Danwood S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Danwood S.A.

@Byłapracownica

Nie chcę się wypowiadać o firmie jako całości, bo uważam, że jak każda ma ona swoje plusy i minusy, ale uważam, że bardziej powinno się przyglądać pracy, jak i zachowaniu niektórych kierowników działów. Są działy, w których (usunięte przez administratora) buntowanie, zastraszanie i brak możliwości wypowiedzenia swojego zdania są na porządku dziennym, a wszystko to przez kierowników, których jedynym osiągnięciem życiowym jest dane stanowisko w Danwoodzie i przez to myślą, że są nie wiadomo kim. Jest takie powiedzenie, że ryba psuje się od głowy i to dotyczy zwłaszcza jednego działu w tej firmie, gdzie rotacja mówi sama za siebie i powinna dać osobom ,,wyżej postawionym" do myślenia. Szanujcie pracowników, a i oni będą Was szanować.

BL
@@Byłapracownica

O jakich działach mówisz? Napisz, jeśli możesz, bo planuję tu złożyć CV. Jeśli chodzi o to rzekome zastraszanie, to w jakich sytuacjach ma ono miejsce? I na czym polega? Bo napisać to każdy może, lecz przydałoby się rozwinięcie, jeśli faktycznie coś jest nie tak...

@M.
@@Byłapracownica

Potwierdzam. Cieszę się, że już tu nie pracuję. Firma może nie jest zła, są gorsze w Białymstoku, ale jak się trafi do działu, w którym kierownikiem jest jakiś desperat to kariery się nie zrobi. A nie daj Boże jeszcze powiesz co myślisz to już w ogóle możesz się żegnać z pracą.

Byly pracownik
@@M.

Nie tylko na budowach dzieje się źle. (usunięte przez administratora) manipulacje, plotki, złe traktowanie pracowników. Niektórzy kierownicy, ale mam tu na myśli przede wszystkim kierowniczki w zespołach HR są osobami z przypadku, bez kompetencji. Nie aplikujcie, jeżeli ważny jest dla Was komfort w pracy i normalne traktowanie.

Byly pracownik
@BL

Wpisy są moderowane i usuwane, więc nie ma opcji wskazania konkretnego obszaru. Ja nie polecam HR, żaden dział z tego obszaru, nie reprezentuje tego co pion personalny powinien reprezentować. Osoby zarządzające z przypadku, niekompetentne.

Kaziu
@Byly pracownik

Masz na myśli złe zarządzanie i bałagan organizacyjny jak przełożona z przypadku? Czy bardziej atmosfera słaba i można podpaść takiemu pracownikowi? Ty miałeś problemy z dobrym traktowaniem przez kierowniczkę?

@@Byłapracownica

Zgadzam się w 100 % , ludzie którzy rządzą ta firmą są złymi ludźmi, którzy dla Stanowska potrafią podkładać świnie innym . A prezes tej firmy wie tyle jemu powiedzą, czyli nic Omijać szerokim łukiem .

@Byly pracownik

Komentarz dziesiejszy usunięty bo zostało wymienione nazwisko i nazwa działu .

@samaprawda Nowy wpis

W tej firmie ręka rękę myje, bo dużo osób tam pracujących zwłaszcza w biurze to czyjś znajomy, sąsiad, matka, szwagier, mąż czy żona. Bielsk Podlaski jest mały i większość jest zatrudniana po znajomości. Główni zarządzający mają tam gdzie słońce nie dochodzi co się dzieje w relacjach przełożony - podwładny. Dużo rzeczy nie wiedzą, bo dyrektorzy dbają, by do nich nie dotarło, bo wtedy byłaby afera.

Lolek

Myślałem o pracy w tej firmie i zadzwoniłem do biura aby zasięgnąć info. o zarobkach i czasie pracy, telefon odebrała kobieta i w odpowiedzi na moje pytania usłyszałem że zawsze pracuje się po 8 godzin a zarobki to 9-10 tysięcy miesięcznie. Proszę napiszcie czy w tym normalnym wymiarze 160-ciu godzin miesięcznie zarobię 9-10 tys. ? I drugie pytanie, jaki czas pracuje się za granicą i na jak długo zjeżdża do Polski ?

Jonny

Oj tak , polecą stołki

Inwestor Nowy wpis

Co masz na myśli @Dopiu pisząc o "bankrutującej firmie"? To bardzo ciekawe gdyż zastanawiam się nad podpisaniem umowy na budowę domu?

VC

Malarz jaką ma stawkę? Jest ogłoszenie ale nie ma nic podaje odnośnie wysokości wynagrodzenia. Chciałbym wiedzieć, ile proponują na start, nawet jak nie mam w sumie jakichś wygórowanych oczekiwań tak naprawdę.

@VC

Jaki malarz człowieku. Do twoich obowiązków należeć będzie zmontować dom, przykleić epdm, styropian, siatkę, zrobić wyprawę, montaż płyt osb i gk, wykonanie zabudów i parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, montaż schodów, paneli, listew i drzwi, szpachlowanie i na koniec malowanie. Jest jeszcze kilka rzeczy które będziesz musiał zrobić w międzyczasie.

slepaczek
@XYZ

Wszystko do zrobienia tylko przy takich obowiązkach mniej jak 15-16 euro na start przy opłaconej kwaterze i darmowym samochodzie z paliwem to trzeba być nie normalnym żeby pracować.

@slepaczek

15 tysięcy złotych chyba. W umowie napisane jest ze praca trwa 40 godzin tygodniowo. Mało która brygada wykona poleconą pracę w tym przedziale godzinowym. Brygady pracują po minimum 58 godzin tygodniowo bez dopłat za nadgodziny. Są brygady które mają wypracowane 80 nadgodzin w miesiącu za które dostają "premię". Jak się podzieli liczbę nadgodzin przez wysokość "premii" to wychodzi śmieszna suma za godzinę. O ile jeszcze podatek nie zje tej "premii" co często można usłyszeć dzwoniąc do biura

AU
@XYZ

A zamiast tej premii za wypracowane nadgodziny można odebrać dni wolne? Może to bardziej by się opłacało? Poza tym, czy pracownik może spodziewać się tutaj jakichś benefitów? Jak to działa? :)

@AU

Jeżeli w umowach nie masz nic o nadgodzinach to nic nie dostaniesz, ani kasy, ani dni wolnych. A benefity masz takie, że jak będziesz wykonywał swoją pracę w terminie i na odpowiednim poziomie to będziesz pracował.

Danwoodowiec Nowy wpis
@XYZ

A zapłacone będziesz miał tylko za malowanie hahaha . Dobrze ze mnie już tam nie ma . Stracony czas !

WK

Dzien dobry warto sie zatrudniac na zpd na jakies stanowisko ?

XYZ Nowy wpis
@WK

Ależ oczywiście, że warto. Najlepiej na stanowisko dyrektora.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Danwood S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Malarz - Szpachlarz?
GF

Szukają młodszego programisty widzę, pasuje bo mi dają umowę o pracę a nie b2b jak wszędzie teraz. Przynajmniej według ogłoszenia. A można wiedzieć, jaka stawka szczególnie w porównaniu do regulara? Junior ma dużo mniej?

Był pracownik

Dzień dobry. Czytam wasze opinie i w 100% się z wami zgadzam. Tam był reżim i dyktatura. Montażyści wiodący robią z ludźmi co chcą, panowie ciągle donoszą na nowych aby obronić własne(usunięte przez administratora). Niby wsparcie koordynatorów, jak zadzwonisz to dziwnie na to reagują. Uważam że najgorsze aspekty tej firmy to dawanie namiastki władzy nie kompetentnym ludziom. Czyli kierownikom budowy, montazystom czy brygadzistom . Pozdrawiam kierownika który mnie wyzywał i mówił że mnie załatwi ????, Żałosne.

WK

Dzien dobry co slychac w firmie sa jakies podwyzki zatrudniaja ludzi jak sytuacja ogolnie na bazie?

Krystian

Z umiejętnościami na start na jakie pieniądze można liczyć? I co ile zjazdy mniej więcej. Czytając opinie to po 8 -9 tys za cały miesiąc wam wychodzi ?

@Krystian

Tak na start na tyle możesz liczyć .

Kandydad
@wodorek

A pracownik który pracuje tam z pół roku lub rok to może liczyć na wypłaty 10-13 tysiecy ? Czy to raczej nie możliwe

@Kandydad

Do pół roku na większą kasę nie masz co liczyć . Jak poznasz system pracy i trafisz do zgranej brygady to tak .Firma płaci za wyniki i domy trzeba kończyć w terminie wówczas możesz liczyć na zarobek rzędu 12-16tyś miesięcznie .

