RR Donnely Document Solution Sp. z o.o

Opinie o RR Donnely Document Solution Sp. z o.o

anonim 2011-01-15 01:15:39
Co 3 miesiące zatrudniają nowe osoby, pilnują ile razy chodzi się do toalety, żeby nie za często i pilnują przerw. Spóźnień nie tolerują, wystarczy spóźnienie 2 minutowe i już jest rozmowa z szefową i to dość nie przyjemna. Pracuje się od momentu wybicia równej godziny na zegarze na akord i nigdy nie wiadomo do której. Przykładowo pracujemy do 16, a o 14 jest zebranie i komunikują, że dziś zostajemy do 18, bo jest dużo pracy. Nic nie można zaplanować. Na rozmowie wstępnej pracuje się od pon-piątku,w rzeczywistości w soboty i niedziele, ile wlezie, czyli do momentu kiedy nie padniesz na pysk, czasem od 6 do 22
Nikomu nie polecam, mało ma to wspólnego z pracą biurową. To obóz
[usunięte przez moderatora] robią za monitoring, patrzą kto za dużo rozmawia i kto ile znaków wprowadził, bo jak coś nie tak to batem po plecach
Zostaw swoją opinię o RR Donnely Document Solution Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RR Donnely Document Solution Sp. z o.o