Opinie o SNODAM F.U. Damian Snopek w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SNODAM F.U. Damian Snopek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SNODAM F.U. Damian Snopek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNODAM F.U. Damian Snopek w Rybnik

Halina

Opinie Ani, Teresy i Heleny to czysta ustawka, co da się wyczuc czytajac te głupoty. Pani dyrektor zależy tylko na cyferkach. Liczy się plan i premia. O urlopie można zapomnieć. Naciąganie biednych ludzi, nie mówiąc im połowy rzeczy formalnych. Żadnych dodatków. Problem o wszystko. Najgorsze miejsce jakie znam. Jeśli nie chcesz mieć zniszczonej psychiki i nerwów to trzymaj się z daleka. Z tego co wiem to jest mega rotacja pracowników, chyba o czymś to świadczy.

Baśka
@Halina

Opinia pomocna. Byłam na rozmowie - zero kontaktu ani odpowiedzi zwrotnej, nieoznaczone biuro, nie było flow. Bardzo nie lubię kiedy pracodawca tak postępuje. Słabo.

Czy w SNODAM F.U. Damian Snopek zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pracownik Nowy wpis

Niestety jest nadal tak samo, w tym banku atmosfera się nie zmieni, to franczyzy w małych miastach, zawsze będą naciągać klientów na najgorsze i to ciągle tych samych bo nie ma na kim zrobić planu. Pracownicy to marionetki menadżerów, którzy manipulują ludźmi i zmuszają do tego żeby by każdy pracownik był pozbawiony uczuć i zasad moralnych

Były pracownik Aneta Nowy wpis

Nadmuchany balon sądem mnie straszył bo przeszłam do innego banku oczywiście bo lepsza stawka. Cóż bardzo nie polecam.

Halina

Nikita
@Halina

Zgadzam się z Tobą w 100% nic dodać nic ująć!!! Zrsztą po miesiącu można się samemu przekonać.

@Nikita

A może prawda leży po środku? Bo równie dobrze można teraz powiedzieć, że wasze komentarze to pseudo ustawka i taka zabawa to będzie w słowo przeciwko słowu. No ale w takim razie jakie konkretne plany tutaj zakładają i jakie premie z tego można uzyskać, bo widzę, że wspominacie o tym?

Men
@Weronika

Niestety możliwość komentowania została wyłączona, myślę, ze nie bez powodu ;)

@Men

W którym miejscu została wyłączona niby? Z tego co widzę wszystko jest chyba w porządku

@Weronika

Komentowane zostało wyłączone, przez długi czas nie było można nic dodać, także myślę, ze to samo mówi za siebie. Jeśli chodzi o plany to są to nowe konta (12) i konta firmowe (3) plus oczywiście karty kredytowe, limity w koncie i kredyty. Za wyrobienie planu dostaniesz grosze, maks 300 zl na rękę, a przy tym tyle wysiłku, ze to nie jest tego warte. (usunięte przez administratora) się tam biednych ludzi, nie mówiąc im całej prawdy, najgorsze jest przeliczanie obecnych kredytów, gdzie uwalasz ludzi na kolejne 10 lat, wmawiając im ze to się im opłaca. Okłamują klientów na każdym kroku, trzeba nie mieć serca żeby pracować a tym miejscu. Z reszta nikt nie wytrzymuje tam dłużej niz parę tygodni, dlatego jest tak duża rotacja pracowników, zatrudniają samych młodych, którymi można manipulować, ale po czasie każdy otwiera oczy. Atmosfera w pracy jest tragiczna, nie można się odzywać, a czas w toalecie jest ograniczony, o wolnym zapomnij, bo przecież trzeba robić plan.

Weronika

No to ja jestem ciekawa jak wyglądałoby odrabianie tego wszystkiego przez osobę, która miałaby sporą niedyspozycję... Czyli rotacja tutaj to jest takie 100%? Pytam, bo zastanawiam się czy trafił się kiedyś ktoś kto normalnie jakimś cudem to wyrabiał i byłby na dłużej

Iza
@Weronika

Można wyrobić plan, ale kosztem nieprzespanych nocy przez wyrzuty sumienia. Wytrzyma tam ktoś kto będzie myślał, ze praca musi tak wyglądać, do czasu aż nie trafi do normlanej firmy i normalnego pracodawcy, gdzie chodzenie do pracy to przyjemność, a nie kara. Dlatego zatrudniają samych młodych, bo młodzi ludzie jeszcze nie są świadomi jak może wyglądać praca, która się lubi. Poza tym w firmie nie ma żadnych dofinansowań, a jeszcze patrzą tylko jak Cię oszukać na wypłacie, na swoja korzyść. Idź, przekonaj się, a już po miesiącu przyznasz racje.

