YONGLI Polska Sp. z o.o.

Opinie o YONGLI Polska Sp. z o.o.

Byłypracownik Nowy wpis

Niestety atmosfera w biurze fatalna. Pani P. skutecznie zniechęca nowych pracowników do pozostania na dłużej w tej firmie. Oczekuje, że nowy pracownik, juz w pierwszym dniu, będzie wykonywal swoje obowiazki bezbłędnie i szybko. Dodatkowo nadgodziny w biurze są normą. Szczerze nie polecam.

Olek Nowy wpis
@Byłypracownik

Widzę narzekasz na atmosferę w biurze, a wiesz może jak jest z relacjami jeśli chodzi o monterów?Chce aplikować na stanowisko monter taśm przenośnikowych u klienta i ciekawy jestem jak szefostwem i czy można się dogadać. Rozumiem że większość czau spędza się u klientów a nie w firmie ale i tak dla mnie atmosfera jest bardzo ważna. Wolałbym nie mieć wielkich stresów.

Nowy wpis

@Olek

Zapraszamy na rozmowę, warto przekonać się samemu. Pozdrawiamy.

Czerskichłop

Niestety nie mogę polecić. Atmosfera fatalna, nadgodziny obowiązkowe. Presja z biura tylko dla odpornych. Wystarczy spojrzeć jak często szukają nowych pracowników.

@Czerskichłop

Kto głównie tworzy taką atmosferę; szefostwo czy współpracownicy? Jak ktoś odmówi tych nadgodzin to może liczyć się ze zwolnieniem? Może płacą za nie jakąś ekstra kasę? Czego głównie dotyczy ta presja?

@Czerskichłop

Dzień dobry! Informujemy, że ok. 80% naszych pracowników to osoby z długim stażem pracy, wykonujące swoje obowiązki w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia. Wysoka rotacja dotyczy zaledwie kilku z prawie 60 stanowisk pracy, a pojawiające się oferty pracy dotyczą również nowych, nigdy jeszcze nieobsadzonych stanowisk. Zależnie od stanowiska i zakresu obowiązków, praca biurowa w naszej firmie wymaga od pracownika umiejętności pracy pod mniejszą lub większą presją, szczególnie wtedy, kiedy dany pracownik nie posiada doświadczenia w powierzonych mu obowiązkach. Nowy pracownik jest jednak przez nas każdorazowo informowany o zakresie obowiązków i może liczyć na pomoc podczas okresu adaptacyjnego. Wszystkie nadgodziny są płatne – ponadto pracownicy są informowani o ich potencjalnym wymiarze. Pozdrawiamy!

Ciekawski
@Ilona

Zastanawiam się kto pisze takie pytania systemowe odnoszę wrażenie że gowork to taki legalnie ściągany ,domyślcie się co, płacisz to masz dobre opinie nie płacisz to słabo z dobrymi opiniami i na dodatek podkręcają głupimi pytaniami temat. 3 lata temu pracowałem w firmie w której właśnie tak to z nimi wyglądało Osobiście rozmawiałem z pracownikiem Gowork i on był obsesyjnie nie miły Jak poprosiłem o rozmowę z przełożonym to ten niby przełożony był jeszcze lepszy. Masakra. A rozmawiałem o rezygnacji z opłat za możliwość umieszczania reklam czy dawania ogłoszeń tego nie pamiętam. na szczęście szef się nie dał wkręcić i zrezygnował Więc ja nie wierzę w ani jedno negatywne słowo na całym tym portalu względem jakiejkolwiek firmy Treaz pracuje w Yongli od prawie 2.5 roku i nic się nie zgadza z tym co piszą Jak już ktoś odchodzi to tylko dlatego że jest cienki albo za granicę wyjeżdza Płacą na czas, wszyscy są względem siebie mili, na święta prezenty, premie, dla dzieci konkretne paczki Przedstawiciele porządne samochody, produkcja doinwestowana, budynek i warunki pracy wymiatają

@YONGLI Polska Sp. z o.o.

Mam pytanie o to, co sami Państwo piszą, że istotnie na kilku stanowiskach rotacja jest wysoka. Czy wnikają Państwo w przyczyny tej sytuacji i co robicie, jako organizacja, by i na tych stanowiskach zatrudnieni ludzi zostawali w Wami na dłużej?

HD

Nie zazdroszczę yongli odpowiadać na tak niepoważne pytania , strata czasu i ide o zakład że pojawi się kolejne równo mądre :-D drążące nic nie wnoszący wątek

Potencjalny pracownik
@Czerskichłop

Zgadzam się.... Od niektórych pracowników biura niemiłe odnoszenie się już od pierwszych dni, mowa tutaj o Pani P. oczekuje od nowego pracownika że od pierwszego dnia będzie wiedział wszystko to co ona po X latach pracy.. Więc niestety stąd też moja negatywna opina. Sami przełożeni zrobili dobre wrażenie, niestety atmosfera biura ma sobie wiele do życzenia.

Tatiana
@Potencjalny pracownik

To przepytuje takiego nowego pracownika czy po prostu mówi wprost czego będzie wymagać? A tak ogólnie to nowi pracownicy przechodzą jakieś szkolenia wstępne? Jakich epitetów używają tu do nowych ludzi, skoro piszesz, że jest to niemiłe?

@Potencjalny pracownik

Nieprawdą jest, że Pani P jest niemiła - Pani P jest wymagająca, no a to zasadnicza różnica. Pani P to bardzo inteligentna kobieta i wnosi wiele do firmy i dla kolegów i koleżanek z pracy

Łukasz Nowy wpis

Jeżeli jej zachowanie nie odpowiada pracownikom to przecież można jej zwróci uwagę albo zgłosić to gdzieś wyżej. Nowi boją się to zrobić żeby nie narobić sobie schodów od początku? Z innymi pracownikami można się dogadać i atmosfera jest ok. Nie ma większych spin?

@człowiek do zatrudnienia

Jake tam są warunki pracy dobre złe

@@człowiek do zatrudnienia

Warunki pracy mogą Państwo podejrzeć m.in. w zakładce 'Jak pracujemy?' Zapraszamy też do śledzenia naszych mediów społecznościowych gdzie dostępny jest m.in. film pokazujący naszą firmę. Pozdrawiamy

@Pracodawca Jakie są godziny pracy na produkcji przy obróbce taśm transportujących?

Prosimy o kontakt bezpośredni z naszą firmą (rekrutacja@yongli.pl), wówczas będziemy mogli zaprosić Pana na rozmowę kwalifikacyjną i porozmawiać na temat rozpoczęcia ewentualnej współpracy. Godziny pracy dostępne są w zakładce 'Jak pracujemy? Pozdrawiamy

Pracownik Administracyjny

Po kilku dniach od zgłoszenia mojej kandydatury na pracownika administracyjnego, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Po przybyciu do centrali firmy, zostałam bardzo miło przywitana przez Panią z sekretariatu. Podczas rozmowy rekrutacyjnej poznałam osoby zarządzające firmą oraz potencjalną, bezpośrednią przełożoną. Po rozmowie zostałam poinformowana o wyniku rozmowy oraz czasie w którym otrzymam odpowiedź czy zostanę przyjęta. W wyznaczony terminie otrzymałam telefon od kierownika działu z informacją, że firma jest zainteresowana podjęciem współpracy od konkretnej daty oraz zostałam zaproszona na kolejne spotkanie w celu omówienie pozostałych szczegółów zatrudnienia.

W trackie rozmowy przeanalizowaliśmy moje doświadczenie względem wymaganych kompetencji na danym stanowisku, moje oczekiwania i oczekiwania pracodawcy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie YONGLI Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Szanowna Panie/Pani, prosimy o kontakt bezpośredni z naszym działem HR (hr@yongli.pl), wówczas będziemy mogli zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną i porozmawiać na temat rozpoczęcia ewentualnej współpracy i systemu wynagradzania który stosujemy. Pozdrawiamy

Mam pytanie o pracę Przedstawiciela handlowego. Sami napisali, że pensja wygląda tak, że wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników. Czyli jest też kasa za wyniki tak? A czy jak przychodzi nowa osoba to ma w firmie przeszkolenie z np. negocjacji czy wpływu na klientów, aby właśnie dobrą prowizję dostawać? Są ti fachowe przygotowania do robienia celów?

Dzień dobry! Organizujemy cykliczne szkolenia dla wszystkich naszych pracowników – w tym również dla działu handlowego. Szkolenia dopasowane są do obowiązków i celów wymaganych przez nas na danym stanowisku, a prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców z ugruntowaną opinią. W celu ustalenia większej ilości szczegółów zapraszamy do złożenia CV. Pozdrawiamy!

Karolka

W internecie wyszukałam sobie ich ofertę na posadę Sekretarka, ale chciałabym dowiedzieć się od kogoś, czy jest to praca wymagająca znajomości języka obcego? Jakiegokolwiek lub konkretnego? A jak tak to na jakim poziomie?

