Emerson Process Management Power and Water Solutions

Opinie o Emerson Process Management Power and Water Solutions

zDoswiadczeniem 2014-02-22 10:48:06
Witam,
uprzejmie proszę o informacje na temat atmosfery pracy w Emerson dziale mechaniki płynów (mechanical-hydraulic?). Czy jest tam wyścig szczurów? Ludzie sobie noże w plecy bez powodu wbijają? A może jest to dobra praca na lata? Jak szefostwo działa? Oceny roczne są adekwatne do włożonej pracy/osiągnięć?
Z góry dziękuję za informacje
Z innego dzialu 2014-03-08 19:44:11
To jest dzial 1-2 osobowy ;) wiec akurat wyscigu szczurow nie uswiadczysz. (usunięte przez administratora)
Jeżyk 2015-12-14 20:10:48
A ile tam ludków pracuje w tej firmie i jak szybko można awansować?
byly pracownik :) 2016-02-27 19:04:27
Zadne tam kiepsko tylko normalna sprawa. Jesli lubisz pracowac i zdajesz sie na widzimisie z szefostwem i nie ustalasz czystych zasad od poczatku, to twoj problem. ja zawsze przy zmianie pracy na rozmowie pytam sie o awans, kase, warunki. Jesli jestem przyjety to daje z siebie wszystko, ale jak pracodawca nie spelnia warunkow (np umowilismy sie, o wieksza kase lub awans w ciagu 2 lat, a po 2 lata dalej jestem w tym samym miejscu), to po prostu zmieniam firme. Tak trudno to pojac, ze mamy kapitalizm, a nie niewolnictwo i dziala to w obie strony ? Albo sie wywiazujemy obustronnie z wczesniejszych ustalen, albo nie traktujemy siebie powaznie obustronnie. Jesli nie wspominasz o awansie, rownie dobrze pracodawca moze uznac, ze ci nie zalezy i bedzie cie wykorzystywal w nieskonczonosc.
byly pracownik :) 2016-02-27 19:07:14
gizmo 2016-09-13 21:31:48
Koledze zaproponowali 2.900 brutto na początek. Jak na Warszawę to chyba prosto po studiach OK?
gizmo 2016-09-13 21:32:27
Zostaw swoją opinię o Emerson Process Management Power and Water Solutions - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emerson Process Management Power and Water Solutions