Opinie o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka mebli "AJ". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka mebli "AJ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

byly101

wyzysk, nie polecam. Nawet za 5k nie poszedłbym do tego zakładu, z resztą do żadnego zakładu produkcyjnego tej klasy nie poszedłbym.

Pioter 2

Zalany został na fulla: D

Knurzysko

Zrobic pracujacych liderow bo sie nudza w pracy chodza caly dzien z rekoma w kieszeniach lub z telefonami w rekach a jest malo ludzi do pracy i kazda osoba do pomocy sie przyda na kazdym dziale.

Chce podwyżke

Słyszałem że na lakierni się poprawiło finansowo, tyle że trzeba spełnić pewne warunki. Mianowicie zwolnić się i po miesiącu wrócić, a dostanie się 2 dychy na godzinę, za 4 godziny pryskania a drugie 4 przesiedziane na palarni. Prawda to koledzy i koleżanki?

Rysiek oddaj rower
@Chce podwyżke

A jak czy się stoi czy się leży premia się należy ????

Roman
@Chce podwyżke

Napewno tyle dostał na lakiernik to jest minimalna stawka

Roman
@Roman

*lakierni

Hahaa
@Roman

Taaa ze szkodliwym i z premia chyba Na golo wychodzi 14 zł brutto

Zenon
@Hahaa

Co nie zmienia faktu że ten człowiek nie zasługuje na taką stawkę

Filip

monter1256 Może trzeba jednak zabrać się za sumienną prace i przestać tu oczerniać dobrego pracodawcę?

Lucky

I co małgoś koniec kariery. Od 2lat wszyscy wiedzieli że wylecisz i tylko ty wierzyłeś że zrobisz tu karierę. Szkoda tylko chłopaków którzy odeszli przez ciebie. Ciebie już nie ma właściwie nigdy nie byłeś tu potrzebny, niestety przez ciebie firma pozbyła się wielu fachowców i cofnęła się w rozwoju, albo może tylko zatrzymała 2 lata temu. Czy da się to naprawić, pewnie nie prędko - fachowcy nie wrócą a firma ma nie majlepszą opinię w mieście. Zostałeś bez roboty a PGRów już nie ma nadawałbyś się na kierownika stada. Życzę ci żebyś znalazł taką robotę żeby cię traktowali i szanowali jak ty pracowników AJ

Sid
@Lucky

Ale j@ja

as
@Lucky

jest kierownikiem w fabryce styropianiu ha ha

monter1256

Praca na produkcji to jakaś żałosna kpina a najbardziej na dziale montażu, normy wyśrubowane majstrowie uważają, że praca jest taka łatwa i lekka zwłaszcza kiedy doskwierają upały na hali i jeszcze popędzają aby dobijać do danej normy. Materiał złej jakości dostarczany na stanowisko pracy to już tym bardziej coś śmiesznego, liczenie elementów i pilnowanie wszystkiego aby wózkowy zwiózł w kompletach a o okuciach zamawianych pod daną produkcje to szkoda słów zwłaszcza kiedy majster zapomni wywołać do danego wyrobu to co jest potrzebne aby spakować mebel i wysłać do klienta na czas. Materiał często przyjeżdża uszkodzony w kilku sztukach po czym zostaje to zgłoszone i spływa po zarządzających produkcją jak po kaczkach, mają czas a pracownik ma może za nich jeszcze myśleć i odwalać całą brudną robotę. Niczym się nie interesują a potem pretensje do danego stanowiska, że zaległości i trzeba przychodzić na nadgodziny do których "mogą zmusić" co jest śmiechem ;D Szkoda, że dyrektor tego nie widzi i nie weźmie się osobom z biura za przeproszeniem za tyłek. Zakład na tym traci a i ludzie nie chętnie chodzą do pracy z myślą "co znowu dziś będzie zjebane albo czego nie będzie"

Były
@monter1256

Jest dużo pracy za lepsze pieniadze, tylko poszukaj i nie mecz się. Bo do puki pracownicy nie postawią się bedzie tak cały czas.