Baśka Nowy wpis
@Halina

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SNODAM F.U. Damian Snopek?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SNODAM F.U. Damian Snopek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy

Paranoja

Czesław

Co takiego się tu działo że tak piszesz? Napisz koniecznie coś więcej!

Hi
@Czesław

co ty taki ciekawski jesteś?

nikt

Paranoja to za mało powiedziane. (usunięte przez administratora). Kłamstwa, szantaż emocjonalny, czas na przerwę z zegarkiem w ręku, o zgodę na dzień wolny najlepiej zacząć się prosić już miesiąc wcześniej, najlepiej się nie odzywać cały dzień, bo trzeba się skupić na pracy. Facetów trzeba bajerować i podrywać po to żeby wzięli kredyt.

Ewelina
@nikt

Większej hipokryzji nie widziałem ??? uwaga (usunięte przez administratora) nie w moich rękach ;) może da się coś zrobić

Czy zdarzają się nadgodziny w SNODAM F.U. Damian Snopek?

klaudia

Tak, prawie codziennie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SNODAM F.U. Damian Snopek?

klaudia

Umowa na stale? nie wytrzymasz tam do tego czasu.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SNODAM F.U. Damian Snopek?

Wyślij swoje CV napewno ktoś się odezwie. Ja pierwszy etap miałam z przemiłą Panią online. Zostałam zaproszona na 2 etap face to face. Pani rzetelnie opowiedziała jakie na danym stanowisku są zadania i czego oczekuja. Dopytywała czy ja mam jakieś pytania i czy wszystko jest jasne. Na rozmowie nie czułam stresu. Jestem dobrej myśli.

Teresa
@Ania

trochę czasu mineło już od twojej rozmowy, czy możesz napisać jaki był jej wynik? czy dobre przeczucie spełniło się i dostałaś tam pracę i możesz teraz napisać jak jest od strony pracownika?

Helena
@Ania

nawet z twojego komentarza da się wyczuć spokój i ogólne zadowolenie z rozmowy, super! :) mam nadzieję że pracę dostałaś.

@Teresa

Tak, dostałam pracę. Czuję się w niej bardzo dobrze. Cały czas mam kontakt z Panią Dyrektor, ktora jest dla mnie dużym wsparcie. Dużo wiedzy do pochłonięcia i potrzebuję jeszcze czasu żeby być perfekcyjna w zadaniach, ale wierzę,że to kwestia czasu. Opinii zawsze jest dużo, ja polecam.

Teresa
@Ania

To gratuluję dostania się do Firmy. Oby w późniejszym czasie również było kolorowo i bez większych powodów do narzekań. Zdradzisz jak atmosfera w firmie, tak samo pomocni ludzie jak p.Dyrektor ?

@Teresa

Jestem zadowolona:) dalej jestem na etapie szkoleń. Moje postępy osobiście sprawdza p.dyrektor., co wydaje mi się być dużym plusem. Zazwyczaj osoby na takich stanowiskach raczej głowę mają pełną od innych spraw i mało się interesują a tu takie zaskoczenie. Dyrka to młoda babka ale naprawdę fajna. Ludzie różni, jak wszędzie. Póki co mój zespół ok. Byle tak zostało.

Czy firma SNODAM F.U. Damian Snopek udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

W tej firmie nie ma żadnego wsparcia dla pracownika, a wręcz przeciwnie. Nikt nie wytrzyma w tej firmie więcej niż miesiąc. Pracownik nie liczy się, ważne jest to żeby cyferki się zgadzaly. Żadnych dodatków, a podstawa to marne grosze.

Czy można liczyć w SNODAM F.U. Damian Snopek na prywatną opiekę medyczną?

Xxx

Hahaha !!! Nie

Natalia

@ktoś, każdy jednak stara się uzasadnić swoje zdanie i napisać dlaczego uważa tak, a nie inaczej. Wspominałeś o systemie premiowym, SNODAM F.U. nie oferuje nawet nic uznaniowego lub coś w zamian, np. benefity pozapłacowe?

Natalia

@dziewczyna o jakim podejściu dokładnie mówisz? Możesz napisać coś więcej o stanowisku, jakie obejmujesz w SNODAM F.U. Damian Snopek? @foczka aktualnie nie widać ofert pracy, czy w tej firmie głównie pracują osoby "z polecenia"?

dziewczyna

Witam Pracuje kilka miesięcy i mając doświadczenie w poprzedniej pracy mogę powiedzieć jedno - szczerze polecam, mało gdzie się spotyka takie podejście do ludzi, nie mówiąc o tym, że nawet w sytuacjach prywatnych, można liczyć na pomoc ze strony firmy. Osobiście z całego serca polecam pracę w tej firmie.

artur

@foczka czyli normalną drogą nie da się za bardzo dostać do pracy w SNODAM F.U. Damian Snopek? Akurat szukam zatrudnienia i widzę, że jeśli chodzi o tę firmę - ofert brak. Mam nadzieję, że to nie jest ogólna tendencja.

foczka

nie było rekrutacji bo teraz jak wszędzie można kogoś polecić np swoją znajomą, znajomego takie osoby się bardziej starają. Tak jak wszędzie jeśli masz wyniki to pracujesz jeśli nie to Ci dziękują.

panda12

nie było rekrutacji bo teraz jak wszędzie można kogoś polecić, swoją znajomą, znajomego takie osoby się bardziej starają. Tak jak wszędzie jeśli masz wyniki to pracujesz jeśli nie to Ci dziękują.

my

Super atmosfera i zgadzam się z poprzednim komentarzem nie ma problemu z urlopem lub wolnym czy z jakimikolwiek prośbami wszystko można załatwić. Dlatego wystawiam zasłużonego ogromnego POZYTYWA !!!! :-)

jestem tu i to

Witam Chciałbym się podzielić opinią i będę szczera w swojej ocenie, otóż serdecznie polecam mam porównanie w innych firmach i w firmie snodam jest rewelacja, nie mam problemu z wolnym dniem, urlopem czy w kwestii wcześniejszego wyjścia z pracy tez nie ma problemu. Opinie negatywne w tym wątku mnie przerażają jak przyszłam na rozmowę rekrutacyjną to od razu czułam dobrą atmosferę miałam chwilę czasu pogadać z pracownikiem tej firmy i wiedziałam już, że chcę tu pracować i mam to szczęście że pracuje w tej firmie. Szczerze polecam i jedna zasada PRZYJDŻ I ZOBACZ A ZDANIE SAMEMU WYROBISZ, ja już wiem i szczerze polecam pracę w tej firmie.

Pracodawca jest w porządku, jak się wykonuje swoją pracę to można liczyć na dogadanie się w wielu kwestiach - na przykład urlopu itp. Ja staram się być zawsze w porządku wobec szefostwa i na razie się to opłaca :)

dmini

Ja również polecam zawód masażysty. Postanowiłam zmienić kwalifikacje po 5 latach pracy za biurkiem. Zapisałam się do 2-letniej szkoły gowork www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolona. W końcu robię coś innego, cos co sprawia mi radość i przyjemność. Atmosfera w szkole fajna można dużo się nauczyć. A po szkole planuję otworzyć własną działalność. zdjecie uzytkownika stomatolog - 2015-09-17 21:00:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Poszłam troszkę dalej i najpierw skończyłam asystentkę stomatologiczną a teraz jestem na etapie Higienistki stomatologicznej. Szkoła umożliwiła mi dalsze podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej – zarabiam nieźle, ale po ukończeniu kierunku moje zarobki powinny wzrosnąć do ok 3.000 zł – jak dla mnie warto. Poza tym fajne promocje, sale wykładowe, i bardzo pomocni nauczyciele. Dodatkowe szkolenia w ramach zajęć bardzo przydatne w obecnej pracy. Polecam warto się zapisać , zdać egzamin i mieć pewną pracę www.szkoly.gowork.pl

Zostaw merytoryczną opinię o SNODAM F.U. Damian Snopek - Rybnik

• Jak się pracuje w SNODAM F.U. Damian Snopek?

Zobacz opinie na temat firmy SNODAM F.U. Damian Snopek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SNODAM F.U. Damian Snopek
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 27A
    44-200 Rybnik