Opinie o Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki w Łódź

DO SZEFA żeby się nie martwił

Poziom zarzenowania jest taki że nawet nie wiadomo co napisać. Podwyżki inflacyjne miały być co roku. A aktualnie od dwóch lat cisza. Miały być w sierpniu... Załoga zamiast zaprotestować i zawalczyć o swoje to chodzi z podkulonymi ogonami. Dla informacji szefa: w podobnych pieniądzach jest mało pracy w Łodzi ( jedna zmiana) Pracownicy jeszcze rok conajmniej wytrzymają bez podwyżek bo to miekiszony. 60% załogi nie zawalczy o swoje bo gdzie indziej nie pójdą do pracy, 20% ma kredyt i modli się do glapińskiego o promocyjne raty, dzieci itp a następne 10 % gdzieś indziej dorabia i pracuje w hydrogu tylko dla Zusu, i ostatnie 10% wie że nikt za ich prace wiecej im nie zapłaci. WIĘC NIE MA POŚPIECHU. MAKSYMALNIE 5 OSÓB ODEJDZIE ALE TE STRATY DA SIE POKRYĆ MINIMALNYM NAKŁADEM. Więc spoko bez spiny na spokojnie ludzie poczekają jeszcze i rok na podwyżki. A jak będzie opcją zostania na nadgodziny to 80% z wywieszonymi jęzorami na pstryknięcie zostanie ( gdyby było dużo opóźnień) Raz w życiu tylko malarze pokazali kochones. Szanse na powtórkę z rozrywki są takie jak to że Polska będzie mistrzem świata w piłce kopanej.

@DO SZEFA żeby się nie martwił

To jaką stawkę bym tu teraz miał, jako malarz właśnie, bo jak rozumiem oni otrzymali podwyżkę? I co z resztą, pieniądze, które zarabiają są dla nich wystarczająco satysfakcjonujące, że nie w głowie im coś czynić, by otrzymać więcej, prócz uczestniczenia w nadgodzinach?

Ścierwo Mielczarek

Panuje w firmie, powszechna tendencja, że najmniej kompetentni ludzie mają najbardziej „nadęte” poczucie własnej kompetencji. Począwszy od brygadzistów po kierownictwo.

@De Roo

Długo już ten brak refleksji szefostwa trwa? Skoro kierownictwo taką atmosferę wprowadza to warto byłoby na to zwrócić uwagę górze. Próbowaliście? Ciekawi mnie czy jest szansa na poprawę sytuacji i czy jednak dać szansę. Piszecie też o braku kompetencji tych osób. Jak zatem wybierane są osoby na te wyższe stanowiska? Rekrutują z zewnątrz zawsze?

Fałszywa Panna

20brutto na start . Premia 30% tylko nie można być chorym bo wypłatę policzą bez . Pakiety Multisport,Medicover firma dokłada 20 zł. Świateczne dodatki tylko dla biura i wiem co piszę. Nowe pomysły to zamykanie szatni na klucz w godz. 6-14.

Kazio

Rozumiem że masz jakieś konkretne powody do niezadowolenia z pracy tutaj? Z czego zatem Twoim zdaniem wynika ten wspomniany chaos? I w czym, w jakich słowach, w jakich zachowaniach przejawia się brak szacunku, o którym pisałeś?

Administrator Nowy wpis

W Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki poszukiwana jest osoba na stanowisko Magazynier. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Ścierwo Mielczarek

Alan
@Ścierwo Mielczarek

Na czym polega ta, wspomniana przez Ciebie, niekompetencja? Przy jakich sytuacjach wychodzi i jak wpływa na pracę pracowników?

De Roo Nowy wpis
@Ścierwo Mielczarek

B. trafnie ujęte... dodałbym że niekompetencja, niewiedza,olewanie podstawowych obowiązków stanowi trzon tej firmy. Co przekłada się na kondycję firmy a co za tym idzie relacje międzludzkie są niezdrowe. Dodam tylko że firma ma ogromny potencjał który jest marnotwiawiony. Trzymam kciuki za tą firmę i chcę wierzyć, że przyjdzie czas refleksji właścicieli.. pozdrawiam.

De Roo Nowy wpis
@Ścierwo Mielczarek

Pań "czytaj dalej Pań"Mielcarek" potwierdził swoje kompentencje ,zbierając swą brygadę na próbki spawalnicze.Dwa dni w plecy z urlopem:) I pojechali w pięciu najlepszych w czasie, kiedy bardzo ubiegał stano się o podwyżkę a Zaklad ktory go zatrudniaI stał przed utrata kluczowych zlecen. sukces!! Jeden dostał pracę jako spawacz a pań Mielcarek otrzymał ,propozycje zacna propozycje szlifierza. Reszta oblala..OPLACALA SIE WYPRAWA ??? Chciałbym pozostać neutralny ale sami osadzcie tą sytuację. Pozdrawiam i życzę sukcesów jaki pracowitym pracownikom ,tak i Właścicielom .

@De Roo

Prawy

Dlaczego pracownicy są okradani z urlopu wypoczynkowego w okresie świąt, jest to niezgodne KP.Zgłasiłem sprawę do PIP, czekać mam do 90 dni warto!Pozdrawiam ????

Wert
@Prawy

To dostaniesz postojowe, mniej niż urlop i stawkę i zobaczymy mądralo a jak nie pasuje to fora ze dwora a tak w ogóle to na miejscu szefa zwolnił bym paru nierobów dla przykładu i tych plotkarzy, zresztą bogata firma robią szefa a On nic szkoda tylko pracy tych paru ludzi którzy pracują na te wszystkie niepotrzebne wydatki

@Wert

Ile konkretnie płacą tego postojowego? Tak w ogóle ile biorą tych dni urlopowych między świętami? Czy nie ma problemów z braniem urlopów w czasie letnim? Z jakim wyprzedzeniem ustalacie plan urlopowy na dany rok?

Dorota
@Prawy

Hej, a o co właściwie chodzi z tym okradaniem z urlopu? Czyli jak są wolne dni na święta, to firma każe brać urlop? Możecie wyjaśnić, o co właściwie chodzi? Jaki interes ma w tym firma, bo wtedy pracownik ma mniej dni urlopowych do wzięcia winnym terminie, czy chodzi tez o kasę?

Wika

Pisze tu w sprawie posady inżynier - konstruktor maszyn. Mój tata jest zainteresowany i może wyśle cv do nich. Ktoś pracował i opowie? Widziałam tam, że dodatek dal pracownika to jest rozwój praktycznych kompetencji technicznych. Chodzi tu o szkolenie, tak? A wiecie, jakie konkretnie szkolenia są na tym stanowisku? Czego dotyczą i one prowadzone są w firmie czy podmiot z zewnątrz to robi?

Czy kandydat na stanowisko Inżynier - Konstruktor maszyn w firmie Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wiecie, czy Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jezus

Tak poleasingowy, jak klikniesz kup teraz posortowane od najtańszych

@Jezus

A tak serio to jak z tą pracą zdalną na stanowiskach biurowych? Da się tak pracować czy to tylko w jakichś specjalnych przypadkach? Ile dni w tygodniu można z domu się podłączyć? Szczególnie interesowałby mnie dział handlowy, ale chętnie się dowiem jak to ogólnie wygląda.

DO SZEFA żeby się nie martwił

@DO SZEFA żeby się nie martwił

Anka

Czy ktoś był na tych praktykach dla studentów, które ogłaszają na stronie? Nie mogę się nigdzie dowiedzieć, czy one są w jakikolwiek sposób płatne, a to dla mnie interesująca opcja. O stawkach pracowników pisaliście tutaj trochę, a może ktoś coś wie na ten temat? Będę bardzo wdzięczna, z góry dziękuję.

Fałszywa Panna

Wiktoria
@Fałszywa Panna

Na start 29 brutto to później stawka się zmienia? Kiedy? Po okresie próbnym? Te 30 procent premii jest stale, co miesiąc? Dlaczego szatnia ma być zamknięta na klucz w takich godzinach?

Korek
@Wiktoria

Za 1 L4 w danych roku premi nie zabierają za 2 albo 3 razem jak pójdziesz na chorobowe zbierają całą premię , spóźnisz sie do pracy 2-3x w miesiącu będą pretensję i straszenie że zabiorą ileś tam premii 6:00 masz rozkaz bycia przy stanowisku :) chyba że chcesz do biura to biuro ma przywileje reszta to zakład typu (usunięte przez administratora) kadra marnieje morale są już tak niskie że tylko patrzeć jak będą uciekać ^^ oczywiście sygnaliści i pupile zostaną :-)

Normalny
@Korek

Nie przesadzajmy że przyjście do pracy na określoną godzine to jakieś wielkie wyzwanie .Akurat wedlug mnie za 3 spóźnienia uczciwie zabierana jest cześć premii a z resztą się zgadzam

Julek
@Fałszywa Panna

20000 to ładnie na początek, widzę że Łódź goni Warszawę, ale przy globalizacji rynku pracy w końcu musiało to nastąpić. Kiedyś takie zarobki to tylko w IT, teraz widać że coraz częściej wśród specjalistów inżynierów - dobrze, brawo Hydrog! Do tej pory atrakcyjne zarobki w Łodzi ograniczały się do Boshow, ABB czy AirBusa teraz widzę że mniejsze firmy chcą mieć najlepszych! GoodJob!