Katarzyna
@wodorek

A z tymi zjazdami co pytali wcześniej to jak jest? Co ile one mają miejsce? Mąż chciałby pojechać a nie wiem na co się szykować

Lipiec
@Katarzyna

Co 2 miesiące

@@@
@Krystian

Te 8 czy 9 tyś to od 5 lat tak jest wszystko w górę idzie a wypłaty w miejscu obcinają na każdym kroku za dojazd do pracy zabiorą ci z wypłaty pensjony tragedia i jak będziesz podpisywał dokumenty o przyjęciu ciebie do pracy to dobrze czytaj choć ciebie będą w biurze poganiać żebyś szybko podpisał to chłopie nie rezygnoj z diety bo taki dokument o tym że ty rezygnujesz z diety zostanie Ci podstawiony i ty go nie świadomie potpiszesz potrz czytaj bo tyrać będziesz za grosze

@@@@

Panie Krystian te p pensjony to z diet opłacają .W umowie jest dieta ale tylko na produkty żywnościowe 4,20euro reszta idzie na pensjony.

firmowy
@@@@

wszystko prawda . dobrze czytajcie i paczcie co podpisujecie . to mądre słowa

Żona
@wodorek

16 tys??? To chyba żart. Mój mąż pracuje w tej firmie 5 lat i raz dostał wypłatę 11tys.Znam wiele osób, które w tej firmie pracują, więc proszę nie siać bzdur, że tyle zarabia się miesięcznie. Dodam, że wypłata wpływa na wspólne konto, więc mam rozeznanie.

limon
@Żona

Dokładnie, 16 tys nigdy nie widziałem, pracuję też już pare lat. Wypłata do 10 miała byc, porazka, ludzie mają kredyty a z wypłatą problem, jak do 10 kazdego miesiąca, to do 10 powinna byc, a nie była. Potem problem w banku, bo kasy nie ma.

Kandydad
@@@@

To słabo trochę jak za pełny miesiąc z 9 tys a a miesiąc co jest zjazd to dadzą z 6-7tys bo tak wychodzi chyba

Przyszły pracownik
@Żona

Dzień dobry , czy może Pani napisać ile pieniędzy mąż przywiezie z wyjazdy zagranicznego , chodzi ile miesięcznie zaoszczędzi czystych pieniędzy przywiezionych do domu . Rozważam pracę w tej firmie ale nie chcę sobie pogorszyć , w tej chwili pracuję w Niemczech i z każdego miesiąca zaoszczędzam 8 000 zł , przeliczyłem już na złotówki (jest to minus wszystko dojazdy , paliwo , wyżywienie ) pracuję 155 godzin na miesiąc ,bardzo proszę o odpowiedż . Jle godzin pracuje się w firmie ?

@Żona

czyli informacja z pierwszej ręki. i tak dla pewności to te 11 tys ile godzin zabiera? czy w praktyce to spory nakład pracy?

@Kandydad

Pojawiły się ogłoszenia że zarobki 8-10 tys później że 11 -14 tys ciekawe jaka prawda. Czy ma ktoś odwagę z pracowników napisać prawde co do zarobków chodzi o pracę w Niemczech. Zastanawiam się nad złożeniem cv

Asia
@Gość

Mój mąż pracuje 8 lat. Za pełny miesiąc bierze 9.5-10 tys. Za niepełne bo często zdarzało się takie gdyż zjeżdża na urlop wychodzi 8 tys. Tak wyglądaja zarobki.

wodorek

Umowy będziesz dostawał na czas określony do 36miesięcy pracy .Po tym terminie albo dostaniesz umowę na czas nie określony albo firma zrezygnuje z ciebie i dalej pracy ci nie da ,czyli nie przedłuży dla ciebie umowy na stałe.

Jaki
@wodorek

Czy teraz jest mniej pracy?mniej budów?pracownicy siedzą na urlopach?

@Gość

Pracowałem w danwood kilka lat. Średnie zarobki to około 9-10 tys/msc. Co do godzin pracy to wiele zależy od brygady. Są brygadzisci u których pracujesz po 200 h/msc a są tacy u których pracujesz po 240. Penskonaty są naprawdę różne ale najczęściej są dwa pokoje, kuchnia i łazienka na 3 osoby. Jeśli jest jakiś problem z brygadą, pensjonatem itd zawsze można zadzwonić do biura i próbują pomoc

@Gość

240 godzin w miesiąc to dość dużo. Zdarza się ze robota jest też weekend? Codziennie robi sie minimum 10 godzin?

