Przedsiębiorstwo Handlowe D&D s.c. Z.E.K.E. Dobrzynieccy

Kalisz

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe D&D s.c. Z.E.K.E. Dobrzynieccy

Mc 2011-01-14 19:23:13
(usunięte przez moderatora)!! Z daleka omijajcie.
Miałem zaczynać u nich pracę na stanowisku PH. Wypowiedziałem poprzednią umowę u pracodawcy a (usunięte przez moderatora) ( prezes ) dzień przed moim przyjazdem na podpisanie umowy i rozpoczęcie pracy ponformował, że są w dołku i jednak nie będą zatrudniać... jakie to polskie ...
Zwykłe bydlaki bez sumienia
anonim 2011-02-09 10:30:27
UWAŻAJCIE NA TĄ NIBY \"FIRME\" (usunięte przez moderatora)!!! JAK W KAZDEJ UPADAJACEJ FIRMIE OBIECUJA ZŁOTE GÓRY A PO MIECIACU JAK ZROBISZ SPRZEDAŻ I DASZ BAZE KLIENTÓW PAPA... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I TAK SMIERDZI PADLINĄ!!!
magda1 2012-08-20 12:44:07
masakra szkoda słów (usunięte przez moderatora) kombinatorzy
mixom 2016-04-23 09:29:38
anonim, z wypłacalnością raczej nie mają problemów. Podejrzewam, że może być tylko problem z wynegocjowaniem sobie lepszych warunków.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe D&D s.c. Z.E.K.E. Dobrzynieccy - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe D&D s.c. Z.E.K.E. Dobrzynieccy