Baz222
@monter1256

Niestety taką mamy kadre i to nie tylko w AJ Bo żeby być przywódcą stada trzeba coś umieć, a poganiaczem b.dła może być byle miernota

spocony w a.j

czy w te upaly nie mozna zrobic wiecej przerw lub skrocic czas pracy?sama woda to troche za malo!na na produkcji nie ma klimy tak jak w biurach!

Kolega
@spocony w a.j

Moi drodzy, polecam przeczytać art.210 kodeksu pracy. Pan dyrektor może się zdziwić, gdy jego pracownicy poznają przepisy.

Baz222
@Kolega

Art. 210. § 1. W razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. § 2. Jeżeli powstrzymanie się od wykonywania pracy nie usuwa zagrożenia, o którym mowa w § 1, pracownik ma prawo oddalić się z miejsca zagrożenia, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. § 21. Pracownik nie może ponosić jakichkolwiek niekorzystnych dla niego konsekwencji z powodu powstrzymania się od pracy lub oddalenia się z miejsca zagrożenia w przypadkach, o których mowa w § 1 i 2. § 3. Za czas powstrzymania się od wykonywania pracy lub oddalenia się z miejsca zagrożenia w przypadkach, o których mowa w § 1 i 2, pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia. § 4. Pracownik ma prawo, po uprzednim zawiadomieniu przełożonego, powstrzymać się od wykonywania pracy wymagającej szczególnej sprawności psychofizycznej w przypadku, gdy jego stan psychofizyczny nie zapewnia bezpiecznego wykonywania pracy i stwarza zagrożenie dla innych osób. § 5. Przepisy § 1, 2 i 4 nie dotyczą pracownika, którego obowiązkiem pracowniczym jest ratowanie życia ludzkiego lub mienia. § 6. Minister Pracy i Polityki Socjalnej w porozumieniu z Ministrem Zdrowia i Opieki Społecznej określi, w drodze rozporządzenia, rodzaje prac wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej.

balbina@

A jak tam w sprzedaży ? czy handlowcy mają jakieś realne progi sprzedażowe czy fikcja i wtedy zostaje sama podstawa? czy tu można uczciwie pracować i liczyć na godne wynagrodzenie ? znajomy szuka pracy i chciałby na handlowca

Mmmiii

Aaabbbccc

Wieebiel

Jeżeli ktoś chcę zarobić w tej pracy cokolwiek to zostają nadgodziny i soboty ale to nie wiele da. Max z dwiema sobotami i jakieś nadgodzinki to 1900-2400 więc szału nie ma.

Marian
@Wieebiel

Mówią, ze śmiech przedłuża życie. Dzięki swojej śmiesznej pensji jestem prawie nieśmiertelny :)

Aj
@Marian

To po co tam siedzicie?

Marian
@Aj

Lepiej tam niż w domu nic nie robić wiec po co pytasz nie można dodawać komentarzy trochę poczucia humoru chopieee

Wojtek
@Wieebiel

Widać,ze montaż xd za wkręcanie śrubek,albo pakowanie w karton chcesz zarabiać 3 tysiące? Idź na maszynownię,lakiernie to zrobisz 1000 więcej,ale po co? Lepiej wykonywac pracę proste jak konstrukcja cepa i narzekać że się zarabia 2 tysiące..

Montazysta
@Wojtek

Wojtuś to chodź na montaż i po wkręcanie te śrubki po pakoj te buble które trafiają na montaż z maszynowni zobaczysz jaka to przyjemność.

Wojtek
@Montazysta

Do pracy nie chodzisz dla przyjemności,tylko zarabiać hajs. Idź na maszynownię,to będziesz i robił buble i jednocześnie więcej zarabiał..

Montazysta

Dobre podejście Wojtuniu

Wania
@Wojtek

Ty to pewnie wielki uczony operator cnc haha

Brrrykacz
@Wieebiel

Hahaha xd chyba ty tak masz tylko ja bez sobót tyle mam

Juri

Co to jest 4k ? Rozdzielczość ekranu 4096 na 3076 a co to jest 2k ? Moja wypłata haha ????