Kazio

Bystshaq

Ciekawe kiedy zakaz palenia papierosów na hali :)

Łucja
@Bystshaq

Jak to? To nie ma tu zasad bhp i one nie mówią, że nie można palić fajek na hali? Taki zakaz formalny jest, ale nikt go nie przestrzega? Serio, to dziwne, jeśli pali się na hali.

Poipoi
@Łucja

To dziwne że nie ma owocowych czwartków.... To dziwne że wyciągi ma tylko spawalnia a reszta maszyn jest nie odpowiednio przystosowana, bardzo dużo rzeczy jest tam dziwnych. Np. pomysły na usprawnienie pracy też są dziwne bo tworzą problem że jak to pracownik ma pomysł? nikt tam nie wpadł na pomysł że ryba psuje sie od głowy w zamian za to winny zawszę jest ten na samym dole :)

Maja
@Poipoi

Straszne to co piszesz. skoro nie ma wyciągów to jakieś szkodliwe dostajecie? Swoją drogą to ile teraz proponują nowym pracownikom?

@Łucja

Tak samo przepisy bhp mówią o wentylacji pomieszczeń i wyciągach spalin z silników. Coś tam mówią ale jesteśmy w Polsce...

@007

No dobra, ale jeśli faktycznie są jakieś warunki niezbyt zgodne z regulaminem, to czy ktoś to gdzieś zgłasza? Ciekawa jestem, czy podejmujecie inicjatywę. Jest tam jakaś osoba, do której można zgłosić nieścisłości? Taka dla pracownika?

XxxxX

Kto miał odejść to odszedł założył sobie firmę i żyje... A ciule zostają i liżą dalej rowki wypełnione czokoczoko:) pozdrawienia dla starszej gwardii z Hydroga:)

Zuzanna

Ja mam pytanie odnośnie oferty konstruktora maszyn: ilu letnie doświadczenie jest potrzebne? Jakie zarobki netto na tym stanowisku? Ciekawi mnie w jakiej ubezpieczalni zapewniają ubezpieczenie na życie?

Brygadzista
@Zuzanna

20 zł dokłada firma. Nie polecam. Kopiuj wklej tak pracują konstruktorzy.

Czy w Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Panoramix

Dostaniesz 5 zł na pranie ubrań. Spotka cię zaszczyt składania maszyn dla Rosjan. Po tygodniu wojny na Ukrainie szef powiedział że mamy kryzys zabierając 1h nadgodzin a transporty na Rosję są dalej wysyłane. Zrobił się ostatnio kabaret...

Magdalena
@Panoramix

Przepraszam czy to poważnie z tymi maszynami i ich wysyłką czy to taki żart po prostu? Bo naprawdę mnie to teraz mocno zaniepokoiło a ludzie często przysłowiowe jaja sobie na tych forach robią

Holo
@Magdalena

To nie jest żart szef wykorzystał okazje zabrał ludziom z pensji tak na.prawde i większość wysyła wschód

Magdalena
@Holo

Czyli tak naprawdę dorabia się na ludziach ze Wschodu aktualnie czy bardziej idzie im na rękę teraz z tymi maszynami?

Praciwnik
@Magdalena

Przecież to nie zakład zbrojeniowy tylko drogowy więc jakie dorabia czy idzie na rękę dziwne pytanie

Łukasz
@Praciwnik

Holo o tym pisał, stąd pewnie to pytanie. A czy to zakład zbrojeniowy czy drogowy to chyba mało zmienia w tym momencie

Welder

Brak tzw. gruszy, bonów czy pieniędzy na święta. Kiedyś były pieniądze na święta ,ale celowo i stopniowo uszczuplane . Teraz mówi się, że szef dawał , a ludzie nie chcieli brać bo im mało było.

Katarzyna
@Welder

Czemu uważasz że celowo zabierali te wszystkie benefity? Nie jest to związane z jakimś kryzysem czy czymś? Pytał ktoś czemu to odbierają?

Spawacz

Tak , 5 zł brutto na pranie . Zero socjalu,paczek dla dzieci,itp.Poprawka, jeśli siedzisz w biurze toaz dodatki.tylko trzeba wyjść po 15 aby nikt nie widział suwenirów. Czasem spore torby. Jak by nie było (usunięte przez administratora) pracowników "niszczego szczebla" , którzy pracują na ten cały bajzel . Niestety nie polecam .Firma płaci średnio,okrada pracowników zdodatków.

Obiektywny

Wystarczy postraszyć zwolnieniem i zrobią z ciebie kierownika, nawet jeśli jesteś przeciętny. Już jakiś czas minął, a zmian na lepsze nie widać kierowniku (spawalni) samo zwracanie uwagi, że to trzeba spawać tak czy tak to trochę za mało, skoro nadal są niejasności w rysunku i organizacji produkcji, które miały być poprawione, a nie są i nie będą. Brakuje elementów do składania i spawania, bo są nie są dane do wykonania później jest latanina, bo brakuje jednego elementu i się go robi na szybko ciągle szukanie rysunków i powtarzanie tego, co brygadzista kazał wykonać po 3 godz. zeby to robić plus psucie atmosfery samemu się wywyższając i nie zachowując odpowiedniego zachowania w relacjach przełożony-pracownik, ale co ja tam się znam pozdrawiam

prime
@Obiektywny

Mam takie pytanie czy naprawdę jest ciężko znaleźć odpowiednich pracowników którzy przyjdą do pracy punktualnie i będą pracować ustalone 8 godzin. Może nasz szef zainteresuje się tym osobiście, bo chyba coś jest nie tak

Witam.Chciał bym się dowiedzieć jak sytuacja w zakładzie poczas kryzysu??? I ile można zarobić aplikując na stanowisko mechanika bądź ślusarza ???

Opiikol
@Zainteresowany

Bardzo dobre finanse, jeśli lubisz pracować.

Katarzyna
@Opiikol

możesz powiedzieć jakie stawki mniej więcej masz na myśli? I czy pensja jest stała czy może często są jakieś premie też?

Xxxx

Ocena 1na10

Leszek
@Xxxx

Za co taka nota? Zajrzałem tu, bo zauważyłem, że szukają doświadczonych operatorów CNC, ale nic nie napisali o stawkach. Napiszesz mi, ile bym dostał, jako operator CNC, i jakie relacje są między ludźmi w zakładzie?

Xxx

8 stopni na hali robole robią a rudy kierowniczek mówi że wszystko ok. Jak myślicie 8 stopni na hali pełnej pracownikow jest ok?

jezol
@Xxx

Jak was pełno sie musicie ogrzewac sami sobą

Zimno jest w zimę
@Xxx

Jest 13 gdy jest na dworze ujemna temperatura. Gdy na dworze jest powyżej zera to ogrzewanie jest wyłączone.

Nowosc
@Zimno jest w zimę

Uwaga!! Latem jest cieplo

Łukasz
@Nowosc

W sensie - za ciepło? Jakie są wtedy temperatury w zakładzie?

Greg

Wesoło to tam nie jest. fakt plusem.jest pensja na czas itd. Praca po 9h 6-15 mozna tez dodać ze pracodawca pozwala zawsze wyjść wczesniej czy tez wziac urlop nie ma z tym problemu aleee zaraz zaraz ! Zeby nie bylo kolorowo każda 9h to nadgodzina gdy wyjdziecie np. We wtorek o 12 to jesteście w plecy 3h z nadgodzin ???? a nie ze z tego dnia wiec koniec końców szef podiwania wam sporo kasy ???? na awanse i rozwijanie sie w tej.firmie nie.ma.co liczyc zostaniecie na jednym stanowisku do konca zycia. Odpornosc na stres i cierpliwość to podstawa w tej firmie bo nikt z was nie bedzie miał racji tylko pan kierownik jednym słowem masz być pracownikiem bez jakiejkolwiek "duszy" i grzecznie wszystkiego wysłuchiwac :)

Wojciech
@Greg

Prócz nadgodzin do pensji zasadniczej można ubiegać się o dodatki? Mam na myśli premie lub świadczenia socjalne.

MOSZE
@Wojciech

Z dodatków to dostaniesz uścisk dłoni prezesa ew. dziękuję.

