logo Nexteer Automotive Poland

Nexteer Automotive Poland

Tychy

Opinie o Nexteer Automotive Poland

ARNOLD 2011-01-14 18:38:45
To co sie dzieje w CRS to wola o pomste do nieba. Gdzie jest Kodeks pracy dla pracowników pracujacych na umowe o pracę a wogóle jak mozna takie zaostrzennia wprowadzać dla pracowników pracujących na umowe zlecenie. Panie [usunięte przez moderatora] opamietaj się Pan. To nie [usunięte przez moderatora]. Toalety na wyciągnięcie dłoni a trzeba iśc przez cała halę bo akurat z tej nie mozna korzystać. Wyznaczone wrecz minuty na paierosa. Kim my jesteśmy. Gdzie jest nasze kierownictwo. Czy wogóle ktoś z dyrekcji czyta to forum
kasekage 2011-01-18 22:35:55
Ta racja , cała hala wyśmiewa nasze kierownictwo ... jednym słowem to żal.pl ... jesteśmy prowadzenia jak jakieś małpy w klatce , jeszcze jak na minute sie zejdzie ze to odrazu sie wylatuje , może jakieś łańcuchy nam jeszcze dają żebyśmy nie opuszczali stoła na którym pracujemy ...
thomson 2011-02-05 13:09:27
normy za wysokie, na strefie uklady,a widzieliscie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strefowej hahaha choc tyle posmiac sie mozna
avodaco 2011-03-13 13:17:11
żenada jeszcze rok temu było spoko a to coteraz sie dzieje to jeden wielki cyrk ukłądziki na strefie juz wcześniej wspomniane a najbardziej rozwaliło mnie zabranie krzeseł ze strefy i zakaz siedzenia ahahhaha
fff 2011-10-10 23:30:18
To jest porażka. [usunięte przez moderatora], tępaki. Kiedyś był tam taki jabol, pisze specjalnie z malej bo to byl taki [usunięte przez moderatora]. Taki [usunięte przez moderatora] przychodzi tam z crs siedziby, taki pomiot....

COŚ TAKIEGO JAK KONKTROLA JAKOSCI TO TAM JEST ZWYKLA PRACA FIZYCZNA, BRUDNA [usunięte przez moderatora]....

CZESCI NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA!!!
WIECEJ MOGE NAPISAC jak ktos poruszy temat
robol91 2015-02-24 11:47:29
Witam wszystkich pracujących i tych ktorzy próbują znalesc prace w tej obecnej firmie dlatego pisząc tutaj oraz zwracając się z prośbą ktos wie z was producent firmy zatrudnienia CRS przyjmuje pracownikow do nexteer lub do innych zakladow na terenach przemyslowych ......
i jakie tam proponuja umowy na czas okreslony i stawki godzinowe prosze o jakie kolwiek z gory informacje
nexteer 2015-04-24 01:14:02
witam pracuje w tym zakladzie juz 8 lat zle niema tylko ten czas nie pewny mam umowe na czas nieokreslony ale wiadomo ze firma moze cie potraktowacjak zbitego kundla ale ogolnie to niema zle jak ktos chce pracowac to bedzie mial ta prace umowa przez zaklad w tej chwili nie wchodzi w gre bo rzado kto dostanie umowe z firmy jak jest pod posredniakiem to tyle
toja 2015-06-28 14:06:26
Kilka słów o pracy "biurowej". Świetni ludzie tworzący atmosferę w pracy. Ludzie w większości pomocni i życzliwi. W zależności od przełożonego mniej lub bardziej odczuwalny wyścig szczurow, presja i stres. Duzo czasu marnowanego na tworzenie kolejnych, nikomu niepotrzebnych dokumentów, ale ważne ze wszystko sie dzieje zgodnie z procedurami, prawda?
AAAAAAAAAAAAz 2016-01-26 13:25:15
Powiem tak... Trochę przepracowałem w tej firmie i wiem jak to wszystko wygląda. Nie liczy się jakość tylko ilośc. Jeśli chodzi o ludzi to tak atmosfera jest przyjazna ale jeśli chodzi juz o pracę to jest dość męcząca. Co ma się rozumieć przez męcząca... Wiele razy trzeba wypełniać obowiązki innych osób, którzy są zajęci w tym czasie "WAŻNIEJSZYMI" rzeczami. Rozumiem że czasami można się pośmiać ale wymagając od innych pracowników tego czego samemu się nie trzyma jest dla mnie śmieszne.Wiadomo praca jest łatwa i ciężka chyba jak wszędzie w zaleznośći na jakie stanowsiko się trafi więc trzeba się z tym liczyć w szczególności jeśli jest się mężczyzną.
Toja 2016-04-29 06:44:28
Nie zawsze :)
student 2016-05-23 13:55:59
Na ile może liczyć asystent działu produkcji?
nexter 2016-06-03 10:32:24
Jakie sa zarobki 3500 na reke się dostanie w utrzymaniu?
Miras 2016-08-03 14:58:36
Witam,
jestem świeżo po studiach i chciałbym się dostać do pracy w Nexteer. Czy bez doświadczenia jest jakakolwiek szansa na zatrudnienie? Jak wygląda praca biurowa na najniższych szczeblach? Trzeba dobrze znać angielski? Gdyby się to nie udało - gdzie można się rekrutować na produkcję?
Proszę o odpowiedź.
ja 2016-10-14 22:04:05
czy jest przewóz pracowniczy do firmy nexteer ?
ja 2016-10-14 22:04:59
czy jest przewóz pracowniczy do firmy nexteer ?
c 2016-10-14 22:39:11
@ ja - z tegop co mi wiadomo chyba jest na własną ręke przejazd, ale moze mam nieaktualne informacje?
Help 2016-11-09 17:31:14
Witam, zastanawiam sie nad przyjęciem na wózki widłowe, wiec pytanie jak mniej wiecej tam wygląda praca na tym stanowisku, atmosfera, oczywiście zarobki (randstad) jakie umowy i czy przenosza pod naxteera? Z góry dzięki.
ludi 2016-12-02 12:17:38
czy jest przewoz pracownikow do firmy neexter
Zostaw swoją opinię o Nexteer Automotive Poland - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexteer Automotive Poland