę poszukują pracy a nie zabawy A szkoda bo byście mieli naprawdę dobrego pracownika.

Pracownik administracyjny
@Natalia

Pani Marto nie wątpię w Pani pracowitość jednak ta sytuacja, która miała miejsce była nieplanowana i również nas zaskoczyła. Jeśli poczuła się Pani, tak jak Pani pisze to jest mi bardzo przykro i jedynie co mogę zrobić to raz jeszcze Panią przeprosić za zaistniała sytuacje. Życzę Pani wszystkiego dobrego w Nowym Roku

@Pracownik administracyjny

Już nie ma co gdybać. Było minęło. Różne są sytuacje. Na przyszłość proszę traktować ludzi poważnie. A dobro powróci. Ze zdwojoną siła. Bo silny personel z wzajemnym szacunekiem oraz mocna i przyjemna kadra to do takich ludzi i placówek dzieci i rodzice oraz pracownicy lgną drzwiami i oknami w innym przypadku uciekają i odchodzą. Proszę mnie źle nie zrozumieć ale tak poważne stanowisko również do czegoś zobowiązuje . Dlatego też patrząc dzisiaj po opiniach rodziców na różnych stronach internetowych i nie tylko nie dziwię się że placówka ma wewnętrzne problemy i kadra się zmienia jak rękawiczki a dzieci odchodza. Przykre ale prawdziwe. No cóż może przeżyte lekcje i wyciągnięte wnioski przyniosą poprawę. Nowy Rok nowe możliwości. Pozdrawiam

Mobingusiowa zaloga

Dramat i jeszcze raz dramat. Odradzam współpracę z tym miejscem.

Renata
@Mobingusiowa zaloga

A jest szansa na jakieś szersze uzasadnienie? Pytam, bo z tego co widzę zdania są rozbieżne i zastanawiam się z czego to wynika

Obecny pracownik
@Mobingusiowa zaloga

jestem obecnym pracownikiem i nie zauważyłam sygnałów mobbingu w miejscu pracy. Atmosfera jest sympatyczna, życzliwa i koleżeńska a mobbing to dość poważny zarzut.

Liliana

Tragedia . Pani prezes , Pani dyrektor . Kłótnie z rodzicami , brak jakichkolwiek norm. Bunt rodziców . Cytuje odpowiedz zarządu " mamy znajomości w Kuratorium". Odejście większości załogi pracowniczej. A na wszystkim cierpią dzieci. I to wszystko z Państwowych pieniędzy. Wymieniać można by długo. Nie polecam.

Leo
@Liliana

Nie prawda.

Bartek

@kaska jak myślisz dlaczego jest tam kiepska atmosfera ?

Dagmara

Pracowałam tam.. atmosfera fajnie, miło ale uwaga na swoje składki, bo okazać się może że masz ledwo odprowadzane, mimo pełnego etatu w umowie.

milosz

To miejsce to tragedia. Kto moze niech zabiera dziecko. Banda zlodzieji. Oszukuja rodzicow kosztem dzieci,robia dobra mine do zlej gry. Przemoc psychiczna robaki w jedzeniu oszukiwanie na pieniadze brak wykwalifikowanych nauczycieli brud wszy glodzenie dzieci itd.itd.

gość

Smerfowa załoga nie jest ani przedszkolem ani żłobkiem. nie są wpisani do sanepidu we Wrocławiu. nie mają pozwolenia na opiekę nad dziećmi do lat 3 . można sprawdzić to w urzedach :)

Zostaw merytoryczną opinię o Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga - Wrocław

• Jak się pracuje w Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga?

Zobacz opinie na temat firmy Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Weronika Chałupniczak Międzynarodowe Centrum Edukacyjne Smerfowa Załoga
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Mokrzańska 35
    54-020 Wrocław