@Zbigniew

Znowu wszystko zależy od brygady i brygadzisty. Jeżeli robota jest ogarnięta na czas i jest pewne że wyrobi się w terminie to zdarzało się pracować po 9 h i w soboty po 3 godziny. Niestety w danwood terminy są strasznie napięte i bardzo częste spotykana jest praca w tygodniu po 10 godzin a w soboty do 12-14. Jeżeli każdy uczciwie pracuje, nikt nie pije, oraz brygadzista nie chce się wykazać da rade pracować mniej.

ktoś
@Gość

Nie pisz ze da radę bo jeszcze terminy skrócą , po co piszesz takie rzeczy . Dasz radę robić normalnie to zostaw to sobie, od takich (usunięte przez administratora) tylko co chwila terminy przykręcają

@wodorek

Chyba, że, jesteś brygadzista to możesz, liczyć na takei zarobki

Edward
@Gość

To widzę, że jest to trudne do oszacowania. A w tygodniu zdarzają się często nadgodziny albo przykładowo pracownik sam może zostać, aby więcej zarobić? Krótko mówiąc, czy firma daje taką możliwość, aby sobie dorobić? Szukam pracy, gdzie dobrze zarobię, a tu te zarobki widzę, że tematem są dyskusyjnym.

Xz
@wodorek

Nowym pracownikom będą odtrącać 50 euro raz w miesiącu na te pensjonaty to z jakich diet płacą ?!!

Znajoma
@Żona

Oczywiście że zarabia się więcej miesięcznie, trzeba tylko dobrze i blisko żyć z Panią kierownik danej budowy.

Ole
@Przyszły pracownik

Pracują nawet po 14 godzin,I robią obiady na budowach

@Ole

Obiady są darmowe? To znaczy dofinansowane prze firmę? Prócz ciepłego posiłku jeszcze coś dają? Ubranie robocze i buty są w dobrym stanie albo nowe dla każdego pracownika?

Wesoły Romek
@Zbigniew

Jakie darmowe? Jakie dofinansowanie? Jakie ciepłe posiłki? Człowieku, o czym piszesz? Co sobie kupisz i ugotujesz to zjesz.

Ola La.
@limon

Pracuję w firmie ponad 20 lat.Za ten czas zdażyło się raz,czy dwa ,kiedy wypłata była opóźniona.Tak że nie wciskaj kitu.Szukaj winnego indziej.Może w swoim banku?!

Justyna
@Żona

Święte słowa a niech ktoś mi wytłumaczy jak ta firma nalicza zwolnienia cały czas te same zwolnienie i w październiku 14 tysięcy w listopadzie 5 tysięcy w grudniu 8 tysięcy umie ktoś to wytłumaczyć

DI
@Justyna

Ale jakie zwolnienia, lekarskie? Co to za sytuacja, że ktoś na zwolnieniu jest cały czas? Ty pracujesz przy budowie domów? :0

Lukas
@Żona

To po co tam jeździć jak w Polsce realne min 6 tys a w weekendy i po godzinach na fuchach można dorobic

Jak często w Danwood S.A. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 18 października na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Wiesiek

W ogłoszeniach i na rozmowie jest mowa o zarobki 11-15 tys co mija się z prawdą bo jeszcze tyle nie dostałem . Zarobki na wyjeździe zagranicę to max 9 tys i to nie co miesiąc bo zdążają się mniejsze wypłaty. Pracowałem nie cały rok i o rok za dużo. Zależy jak się trafi na brygadę zdarzają się pijaki jak i cwaniaki i przy takich się nie dorobisz bo do roboty zbytnio się nie rwa. Za zjazdy do domu firma pobiera opłaty z wypłaty. Pensjonatu różnie raz jest ok raz gorzej. Praca w sam raz dla kawalera.

Kryśka
@Wiesiek

Skoro nie dostaje się 11-15 tysięcy to ile w takim razie? A może takie zarobki są w innych regionach? Czyli mam rozumieć, że przychodzą do pracy osoby pod wpływem alko? ;

@Kryśka

Tam połowa ludzi na budowach pracuje pod wpływem. Kurs euro spadł to i wypłaty zrobiły się niskie. Gdy euro było po 4,7 też płaciliście 9k miesięcznie. Dalej wyznaczajcie krótkie terminy z biura, zaczęliście już przyjmować starych dziadków bo już nikt u was nie chce pracować. Tylko nie dzwońcie do brygadzistów żeby dawał ludziom lżejsze prace bo się zwalniają jeden po drugim i to w dodatku na jednej budowie.

