Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o danwood-house Unibud

Pracowałeś w firmie danwood-house Unibud i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
totalne dno i syf - 2013-07-22 00:11:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Firma Danwood, corka Budimex. Jako kierownik budowy w Niemczech praca to totalny syf. Firma podpisuje umowy na 40godz/tydz. w nienormowanym systemie i super to naduzywa, w rzeczywistzosci ryje sie min.12godz/dzien + soboty i niedziele. Na urlopie beda scigac cie telefonami: firma i klijencji. Nigdy nie moga znalesc zastepstwa jezeli jestes na urlopie. Placa od 1900€ brutto/miesiac do 2600€( po min. 2 latach doswiadczenia) + diety na mieszkanie ok 340€ za co napewno nie wynajmniesz sobie mieszkania w RFN I bedzesz musial jeszcze doplacac, nie mowiac o wyzywieniu sie za to..Jak przeliczysz przepracowane godziny w miesiacu w stosunku do wyplaty to idzie sie zalamac. Na swieta bozonarodzeniowe dostaniesz 50-100€ od firmy , jezeli wogole dostaniesz – smiech na sali z taka kwota, w niemieckich firmach to parodia. Bedziesz mogl sobie dorobic na premiach, jak to malowniczo przedstawia pan prezes[usunięte przez administratora] . Tylko ze to zwiazane jest przede wszystkim z oddaniem domu w terminie max.3 tyg po przekazaniu kluczy, budrzet budowy nie przekroczony I kasa od klijenta w firmie. Najczesciej maloprawdopodobne – wystarczy ze np. przy odbiorze drzwi sa podrapane lub uszkodzine i na nowe czekasz min, miesiac. Budowa jest nadal otwarta na danego kierownika a klijent szuka nowe usterki/ haki aby nie zaplacic. Za opoznienia w zakonczeniu I braku kasy bedzie sie tez meldowal osobiscie telefonicznie dyrektor finansowy od Budimex pan[usunięte przez administratora] tak wiec baty zbiera sie wszedzie. Jestes ganiany jak ostatni smiec.
Do tego dochodza takie atrakcje jak szukanie pensonatow dla polskich roboli ktorzy chca aby bylo jak najtaniej ale jak najwygodniej a jak sie juz wprowadza to praktycznie zawcsze tam chleja wode i coroz beda problemy meldowane z pijanstwem albo na budowie lub pensjonacie. Ty sam wiele nie mozesz zrobic, nie zwolnisz zadnego pracownika nie masz do tego prawa wiec reszta ma cie gleboko w[usunięte przez administratora]

Firma kusi pracownikow autem sluzbowym , laptopem i tel. komorkowym a w rzeczywistosci wyglada to tak ze auto ma zalozony przez firme GPS i kontroluja cie gdzie jezdzisz, za wyjazdy prywatne do PL beda cie dodatkowo kasowac 50-100€. Obiecuja pomoc kolegow itp. a w rzeczywstosci to sam ryjesz jak osiol I za kazdy Twoj blad to inwestor zmiesza cie z blotem na budowie. Jestes odpowiedzialny za budowie od chwili odebrania plyta/ piwnicy poprzez montarz i az do oddania kluczy+ cala kasa wplacona przez klijenta dla firmy. Potem jeszcze usterki gwarancyjne. Stad zapierdziel na maxa!!! Prowadzi sie ok. 5-6 budow otwartych + ogony tzn. budowy nieskonczone z usterkami, razem ok.8-10 budow.
Jezdzisz autem jak ostatni debil miedzy swoimi budowami dziennie min.200-300km I telefonem przyklejonym do ucha! .Raz w miesiacu bedziesz mial zamkniecie miesiaca w Berlinie czyli tzw rozliczenie. W tym dniu musisz byc na ok godz.10 w Berlinie, jezeli masz swoj rejon budow w Frankfurt an Main albo dalej Stuttgart to masz do pokonania autem 500-700 km a wiec musiasz wyjechac ze swojego mieszknia sluzbowiego ok godz3-4rano. Potem siedzisz na rozliczeniu w Berlinie do 17-18 I spowrotem do domu bo na drugi dzien masz np. montaz domu od godz. 6 rano.

Doswiadczenie jakie sie zdobywa jest malowartosciowe, czlowiek uczy sie max . 3 miesiace a potem to rutyna I szukanie sposobu na przetrwanie czyt. skonczenie nastepnej budowy.

