Danwood S.A.

Bielsk Podlaski

Opinie o Danwood S.A.

as 2016-12-01 09:00
Jak składasz jakiegoś małego prostego golasa , to może się nie narobisz :-) Albo jak jesteś Panem Brygadzistą , który tylko pałęta się po budowie albo jeździ non stop na zakupy i śpi w aucie na parkingu.
pracownik 2016-12-16 21:09
bez przesady za pełny miesią da się nawet ósemkę z przodu wyciągnąć
pracownik 2016-12-17 16:29
Co się dzieje na produkcji, co z nową halą.
max 2016-12-17 18:22
Po kilku latach takiej pracy masz szansę wyciągnąć nogi . Ale przynajmniej zarobisz na ładny nagrobek.
Zadowolony z pracy 2016-12-22 11:24
Ja nie rozumiem was ludzie po co piszecie takie bzdury , płaczecie że wam ciężko że źle w firmie że wykorzystują was itp ! Jak jest wam tak źle to po grom pracujesz ?! Zwolnić się i ustąp miejsca innym , ludzie chętnie przyjdą na wasze miejsce i będą z radością pracowali ! Ty nie musisz płakać i narzekać, weź miotłę i zamiataj , może to odpowiednia praca dla Ciebie . Ja jestem mega zadowolony z firmy i wiem że lepszej nie znajdę , jest tu fantastycznie
... nigdy wiecej DANWOOD!!! c.d. noway!! 2016-12-27 18:58
Niektorzy tu pisza:" ...największym atutem sa pełne świadczenia, terminowe wypłaty, porządne premie za dobrze wykonaną prace..." ze co ??? , przeciez tego sie wymaga od pracowdawcy, To jest jego obowiazek jak kogos zatrudnia!!! Pracownikowi sie to nalezy ... jak przyslowiowa miska przy budzie dla psa!!! Ja w tej firmie bylem jako kierownik zatrudniony duzo wiec niz 2lata, bo po tym czasie wielu juz ucieka i ja tez sobie odpuscilem. Mialem dosc ze na moich plecach czyt. nadgodzina sie firma najzwyczajnie slizga i dorabia. Po tych lata mam zebrane inne doswiadczenia w Niemczech i wiem ze moze byc inaczej, byc zatrudnionym jako pracownik!! Redzta ktora tak pisze i wychwala DANWOOD to malo w zyciu widziala, oj malo...
tadek 2016-12-28 15:54
Jak wcześniej byłeś zerem to teraz możliwe ,że masz się z czego cieszyć.
Zadowolony z pracy 2016-12-28 18:14
No jasne że mam z czego , jestem bardzo szczęśliwy ( usunięte przez administratora )
wyzwolony 2017-01-05 12:01
Masz rację, ten kierownik jest największ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ZPD. Kiedyś był z niego gówniany jakościowiec, a teraz jest taki sam kierownik.
anonim 2017-01-06 11:35
Jak Korniło był majstrem to były fajne czasy.
gość 2017-01-25 23:04
a jak tam wielki dyrektor 3 litery? dalej jest takim samym ... ?
stary 2017-01-27 00:15
A kto jest teraz wielkim dyrektorem?
Danhte 2017-02-08 09:03
Byłeś zobaczyła śpi jak wygląda praca. Napisz coś jak jest teraz sam się zastanawiam nad pracą u nich. Jako monter.
Masakrator 2017-02-08 09:07
Takl jak napisales - tam sie spi i na tym polega praca. Czaami sie trzeba podrapac po poldupku i tak mija dzien. Monterow nie przyjmuja, tylko spiszkow.
maxx2d 2017-02-14 14:30
na hali tez już jest nie ciekawie,
Monika9219 2017-02-28 07:18
A co z pracą w biurze ? Jak to jest teraz ? Przyjmują czy wymagania mają jak nie z tej ziemi ?
Maja 2017-03-01 12:27
Firma Danwood S.A. obecnie poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Budowy - Kierownik Kontraktu. Zamierzacie aplikować?
Velvv 2017-03-10 04:57
Szczegóły???
Maja 2017-03-10 11:41
@Danhte zdecydowałeś się aplikować do firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak w firmie wygląda proces rekrutacji.
zzzzzzzz 2017-04-09 16:27
A jak z praca bez doswiadczenia
Maja 2017-04-10 09:44
@zzzzzzzz rozumiem, że zamierzasz szukać pracy w Danwood S.A.. Jakie stanowisko Cię interesuje?
zzzzzzzz 2017-04-10 17:36
wyjazd za granice praca w srodku budynku praca fizyczna
Nowy1 2017-04-12 11:19
Rekrutacja w firmie to ściema tylko liczy się układ i wezmą bez żadnego pojęcia o budownictwie. Moje papiery cv poszły do kosza w 3 minuty
Maja 2017-04-12 12:42
@Nowy1 dlaczego tak twierdzisz? Rozumiem, że nie udało Ci się dostać do pracy w firmie. Firma jednak zatrudnia bardzo wiele osób. W swoich ofertach pracy wymagają posiadania wykształcenia zawodowego.
Nowy1 2017-04-12 13:41
Maja podaj swego emalia to wyślę cv
robol 2017-04-24 23:35
A ja jestem w sumie zadowolony po tylu latach czasem (usunięte przez administratora)ale gdzie nie kantują wszędzie to kant i oszust
technik 2017-05-07 21:37
witam potrzebuje email do wyslania aplikacji.
Maja 2017-05-08 10:11
@technik spróbuj wejść na stronę, na którą kieruje firma. Będzie tam możliwość aplikacji na konkretne stanowisko. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.danwood.pl/firma/praca
Jakie stanowisko Cię interesuje? Co sprawia, że jesteś zainteresowany pracą w Danwood S.A.?
m 2017-05-08 11:39
www.pracapodlasie.pl - tu sa wszystkie oferty pracy
były 2017-05-09 16:42
Szukaj lepiej znajomości, bo tak jak poprzednik pisał może twoje CV szybko do kosza trafić. Zresztą nie jest to aż tak atrakcyjna praca.. Kadry i dział rekrutacji to mżonka, powinni połowę ludzi z tego działu na zieloną trawkę wysłać.
Goskacha88 2017-05-17 23:05
Witam. Mąż jedzie pierwszy raz na wyjazd. Nie wiemy za bardzo co ma ze sobą zabrać. Może jakaś podpowiedź?
Maja 2017-05-18 09:05
@były jakie były Twoje doświadczenia z pracy w Danwood S.A.? Co było powodem Twojego odejścia? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak oceniasz firmę jako pracodawcę.
kolo 2017-05-18 11:45
Muszę przyznać ,że świetne parkingi dla aut pracowników mają w Danwoodzie :-) Klepisko pod płotem , na polu - dobrze ,że nie w kukurydzy . Może warto wziąć przykład ze Suempolu panowie prezesi ?
Były 2017-05-27 14:16
Maja pisz za siebie ,a nie w liczbie mnogiej. Pracujesz w tej firmie?
Maja 2017-05-29 09:25
@Były nie jestem związana z Danwood S.A.. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca firmie Danwood między innymi dzięki Waszym komentarzom. Mógłbyś powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z pracy w tej firmie?
SzefSzefów! 2017-06-11 13:32
Jak nie zaczną pilnować usterek które są po montażystach i wykonczeniowcach to szybko ta firma zginie.Za bardzo napiete terminy wykonania tego bym radził dopinlnować wtedy firma bedzie sie rozwijać a tak nie wiem co myslec ilość!a z jakością różnie bywa.
guyfthfg 2017-07-09 17:16
firma upadnie.pensja za miesiac spadla i to duzo 5-5.5tys.i coraz wiecej dobrych pracownikow zastanawia sie nad odejsciem,tym bardziej ze ludzi juz nawet z piekarni biora do pracy ,co nic nie potrafia robic.a nikt na kodos nie chce robic-tym bardziej ze brygady 3 osobowe.byly pracownik.
Blabla 2017-07-13 21:54
I takich przydupasow co świata poza Danwood nie widzieli nie trawie.na jakim ty świecie zyjesz-danwoodowskim?
Maja 2017-07-17 11:16
@guyfthfg
Obraz firmy na podstawie ogólnodostępnych informacji jest bardzo pozytywny. Danwood S.A. trafił ponownie na listę 500 największych polskich firm Rzeczpospolitej. A poprzedni rok był rekordowy jeśli chodzi o przychody. Co więc sprawia, że masz taką pesymistyczną wizję odnośnie przyszłości firmy?
Wspominasz też, że dużo osób, zastanawia się nad odejściem. Co jest tego powodem?
lomaj 2017-07-17 20:00
Maja jestes kretym firmy i nie nie wiesz co na dole sie dzieje ..ogolnie na gorze slopki ...dochody moze wygladaja fajnie ale wszystko to kosztem ludzi ...i pewnie Maju dobrze wiesz ze firma ma problemy kadrowe bo jak swoje piekne osiagniecia robi kosztem ludzi to nie dlugo nie bedzie komu robic....!!!
murzyn 2017-07-19 18:11
lomaj masz rację. Popieram cie całkowicie, niech tak robią dalej to będą nie długo sami zamiar...ac . Szczyt wszystkiego , zrobili z nas białych murzynów, teraz jeszcze nowe oszustwo weszło, będziemy zapiera...ac do 22 , po to by premie dostać i do domu szybciej jechać, ciekawe ile to czasu potrwa ? Myślę że po nowym roku powracają nam terminy , bo to tylko o to chodzi . BRAWO! A Ty mają rusz łbem i pomyśl , nie pacz na statystyki i przychody
lomaj 2017-07-20 19:02
Pozdrowionka Murzyn... nie dajcie sie zwariowac ....firma wymysla propagandowe hasla bys robil za 2uch
ale kasy i tak nikt nie dostanie to tylko propaganda .....niektorzy nabieraja sie na to ....ale pamietajcie macie placone za 8 godzin dziennie .... i tego sie trzymajcie ....jasno ktos mi powiedzial z biura a kto wam kaze pracowac dluzej ....frajerzy....premie to kierownicy dostana a WY to zostanie...!!!
Były 2017-07-27 17:23
Praca raz lekka, a raz ciężka. Zależy jak wyglądają terminy i dom do realizacji. Za nadgodziny nikt nie płaci, a takie są przez 90% dni pracy. Potrafią zaskoczyć terminem wyjazdu, np. niby masz wyjazd za 8 dni, a tu przy okazji wpisywania urlopu dowiadujesz się, że jedziesz za 2???? Jeden z większych problemów firmy to alkohol. Ogólnie w wielkim skrócie tak: Jeśli nie masz innych perspektyw, coś potrafisz, masz silną psychikę i potrzebujesz trochę pieniędzy, to spróbuj i się przekonaj. Zawsze możesz zrezygnować. Jeśli masz jakieś ambicję i chcesz się rozwijać to nawet głowy sobie nie zawracaj. Nie jest to tego warte, a mam tu na myśli czas i zdrowie. Pozdrawiam.
masterkafle 2017-07-30 09:13
Byłem,widziałem po 2 miesiącach zrezygnowałem nikt mnie nie wywalił z pracy.Mam firmę ponad 15 lat i jak pracuje po10 godzin dziennie to dla siebie a nie na premie wszelkim kierownikom i biurowcom .Praca ok. dla ludzi bez perspektyw na życie,tych co mają dużo dzieci i innych co nie mogą się odnaleść w polskiej rzeczywistości.Jak sie jest fachowcem w swojej dziedzinie to przyjmują w 5 minut .Dlaczego Polacy mają robić jako czarni dla niemca za głodowe stawki ,fachowiec u helmuta zarabia 25 euro na godzine a nie 11,25 brutto.40 godzinx11,25=450/57g przepracowanych w tygodniu =7,89 g euro jak poodliczają resztę to wychodzi całe g........no .Pozdrawiam wszystkich co pracowali i i i pracują w firmie Danwood.SA
Marysia 2017-08-02 14:06
Śmiech na sali z tą firmą jest coraz gorzej ludzi traktują jak przedmiot i roboli mużynów nie chcą dawać wolnego he he 3 dni po 7 tyg budowie Drogi Panie właścicielu opamiętania się bo nie ma w panu za grosz człowieka życzę Panu żeby życie dało Panu tak w kość jak Pan traktuje swoich pracowników życie lubi być przewrotny raz na wozie raz pod wozem pomyśli Pan czasem o tym że Pana pracownicy mają rodziny i dzieci które tęsknią
fizyczny 2017-08-10 11:13
Co się dzieje w Danwoodzie, że z miesiąca na miesiąc niższe pensje? Odliczają coś więcej czy co? Jeszcze dwa, trzy lata temu jakoś ta wypłata wyglądała, a teraz... szkoda gadać... To firma która nie szanuje fizycznych, dlatego tylu się zwalnia i ciągle jest rotacja pracowników. Uwaga do "biurowych" - fizyczni też mają rodziny... pomyślcie o tym jak robicie rozpiski, robol tez człowiek i chce czasem w domu pomieszkać.
Maja 2017-08-11 11:28
@fizyczny w takim razie na jakiej umowie są zatrudniani pracownicy fizyczni w Danwoodzie? Jeśli obowiązuje ich legalny kontrakt, to przerwy powinny być według niego rozliczane. Czy ktoś z pracujących w ten sposób może się do tego odnieść i powiadomić innych ja wygląda sytuacja?
fizyczny 2017-08-12 09:09
Maja, zatrudniani są na umowę o pracę. W umowie nie jest napisane jaki czas pracujesz za granicą, a jaki jesteś w domu. Przerwy są rozliczane chyba wg czyjegoś widzimisię. Maju, czytaj ze zrozumieniem, co tu ludzie piszą - "Marysia" napisał/a - "3 dni po 7 tyg". No, jeśli ktoś uważa, ze to w porządku zapier... 7 tygodni i spędzić po tym 3 dni z rodziną - to gratuluję i życzę, by jak najczęściej miał w swoim życiu takie przyjemności.
Marysia 2017-08-17 09:59
To nie w porządku czytaj ze zrozumieniem to wyzysk nic nikt z tym nie robi pracownicy dobrzy są tylko w gębie a na zebraniach chowają tylko głowę w piasek zamiast zrobić strajk to na wszystko się zgadzają to od was ludzie zależy na ile dacie się wykożystać czy dacie sobą tak pomiatać czy wkońcu postawicie się i ustalicie z firmą warunki jesteście b.dobrymi fachowcami firma powinna o was dbać bo gdyby nie wy ona by nie istniała ale przecież można się dogadać żeby każdy był zadowolony
Marysia 2017-08-17 10:12
Jedna osoba nic nie zwojuje tu trzeba żeby pracownicy wkońcu się zjednoczyli i wtedy może wyjaśniło by się wszystko ale to jest nie realne bo się boją i chowają państwo niemieckie nie traktuje tak swoich ludzi boją się nawet pisać nie dajmy się zwariować bo w życiu można każda sprawę rozwiązać i dojść do porozumienia więc apel do pracowników włącznie o swoje i firma będzie zadowolona i wy ludzie pracownicy walczcie o swoją godność i prawa bo człowiek jest tylko człowiekiem
Zostaw swoją opinię o Danwood S.A. - Bielsk Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danwood S.A.