Omega biura Nieruchomości

Rzeszów

Opinie o Omega biura Nieruchomości

Laura 2011-01-14 07:03:09
Szanowni Państwo byłam kilka miesięcy temu na rozmowie o pracę w firmie Omega. No więc opowiem o warunkach co prawda nie dokładnie bo niestety nie pamiętam jak wyglądały te procenty w zależności od sprzedaży ale na tyle na ile potrafię. No więc przy mojej rekrutacji uczestniczyło 4 osoby. Nie zadano mi ani jednego pytania dotyczącego moich kwalifikacji. Rozmowa była prowadzona w sposób nieudolny przez dwie bardzo młode i miłe panie. Od czasu do czasu odzywała się bardzo niemiła starsza kobieta.
A teraz opowiedzmy o warunkach
- należy posiadać własny samochód
- należy posiadać własny laptop
- należy posiadać własny telefon
- opłaty za paliwo, eksploatację samochodu oraz telefon pokrywa się samodzielnie
- umowa jest tylko umową zlecenie
A teraz troszkę o zarobkach:
- ustalona stawka jest procentowa w zależności ile zarobisz dla firmy i wacha się od 25% do chyba ale nie powiem napewno 40%.
Życzę powodzenia każdemu kto chce pracować w tej firmie i cokolwiek zarobić przeliczcie sobie sami ile wam zostanie po opłaceniu wszystkiego nawet przy najwyższej stawce.
Powodzenia
Zostaw swoją opinię o Omega biura Nieruchomości - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega biura Nieruchomości