MPST KOLTRANS Józef Kołoczek

Rybnik

Opinie o MPST KOLTRANS Józef Kołoczek

muniek 2015-12-10 22:38:04
Firma zadłużona po uszy, jako kierowca czekałem na swoje "diety" po 3 miesiące, a wypłatę otrzymywaliśmy po miesiącu, a czasami nawet po 1,5 miesiąca. Właściciel zawsze tłumaczył się, że go teraz ścigają banki i nie ma, albo zbywał mnie hasłem "jutro ci to puszczę". Ludzie z biura podobno lepiej nie mieli, też wypłaty dostawali po półtorej miesiąca. Ogólnie nikomu nie polecam tej firmy!
Andres 2016-02-16 23:00:27
Nie zgadzam sie. Pracuje w tej firmie prawie 20 lat. Szanuja pracownika. Czasem sa male poslizgi ale zawsze jest jak uzgodniono. Powyzszy wpis jest chyba od konkurencji.
wierzyciel 2016-02-19 18:26:44
@Andres Chyba jesteś członkiem rodziny Kołocza, skoro jesteś tak bardzo zadowolony z współpracy. Może to znowu nasz wspaniały PRowiec :D
MasterR 2016-03-03 20:39:32
Ja nie jestem żadnym PR-owcem i też jestem zdania że firm godna zaufania. Wiem bo pracuję tam i nie żałuję tej decyzji. Polecam pod rozwagę podjęcie pracy bo warto.
kierowca 2016-04-01 15:41:21
Szukasz pracy, na pewno nie bierz pod uwagę tej firmy. Jedyne co dostajesz na start to samochód, reszta to już Twój problem: nawigacja, narzędzia, rękawice, kamizelka itd. Wynagrodzenie wypłacane z opóźnieniem, oczywiście po uprzednim kilkukrotnym przypomnieniu. Jeśli nie przypomnisz się o kasę za ostatnią trasę, możesz jej nawet nie zobaczyć na oczy. Szef i jego panie od biurokracji są niedoścignionymi mistrzami szukania 'dziury w całym', byleby tylko jak najmniej wypłacić kierowcy. Zawsze znajdzie się jakiś powód wyssany z palca. Jedynym pozytywem tej firmy są spedytorzy, którzy dadzą się poznać z ludzkiej strony.
Heniek 2016-04-07 20:14:24
Może było tak kiedyś ale nie w tym roku. Ja pracuje i jestem zadowolony- mam nowe pasy, wyposażenie auta, sprzet do mycia, nowe opony w naczepie. Wszystko gra. Spedytorzy tez fajni. Ale na kase czekac nie musze- wszystko na czas. Nie wiem czy jeszcze byliby na rynku gdyby nie płacili przy takiej konkurencji i zapotrzebowaniu na kierowów.
Spedytor 2016-07-25 22:15:21
Od środka w firmie całkiem nieźle.
Auta jeżdżą, zleceń i klientów przybywa także można stwierdzić z całą odpowiedzialnością za swoje słowa że działamy pełną parą.
Z miesiąca na miesiąc firma radzi sobie coraz lepiej. Forma zwyżkuje.
Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszam na P-13. Szczególnie kierowców.

Dużo aktualnych info znajdziecie na naszym firmowym fan page-u w znanym serwisie społecznościowym
Ogarnięty 2016-09-19 10:19:37
NO WIĘC TAK...PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KOLTRANSEM JÓZEFA KOŁOCZKA
Po staremu u nich, nie płacą i na dodatek jak zwykle unikają kontaktów.
Spychologia jeden na drugiego i nie można się dowiedzieć kto i kiedy zapłaci.

Jak najdalej od nich. Przestrzegam i ostrzegam
Zostaw swoją opinię o MPST KOLTRANS Józef Kołoczek - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPST KOLTRANS Józef Kołoczek