@Karolka

Dziękujemy za zainteresowanie, informujemy, że stanowisko jest już zajęte. Osoba na stanowisku Sekretarki zobowiązana jest znać j. angielski przynajmniej w stopniu podstawowym. Pozdrawiamy

Misia
@YONGLI Polska Sp. z o.o.

A nie ma jakichś podobnych stanowisk albo czegoś dorywczo? Zależy mi na jakiejkolwiek pracy, oby nie była fizyczna. Firma nie organizuje żadnych praktyk dla tych, co nie mają doświadczenia?

@Misia

Szanowna Pani, prosimy o kontakt bezpośredni z naszą firmą (rekrutacja@yongli.pl), wówczas będziemy mogli zaprosić Panią na rozmowę kwalifikacyjną i porozmawiać na temat rozpoczęcia ewentualnej współpracy. Pozdrawiamy

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje YONG LI Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Wynagrodzenie na stanowisku przedstawiciela handlowego zależne jest od posiadanego doświadczenia i umiejętności sprzedażowych. Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji rekrutacja@yongli.pl, zaprosimy Pana/Panią na rozmowę na której będziemy mogli odpowiedzieć na Państwa pytania, m.in. odnośnie wynagrodzenia. :) Pozdrawiamy

YYYYY

Możesz napisać coś więcej? Jakieś konkrety by się przydały. Dlaczego nie polecasz tutaj pracy? O co chodzi z tym kłamstwem?

Bzdura!!! ja wyjechałem z tej firmy za granicę bo myślałem że sobie polepsze i się pomyliłem chętnie bym wrócił. Pracowałem tam kilka lat i jedynie (usunięte przez administratora) czasu sie zwalniali albo ich zwalniali. Premie miesięczne, kwartalne, można dorobić i wszystko na 100% a nie na czarno

Kaśka
@były pracownik

Że na 100% to chodzi że na umowie jest cała kasa? Ile można zarobić? Orientujesz się jakie teraz są stawki? Te premie to w jakiej wysokości? Każdy ma tyle samo czy to indywidualnie jest przyznawane?

Prosimy o bezpośredni kontakt z nami żebyśmy mogli zweryfikować Pana/Pani zarzuty. Cały czas monitorujemy zachowania w naszej firmie i takie sytuacje nie mają możliwości wystąpić, tym bardziej prosimy o kontakt żebyśmy mogli wyjaśnić sytuację o której Pan/Pani piszę.

Muhomorka

Atmosfera fatalna i płacą najniższą krajowa

@Muhomorka

Na jakim stanowisku? Było kilka ogłoszeń tutaj co najmniej, bo pamiętam, jak szukałam kiedyś już. W tym na przedstawiciela handlowego. A na jakim dziale jest dobra atmosfera? Jest taki czy wszędzie tak samo?

@kolezanka

Na każdym stanowisku, poważnie

Ilona

To może w takim razie możesz coś powiedzieć o widełkach wynagrodzenia? Czy może to jakieś premie podwyższają poziom pensji?

Jaka atmosfera jest między działami w YONG LI Sp. z o.o.?

Irena

Napiszesz coś więcej? Czemu jest okropna ta atmosfera? W każdym dziale jest tak samo czy niekoniecznie? Zastanawiam się też na jakiej umowie tu jest praca? Można dostać umowę o pracę? Z góry dzięki za odpowiedź

Krystyna

Napisano tutaj jedno stwierdzenie "jak sprzedajesz - tak zarobisz". Dało mi to do myślenia... Czyli nie macie tutaj podstawy, tylko prowizję od sprzedaży? Dobrze rozumiem? Proszę bardzo Was o rozjaśnienie tej kwestii.

@Krystyna

Podstawa + prowizje od sprzedaży + premie od wyników.

@Rekruterka

To mówisz, że jednak podstawa jest. Można wiedzieć, jaka dokładnie? Zwłaszcza, jak się już ma trochę doświadczenia i nie jest świeżakiem. I jaka umowa, tak przy okazji?

Ja wspominam tam pracę bardzo dobrze, a pracowałem w Yong Li kilka lat. Zmienilem miejsce zamieszkania i musiałem zrezygnować, a pewnie pracowałbym tam w dalszym ciągu, gdyby nie ta przeprowadzka.

Aleksandra

Hmmm, różnica zdań i doświadczeń jest ok, każdy ma inną optykę. A czy tu jest opcja pracy zdalnej? Właśnie jak ktoś się przenosi, to taki doświadczony pracownik może sobie 100% zrobić home office?

