agencja solid secxurity sp.z o.o.

Szczecin

Opinie o agencja solid secxurity sp.z o.o.

anonim 2011-01-14 20:00:28
nikomu nie polecam tam pracy [usunięte przez moderatora] hehehe najgorszy jest i[usunięte przez moderatora] ale mniejsze onich [usunięte przez moderatora] był wcześniej w forcie ale odszedł jak jeżdziłem na koncerty jak coś sie działo zawsze uciekał albo hował sie zanas a jak był spokuj jak sie woził cwaniak i tyle a co do sawi9cki razem z nim pracował w tej samej firmie ale [usunięte przez moderatora] awnsował a[usunięte przez moderatora]spadł i teraz sie wyżywają 1i2 co do kasy fakt małe stawki 9zł brutto ale co stego jak robisz w miesiącu 240 godz albo i wiencej na obiektach albo link kas żenada jeszcze jak robisz w cerrfur to powodzenia tam już wogule cie gnebiom a jak sie copś odezwiesz to pa niedosyc żenakładają na ciebie kary za wszystko za mundur niedopasowany albo że niemasz opbuwia to jeszcze umowa zlecenia 2 podpisujesz kasy mało bo za 230 godz 1200zł żenada jeszcze nigdy na czas zawsze problemy z wypłtom straszna fiorma i do tego brak szacunku dla pracownika jesteś tam nikim hyba że lukrujesz ja odszedłem z tamtond jak pracowałem 30 godz non top miazga solid secxurity sp.z o.o. niepolecam nikomu tam pracy
Zostaw swoją opinię o agencja solid secxurity sp.z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja solid secxurity sp.z o.o.