Antek

(usunięte przez administratora) ...mają ludzi daleko...brak szacunku wypłaty tyle co kot napłakał w dodatku trzeba pilnować nadgodzin bo mogą nie zapisać ...albo gumka i myszka ..najlepiej siedzieć cicho i robić co karzą bo jak zechcesz upiminac się o swoje to zastrasza albo wiadro pomyj wyleją i będą mieć rację ....kołchoz... .

Messi

Przełożeni nie liczą się z ludźmi, zero komunikacji, winą obarczają pracowników, choć sami wiedzą w czym rzecz albo jedni kryją drugich. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkoda słów

Eugeniusz

Jutro znowu do pracy żeby tak się chciało jak się nie chce

@Eugeniusz

Skoro - jak sam piszesz - pracujesz w Fabryce mebli "AJ" w Słupsku, to może mogłabym liczyć na Twoją nieco bardziej rozbudowaną wypowiedź o tym pracodawcy? Wszelkie szczegóły mile widziane! Czy na nowy rok przewidziane są jakieś podwyżki w firmie?

Gerwazy
@Olga

Podwyżki będę tylko dla nielicznych i jak zwykle pare groszy zeby ludziom w głowie się nie poprzewracało od nadmiaru gotówki ;)

@Gerwazy

A w jaki sposób wybierane są osoby, które taką podwyżkę mogą otrzymać? Czy brane są tu pod uwagę kwestie takie, jak: częstotliwość chodzenia na zwolnienie lekarskie, gotowość do brania nadgodzin, zaangażowanie w pracę i osiągane, indywidualne wyniki? Przybliż proszę ten temat.

;))
@Gerwazy

to potwierdzona informacja? lepsze to niż nic nie sądzicie?

Gerwazy
@;))

Co roku to samo pare groszy rzuca nic specjalnego marne ochłapy szkoda gadać

Cut_a_Phone

Witam załogę. Na jaką stawkę może liczyć operator CNC, taki co umie programować a nie tylko wciskać zielony guzik (lol)? Ponadto obsługa piły panelowej, okleiniarki i maszyn typu frezarki czy strugarki itp. Są tam u was tacy? Jaką mają stawkę na początku a jaką po czasie gdy się już sprawdzą? Pozdrawiam

Stefan
@Cut_a_Phone

15 z kawałkiem dostaniesz max.

@Stefan

Brutto? No weź, serio?

Stefan
@Cut_a_Phone

Tak,brutto. Netto 15 z kawałkiem to ma chyba tylko majster.

@Stefan

Stawki jak 10-15 lat temu. Słabiutko. To bym się wygłupił aplikując... Dziękuję

Bronko
@Cut_a_Phone

Jeśli faktycznie umiesz te rzeczy i potrafisz je odowodnić to stawkę możesz wynegocjować indywidualnie.

@Bronko

Fakt faktem, że kwestia wynagrodzenia to bardzo indywidualna sprawa i zależeć może od wielu czynników, takich jak dotychczasowe doświadczenie, umiejętności, czy też wykształcenie. A Ty, @Bronko, pracujesz w Fabryce mebli "AJ"? Jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu?

Bronko
@Olga

Nie jestem zadowolony ale coś trzeba robić ;)

@Bronko

Tak Panie Bronko, potrafię to wszystko i w dodatku mam wieloletnie doświadczenie. Masz rację, zawsze trzeba negocjować stawkę jeśli się jest w czymś dobrym, ale z tego co wszyscy piszą łatwo jest wywnioskować, że stawka jaka by mnie interesowała jest poza możliwościami finansowymi tej firmy. Uprzedzając pytanie o jej wysokość odpowiem że w firmach o podobnym profilu stawki operatorów zaczynają się od 20 zł/h netto. Jeśli u was majster ma 15-16 i to jest ma max to albo firmie kiepsko idzie albo was zwyczajnie (usunięte przez administratora) Dziękuję, dobranoc.