@Aleksandra

Pracowałem na produkcji.

@Aleksandra

Praca zdalna możliwa jest jedynie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Praca w dziale administracji wymaga obecności w biurach firmy, tj. w centrali w Czersku, lub oddziale w Bydgoszczy.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Przedstawiciel Handlowy w YONG LI Sp. z o.o.?

Rekruterka

Na chwilę obecną Spółka YONGLI nie poszukuje Przedstawicieli Handlowych. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany prosimy o złożenie swojego CV na adres e-mail rekrutacja@yongli.pl, skontaktujemy się jeżeli będą aktywne ogłoszenia. Wymagane jest doświadczenie min. 2 letnie w branży technicznej i w kontakcie z klientem. Pozdrawiam.

Dorota

Cześć, pytanie takie w sprawie pracy sekretarki do was. Pytam, bo kiedyś mieli takie ogłoszenie na to stanowisko. Czy wymagają innego wykształcenia niż średnie do tej pracy? Trzeba mieć studia wyższe czy bez jest ok?

Toja
@Dorota

Niby średnie, ale jak przychodzisz na rozmowę to dyrektor zaczyna wymieniać swoje wymagania, oczywiście za najniższą krajową. Szukają osoby z wieloletnim doświadczeniem za marną kasę.

@Toja

Szanowna Pani, w Spółce YONGLI w dziale administracji wymagane jest wykształcenie wyższe. Jeżeli kandydat ma doświadczanie wymagane na wskazane stanowisko a nie każde inne, tylko nie wymagane, to oferowane wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności a po pozytywnym okresie próbnym w 99% wysokości oczekiwanej przez kandydatów.

Bmn

Jak praca w Czersku ? Czy warto? Jakie wynagrodzenie?

Jakub
@Bmn

O wynagrodzeniu nikt nie chce pisać. Pewnie to jakaś firmowa tajemnica bo też próbowałem się dowiedzieć. Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Aha
@Jakub

Najniższa krajowa

calkiem spoko

nigy sie nie skarzylem, zawsze wyplaty na czas, zawsze praca jaka obiecali w polsce ciezko o stabilnego pracodawce

@calkiem spoko

Czyli umowa o pracę na czas nieokreślony jest tutaj możliwa? Skoro o stabilności wspominasz.. I czy zarobki są dobre pomimo ciężkiej sytuacji z inflacją?

Patrycja

Na czym polega praca na produkcji? Czy przyjmowane są również kobiety?

nowy

Dzien dobry, czy warto aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego? Proszę o informację czy wypłaty pięciocyfrowe są realne? Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy ?

Handlowiec
@nowy

A jakim jesteś sprzedawcą i jakie wyniki myślisz osiągać? W tej firmie nie ma limitu - jak sprzedajesz - tak zarabiasz, jak sprzedajesz - tak jeździsz.

@Handlowiec

Tak sky is the limit, miliony na bank wyciągacie, wcale nie ma żadnych widełek co? Tylko wystarczy chcieć :D Kto jeszcze w te kołczingi wierzy?

Handlowiec
@Dorota

Nie wiem w jakim kołchozie pracujesz :-D ale tu tak jest!!!!! Mało tego masz ekstra dodatki jak przekroczysz kwoty!!!!! Ale w naszej ekipie potrzebują ludzi co mają trochę wiary, szczególnie w siebie :-D

@Handlowiec

a co to za ekstra dodatki? Powiesz? :)

handlowiec
@Krystyna

nie patrz na wpisy "korpo-ludków", masz po prostu na umowie zapis, konkretnie ustaloną prowizję od sprzedaży, nie pytaj ile, bo nie odpowiem, złożenie cv nic nie kosztuje a się przekonasz, że mówię prawdę.

@handlowiec

wierzę Ci, no ale wolałabym się dowiedzieć tak czy siak przed podjęciem próby :) a normalne wypłaty bez prowizji są przyzwoite? da się jakoś za nie godnie przeżyć miesiąc?

@handlowiec

ale czy takie złożenie cv da mi gwarancję, że się do mnie odezwą?

Gucio

Czy na produkcji pracuje się od poniedziałku do piątku? Cały tydzień? Jak wypadają dni wolne?

Zostaw merytoryczną opinię o YONGLI Polska Sp. z o.o. - Czersk

• Jak się pracuje w YONGLI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy YONGLI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YONGLI Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YONGLI Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w YONGLI Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YONGLI Polska Sp. z o.o.