Opinie o Hotel Korona w Kruki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Korona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hotel Korona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Korona w Kruki

Na jakie benefity można liczyć w Hotel Korona?

Eee Nowy wpis

Pracowałam tam na czarno za 7 zł/h istny wyzysk, na sprzątanie pokojów hotelowych wyznaczony czas, wycisną ile mogą z pracownika. Dziwię się że jeszcze nikt ich nie zgłosił do PIP.

Danuta Nowy wpis

Zastanawiam się jak zmieniła się sytuacja firmy w związku z pandemią. Miały miejsce jakieś grupowe zwolnienia albo zmiany w wysokości wynagrodzenia? Czy pracownicy mają jakieś zniżki na usługi? Będę wdzięczna za rzeczowe opinie dotyczące tego pracodawcy.

Nick Nowy wpis
@Danuta

Tez jestem ciekawa. Pojawiły się ogłoszenia. Czy ktoś coś może wiecej napisać?

Tomasz

Mam wrażenie, że macie dobrą robotę? Warto aplikować?

Czy po rozmowie w Hotel Korona rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Hotel Korona o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Swiadek

No napewno robi szkolenia takie ze dziewczyny z recepcji obsluguja i recepcje i restayracje.... Do tego jest psychiczna kucharka ktora wyzywa i recepcjonistki i barmanki... A szefowa traktuje jak powietrze gdzie jak cos chce zalatwic to ona szefowa wygania z kuchni.. To jest chore gdzie kucharka rzadzi wlascicielka hotelu bylam przy takich akcjach swiadkiem i nie zycze nikomu zeby ktos poszedl do pracy do tego wariatkowa gdzie kucharka rzadzi wszystkimi

Milena

Cisza na forum , cisza z ofertami pracy. Jaki jest powód? Tak dobrze jest w firmie? Warto aplikować, podpowiedzcie .

er

hej hej no jak to się nie pokazalo? przecież skoro teraz maja ofert pracy mnie w sumie zainteresowala od nich ta najnowsza na stanowisko specjalsity do spaw mediów spolecznosciowcyh i markeitngu ktoś może cos więcej na ten temat napisac mi tutaj? dzieki

Witam! Praca w tej organizacji można podzielić na dwie opinie. 1. współpracownicy - super zespół i bardzo życzliwi ludzie, jak dla mnie same plusy. 2. kadra menedżerska - TRAGEDIA!!!! oszukują pracownika w każdym momencie, nie płacą, albo płacą grubo po terminie, nie ma umowy o pracę, ani żadnej innej, narzędzia do pracy dostanie się po miesiącu, kasa jaka uda się wyrwać jest często o 60-70% niższa od tej umówionej i to wyrwana po 2-3 miesiącach, płatna "pod stołem". Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy z Zarządem i ich przedstawicielami. Bardzo niesolidna firma, choć ludzie tam pracujący bardzo kompetentni i na życzliwi, ale na opłatę rachunków ci nie dadzą!!

Słowa kojarzące się z Hotel 'Korona" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Hotel 'Korona" : Najbardziej nie podobało mi się w Hotel 'Korona" :

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Korona - Kruki

• Jak się pracuje w Hotel Korona?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Korona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Korona