Opinie o Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski w Włocławek

Nie stażysta

UUUU czytając komentarze już wiem żeby się tam nie pchać skoro tak traktowani są pracownicy to strach pomyśleć jak będą patrzeć na stażystę i to jeszcze z urzędu pracy biorą pewni im hajsiku brakuje i pracowników a wiadomo stażysta darmowy pracownik.

Pola
@Pracownica

Mogę wiedzieć jak mniej więcej wygląda taki staż, od innej strony niż warunki na umowie. Tzn. czy pracownicy w razie w pomogą, czy ma się wyznaczonego swojego "mentora"?

Nie stażysta

Pracownica Nowy wpis
@Nie stażysta

Uuuu Proszę się o firmę nie martwić. Żeby wypowiadać się w kwestii pracodawca-stażysta warto poczytać i sprawdzić jakie warunki muszą spełnić obie strony. Jeśli PAN NIE STAŻYSTA nie chce pracować dla pracodawcy "za darmo" jak to Pan ładnie ujął proponuje szukać normalnej pracy a nie iść na staż,wisieć w posredniaku i rzekomo być wykorzystywanym do DARMOWEJ PRACY. ( jednak kilku normalnych stażystów sie znalazło,którzy nie narzekają)Jest tyle pracy na polskim rynku baaaa za granicą ile pracy. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które tak naprawdę nic nie wiedzą o firmach i nie były pracownikami i nie chodzi tu tylko o nas. Problem mają wszystkie firmy,które przyjmują większą ilość osób. Nie dogodzisz taka mentalność. W internecie każdy odważny :)

Mikołaj Nowy wpis
@Pracownica

Jak jest kilku stażystów w pracy wiesz jakie dają im warunki? Za staż pewnie płaci urząd pracy ale jak już się skończy to takie osoby mogą liczyć na dalsze zatrudnienie. Zwykle na jakiej umowie?

Pracownica Nowy wpis
@Mikołaj

Po zakończeniu stażu pracodawca musi zatrudnić na 3 miesiące na cały etat. Później natomiast zależy juz od pracodawcy. My jesteśmy zadowoleni z naszych stażystów i wszyscy zostają na stałe :)

Pola Nowy wpis
@Pracownica

Naprawdę firma nie płaci za godzinną przerwę? To w ogóle dopuszczalne według kodeksu pracy? :) Piszecie też o przyuczeniu, jeśli firma zatrudnia nowego pracownika. Ile ono trwa?

@Ewa

Godzinna przerwa w pracy 9-godzinnej jest nieodpłatna i nie wlicza się do czasu pracy, a więc finalnie mówimy o 8-godzinnym dniu. Pracownicy mogliby odbierać wolne 60 minut w różnych porach, co zapewniłoby ciągłość działalności firmy w godzinach jej otwarcia. Dopuszczalne według kodeksu pracy :) przyuczenie trwa tydzien i nie jest to nic trudnego bo po 1h wiadomo czy ktoś się nadaje czy nie a jednak dajemy szanse zostawiamy na dłużej i wszystko by było dobrze gdyby ludzie chcieli pracować a nie przychodzą z musu byle odbębnić. Tacy marnują czas. Są firmy gdzie masz plan do zrobienia i u nas tez tak jest. Wszystkim nie da się dogodzić. Pracy jest dużo nawet we Włocławku tylko większość osób czeka NA DAJ BO MI SIE NALEŻY ????????????????????

Nie polecam. Nieuczciwy sprzedawca. Trzymać się od niego z dala

Maja

Czemu nieuczciwy? Coś z pieniędzmi czy z towarem się dzieje?

Pracownica

Najlepiej wystawiać ocenę i zadawać sobie pytania pod innym nikiem. Pozdrawiamy pseudo pracownika.

@Pracownica

W sensie, że o tę Majkę chodzi? Ale czy gdyby to była prawda to by potem nie odpowiedział na to sam sobie? Bo tak to chyba się mija z celem?

@Edyta

Jest mały problem bo w tej firmie żadna Majka nie pracuje i nigdy nie pracowała. Komus sie zwyczajnie nudzi.

@Pracownica

Ano możliwe, chociaż z drugiej strony mogła sobie dać fejkowe imię, ja widzę że Ty np., się nie podpisujesz. ;p Bo ogólnie to jak w firmie między ludźmi sytuacja wygląda?

@Edyta

Sytuacja wygląda normalnie. Negatywne oceny sa od osób, które większą część dnia spędzają na papierosie albo na piciu kawy a pozniej wielkie zdziwienie,że rezygnujemy z pracowników. Mamy teraz erę pracowników roszczeniowych bardzo,chcących zarobić ale sie nie narobić. To jest hurtownia, tu nie da się lezec i pachnieć. Masz do wykonania plan,który da się zrealizować. W każdej pracy sa jakieś incydenty pojedyncze ale czytając komentarze wszystkie tutaj to ewidentnie osoby,które dostały wypowiedzenia i sa zdziwione jakim cudem. Dziwi mnie tylko czemu kazdy czeka aż zostanie zwolniony skoro jest tak źle a nie szuka pracy żeby sobie polepszyć.

@Pracownica

Naprawdę Cię to dziwi? A zobacz na początek swojej wypowiedzi. Sama napisałaś, że większą część dnia mogą być na papierosie i na kawie i dostają za to kasę podobno. Czyli coś wygodnego dla nich jednak da się tu znaleźć?

