kdm

Gniewkowo

Opinie o kdm

anonim 2011-01-13 18:06:38
Witam
Znam Właścicieli firmy od dłuższego czasu. Dlaczego wszyscy z was piszą tylko o Panu [usunięte przez moderatora]?
Dla mnie to niezrozumiałe - istnieje jeszcze dwóch ludzi, którzy mają coś do powiedzenia w tej firmie.
Pan [usunięte przez moderatora], Drugi [usunięte przez moderatora] oraz Pan [usunięte przez moderatora] to ludzie, którzy chcą po sobie coś zostawić na tym świecie i równie ciężko pracują co ich pracownicy. Opinia nnm to jakiś stek bzdur i nieporozumienie. Pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego ile kosztuje licencja na stepa na jedno stanowisko!!! chciałbym jeszcze dodać iż w miarę rozsądku firma KDM-Automatyka jest elastyczna w podejściu do zmian w projektach i jeśli są to zmiany nie wymagające zakupienia towaru (którego nie było w założeniach) to bez dodatkowych opłat wykona prace dodatkowe.
I sprawa najważniejsza - szafy sterownicze wykonane bardzo starannie i zgodnie z założeniami, natomiast jeśli sprawa tyczy się jakości oprogramowania to jest to 10 punktów na 10.
anonim 2011-02-08 22:40:01
Nie przesadzaj kolego. Tak naprawde, to p. [usunięte przez moderatora] jest motorem tej firmy. Sądzę również, że bez niego nie istnialaby przynajmniej w tej formie. Pozostali Panowie nie mają jego powera, żeby prowadzić na tym poziomie interes. Z tego co wiem, to drugi [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] to tylko wspolnicy, niewiele mogą, a najmniej chyba nawet [usunięte przez moderatora], ktory z nich ma najnizsze kwalififikacje. Pewnie dlatego mówi się głownie o panu [usunięte przez moderatora]. A swoją drogą pan [usunięte przez moderatora]. to wcale nie taki zły gość, jak o nim niektórzy piszą a za to tęgi umysł, co by nie powiedzieć. Znamy się juz ładnych kilka lat, choc nie przepadam osobiscie, to bardzo cenie dorobek...
Passat 2011-11-09 17:17:33
Yup, taki z niego motor, że aż pół firmy odjechało w dal.
Cóż, stan faktyczny mówi sam za siebie.
Nick 2013-02-08 22:44:58
CAŁA :)
Damiano 2016-04-05 11:32:35
na pewno da się normalnie pracować.. :) teraz szukają, gdyby ktoś był zainteresowany. Widziałem ogłoszenie na kierownika robót sanitarnych, wygląda to dość korzystnie
Zostaw swoją opinię o kdm - Gniewkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kdm