Kamil
@Cut_a_Phone

Operator CNC 20 zł netto zapomnij nie w tej firmie, nas zwyczajnie tak jak napisałeś w (usunięte przez administratora)

Pracuś
@Cut_a_Phone

Gdzie tak płacą? Chętnie zmienię swoją pracę z Aj do tej lepiej płatnej tylko powiedzcie gdzie tak płacą. Pliss

@Pracuś

Praktycznie wszędzie, jeśli coś potrafisz i dobrze się wstrzelisz. Nikt ci tyle nie da za pakowanie czy składanie mebli. Jeśli potrafisz więcej i chcesz się rozwijać, to między tobą a większymi zarobkami stoi tylko twój brak odwagi by pójść do przodu. Pozdrawiam

Pracuś
@Cut_a_Phone

Brak odwagi nie jest dla mnie żadnym hamulcem, hamulcem są dla mnie rachunki i strach o mój budżet domowy. Nie wiem jak na naszym slupskim rynku maja się sprawy stawek teraz, ale jeszcze rok z hakiem temu były bardzo słabe, dlatego trzymam się swojego stanowiska w Aj a nie jestem pakowaczem, ale pracuję na produkcji. Stąd moje pytanie konkretne gdzie tak płacą? Bo napewno nie w plastikach czy byłym stako, kmt polipy i tudzież podobne. Interesujesz się ajotami, a wszędzie płacą kokosy powiedz tylko gdzie i idę zweryfikować

Firma godna polecenia.

@Barni

@Barni, tak krótka opinia niewiele mówi o pracy w Fabryce mebli "AJ". Mógłbyś ją rozwinąć o jakieś argumenty? Zawsze warto podawać przykłady i starać się rzeczowo uargumentować swoją wypowiedź - jest wtedy bardziej wiarygodna i pomocna.

@Olga

Tak wiem pracuje w tej firmie atmosfera jest cudowna dlatego polecam co nie którzy narzekają ale dalej pracują. Z mojego punktu widzenia każdy powinien patrzeć na siebie.

@Barni

Oczywiście, dla jednej osoby jedne rzeczy mają większe, a inne mniejsze znaczenie i na odwrót. Dlatego staramy się tutaj na forum dopytywać różnych osób o różne kwestie, aby poznać jak najwięcej punktów widzenia. Czy Twoim zdaniem coś należałoby zmienić w Fabryce mebli "AJ", czy raczej powinno zostać wszystko tak, jak jest?

@Olga

Pani Olgo zmiana to podniesienie stawek bo 14zl brutto to żenada po zatym wszystko jest ok

@Barni

Może warto byłoby w jakiś sposób podjąć temat podwyżek z pracodawcą - czy takie próby były już podejmowane w Fabryce mebli "AJ"? Myślę, że wyjście z inicjatywą nie powinno zaszkodzić. Jaki poziom zarobków, według Ciebie, byłby satysfakcjonujący dla pracowników?

@Olga

Pruby podejmowane były nie raz obiecane podwyżki też i nic ja osobiście chciałbym choć by te 15zl dziewczyny z Ameryki tak zwane Deesy mają nie godne stawki wobec swoich kolegów fakt oni na to zasługują są najlepsi gdzie nie staną tam praca wykonana mam wielki szacunek dla nich

hejjja
@Barni

O proszę w końcu ktoś z sensem pisze tylko szkoda że ci co żądzą tego nie widzą

@Barni

Zawsze chociażby niewielka podwyżka to jakaś zmiana i krok do przodu. Może niebawem zacznie się coś dziać na lepsze w Fabryce mebli "AJ"? Informujcie proszę na bieżąco na forum, jak wygląda sytuacja. Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś o pracy w Fabryce mebli "AJ"?

koper
@Barni

Czy oprócz tych 4 brutto na coś więcej można liczyć? premie? ile zmian? pilnie potrzebuję pracy

Blackfridey

A lider Hubert z jakiej racji dostał kasę za 15lecie pracy jak miał przerwę roczną lub półtora roczną nie pamiętam teraz.przecież został zwolniony.

@Blackfridey

Czy jeżeli jestem po studiach i z perfekcyjną znajomością języka angielskiego mogę się dostać na stanowisko biurowe ?

Fiftygrosz

Ludzie nie trzymajcie kanapek w szafkach na stołówce tam myszy buszują i choroby roznoszą !

@Fiftygrosz

Ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk

• Jak się pracuje w Fabryka mebli "AJ"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka mebli "AJ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka mebli "AJ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka mebli "AJ"?

Kandydaci do pracy w Fabryka mebli "AJ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka mebli "AJ"