@Edyta

Heh nie ma sensu dyskusji bo czytanie ze zrozumieniem nie idzie w parze. Nie napisalam nigdzie,ze mogą :)Pracownik powinien wiedzieć ile ma przerwy w pracy i powinien się tego trzymać. Nikt nie będzie za nimi chodził i odliczał czas. Skoro rzeczy zdarzały się nagminnie i były zauważane to dochodziło do rozmów a skoro nie było chęci zmiany to się dziękuje takim pracownikom. Naprawdę w tych czasach brakuje ludzi do pracy zespołowej i mam nadzieję,że czasy sie zmienią. Zacznie się szanować pracę oczywiście na dogodnych warunkach. Bo jeśli idzie taki na rozmowę kwalifikacyjną i mu nie pasują warunki to od razu podziękuję a nie marnuje czas na przyuczenie a później żadnego pożytku z niego nie ma tylko trzeba mu płacić za samo PRZYJSCIE i to dotyczy wszystkich firm,które zatrudniają większą ilość ludzi. Dziękuje za konwersację. Jeśli czujecie sie lepiej pisząc złe i mijające się z prawdą oceny to spoko nikt wam nie zabroni .W tych czasach CZY SIE STOI CZY SIE LEZY TYLE SAMO SIE NALEŻY podejście ludzi XXI wieku. Na to nie ma nikt wpływu ale pozniej niech się nie dziwią, że zostają z wypowiedzeniem w ręku.

Indi

Nie polecam firmy. Sama rozmowa o pracę do przyjemnych nie należała, panowie bardziej się śmieją i podważają kompetencje niż rozmawiają. Wymagają, by przychodzić na 9-10 godzin żeby za przerwę nie płacić. A jak "poza przerwą" (przerwa jest jedna, godzinna i oczywiście bezpłatna jak pisałem) pójdziesz do toalety czy odbierzesz telefon to delikatnie mówiąc, nie są zadowoleni. Tak samo krzywo patrzą jak ktoś pójdzie na krótkie "l4", czego niestety, jesienią i zimą przy zmianach temperatury oraz przy "bardzo skromnym" ogrzewaniu w firmie ciężko uniknąć. Ogólnie mam wrażenie, że panowie traktują pracowników "z góry", chyba nie mają świadomości, że ich firma to zarówno ich inwestycja oraz dbanie o płynność finansową, ale także praca ich ludzi. Wynagrodzenie to najniższa krajowa, o podwyżce tam nie słyszałem. Ogłoszenie o pracę jak na tak niewielką firmę dość często się pojawia.

Agnieszka
@Indi

Bardzo mnie zmartwiła Twoja wypowiedź na temat firmy Folmex, a w szczególności procesu rekrutacyjnego w tym przedsiębiorstwie. Co masz dokładnie na myśli pisząc o tym, że podczas rozmowy rekrutacyjnej podważano Twoje kompetencje? Mogłabyś podać konkretny przykład sytuacji? Pozdrawiam.

do Indi
@Indi

Jeśli chodzi o początek to mogę to tylko potwierdzić...

@do Indi

A co? Z czymś się nie zgadzasz? Jak coś wiesz więcej, to powiedz nam.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

nie polecam , to tylko naciaganie na pieniądze, akupy zrobiłem w firmie, lewy towar mi wysłał i po zwrocie do dziś raptem ok 50% pieniędzy odyskałem

GOŚĆ

Firma wystawiając aukcję na Allegro kradnie zdjęcia innych sprzedawców. Uczciwy handlowiec nie praktykuje takich rzeczy. Nie polecam tej firmy.

@GOŚĆ

W takim razie na allegro jest 90% nieuczciwych sprzedawców,którzy (usunięte przez administratora)zdjęcia.Jeśli jest Pan/Pani jedną z osób "ograbionych" z takich zdjęć prosimy zgłaszać nadużycie do Allegro i przedstawić dowody a nie wypisywać tutaj żeby zaistnieć w internecie. Kontakt do firmy znajduje się na stronie Allegro z chęcią porozmawiam na temat aukcji.

guest

Zdecydowanie nie polecam. Nie wiem kto normalny może dla takich ludzi pracować, trzeba być totalnym wariatem albo Ukraińcem. Omijać szerokim łukiem :P

On

Jaka stawka? Jakie warunki pracy? Jak atmosfera?

Filip

Czy macie jakiś powód, że tak spokojnie zrobiło się na tym wątku? Może znajdzie się ktoś chętny do zostawienia opinii?

Tomasz

Czy przez wirusa była duża rotacja pracowników?

zainteresowany

Trudno pracować w sytuacji zagrożenia koronawirusem? Firma będzie potrzebowała kogoś nowego?

Raf

Banda (usunięte przez administratora) rotacja ludzi bardzo częsta robią klijentow w konia jak czegoś nie ma z danego np zapachu to dają z innego byle ilość się zgadzają

AA

Pracowałem kilka lat i byłem zadowolony, miła atmosfera, szefowi zawsze do dogadania

Agnieszka

Jesteś pracownikiem FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?

rafał

Jeśli będziecie wiedzieć coś jednak o jakiejś rekrutacji to napiszcie tutaj bo rzeczywiście @leki rzadko się coś pojawia a jak już jest to zaraz szybko znika

E.Ż

Ty Horo , możesz byc spokojny i śmiało zając się swoj (usunięte przez administratora)

Derek

Stabilność ? U nich ?

fs

najnizsza krajowa i przez to ludzie szybko odchodza.dojazd daleki wiec sie nie oplaca.

rer

Jakie zarobki dla przedstawiciela handlowego w tej firmie i jak ogólnie się tam pracuje na tym stanowisku?

stef

Czy ktoś może się podzielić opinią na temat jak się pracuje na stanowisku PH w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski - Włocławek

• Jak się pracuje w Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski?

Zobacz opinie na temat firmy Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski?

Kandydaci do pracy w Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Folmex s.c. Damian Żuchowski Radosław Bierzgalski
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Witoszyńska 11/13
    87-800 Włocławek