Taki tam

Robię tu parę lat i nie rozumiem tego zakładu.(usunięte przez administratora) nie robota i (usunięte przez administratora) nie wypłata.Siedze tu bo człowiek się nie spoci ale chyba czas z tąd spadać.

Obiektywny

Zwykły polski pracodawca, żadnych rewelacji. Praca na 3 może być. Obowiązek pracy 9 h. Z urlopami zaczyna się problem, pewnie dlatego że za bardzo nie ma ludzi do pracy (nikt nie chce pracować w tej firmie, a jak już przychodzi to po 3 msc. ucieka). Brygadziści niestety tacy trochę z łapanki (szczególnie na spawalni, wykształcenia podstawowe-nie jest to żart, niektórzy mają bardzo poważne problemy alkoholowe, ale dla kadry zarządzającej to nie problem). Wypłata taka jak i wszędzie, nadrabia się nadgodzinami. Co do profitów dodatkowych to właściciel dokłada 20 zł do karty multi sport, innych nie ma (na święta 0 bonów itp.) Co do pracowników biurowych nie wszyscy mają wykształcenie wyższe, ale nosy mają wysoko zadarte-właściwie wszyscy. Polecam ten zakład osobą mało ambitnym oraz będącym blisko emerytury, tak na przeczekanie.

KajkoIKOKOSZ

Ludzie zastanówcie się trochę to nie jest jakieś tam "forum" tylko konkretna opinia na temat firmy czy to zła czy dobra nie ważne a wy robicie z tego narzędzie do wylewania swoich żali... Masakra. Walka między pustakami a cegłami kto ma dom postawić :( Zamiast poinformować przyszłego potencjalnie pracownika o możliwościach lub nie jakie przynosi ta firma to wy sobie Fame MMA uprawiacie. Wracając do opinii zacznę od zalet -pensja zawsze na czas co jest dużym+ -nie jest to jakaś turbo stresująca praca wiadomo są czasami spiny i lekka presja ale wszystko z umiarem i da się dogadać. -brak problemów z urlopem czy też z wcześniejszym wyjściem z pracy na serio chyba jedna z nie wielu firm która toleruje takie opcje(ale jest haczyk to w wadach) -system pracy jedno zmianowy( dla kogos dobrze dla kogoś nie) w mojej opinii neutralnie -multisport korzystne warunki. -i nikt tu nie musi "łupać kamieni' można odpocząć w każdej chwili tylko trzeba mieć olej w głowie. A nie robić sobie przerwy 1h w łazience szanujmy sie w obie strony. Wady: - stawka godzinowa - czas pracy(9h) 6-15 czego przez telefon pewnie nie powiedzą albo w ofertach pracy. Jak wychodzisz z pracy wcześniej przykładowo 12:00 to zakład zabiera 3h z godzin nadliczbowych tych (9tych 50%?) Nie to że z tego dnia a z ogólnej liczby 50tek co uważam za nie sprawiedliwe. (To ten haczyk). - brak systemu nagród lub motywacji kompletnie.. awans/premia czy chociażby "dzięki" za dobrą robotę nie ma tu czegoś takiego. -Pensja, niestety nie wiem czy Szef tego zakładu to wie ale rynek pracy zaczyna go wyprzedzać w stawkach godzinowych i to już przy 8h pracy a nie przy 9h , tu porażka. -Brak bezpośredniej konfrontacji szef-pracownik (czy to podwyżka czy to coś sie dzieje na zakładzie) Pracodawca ma "Dyrektora" i liczy się tylko z jego opinią a ten jak to człowiek każdy inny , jednych lubi mniej innych bardziej. - no i ten nieszczęsny dział zaopatrzenia... Nie powiem że jest źle ale dobrze też nie jest raczej 40/60eciu. Czasem trzeba się wyprosić o narzędzia. A czasem bez problemu. Podsumowując Opinia pozytywno-neutralna osobiście widzę potencjał w kierunku pracodawca-pracownik. Ale to już zależy od zakładu w którą stronę pójdzie. Mocne 3+ podchodzące pod 4.

Łobuz

?? A kto pyta ?

KajkoIKOKOSZ
@KajkoIKOKOSZ

*Z urlopami już nieaktualne

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki - Łódź

• Jak się pracuje w Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydrog Zakład Budowy Maszyn Eksport-Import Krzysztof Cichocki
2.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Demokratyczna 119/BC
    93-348 Łódź