FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI

Włocławek

Opinie o FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI

stef 2014-12-02 09:45
Czy ktoś może się podzielić opinią na temat jak się pracuje na stanowisku PH w tej firmie?
rer 2015-07-12 10:16
Jakie zarobki dla przedstawiciela handlowego w tej firmie i jak ogólnie się tam pracuje na tym stanowisku?
fs 2015-07-30 00:26
najnizsza krajowa i przez to ludzie szybko odchodza.dojazd daleki wiec sie nie oplaca.
Derek 2015-09-20 12:22
Stabilność ? U nich ?
E.Ż 2015-09-26 02:19
Ty Horo , możesz byc spokojny i śmiało zając się swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
rafał 2016-05-18 13:15
Jeśli będziecie wiedzieć coś jednak o jakiejś rekrutacji to napiszcie tutaj bo rzeczywiście @leki rzadko się coś pojawia a jak już jest to zaraz szybko znika
Agnieszka 2017-06-02 13:28
Jesteś pracownikiem FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?
Zostaw swoją opinię o FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI