logo Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl

Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl

Opinie o Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl

asdf 2013-02-18 12:49:10
Ogólnie atmosfera fajna, można na pewno zarobić, ale wciskanie wizytówki na mało znanym portalu (choć pozycjonowanym ) do tego główny argument o rzekomo zwolnionym miejscu w Miejscach Google dożywotnio, gdzie miejsca Google są całkowicie darmowe i można się samemu zapisać, sprawia że ktoś inteligentny czuje się źle ze sprzedażą słabego produktu, więc jeśli nie masz oporu przed wciskaniem kitu to praca okej, jeśli masz pewną moralność to nie to :)
grayper 2013-08-21 11:30:56
atmosfera może i fajna, ale jeśli chodzi o wypłatę to już całkiem niefajnie. czekam już 10 dni i nic. a sam produkt - do bani. chodzi o wyciągnięcie kasy od ludzi nie dając praktycznie nic wartościowego w zamian.
zdecydowanie odradzam
Piotr12345 2013-08-21 19:26:10
Ja tam kase dostawalem za to co sprzedalem i wplacili bo sprzedawac trzeba umiec hehe grayper
MILEWS..-PALAS.. 2013-09-09 15:36:59
Ja pracuje w tej firmie od maja 2013 roku i zawsze Zawsze dostaje w terminie pieniążki , widocznie nie zrobiłeś-zrobiłaś ( ponieważ nawet nie umiesz sie przedstawic i podajesz nazwisko kierownika i to z błędem ortograficznym) PLANU sprzedażowego i takie pieniądze ci sie nie należały . Aby coś zarobic trzeba sprzedawać . pozdrawiam
tomek 2013-10-13 16:46:10
Praca spoko nikt nie zmusza do sprzedawania miejsc google .Wystarczy odrobina własnej inicjatywy strony www np. i masz kase Fakt praca dla cierpliwych bo klijentera trudna ,ale kto powiedział że będzie w życiu łatwo Warszawka jest droga i jakoś trzeba żyć wole to niż maca pozdro
tomek 2014-01-07 13:09:57
tak niedawno wprowadzili żeby chciało się robić wiesz konkurencja spora to idziesz gdzie lepiej płaca i ja tak zrobiłem bo wole sobie posiedzieć na stałej niż harować 1000 przytnę i spoko a to zlecenie to płacą za siedzenie i aby coś mieć
tomek 2014-01-31 09:24:34
Tak jak mówie teraz dali prowizje ale i tak nikt jej nie wyrabia Kiedyś była tylko podstawa za wyrobione godziny to robiło się miło nikt nie gonił do roboty tylko imprezy z szefem hehe
do niki 2015-01-31 00:09:30
No chyba nie, procenty nic nie zmieniają...
Arche 2016-01-11 16:52:40
Tak jak naciąga firma Twoje Kontakty, na reklamę w portalu do którego nikt nie zagląda. To są oszuści.
jeny 2016-05-14 20:10:01
to wynika to z zasłyszanych opinii czy z braku ofert @poks? nie bardzo rozumiem Twój tok rozumowania, dla mnie jest niejasny. W sumie eurokontakty to znana firma, może nie rekrutują w ten "standardowy" ostatnio sposób.
Zostaw swoją opinię o Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl