Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

Junior

Dosyć tych brak umów o pracę. W końcu mam maila w którym jasno daliście znać że mamy pracować w wyznaczonych godzinach i po 8 godzin dziennie, 40 godzin tygodniowo. Idę do PiPu. Powodzenia

@Juniorka

Nawiązujecie przy tym do swoich przełożonych jeśli o ustalanie godzin chodzi? jak bardzo elastyczny wpływ na to można mieć? Zależy jak się dogadasz? W kontekście kultury pracy pracownik ma przy tym jakieś zdanie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Red Bull?

Ano widzę właśnie, że z piec dni jeszcze tej oferty dla handlowca pozostało. A znasz konkrety, skoro od polowy roku to chyba śledzisz? Cos wspominali o kierownictwie z tego co widziałem. A w czymś jeszcze leży powód?

aaa Nowy wpis

Cześć, jak zarabia teraz Kontroler Sprzedaży? mam roczne doświadczenie więc lapie się w proponowanych widełkach. Dodatkowo piszą o opcji również na prace hybrydowa. Jaki jest możliwy układ dni i jak ogólnie oceniacie kontakt z zespołem?

Cześć, jak to jest z doświadczeniem u handlowców, czy faktycznie trzeba mieć te wymagane 2 lata, o których piszą w aktualnych ofertach? Przyznam, że trochę mi brakuje i teraz nie wiem czy jest w ogóle sens się do nich zgłaszać. Jest ktoś na bieżąco i oceni?

Pyt Nowy wpis

Jak wyglada realizacja targetów i co z premiami od stycznia tego roku? Kiedy planowane są zmiany liczby etatów?

Jakie kursy i szkolenia dla handlowców? Już po komentarzach widzę ze niektórzy tez już interesowali się ta praca. Od paru dni widnieje oferta, lecz bez podanych widełek placowych. Jakich wiec zarobków należy się spodziewać? Są jakieś konkretne targety już opracowane na początek roku? i wracając do szkoleń to jakie teraz są w ofercie?

Pyt Nowy wpis

Communications manager? Liczę na merytoryczną opinie odnośnie pracy na tym stanowisku. ostatnio pojawiają się jakieś krótkie wątki, które nie wiem czy dotyczą akurat mojej wybranej pracy? opiszecie proszę system wynagrodzeń oraz proces rekrutacyjny. Jak przeprowadzona jest rozmowa?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
Junior

@Junior

prawo jest prawo, każda firma globalna musi je respektować

Ph
@Junior

Żenada jako ph, nie szanują ludzi

Były junior
@Junior

Dokładnie, (usunięte przez administratora) Wielka firma, kupa kasy, a żałują ludziom tak podstawowej rzeczy. Mało tego, po pewnych zmianach w zeszłym roku pozbyto się części osób które pracowały już bardzo długo z powodu "niewywiązywania się ze swoich obowiazków", pomimo tego że przecież pracowaliśmy na (usunięte przez administratora)zleceniówkach XD praca niby dla studenta a masz być dyspozycyjny jak osoba na umowie o prace. Poza tym, ta podstawa za cały miesiąc pracy była mniejsza niż najniższa krajowa - teoretycznie masz pracować 5x8h, ale z podstawy nie dostałeś najniższej krajowej. Niestety umowa skonstruowana tak, że nie można się przyczepiac, bo ani słowa tam nie napisano o godzinach, jedynie ze jest to wynagrodzenie "za wykonywanie obowiazkow i poleceń przełozonego". (usunięte przez administratora)

Pokolenie Z w pracy ????
@Były junior

Dlaczego pracując w firmie MerService wypowiadasz się na temat jak jest w firmie Red Bull? Jesteś zatrudniony w firmie zewnętrznej, otrzymujesz od przełożonego - który też jest pracownikiem firmy MerService zadania do wykonania, a opisujesz to jak byś był pracownikiem firmy Red Bull? Jesteście pracownikami firmy MerService i dla niej pracujecie. Nie wypowiadajcie się na temat pracy w firmie Red Bull.

Dlaczego
@Były junior

Są kasowane wpisy? Przedstawiały one prawdę? atmosferę, która zaczęła panować między PH a Junior?

Juniorka
@Pokolenie Z w pracy ????

Wypowiada sie pewnie dlatego, ze to RedBull ustala warunki pracy. To Aneta decyduje o wynagrodzeniu, urlopach i godzinach pracy

@Juniorka

xyz

wszyscy się zwalniają na śląsku chyba nikt nie pracuje

Ewcia
@xyz

Jak to możliwe, że nikt? To tak w skali porównawczej ile osób docelowo było na tym całym śląsku jeszcze wcześniej? Jakie powody i czy są obecnie wdrażane jakieś plany by zaradzić tej sytuacji?

Zodiak
@Ewcia

4 osoby się zwolniły w skali 2 msc odkąd nowy Kierownik objął rządy

@Zodiak

Ale przyszły nowe, tak? jak rekrutacja jest tam prowadzona, ile mniej więcej trwa? Akurat są oferty dla ludzi to HR z tym, że nie na te lokalizacje. Czy to właśnie od lokalizacji wszystko zależy? I na tym rejonie, o którym piszecie to jak wcześniej się robiło?

Nie wiedze przy tym teraz ofert i ogólnych informacji o tym, że na Śląsk kogoś szukają. Mimo wszystko nie ma jak na razie rotacji? Ciekawią mnie bieżące w biurze przy Racławickiej, bo jak widać asystent i księgowy są potrzebni. No i teraz pytanie czy to rotacja czy może jednak rozwój?

Marzena

Nie są to trochę zbyt zdradliwe dane? Głównie o to imię mi chodzi… a czemu pytasz? Masz podobne odczucia i szukasz potwierdzenia czy po prostu badasz w który region iść? Jakby człowiek sam chciał na takim stanowisku się zatrudnić to jakie tak w ogóle są przy tym warunki do spełnienia?

Jak długo czekaliście na odzew z Red Bull? Oddzwaniają zawsze?

Maria

Witam @Pracodawca Chcialabym dowiedziec sie jak wyglada praca PH w firmie Redbull? Jaka podstawa, jaka mozliwa premia do uzyskania, jakie auto, jakie benefity?

ooo

Jak należy intepretować te odp? O co chodzi z ta Austria, to źle czy dobrze? I jakie to determinuje warunki dla handlowców? Wola zostać tam na miejscu czy raczej zmieniaj lokalizacje? Która jest najlepsza pod względem warunków?

JO

Jak długo czekaliście na odpwoiedź w sprawie pracy na stanowisko student makreteer?

Helena
@JO

Czy faktycznie jest tak, że rodzaj stanowiska determinuje odzew? masz na myśli po zgłoszeniu się z cv czy po rozmowie? jak wyglądała i kto ją przeprowadzał? i jaki wynik skoro pytanie padło w lutym a maj już jest? okres próbny ile trwa?

Czy Business Development Manager jest możliwy w firmie Red Bull? Ktoś z pracujących się wypowie?

????

Czy ty używasz translatora ? Admina macie gdzieś z Chin ? Gdyby to było pytanie z sali - to bym jeszcze zrozumiał Ale tak sformułowane pytanie przez administratora „poważnego” portalu - świadczy tylko o Was. Jeśli masz tak napisane CV - to raczej nie wysyłaj go do Red Bull’a

Przemysław
@????

A to dlaczego? Ja myślałem wysłać tam CV ale się zastanawiam czy dalej jest tak jak tu pisali że pracownik sam jest własnym ambasadorem marki i planuje swoją pracę. To co szef tylko z wyników rozlicza, a pracujemy, ile godzin chcemy i mamy wolną rękę praktycznie we wszystkim? Nie wiem trochę jak to w praktyce wygląda

Jakie zarobki dla Junior Customer Service Specialist? Aplikować można do 11 stycznia, liczę, że np. w święta ktoś z Was w wolnej chwili napisze, choćby widełki, to już coś.

Praca w centrali Czy jest możliwość pracy zdalnej? Jesli tak to na jakich zasadach?

Dominika

Hej, zastanawiam się jak obecna sytuacja w kraju wpłynęła na warunki pracy w red bullu? czy były jakieś zwolnienia, zmiany w pensji? Jak firma poradziła sobie w okresie pandemii?

Mick
@Dominika

Hej! Pracowałem na umowę zlecenie dla firmy Red Bull. Niestety w czasie pandemii nie mogłem wykonywać swoich obowiązków przez obostrzenia. Firma zaproponowała cykl spotkań kreatywnych za które dostawaliśmy normalne wynagrodzenie

Natalia

Witam, jakich zarobków mogę się spodziewać na stanowisku student marketer?

Sylwia
@Natalia

A jakie masz ogólnie doświadczenie jako student marketer?

Oksik

Czy w siedzibie firmy pracownicy dostają darmowe redbulle? W innych firmach jest kawa/herbata za darmo, a co z redbulami?

Paulina
@Oksik

Ale z jakiej okazji miałyby być to redbulle?

Oksik
@Paulina

Z okazji pracy w tej firmie :)

@Oksik

Aaaaa rozumiem, pewnie chodzi o lodówkę pełną napojów, no bo w końcu to ta firma. :D Nie jako benefit, tak? Może ktoś wie czy w socjalce faktycznie są jakiekolwiek dostępne opcje do picia?

Lokomotywa

Witam mam pytanie do pH kolegów i koleżanek po fachu,na jakie pieniądze można liczyć jako pH? Kierownik obsługujący Sosnowiec,Chrzanów,Oświęcim jaki typ człowieka?

Jakimi autami jeżdżą teraz Kierownicy Regionalni?

Aneta
@Paweł

Czemu pytasz? Nie mów, że miałeś jakieś niefajne doświadczenia z autem służbowym, tak jak ja. Prawie mi zawieszenie odpadło w poprzedniej pracy! Mam nadzieję, że tu auta lepsze.

Helena

Podobno z powodu pandemii ludzie tutaj musieli ograniczyć imprezy i spotkania integracyjne. No ale chyba sytuacja z tym całym wirusem już się praktycznie unormowała? Zauważyliście jakieś zmiany, które zostały po tym wszystkim wdrożone na stałe w firmie? I przede wszystkim czy aktualna sytuacja na świecie w związku z konfliktem pomiędzy Rosją a Ukrainą wywarła tutaj jakiś wpływ?

Młodszy przedstawiciel

Czy może ktoś odpowiedzieć więcej o pracy jako młodszy przedstawiciel handlowy ? Dostałam propozycje pracy przez firmę Merservice dla Redbulla i jestem ciekawa jak to wygląda

Fatale

Witam, Chciałem zapytać o pracę jako PH w firmie Red Bull? Pojawiło się ogłoszenie w moim województwie Małopolskim, jakie zarobki, ile wizyt, plany do ogarnięcia? Mam pracę w innej firmie, ale korpo niszczy mózg, pytam bo jeśli nie warto zmieniać to niestety jeszcze będę musiał tu jeszcze chwilę posiedzieć. Proszę o obiektywną odpowiedź.

PH
@Fatale

Tu jest to samo

Fatale
@PH

Jesteś byłym pracownikiem? A możesz mi coś więcej powiedzieć na ten temat? Do Red Bulla nie widuję się ogłoszeń na necie więc chyba ludzie sobie cenią tam pracę. Proszę o odpowiedź szerszą, pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull