plaster doro

Sosnowiec

Opinie o plaster doro

raf 2011-01-14 12:13:47
syf kiła i mogiła nikomu nie polecam wytrzymałem tam 3 miesiace na rozmowie praca po 8 godzin tak pierwszy dzien puzniej od 4 do 16 nie płaci za nadgodziny, soboty. Obiecuje złote góry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda za 1600 zł tak to jest u prywaciarza.
luk 2011-01-21 11:09:07
masz racje robiłem tam pół roku masakra czarna dziura w życiorysie odradzam wszystkim to ma być hurtownia wędlin czy padliny notoryczne [usunięte przez moderatora] dat na towarach to standard szkoda czasu i nerwów za tą kasę.
Nastek 2014-05-07 09:43:54
Ta firma to jakiś dramat. Praca po 12 godzin codziennie, najniższa możliwa płaca. Szefowa to wielka pańcia. Zero szacunku do pracowników. NIe polecam. Sytuacje ratuje tylko fajna i zgrana ekipa.
czego 2016-04-05 20:02:36
cześć Wam. Z tego co widziałem to ostatnimi czasy niestety nikogo już w plaster doro nie poszukiwali. A powiedzcie szczerze - prawo jazdy kategorii B to uważacie za wymaganie?
Zostaw swoją opinię o plaster doro - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie plaster doro