TFP GRAFIKA

Śrem

Opinie o TFP GRAFIKA

jolka 2014-01-30 21:06
hej jak sie pracuje w TFP w Śremie na magazynie ?
ss 2014-08-30 11:26
Świetnie! Żyć nie umierać! :)
PIP 2016-02-03 16:54
Na produkcji jest przerąbane szkoda zdrowia. Ludzie, którzy tam pracują na produkcji do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z uszami na stołówce, palarni i między sobą narzekają jak jest źle i co to nie oni a jak jest spotkanie z kierownictwem to każdy siedzi cicho i przytakuje. Nikt nie umie walczyć o swoje. A stawki śmieszne nie można równać z TFP w Dziećmierowie. Wiem, że w Śremie nie ma pracy i to jest największy ból i firma to wykorzystuje na maxa. Taka jest prawda. Przydałyby się jeszcze dwie lub trzy większe firmy i pracownicy by pouciekali z tej firmy.
Un 2016-03-04 19:30
A co wam sie nie podoba tam?
hwdtfp 2016-05-23 23:46
co sie nie podoba?to ze bezmozgi ida(awansuja) do biura bo rodzina.na niczym sie nie znaja a zostaja specjalistami od tektury.a starzy pracownicy niech na nich robia.syf brak organizacji spychologia. specjalnie robione przestoje w ciagu tygodnia zeby murzyn przyszedl w niedziele do roboty i to na 12 godzin!nadgodziny z gory narzucone zeby nikt nie mowil ze malo zarabia.nie polecam..no chyba ze desperat albo czlowiek lubiacy w kazdy weekend gnic w pracy
bylymurzyn 2016-07-23 11:03
Odradzam! Praca po 12 godzin w weekendy.zero weekendów wolnych. Wyzysk.zarobki słabe.socjal jak wszedzie.a jak trafisz na bobsta to powodzenia do zajechania.
Anonim. ;) 2017-02-08 14:43
Boobst power! Zarobki sa smieszne ;) jeszcze premie potrafia zabierac ;)
Zostaw swoją opinię o TFP GRAFIKA - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TFP GRAFIKA