Józek
@Andrzej

Zwalniają się głównie przez zarobki? A wracając do pracy pod wpływem to brygadzista nie zwraca na to uwagi? Bo dopuszczanie pracownika do roboty w takim stanie grozi wypadkiem. Tu nie było żadnych do tej pory?

Arek
@Józek

Jak ma zwrócić jak brygadziści nie którzy to alkoholicy ,potrafią w pracy nawet piwko wypić. Zależy jaką brygad nie pisze że w każdej. Ale ta firma schodzi na psy ludzie się zwalniają bo pieniądz jak na zagranicę słaby . Co z tego że zarobisz w jednym miejsoacu 9-12 tys jak potem zjeżdżasz jak siedzisz na urlopie bezpłatnym nawet do 3 tygodni. Ciekawe czy z Danwood ktoś czyta te opinię jak tak to weźcie się za tych pseudo brygadzistow zrobcie anonimową ankiete na temat pracy w ekipach i wyciągnijcie wnioski . Bo jak na razie tam pracują cebulaki , cwaniaczki i degeneraci

Tomasz
@Józek

Józek są brygadziści co sami pijani przychodzą to jak ma uwagę zwrócić

Boguśka
@Arek

A co na to szefostwo? Gdyby zdarzył się wypadek przy pracy to mogłoby być nieźle. Nie ma szans na podwyżki jak ktoś trochę dłużej zwiąże się z firmą?

Romek
@Boguśka

Nie ma podwyżek, przynajmniej nie dla fizycznych, nie wiem jak biurowe. Ludzie pracują wiele lat i nie jest to docenione. Nie ma stażowego, a szkoda - powinno być.

QB
@Romek

Totalnie żadnych podwyżek? Nawet indywidualnych? Rozumiem, że w takim razie na awanse też nie ma co liczyć? A dają może jakieś premie świąteczne lub innego rodzaju np. motywacyjne lub frekwencyjne?

Yeti
@QB

Jakie awanse? U pracownika fizycznego? Z malarza szpachlarza np gdzie awans? Premia świąteczna tzw Mikołaj jest. A co to premie frekwencyjne? Pracujesz - zarabiasz. Zjeżdżasz do domu - nie zarabiasz.

Czesiek
@Arek

Firma która nie szanuje ludzi , uciekać . W PL każdy fachowiec na miejscu zarobi z lęka ręką 5 tys. i codziennie w domu . Bolt płaci 7 tys. po odliczeniu paliwa 5 tys na bank zostanie .

Zuzka
@Yeti

Chyba chodziło o awanse np. na brygadzistę. Nie ma takiej możliwości? Kto lepiej ogarnie prace i wie jak wszystko funkcjonuje w firmie, niż pracownik, co robi już kilka lat w firmie i wie z czym się wiąże robota na niższych stanowiskach? Czyli co, rekrutacje na wyższe stanowiska są tylko zewnętrzne? O, i ile teraz było tej premii na mikołaja? :) Sorki, że tak dopytuje, ale mój tata rozważa tu przyjęcie się do pracy.

Danka

Kurcze widzę że architektów studentów biorą na staże ale nie wiem czy jako stażystę też by mnie dotyczyły jakieś nadgodziny o których piszecie ? Ja to chyba może mieć zgodnie z umową czy jak to wygląda ?

EU

Na ich stronie jest oferta, że szukają m.in. malarza-szpachlarza. Zaciekawiła mnie wzmianka "wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca", a w szczególności słowo "wysokie", tzn. jakie jest to wysokie wynagrodzenie na tym stanowisku? Podałby ktoś konkretnie albo chociażby widełki?

@kandydatd

Cześć, Chce zacząć pracę w firmie. Może ktoś powiedzieć co mniej więcej robi się po rozmowie rekrutacyjnej? Jakie konkretnie umiejętności trzeba zaprezentować? Będę wdzięczny za odpowiedź

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Danwood S.A. w przypadku pracy jako Planista?

Prawda jest taka że w firmie danwood trzeba (usunięte przez administratora) Wystarczy jedna osoba w brygadzie ktora jest "słabsza", lub tak jak wielu brygadzistow to alkoholicy i miglanse i termin jest niedotrzymany. W ciagu miesiąca masz minimum 60 nadgodzin, za ktore firma nie płaci. To już norma o ktorej wcześniej pisano.Mówią coś o premiach ale jak się człowiek zacznie dopytywać to panie z biura twierdzą "podatek zjadł" Większość osób ktore długo pracują, uciekła od rodzin więc alkohol , (usunięte przez administratora)itp to norma. Brygadzisci i ich(usunięte przez administratora)to konfitury. Walą z ucha jak się da. Twierdzenie że "ja już się nauczyłem dzwonić do biura na skargę " to norma u brygadzistów. Jak nie mają co donieść do biura, wymyślą historie aby ratować swój tyłek.Nie polecam tej firmy .Przepracowałem dwa lata i za pracę ktorą wykonałem w firmie niemieckiej płacą 100% więcej.

Tomasz

Wszystko co piszesz jest prawdo. Są brygady ,które nie akceptują nowym pracowników i firma zamiast rozwiązywać problem przenosi pracownika do innej brygady bo to nowy pracownik ma się dostosowac do brygady. Co innego mówią przy zatrudnieniu o zarobkach co innego jest w rzeczywistości. Jak trafisz na brygadę co jej się zbytnio na pracy nie zależy to nie zarobisz . Bo to co ci zapłacą tyle zarobisz w Polsce. Są brygady gdzie dzień dnia piją, mają zaburzenia psychiczne i po alkoholu są agresywni dziwne że firma to akceptuje jak w pracy są na kacu. Ja po pierwszej wypłacie uciekłem z tej firmy.

W

Na stronie firmy można znaleźć ogłoszenie o pracę na stanowisko Glazurnika. Pracodawca oferuje pracownikom wysokie zarobki. Co to znaczy? Może ktoś podać widełki, jeśli chodzi o wypłatę na tej posadzie?;) Każdy inaczej postrzega wartość pieniędzy, dlatego warto zapytać.

Czy jest możliwość pracy w Danwood S.A. na część etatu?

bylem widzialem

Ta sa fakty: - z twojej diety sa oplacane pansjonaty- najczesciej speluny, czasami jest to i tak za malo wiec probuja potracic dodatkowe pianiedzadze z wyplaty - ... co zatym idzie diety nie masz (patrz wyzej) i utrzymujesz sie (jedzenie) za doatkowe peniadze - pracujesz 8-11godz + soboty za ktore nie placa, razem 220-240godz. Czynnikow jest wiele dlaczego trzeba dodatkowe godziny robic - najczesciej firma zawodzi logistycznie!! - zarobisz na reke 7-8tys PLN - dzisiaj to smiech za tyle godzin, na obczyznie i warunkach dla trola - Niemiec za to by nawet nie pracowal!!! - wyplaty sa wkazane wg. minimalnej placy w DE ( Mindestlohn)ale robisz nadgodziny i firma sobie to odbija w ten sposob na tobie, - czytaj DOKLADNIE co podpisujesz na umowie - FIRMA cie najzwyczajniej okroi!!! - ... i mozna wiele innych rzeczy wymienic dlaczego sie nie oplaca w DANWOOD zatrudniac

Małgorzata
@bylem widzialem

Ojej, no rzeczywiście 7-8 tys to już można tyle w Polsce zarobić...ale czy to jest kwota na czysto, czy z tego ma coś pracownik potrącane? A ta praca u nich od poniedziałku do soboty jest gwarantowana, czy zdarzają się dni przestoju?

Żona

16 tysięcy chyba z trzech miesięcy w tej firmie zarobki od 10lat takie same tylko pracy coraz więcej i za wszystko (usunięte przez administratora) a gdzie kasa za szkolenia za diety za rozłąkowe porażka jak ta firma traktuję pracowników

@Żona

Zgadza się nie zarobisz tyle ile podają w ogłoszeniu. Ciężka praca za marne pieniądze jak na wyjazdach zagranicznych. Praca bez przerwy w soboty trzeba pracować i nikt tego nie wlicza. Nie wliczaja delegacji,rozłąki,diet,za szkolenia są mniejsze pieniądze niż mówili.

ncik
@Żona

normalna wypłata z premią, mąż musi poprawić wyniki zamiast marudzić

Jak za pracę za zagranicą to są nie wielkie pieniądze. Zdarzają się nie pełne miesiące i wynosi około 4 tys tyle to w Polsce idzie zarobić. 3 tygodnie zagranicą tydzień ,dwa , miesiac w Polsce na urlopie bezpłatnym. Nie jest tak jak mówią na rozmowie .

@Gość

Czemu są takie przerwy w pracy? Nie ma odpowiedniej ilości roboty czy pracowników za dużo i muszą rozdzielać między ludzi sprawiedliwie? Na umowie masz co innego? Ile godzin pracy miałeś mieć zagwarantowane i za jaką stawkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Danwood S.A. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Danwood S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Danwood S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danwood S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Danwood S.A.