Ludzie ktorzy wytrzymuja w tej firmie to max 2lata potem sie zwalniaja inni ktorzy zostaja dluzej to albo wypalieni zawodowo ok 50lat I czekaja na zalamianie zdrowia: zawaly serca, wylewy , depresje to znane przypadki choroby zawodowej u kierownikow takich jak Pan[usunięte przez administratora] itd, rozne przypadki mozna dluzej wymieniac. Byli tacy co przychodzili I po miesiacu juz rezygnowali jak zobaczyli jakie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam tego pracodawcy,syf, totalne dno i mol bez konca. Itd.
zdjecie uzytkownika
robol - 2014-01-05 09:48:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jestem jednym z tych roboli jak to ladnie ujął ten pan pewnie to wszystko i prawda ale niech tak nieplacze bo to ogóle sciemniacze kierownicy ha ha ha
zdjecie uzytkownika
polej - 2014-01-14 11:07:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ile na starci e się tam zarabia ktoś napisze czy każdy się boi o własny tyłęczek jak to modne u białorusów ???
zdjecie uzytkownika
znajomy - 2014-01-20 14:29:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [robol - 2014-01-05 09:48:52]:
ha, nie raz widziałem, jak dzięki uwagom kierownika pracownicy budowlani zostawali usunięci.
ta praca wymaga dobrej organizacji. każdy w firmie to wie. każdy również wie, co robią kierownicy, to że na budowie pojawiają się najczęściej tylko raz - przy odbiorze i ogólnie niczego nie pilnują, więc robotnicy mają wolną rękę. brygadziści sami ciągną całe budowy. no i wtedy się zaczynają problemy z uszkodzonymi materiałami, źle wykonane roboty.... norma.
ci ogarnięci kierownicy sobie radzą, ale ci którzy myślą, że nachłapią się kasy i nic nie będą musieli robić dostają po (usunięte przez administratora). tak i powinno być. w każdej pracy można się rozwijać, firma stara się wprowadzać nowe technologie i materiały. to, że jest to budownictwo na mniejszą skalę każdy wie, przecież to domki jedno- wielo-rodzinne.

widać nie chiało się rabotać
zdjecie uzytkownika
człowiek z POLSKI - 2014-02-13 14:42:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hahahahahahahahah.czytam i .Smiech mnie ogarnia kirownicy panowie nadzorcy tzn. (policiańci wewnętrzni) Grupy uprzywilejowanych,zausznicy przydu.... i ci co chcą a nie mogą .Ciągły płacz bo to bo tamto ,ale gdy się trzeba ruszyć powiedzieć .załatwić to co to głowa w piasek i nogi za pas.Wieczorem doktor CORN 4,90 w lidlu na głowe i jest pięknie.Firma mocna i BEZWZGLĘDNA... cdn
zdjecie uzytkownika
as - 2014-02-18 16:11:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
znajomy, bo trzeba sie zastanowić dlaczego taki brygadzista jest na budowie, chyba po to ich zatrudnia danwood-house, by pilnowali albo czegoś nie rozumiem.
zdjecie uzytkownika
gterwrew - 2014-02-28 12:23:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ci co piszą złe opinie, dzwonią pytając o pracę ponownie po zwolnieniu. Jak tak źle to pracujcie na czarno. Żony siedzą jak królowe bez pracy tylko latają po kosmetyczkach, samochodów kilka,świadczenia rodzinne rodzinne, dzieci wykształcone,oprócz pracy w Danwood dotatkowe roboty u prywaciarzy za ogromen pieniądze, zbudowany dom- i to wszystko dzięki pracy w Danwood. Żaden pracownik, który szanuje pracuję w firmie źle o niej nie powie bo patrząc na to jak traktują ludzi inne firmy- niewypłacone na czas pieniądze, brak ubezpieczenia itd. W Danwood jest pewna praca dla ludzi, którzy chcą zarobić a nie jechać na wakacje. Trudno, żeby firma trzymała alkoholików. Z firmy żaden dobry pracownik się nie zwalnia.Zwalniają się ludzie, którzy tylko uważają się na fachowców a nimi tak na prawdę nie są.Samochód służbowy jest po to by dojechac na budowę a nie jeździć w nie wiadomo jakim celu.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
12 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie danwood-house Unibud

Twoj email:
Wiadomość: